Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166553 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #30 : Travanj 22, 2010, 11:21:38 poslijepodne »

Što se pravimo englezi na hrvatskom govornom području?
Ja se ne pravim englez, ja sam Turopoljka plemenitog roda.

Kao nitko ne zna tko je plemenitašica i iz koje stranke dolazi.

O da, neki znaju tko je plemenitašica, ali svi ti znaju da nije član niti jedne stranke i nema namjeru postati. Ne čini li vam se da bih ja samo „smetala i izazivala neposluh“ svakoj stranci, zar vam ja djelujem kao poslušnik?
Eh, eh.. taj se još nije rodio.
Imate krive informacije, zavaravaju vas, promijenite izvor, možda nekaj i iščeprkate, ovako ste na krivom tragu i u krivom dvorištu.

Dajte molim Vas ili javno recite ili zašutite.

Zašutila ne budem, nisam Hubaku, i Šimunoviću, niti ideš Đurđi gdje bih vama.  :P
Od kud vam pravo da se tak ponašate ovdje na forumu? Pa nismo na sjednici SDP. Niti sam ja neki novopridošli mladi član u vašoj stranci koji se boji čak i pogled podići prema vašoj veličini. Obuzdajte prste. >:(


HNS Vam je nalogodavac, evo ja sam otvoreno rekao tko stoji iza Vas.

Hihihihihihihihihihihi (i tako u beskonačnost). Vi ste zaista u zabludi širokoj, visokoj i debeloj kao Velebit.
Zar vi mislite da bih se ja sramila reći koje sam stranke član?
Ma dajte, smiješni ste. :P :P :P :P
Nalogodavac mi NIJE NITKO, kaj vi ne znate čitati? Sve sam vam napisala, evo još jednom:

..........
 Usput, najviše volim ljude koji o meni znaju više od mene same.

............
Acer1 vi ste osoba od zadatka, ja sam od svojeg razuma.
Mene ne veže niti rod, niti kumstvo, niti članstvo, niti članarina, niti izgubljen novac ili vrijeme uz neke ljude koji su mi bili partneri u poslu ili stranci pa sam/su nakon toga promijenili mišljenje.

Ali naravno, politikanski, odgovora na pitanje nema, ali je spreman izvrnuti činjenice koje mu jasno i decidirano pišu.
Ja sam javno rekla i ponovila, sad bi vi trebali javno odgovoriti na pitanje, a ne se sa mnom baviti.
Pitanje, pitanje... čekam odgovor.

No, budete li mi odgovorili koji su najsposobniji ljudi koji bi mogli voditi grad? Ili moram čekati slijedeće lokalne izbore, a to je još daleko (na žalost).

Aha.. sad mi je palo na pamet - pa taj najsposobniji - to ste vi, samo ste toliko "skromni" da vam je glupo isticati svoju veličinu.  8) A drugi koji bi trebali je ne prepoznaju. Šteta po vas.


JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #31 : Travanj 22, 2010, 11:22:14 poslijepodne »
VFK bi htjela zasjest na čelo gradske tvrtke Vodoopskrbe, no na to mjesto puca i Željko Cavrić...tko će gdje i na koji način završiti vidjet ćemo uskoro...

Stvar je jednostavna, VFK ima dovoljnu stručnu spremu za razliku od Cavirća koji je srednja stručna sprema i samim time nema kvalifikacije za to mjesto. Tu je situacija čista.


muhice, acer1 , Vi kao sveinformirani pripadnici sova, orlova, papiga i ostalih prelijepih kljunaša, biste trebali zanti da postoje neke funkcije koje su nespojive a kako VFK prema Vašim tvrdnjama i pisanjima je te u Skupštini Grada Zagreba i gdje sve neznam, kao takva nemože ni po kojoj osnovi biti tu gdje ju Vi već imenujete, ne bi bilo loše malo se skulirati. ;D ;D


Drugo, prestanite s etiketiranjem nekoga tko ima simpatije prema nekoj stranci ili podržava rad i aktivnosti neke stranke, u ovom slučaju plemenitašice, sutra možda mene ili bilo koga drugoga, da piše po nalogu ili zadatku stranke, jer to nema nikakvog uporišta niti realnosti, svi smo mi ovdje svoji i pišemo prema svojoj savjesti, a kome smo skloni to je naša osobna stvar.
Možemo se nadmudrivati čiji je favorit bolji ali optuživati da pišemo po nečijem nalogu je odista smiješno, ta vremena su daleko iza nas hvala dragom bogeku, tako da je najbolje da se klonimo takvog etiketiranja.

Ako je itko ovdje na forumu svoj onda je to u prvom redu plemenitašica s vrlo određenim i decidiranim stavovima, to što ima simpatije prema HNS-u to je druga stvar, vjerojatno s razlogom, pripada u grupu onih 12%  ^-^ koji podržavaju HNS u Turopolju za sada, drago mi je da ima simpatije jer se tu slažemo. ;) ;)

I bolje je dečki da idete sa argumentima nego takvim etiketiranjem jer ona su neozbiljna i neutemeljena.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #32 : Travanj 23, 2010, 01:09:47 prijepodne »
Pa nismo na sjednici SDP. Niti sam ja neki novopridošli mladi član u vašoj stranci koji se boji čak i pogled podići prema vašoj veličini.

Molim vas da pazite koga svrstavate u redove SDP-a!!! ;) ;) ;)


Baj d vej, narediti nekome da zašuti stvarno je ispod razine čak i najgorih baljezgarija koje su ovdje na račun nekih ljudi bile rečene, i za svaku je osudu!!!!!!!!!!! ::) ::)
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2010, 01:13:45 prijepodne brzi »

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #33 : Travanj 23, 2010, 09:06:41 prijepodne »
Pa nismo na sjednici SDP. Niti sam ja neki novopridošli mladi član u vašoj stranci koji se boji čak i pogled podići prema vašoj veličini.

Molim vas da pazite koga svrstavate u redove SDP-a!!! ;) ;) ;)
1.
......Je istina je da je cijeli vrh HDZ-a u 90-tim, pobjegao od nas (SDP), isto je istina da su se krstili u 40, 50-tim, .....
2.
.......ali za razliko od njega nisam javna osoba nikad bio, pa to nije isto kad si javna osoba a kad si obični član. ....
i za kraj 3.
..... Moje članstvo u SDP-u je još od sredine 90-tih. ......
Gdje sam pogriješila?  Zar je u međuvremenu došlo do promjene?
Ja čitam s razumijevanjem, za razliku od njega koji čita izvrče činjenice koje su mu jasno napisane.


Baj d vej, narediti nekome da zašuti stvarno je ispod razine čak i najgorih baljezgarija koje su ovdje na račun nekih ljudi bile rečene, i za svaku je osudu!!!!!!!!!!!

Ne bi mi bilo prvi put da me SKOJ-evci pokušavaju utišati. 
Bilo je i bezobraznijih istupa i bez najave, tj oštrog pokušaja zabrane.

Imam još jedan primjer, sinoć mi nije pao na pamet, ali sad je.

Možda acer1 negdje potiho sanja da sam član HDZ pa misli da se može ponašati kao drIvo na sjednici Vlade u Sisku. Sjećate se kad je HDZ-ejcu gradonačelniku Siska kojem je bio u gostima rekao da mu nije dao riječ, i da ako još jednom progovori da više neće biti nazočan u toj sobi (tak nekak).

Ili primjer dva: – "Zašuti, nisam ti dala riječ." (Jadranka svojem stranačkom kolegi predsjedniku Sabora).

Acer1 - budete li odgovorili na postavljeno pitanje?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #34 : Travanj 23, 2010, 12:29:57 poslijepodne »
1.
......Je istina je da je cijeli vrh HDZ-a u 90-tim, pobjegao od nas (SDP), isto je istina da su se krstili u 40, 50-tim, .....
2.
.......ali za razliko od njega nisam javna osoba nikad bio, pa to nije isto kad si javna osoba a kad si obični član. ....
i za kraj 3.
..... Moje članstvo u SDP-u je još od sredine 90-tih. ......

Gdje sam pogriješila?  Zar je u međuvremenu došlo do promjene?


Svašta piše na ovom forumu , pa ne znači da je to istina! ;)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #35 : Travanj 23, 2010, 12:38:23 poslijepodne »
Pa nismo na sjednici SDP. Niti sam ja neki novopridošli mladi član u vašoj stranci koji se boji čak i pogled podići prema vašoj veličini.

Molim vas da pazite koga svrstavate u redove SDP-a!!! ;) ;) ;)


Baj d vej, narediti nekome da zašuti stvarno je ispod razine čak i najgorih baljezgarija koje su ovdje na račun nekih ljudi bile rečene, i za svaku je osudu!!!!!!!!!!! ::) ::)

E moj tajniče, pa zar nećeš braniti SDP-e čiji si pripadnik???...
Citat:
Pa nismo na sjednici SDP
...jadno...ne žiku ti očito ništa...no radije nam ispričaj kak je Sven postal predsjednik mladeži...izvor jako blizak nakaradnoj konvenciji kaže da kad su Sven i njegovi podupiratelji kad su uočili, bolje rečeno osjetili da će biti čupavo u smislu da Sven ne prolazi zvali bakutanera (VFK) i njezinog ritoljupca koji su riješili stvar u Svenovu korist....na koji način ???...he...

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #36 : Travanj 23, 2010, 01:54:01 poslijepodne »

Gdje sam pogriješila?  Zar je u međuvremenu došlo do promjene?

Svašta piše na ovom forumu , pa ne znači da je to istina!

Ah… moguće, moguće. No, čitam kaj piše pa tak i percipiram tj svrstavam u ladice.
Morala bi si naručiti jedan ugradbeni ormar sa puno ladica i polica da sve mogu uredno pospremiti i onda izvaditi na danje svjetlo kad mi zatreba.
A izvana postaviti špigl da kad pogledam ormar  divim se  samoj sebi.  ;)



E moj tajniče, pa zar nećeš braniti SDP-e čiji si pripadnik???..

A tko napada SDP?  Gdje vi Muha čitate napad?



Citat:
Pa nismo na sjednici SDP

...jadno...ne žiku ti očito ništa...no radije nam ispričaj kak je Sven postal predsjednik mladeži...

Muha – citirate moju rečenicu bez oznake da je moja, i onda u nastavku postavljate pitanje na koje ja ne mogu znati odgovor.
Kak to objašnjavate? Kaj ste se u brzini zabunili ili sam od jučer prestala biti izvršitelj naredbi HNS pa sam sad dio SPD?   ???

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #37 : Travanj 23, 2010, 04:01:10 poslijepodne »

E moj tajniče, pa zar nećeš braniti SDP-e čiji si pripadnik???...
Citat:
Pa nismo na sjednici SDP
...jadno...ne žiku ti očito ništa...no radije nam ispričaj kak je Sven postal predsjednik mladeži...izvor jako blizak nakaradnoj konvenciji kaže da kad su Sven i njegovi podupiratelji kad su uočili, bolje rečeno osjetili da će biti čupavo u smislu da Sven ne prolazi zvali bakutanera (VFK) i njezinog ritoljupca koji su riješili stvar u Svenovu korist....na koji način ???...he...

Tajniče?!!!!! O pa to je velika čast! Hvala na tituli! :o

Očito ti ništa ne ŽIŠKU (a ne žiku - ako već hoćeš biti "frajer"), nisam ja branio SDP od plemenitašice već od ljudi koje je u SDP svrstala! ŽIŠKU!!!

Baš je bilo lijepo i opušteno na konvenciji! Svi su izabrani javnim glasanjem i to jednoglasno, tako da tvoje baljezganje po običaju nema nikakvu podlogu! Ali samo ti daj,..., da nam ne bu dosadno! 8)

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #38 : Travanj 23, 2010, 04:43:44 poslijepodne »

E moj tajniče, pa zar nećeš braniti SDP-e čiji si pripadnik???...
Citat:
Pa nismo na sjednici SDP
...jadno...ne žiku ti očito ništa...no radije nam ispričaj kak je Sven postal predsjednik mladeži...izvor jako blizak nakaradnoj konvenciji kaže da kad su Sven i njegovi podupiratelji kad su uočili, bolje rečeno osjetili da će biti čupavo u smislu da Sven ne prolazi zvali bakutanera (VFK) i njezinog ritoljupca koji su riješili stvar u Svenovu korist....na koji način ???...he...

Tajniče?!!!!! O pa to je velika čast! Hvala na tituli! :o

Očito ti ništa ne ŽIŠKU (a ne žiku - ako već hoćeš biti "frajer"), nisam ja branio SDP od plemenitašice već od ljudi koje je u SDP svrstala! ŽIŠKU!!!

Baš je bilo lijepo i opušteno na konvenciji! Svi su izabrani javnim glasanjem i to jednoglasno, tako da tvoje baljezganje po običaju nema nikakvu podlogu! Ali samo ti daj,..., da nam ne bu dosadno! 8)


Brzi želiš reći da se na konvenciji foruma mladih  glasalo kao na saboru HDZ-a odnosno na njihovoj konvenciji kad cijela dvorana "demokratski " digne ruku u zrak zato jer im je on jedina opcija?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #39 : Travanj 23, 2010, 06:27:10 poslijepodne »
Citat:
Baš je bilo lijepo i opušteno na konvenciji!

Naravno, sve ste unaprijed pripremili, no priznaj, ipak vam se u jednom trenutku schupak stiso kod spoznaje da na nemate ful nadzor ...stoga ste i zvali baku...he...he..navodno je i ona glasala....???? ....to kaj se ogriješila o statut nema veze...ionako je to kod vas normalno....vidim i malog Ozrena ste zglasali u uže vodstvo...he..isti ima trokolicu pa vam treba da vam vozi plakate koje bute ljepili unaokolo dok tata Marin učlanjuje nove poslušnike...sve bi to bilo u neku ruku simpa i smiješno da taj igrokaz nije na žalost istinit.....

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #40 : Travanj 23, 2010, 09:47:19 poslijepodne »
Pa nismo na sjednici SDP. Niti sam ja neki novopridošli mladi član u vašoj stranci koji se boji čak i pogled podići prema vašoj veličini.

Molim vas da pazite koga svrstavate u redove SDP-a!!! ;) ;) ;)
1.
......Je istina je da je cijeli vrh HDZ-a u 90-tim, pobjegao od nas (SDP), isto je istina da su se krstili u 40, 50-tim, .....
2.
.......ali za razliko od njega nisam javna osoba nikad bio, pa to nije isto kad si javna osoba a kad si obični član. ....
i za kraj 3.
..... Moje članstvo u SDP-u je još od sredine 90-tih. ......
Gdje sam pogriješila?  Zar je u međuvremenu došlo do promjene?
Ja čitam s razumijevanjem, za razliku od njega koji čita izvrče činjenice koje su mu jasno napisane.


Baj d vej, narediti nekome da zašuti stvarno je ispod razine čak i najgorih baljezgarija koje su ovdje na račun nekih ljudi bile rečene, i za svaku je osudu!!!!!!!!!!!

Ne bi mi bilo prvi put da me SKOJ-evci pokušavaju utišati. 
Bilo je i bezobraznijih istupa i bez najave, tj oštrog pokušaja zabrane.

Imam još jedan primjer, sinoć mi nije pao na pamet, ali sad je.

Možda acer1 negdje potiho sanja da sam član HDZ pa misli da se može ponašati kao drIvo na sjednici Vlade u Sisku. Sjećate se kad je HDZ-ejcu gradonačelniku Siska kojem je bio u gostima rekao da mu nije dao riječ, i da ako još jednom progovori da više neće biti nazočan u toj sobi (tak nekak).

Ili primjer dva: – "Zašuti, nisam ti dala riječ." (Jadranka svojem stranačkom kolegi predsjedniku Sabora).

Acer1 - budete li odgovorili na postavljeno pitanje?

Vidim da sam dirnuo tamo gdje treba,ili tamo gdje najviše boli  :D
Drago mi je da ste se isprovocirali i da ste otkrili da iza Vas stoji HNS i njihova instruktaža.
Glede šutnje nije bila namjera da se nekom zabrani riječ ili nešto u tom pravcu jer je to u virtulanom svijetu nemoguće, jedina je namjera bila da se već jednom pogledate u ogledalo i priznate ono što svi vide a to je da kroz Vas govori HNS i njihovo predsjedništvo.
Spominjete SKOJEVCE. Evo mala opaska glede toga gospođo koja vrlo rado želi prebojavati krvna zrnca ali kad se nekog upita koje je nacionalnosti onda to brani nepostojećim ustavnim odredbama. Vrlo rado ističete da ste plemenite krvi, što je za pohvalu, jer se ponosni na svoje pretke i na sebe ali branite osobe koje se srame svojih korijena kao što to čine pojedinci iz HNS-a. No to nije tema.
Evo odgovora na Vaše pitanje koji su to SDP-ovci koji mogu voditi grad

To su :
- Pribičević Boško
- Pišl Mirjana
- Vidić Dubravka
- Fabijančić Križanić Vesna
- Robić Ozren
- Stevinović Marija
- Gajić Mirela
- Rapa Nevenka
- Trupčević Dragutin
- Oštrić Domagoj

i mnogi drugi nespomenuti članovi koji nisu istaknuti članovi SDP-a. Evo Vam odgovor na Vaše pitanje iako se s nekima ne slažem ni u jednoj točki njihovog poimanja socijaldemokracije ali njihova sposobnos u odnosu na cijeli HNS koji se sveo samo na jednog čovjeka je neupitna.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: SDP u VG
« Odgovori #41 : Travanj 23, 2010, 10:11:55 poslijepodne »

Naravno, sve ste unaprijed pripremili, no priznaj, ipak vam se u jednom trenutku schupak stiso kod spoznaje da na nemate ful nadzor ...stoga ste i zvali baku...he...he..navodno je i ona glasala....???? ....to kaj se ogriješila o statut nema veze...ionako je to kod vas normalno....vidim i malog Ozrena ste zglasali u uže vodstvo...he..isti ima trokolicu pa vam treba da vam vozi plakate koje bute ljepili unaokolo dok tata Marin učlanjuje nove poslušnike...sve bi to bilo u neku ruku simpa i smiješno da taj igrokaz nije na žalost istinit.....

"Nu, kaćeš počet ist dicu?"

Muha, ajd se pomiri sa činjenicom da je u SDP-u i bez tebe dobro(čak šta više, odlično)! Kad i to shvatiš, usporedo s tim će se i tvoje psihičko zdravlje poboljšat! Jer ovakvo vrijeđanje i omalovažavnje čovjeka sa invaliditetom, normalan čovjek ne može izgovoriti, a kamo li napisati...

A sad, trk na čevape, brifinge i debrifinge, "ćujo sam, priča se po grodu", ne bi li se umilio suprotnoj strani, nemaju oni tebe jer si ti bio dobar političar ili "čo`ek", oni tebe drže, jer jedino ti možeš  napisati ovakve gluposti iliti, da oprostiš, srajna.
Jednom kad se ova tema izjalovi, odbacit ćete kao staru krpu.
Vjeruj meni, ja sam čitao Aralicu... ;)
(a i "Vrag nosi Pradu", e, a to sam i gledao, prvo sam čitao, a onda gledao, ma nebitno :D )

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #42 : Travanj 23, 2010, 11:18:38 poslijepodne »

Vidim da sam dirnuo tamo gdje treba,ili tamo gdje najviše boli.
Drago mi je da ste se isprovocirali i da ste otkrili da iza Vas stoji HNS i njihova instruktaža. .
Slučaj isti kao i kod Sledgea u nekoj drugoj temi. Gotovo preskačem, jer ste nedokazani tvor. Sve vam piše, ali vi bez obzira na izrečeno trabunjate ili kak vi volite reći, trkeljate laži i bedastoće.

Živite vi u svojem uvjerenju, totalno je glupo budali objašnjavati četvrti put jednu te istu stvar, samo dokazuje kak je još više bedast. Uživajte.

E da, nemate vi pojma gdje boli, jer da imate zasigurno bi to iskoristili.

Ma, gubim vrijeme, vratila sam se iz kazališta i lagano prije spavanja luknula na forum, ali sam vam ipak odlučila napisati odgovor. Završetak priče je - svaka budala ima svoje veselje, tako i vi.

........ jedina je namjera bila da se već jednom pogledate u ogledalo i priznate ono što svi vide a to je da kroz Vas govori HNS i njihovo predsjedništvo.
Ja se gledam u špigl svako malo, i jako dobro znam istinu koju vi ne prihvaćate. To je valjda usko povezano kao i neprihvaćanje VFK i ostalih članova GO SDP za izabrane.
Kaj se uopće čudim. Vi imate svoju istinu koja valjda mene treba boljeti. Moš mislit...

Živijo HNS i njihovo predsjedništvo (tko čini to predsjedništvo?)

I kaže se da sam isprovocirana ili ste vi mene isprovocirali ali nikako da sam se isprovocirala.

PS od nabrojanih SDP-ovaca samo  po slikama poznajem samo VFK, ostale - nikad čula dok niste vi i ostatak vaše stranke počeli spominjati imena ljudi. Tako da se u sposobnost nabrojanih ne bi upuštala. Prepuštam vama ocjenu, ali vam ne vjerujem.
A što ćete, više vjerujem Beusu, ipak je on saborski zastupnik koji Turopolje zastupa u Saboru:P :P :P :P
Baš ga budem pitala kaj on misli o toj nabrojanoj grupi ljudi, možda i naučim nešto.   ??? 8) :P  8) ::)

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #43 : Travanj 23, 2010, 11:48:43 poslijepodne »
Slučaj isti kao i kod Sledgea u nekoj drugoj temi. Gotovo preskačem, jer ste nedokazani tvor.

Ovo je govor ljudi koji se hvale plemenitom lozom, bravoooo

Ma, gubim vrijeme, vratila sam se iz kazališta i lagano prije spavanja luknula na forum, ali sam vam ipak odlučila napisati odgovor. Završetak priče je - svaka budala ima svoje veselje, tako i vi.

Pa tako i Vi pa se pokušavate nadmudrivati s tim istim budalama, s kim si takav si.

Ja se gledam u špigl svako malo, i jako dobro znam istinu koju vi ne prihvaćate. To je valjda usko povezano kao i neprihvaćanje VFK i ostalih članova GO SDP za izabrane.
Živijo HNS i njihovo predsjedništvo (tko čini to predsjedništvo?)

Naravno da se gledate u ogledalo svaki put kad ste na sjednici predsjedništa HNS-a

I kaže se da sam isprovocirana ili ste vi mene isprovocirali ali nikako da sam se isprovocirala.

Gospođo molim Vas da Vi ne učite nikog kako se govori jer se u jednom od svojih postova u ovoj temi rekli da "ŠTUJETE" mišljenej sugovornika.
Vama za informaciju u književnom hrvatskom jeziku se "POŠTUJE" mišljenje sugovornika, a "ŠTUJU" se pokojnici. To bi Vi kao potomak plemenite loze trebali znati.  :D

PS od nabrojanih SDP-ovaca samo  po slikama poznajem samo VFK, ostale - nikad čula dok niste vi i ostatak vaše stranke počeli spominjati imena ljudi. Tako da se u sposobnost nabrojanih ne bi upuštala. Prepuštam vama ocjenu, ali vam ne vjerujem.
A što ćete, više vjerujem Beusu, ipak je on saborski zastupnik koji Turopolje zastupa u Saboru:P :P :P :P
Baš ga budem pitala kaj on misli o toj nabrojanoj grupi ljudi, možda i naučim nešto.   ??? 8) :P  8) ::)

Znate Vi jako dobro sve nabrojane ljude.
I Baš je Beus kompetentna osoba za procjenu sposobnosti navedenih ljudi iz SDP-a. Molim Vas da barem pokušate objasnit po kojim je to on kriterijima sposoban procjenit ljude iz SDP-a?
I Vama za informaciju, s područja Velike Gorice i okolice ima 4 saborska zastupnika, zanimljivo je kako se ni jednog niste sjetili osim gospodina Beusa. Očito ste očarani dotičnim.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #44 : Travanj 24, 2010, 09:01:46 prijepodne »
.....
Ovo je govor ljudi koji se hvale plemenitom lozom, bravoooo

Ja se ne hvalim. Ja to jesam i ponosim se time.
Znam svoje porijeklo više od 300 godina unazad.


........ zanimljivo je kako se ni jednog niste sjetili osim gospodina Beusa. Očito ste očarani dotičnim.

Ma kaj imam biti očarana? Pa HNS je stranka svedena na jednog čovjeka(to ste vi napisali), pa onda taj jedan progovara iz mene.
Kaj vam je sad čudno kaj sam njega spomenula?  ???
Samo kud je baš mene odabrao? Ima on sigurno i pametnijih ljudi oko sebe.

Nego, s obzirom da je ovo dio foruma koji nosi naslov SDP u VG, a ja nisam SDP ja prestajem o sebi. Vi ste sve rekli.  :P :P :P :P

Zar vi i u stranci tako razgovarate, ili doma ili na radnom mjestu? Baš se ne mogu prisjetiti da sam susrela nekog jače nedokazanog od vas. Naročito kad nema niti jedan suvisli argument, a još manje dokaz, čisto nagađanje (ja to zovem sirovina). Valjda vas to ispunjava, samo nastavite.
Nije vam lako, a još je manje lako onima koji vas okružuju, no to nije moj problem.
Možda je SDP-ovcima dosta vaše nedokazanosti i tvrdoglavosti pa su vas na ovoj konvenciji odlučili marginalizirati. Ništa čudno.

PS  - još jednom – od navedenih imena jedino poznato je VFK koju  mogu povezati s goričkim SDP, svi ostali – prvi put sam za njih čula ovdje na forumu. Ali i dalje ne znam tko je to, niti me zanima.