Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Komunalije

<< < (6/8) > >>

Jaguar:

--- Citat: tromblon - Travanj 12, 2012, 10:49:25 prijepodne --- okrećeš na drugu temu i pokušavaš diskreditirati rečenicom  uopće se ne želim spuštati na tvoju razinu! ....
--- Kraj citata ---

Tim se jasno i nedvojbeno misli na razinu komunikacije, ne želim se dovoditi u situaciju da ti vraćam istom ili većom mjerom jer to nije moj stil komunikacije a niti razina ponašanja i (ne)uvažavanja drugačijeg mišljenja.
Kada se naučiš pristojno komunicirati, uvažavati drugo i drugačije, možemo nastaviti. No već vidim kako će to kod tebe još dugo biti problem, pridruži se zabranjenom mitingu i tamo liječi svoje frustracije.

tromblon:
Upravo zbog tvog histeričnog pisanja i vrijeđanja ja sam bio odsutan neko vrijeme s ovog foruma. Ali si pretjerao u svojim lažima i obmanama pa eto, vratio sam se iz jada koji osjećam da nam ljudi poput tebe sjede u raznim odborima i kroje politiku naše države, dok je velika nepoznanica porijeklo istih. Nadam se da ćeš se malo odmaknuti i početi pisati vlastite stavove, a stranačku demagogiju možeš prodavati u zgradi stare općine. Ovakvim istupima, izvrtanjem teza, i bježanjem ne postižeš ništa drugo nego da te oslovljavam kao stranačkog hoštaplera i uvlakača.

Molim te da se držiš teme i nemoj ju zagađivati stranačkim pamfletima.

Sad kad si shvatio da si zabrijao na mobitele počinješ se odmicati od teme, imaj hrabrosti pa nastavi što si započeo. Nastavi i dalje pisati kako smo mi malograđani glupi i što bi mi htjeli, tko smo mi da nas se išta pita?

Nastavi i dalje zagovarati kako je potpuno uredu i moralno (osim ako to nije moral koji vlada u HNS-u) da HEP koji ima monopol diže cijenu struje dok pritom financira sportske klubove i dok članovi uprave voze automobile vrijedne po 100-tinjak tisuća eura!

Prodali ste zračnu luku, uskoro čete HPB i CO, Petrokemiju,... U čemu je ova Vlada drugačija od HDZ-ove? 

Jaguar:
Toliko si nasra ovdje da ni pas ne bi polizao pa da se podsjetimo radi istine:

HEP je pokrao HDZ s Mravkom na čelu i svima ostalim, dokazano!
HEP je sponzorirao klubove za vrijeme vladavine HDZ a za ubuduće ćemo vidjeti hoće li?
Zračnu luku je prodala Vlada Jadranke Kosor
Vozni park HEP je naslijeđen od HDZ koji je uvijek volio se voziti, čak i u blindiranim!
Da i dalje ostajem pri tvrdnji kako više plaćamo račune za mobitele nego što su računi za struju.

Koji dio ti nije jasan?
Samo nastavi lupetati daj mi materijala, uživam!

tromblon:

--- Citat: Jaguar - Travanj 12, 2012, 01:05:08 poslijepodne ---Toliko si nasra ovdje da ni pas ne bi polizao pa da se podsjetimo radi istine:

HEP je pokrao HDZ s Mravkom na čelu i svima ostalim, dokazano!
HEP je sponzorirao klubove za vrijeme vladavine HDZ a za ubuduće ćemo vidjeti hoće li?
Zračnu luku je prodala Vlada Jadranke Kosor
Vozni park HEP je naslijeđen od HDZ koji je uvijek volio se voziti, čak i u blindiranim!
Da i dalje ostajem pri tvrdnji kako više plaćamo račune za mobitele nego što su računi za struju.

Koji dio ti nije jasan?
Samo nastavi lupetati daj mi materijala, uživam!

--- Kraj citata ---

Ne lupetam, ne branim niti jednu stranku, niti prebacujem krivnju na nekoga prekrivajući nesposobnost.

Konkretno me zasmetala tvoj maloumna ideja, tvoj način razmišljanja gdje bezpogovorno braniš svaki potez ove vlade, da poskupljenje struje braniš uspoređujući koliko plaćamo račune za mobitel.

NE MOŽEŠ BRANITI OVAKAV POTEZ DRŽAVNE TVRTKE ČIJI SU PROIZVODI NEOPHODNI ZA RAD I ŽIVOT, DOK ISTA NIJE POČELA SMANJIVATI RASHODE POČEVŠI OD SPONZORIRANJA SPORTSKIH KLUBOVA PA NADALJE.



tromblon:

--- Citat: Jaguar - Travanj 12, 2012, 01:05:08 poslijepodne ---
HEP je pokrao HDZ s Mravkom na čelu i svima ostalim, dokazano!


--- Kraj citata ---

A ovakvu bandu i gamad koji su pokrali treba strpati u zatvor i oduzeti nelegalno stečenu imovinu!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju