Autor Tema: Afere  (Posjeta: 121422 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere
« Odgovori #330 : Srpanj 05, 2012, 07:43:02 prijepodne »
Sledgehammer bi nabijal Franju (bar tak on piše) a kad se napiše da pešo, onda opomena ???

moze jaran nabiti si punicu kad mu zavrne pipu u podstanarstvu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Afere
« Odgovori #331 : Srpanj 05, 2012, 08:26:13 prijepodne »
traži smjenu svoje kolegice,ministrice, a kada dolazi u pitanje njegova odgovornost, ne vrijede ista pravila.

Dali je tebi to u redu?

A imate li Vi dokaze kako je tražio smjenu, kako kažete svoje kolegice?
Ja nemam i ne mogu tako suditi kao Vi, koji uvjeren sam isto nemate dokaze za svoju tvrdnju, nego naklapate, kao što to naklapaju i mediji.

On se bori za investicije i energetiku, to je njegov resor, kolegica za očuvanje okoliša, što je pak bio njen resor, što je po meni i dobro, da ima sukoba, dakle rade svaki svoj posao.
Dosta nam je bilo HDZ-ove idile i znamo dobro svi kam nas je ona dovela. Probajmo to malo tako sagledati.
Ali tvrditi napamet kako je Čačić smijenio Holicu ja ne mogu a Vi ako možete, u redu tvrdite, no razmislite ipak malo o svojoj tvrdnji, nije naodmet.

Nemam dokaze za mnogo stvari, i ne mogu ih ni sakupiti. Ali imamo svi nekaj drugo, već  godinama davana obećanja koja su nam samo produbila krizu i bacila nas u još veće dužničko robstvo prema političarima, a zatim i prema svemu ostalom. Zar to nije dovoljno?
Kaj se još treba dogoditi da se shvati kako su davno podijeljene uloge iznjedrile i današnje igraće , čiju igru narod plača?
Za vladavine HDZ-a svakodnevno su izlazile afere, dugovi se gomilali , a politika se vodila kao da nitko nema doticaja sa stvarnim životom.
Plan 21 sa svojim igračima,nastavlja po istom, a neizvjesnost postaje još gora. Zar se dokaze ne pokazuju sami svakog dana?
Stalno slušamo kako više nema novaca za ovo pa za ono, zanima me za koga nema? Nema za nas, a ima za političare ili nema za sve? Ako nečega nema,tada doista nema, samo nekako baš nisam u to uvjeren po ovome kaj se svaki dan vidi i čuje i kako se radi u zemlji.
Sabornici ne mogu dolaziti na sjednice jer je vruće!
Radnicima na cesti nije vruće, oni se „klimaju“ na žarkom suncu!
Političari prodali maltene sve kaj se dalo u ovoj zemlji, narod mora kroz razne namete i harače otplaćivati krive „procjene“!
Gospodin Ratko izjavio ,da više ne će sam voziti automobil, kad gle slučajnosti, našli ga zločesti novinari kak opet sam vozi i još telefonira  u vožnji!
http://www.vecernji.hr/vijesti/cacic-vikao-znas-li-ti-tko-sam-ja-tvoje-nije-da-mislis-nego-da-slusas-clanak-427102

http://www.vecernji.hr/vijesti/novi-forum-otkriva-e-mailovi-zbog-kojih-cacic-mora-otici-clanak-427536

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Afere
« Odgovori #332 : Srpanj 05, 2012, 10:59:18 prijepodne »
Čovjek je u 6 mjeseci sredio brodogradilišta, sisačku željezaru, splitsku željezaru, dinu, tiskaru, vjesnik.
Što HDZ-ova cijela Vlada nije napravila u 8 godina mandata.
Nemam razloga niti koristi braniti Čačića, no treba sagledati našu realnost i ono što on radi, ukoliko se ne bavimo jeftinim i sitnim populizmom. Nažalost istina je i kako dio građana to ne razumije i njima se demagogija i sitni populizam može prodavati. U tome prednjače mediji, koji sve to pumpaju jer očito ni medijima red u državi ne odgovara, nego više nered koji je podržavao HDZ, pa je tako Pavić i ekipa mogli sje*ati Kamnesko, Kamensko navodim samo kao primjer, ima toga bezbroj. Prema tome nije loše sagledati stvari iz svih kuteva prije negoli se "pljune" na Čačića!
Pišete kako je Čačić otjerao Holicu i njenog zamjenika?
Jakih ministara i zamjenika koji se uplaše kao oni tobože Čačića. Ko mali crkveni miševi se razbježali.
Hrabri i odlučni ostaju i bore se protiv pa i Čačića. Osim toga ta borba je i dobra, meni je bilo dosta Idile HDZ-ovih i ostalih koalicijskim Ministara a znamo kako je bilo i do čega nas je to sve dovelo! A zbog svega toga pljujete i po ovoj današnjoj Vladi!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere
« Odgovori #333 : Srpanj 05, 2012, 11:46:31 prijepodne »
Majku ti milosnu ovak nekaj napisati samo dokazuje da si dobro plaćeno obično piskaralo...

Čačić na tronu negativnosti, prestigao i Sanadera

http://dalje.com/hr-hrvatska/cacic-na-tronu-negativnosti-prestigao-i-sanadera/438359

Početkom srpnja 28,5% građana daje potporu SDP-u, prije samo pet mjeseci bilježila je potporu 34% građana....DOBAR OVAJ GAZIMIR...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Afere
« Odgovori #334 : Srpanj 05, 2012, 12:58:06 poslijepodne »
Osim poslušnosti prodaje i naivu....

Da se netko od razbježalih postavio na Čačića, izletio bi iz stranke i bez mandata i bez Sabora iste sekunde, no trebali bi biti "hrabri i boriti se" - na koji način kada nećeš biti niti na jednom mjestu otkuda se boriti možeš??

Stvarno, neki mugu munuti svakakve bedastoće, potpuno nekažnjeno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Afere
« Odgovori #335 : Srpanj 05, 2012, 01:52:49 poslijepodne »
i bez mandata i bez Sabora iste sekunde,
Stvarno, neki mugu munuti svakakve bedastoće, potpuno nekažnjeno...

Kao ti ovom prigodom, kak sam naivan, ja pomislim kak ti  stvarno klikaš "sve pročitano", no ćorak.

@Muha nije dobro suditi uvijek po sebi i svojim pajdašima! Nisu svi takvi!
A jak medij si citirao, dalje.com, daj mi molim te pojasni čiji je to medij?
Uostalom, otom potom, sve će se znati na sljedećim Izborima a do tada povijest pišu pobjednici, kak reče jednom prigodom jedan naš kolega forumaš.
I Muha ubuduće argumentirano pobi moje teze, naj lupetati bez veze, tek toliko da "lupetaš po Čačiću i SDP-u".

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Afere
« Odgovori #336 : Srpanj 05, 2012, 03:06:37 poslijepodne »
Citat: Jaguar link=topic=211.msg44977#msg44977 date=1341489169kak sam naivan[/quote

To mi je jasno, jer da nisi - kao da bi štitio Čačića i njegovu prirepničku crvenu kliku...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Afere
« Odgovori #337 : Srpanj 05, 2012, 03:35:02 poslijepodne »
Majku ti milosnu ...

Volio bih te sresti pa da mi to u facu ponoviš......jadniče!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Afere
« Odgovori #338 : Srpanj 05, 2012, 04:14:42 poslijepodne »
...  očito buš moral stasti u red  ...  :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere
« Odgovori #339 : Srpanj 05, 2012, 05:51:49 poslijepodne »
kaj je dečeci? su vam dlake med nogami počele rasti? bute dobili u bebu sve kaj vas ide koko i jaguar. bg stam vas može biti, potražite forume u materinjoj zemlji na .rs domeni. jadnici pogubljeni ajde doma.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Afere
« Odgovori #340 : Srpanj 05, 2012, 07:02:26 poslijepodne »
... iz koje si se ti rupe zvlekel ?  Uzmi kultivator, kultiviraj se, a onda se ubaci u raspravu, a prvo počni pravilno pisati nickove.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere
« Odgovori #341 : Srpanj 05, 2012, 08:05:53 poslijepodne »
Majku ti milosnu ...

Volio bih te sresti pa da mi to u facu ponoviš......jadniče!

He..fakat si tajglu..."Majku ti milosnu" je izrečeno u sasvim drugom kontekstu, to je poštapalica kreto...a to kaj gubiš živce i pokazuješ na ovaj način svoje pravo MRAČNO DIKTATORSKO NALIČJE govori o tebi i dokazuje da sam pogodio u sridu tj. drugim riječima istjerao lisicu iz brloga...CAR JE GOL..he..jadniče..

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Afere
« Odgovori #342 : Srpanj 05, 2012, 08:23:44 poslijepodne »
! A zbog svega toga pljujete i po ovoj današnjoj Vladi!

Molim lijepo gospon Jaguar, ja još nisam počel pljuvati!

Ako pokušavam nabrojiti neke stvari za koje mislim da nisu u redu, to nije pljuvanje! Za pljuvanje se dobiva opomena,se slažemo oko toga?

Drugo ništa drugo ne radim nego kaj se u takvim prilikama radi,probam ukazati na zanimljivo.

Taj isti ministar ,tak je dobar skupa sa svojom kamarilom , (na žalost ne mogu ih drugačije nazvati , žalim, jer se isti gospodin ponaša politički totalno nedopustivo i neodgovorno ) mi već po ne znam koji puta skida, oduzima, krade osobni dohodak da bi pokril svoje manifetluke i propuste u vladi i gospodarenju s državnim novcima.

Da , imate pravo,tak je dobar da to mi obični smrtnici ne možemo shvatiti. Žalim ali izgleda da sam preglup,možda on meni i podiže plaču? Tko zna?

Za ljude koji stalno rade svoj posao ,koji su već davno ispod svih granica dostojanstva, on i njegovi istomišljenici još uvijek nalaze izgovore za nova rezanja, kao da smo mi koji radimo u državnim službama tak dobro plaćeni , poput njih.
Na žalost ti su ljudi apsolutno izgubili vezu sa stvarnim životom i ne zaslužuju da ih se kuje u zvijezde. To nisu sa ničim zaslužili,jer zemlja i dalje tone i tonut će bez obzira kaj on prodaju maglu. A to ne treba dugo čekati.
Ne treba zaboraviti da sad dolazi ljeto! A oni već imaju sve u pripremi,narod ode malo na godišnji,a oni raspale sa svojim mjerama! Uostalom ,sve je to već viđeno, sve poznato, tako prozirno.

Pa dajte mi recite na kraju kaj su to tako dobro napravili ili misle napraviti da okrenu situaciju u zemlji? Kaj se to treba sakrivati kao zmija noge?
Mislim ipak da nas vode u glib poput ostalih zemalja u našem okruženju, Grčke, Portugala.

Bojim se da sam bliži istini nego vi.
Rado bi da se varam,i da ste vi u pravu sa svojim optimizmom.

Vrijeme će jednoga od nas poreći.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Afere
« Odgovori #343 : Srpanj 06, 2012, 11:18:02 prijepodne »
Volio bih te sresti pa da mi to u facu ponoviš......jadniče!

Hoćeš da ti ja ponovim? I tebi i koku?? Već sam se nudio, pa ste podvili repove... no samo reci kada i gdje. Smeća dvolična, vi bi nekome prijetili sa šakom... nemoj me nasmijavati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Afere
« Odgovori #344 : Srpanj 06, 2012, 11:34:24 prijepodne »
... a kaj si to nudil ???   da buš od Mraclina do naplatnih kućica u Lučkom autom došel za 15 minuta ?

Samo pazi da nebi i ti nosil gače na hlače kao superman kad je izgubil okladu s Chuck Norrisom ...


 Spominješ smeće ... koliko ja znam smetnjak je u Mraclinu ... zato od tam jaaaako smrdi !!! :D

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.