Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212722 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #165 : Siječanj 03, 2011, 11:30:23 prijepodne »
A11? To je dionica VG - Buševec?

I kak su se uopće našli na istoj traci??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #166 : Siječanj 03, 2011, 12:07:52 poslijepodne »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #167 : Siječanj 03, 2011, 06:59:23 poslijepodne »
Autocesta   A11 ?

Gdje se to nalazi uopće???? Prvi put čujem.   ;D

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #168 : Siječanj 08, 2011, 03:51:34 poslijepodne »
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #169 : Siječanj 08, 2011, 04:29:20 poslijepodne »
http://www.monitor.hr/clanci/u-pokupskom-ukradena-bista-dr-tudmana/44765/

Spada li ovo pod crnu kroniku  :)

To ti nebi baš znal točno raztumačiti jerbo krasti denes postaje pitanje časti. Kdo više fkradne je časnejši človek :o i mam si misli da mu je mesto vu vladi ili tak negde blizu. :D Pa kak vidiš krade se sakej. Pa med sem drugem i kojekakvi kipeci. Tak da si naj puno brige voditi jer spada ili ne v crno kroniko. :)
Je to vam je tak

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #170 : Siječanj 08, 2011, 07:45:54 poslijepodne »
... Odmah Kolarec treba angažirato mlade snage "ZNA SE" čije, na čuvanju biste u parku. Ne dao bog da slučajno ne bi nestali ni NAOČALE, a kamo li cijela bista ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #171 : Siječanj 08, 2011, 11:42:38 poslijepodne »
da slučajno ne bi nestali ni NAOČALE

Takav smo slučaj već imali u Gorici.  :D
A razbijanje naočala je baš na forumu ekskluzivno objavljeno.  ;)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #172 : Siječanj 15, 2011, 08:19:09 prijepodne »
Jutros na kavi sam čuo za saobračajnu nesreću u Pokupskom. Zna li tko nešto više o tome ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #173 : Siječanj 15, 2011, 10:53:56 prijepodne »
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/velik-gorica-automobil-sletio-s-ceste-poginulo-dvoje-ljudi-206053

Automobil je sletio s ceste u noći na subotu oko 3.30 sati u Velikoj Gorici, a poginula su dva mladića stara 22 i 23 godine koji su bili na stražnjem sjedalu. Auto je vozio mladić (19) pod utjecajem alkohola. izgubio je nadzor nad autom i u slijetanju udario u spomenik koji se nalazi pored ceste. Suvozač i treći mladić iz vozila (19 i 24 godine) sa stražnjeg sjedala, zadobili su teške ozljede, dok je vozač (19) lakše ozlijeđen. Teško ozlijeđene prevezli su u KBC Zagreb.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zabili-se-u-spomenik-u-pokupskom-dvojica-mladica-poginula-trojica-ozlijedjena-/533229.aspx

DVOJICA mladića su poginula, a trojica teško ozlijeđena u prometnoj nesreći koja se dogodila u subotu u 3.30 sati u Pokupskom kod Velike Gorice.

Do nesreće je došlo kada je automobil Dodge sletio s prometnice D31 i zaletio se u postolje spomenika. U automobilu su bila petorica mladića. Poginula dvojica (stari 22 i 23 godine) su sjedili na stražnjem sjedištu. Ozlijeđeni su 19-godišnji vozač te ostala dvojica putnika (19 i 24 godine).

Dvojica ozlijeđenih su prevezeni u sisačku bolnicu, a jedan u KBC Zagreb. Vozač je vozio pod utjecajem alkohola od 0,64 promila.
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2011, 11:08:16 prijepodne Stjepan »

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #174 : Siječanj 15, 2011, 12:32:29 poslijepodne »
Koliko puta čujem  frendove i frendice,  oni se bez beda  voze pijani, ili sa  pijanim vozačem. Kažu mi:  "Pa može on popiti 10 piva,ali super vozi".
Dokad  super vozi?  Može 99 puta,ali  100 će  nekog ubiti.  
Isto tako poznajem osobno jednog  dečka koji  je  prije 5-6 godina  ubio svoja  2 frenda u nesreći,isto tako  jer je vozio pijan,  ali i opet dalje vozi pijan, i nikom ništa.  
Policije nema, nitko ne kontrolira.  A kako bi i bila policija, kad  imaš vezu  u policiji, i da te uhvate ,ovaj kaže :"ma meni je kum  onaj vaš kolega, znate", policajac  vraća  vozačku i kaže  : "Ispričavam se na smetnji,pozdravite ga".
Žalosno,al istinito.
Ja  se nikad ne vozim s nikim, pa da neznam kak vozi, najsigurnije je kad ja vozim.

Sad u ovoj dotičnoj nesreći,   pijani vozač nije poginuo,  nego su  nedužni poginuli radi njega, i opet će se izvući i nikom ništa.

« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2011, 12:41:16 poslijepodne ivana_vg »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #175 : Siječanj 16, 2011, 05:35:31 poslijepodne »
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/noc-smrti-stravicne-su-nesrece-odnijele-tri-zivota-206108

S rođendana odjurili u smrt

Ne vjerujemo da ga više nema. Tomislav je bio izuzetan dečko, svi su ga voljeli. Zašto ga je Bog morao uzeti, jedva susprežući suze, rekla je Ines Antolović, susjeda i prijateljica Tomislava Riđanca (22), koji je u noći na subotu u 3.30 poginuo u nesreći u središtu Pokupskog. Život je izgubio i Danijel Maričković (24), a teško su ozlijeđeni njegov brat Mario (19), Nikola Huzjak (19) i Hrvoje Hažek Hazli. Mario Maričković i Hazli prevezeni su u sisačku bolnicu, a Huzjak na KBC Rebro. Mladići su slavili rođendan Danijela Maričkovića, koji je 12. siječnja napunio 24 godine. Slavlje je bilo u obiteljskoj kući u Pokupskoj Slatini, naselju na drugoj obali Kupe, na Banovini, gdje se okupio veći broj mladih iz Velike Gorice i drugih mjesta. U ponoćnu vožnju pet sudionika proslave, među kojima je bio i slavljenik, krenulo je od kuće kako bi gošći pokazalo put prema njenoj kući u V. Gorici. Vozač Nikola Huzjak očito je pritisnuo gas do daske u krivini, izgubio nadzor nad Dodgem, sletio s ceste te okrznuo novinski kiosk i potom lijevim kotačem udario u stube koje vode prema spomeniku.

Vozilo je doslovce uzletjelo, preskočilo klupu u parku i potom se zabilo u obližnji spomenik hrvatskim braniteljima. Na spomeniku je puknula jedna od triju betonskih ploča, a auto se raspao do neprepoznatljivosti. Na mjestu su poginuli Danijel i Tomislav. Vozaču su izmjerena 0,64 promila alkohola. Pokupsko je od sobote ujutro obavijeno tugom. Mještani ne mogu prežaliti izgubljene živote mladića, koji su, kako su rekli, bili kvalitetni i dobri dečki, uvijek spremni pomoći.

- Ovo je strašna nesreća. Mi smo došli po ostatke automobila u 5.30 sati kako bismo ga odvezli na naš deponij, a krv je još satima kapala iz auta - rekla je vlasnica deponija u Črnkovcu, koja je poznavala Tomislava Riđanca.

Rekla je da je u nesreći prije sedam godina život izgubio i otac Mladen.

- Majka Višnja zbog toga nije dopuštala Tomislavu da vozi auto. Strahovala je da i on ne pogine. A snašlo ju je upravo ono čega se najviše bojala - rekli su Tomislavovi prijatelji, koji su neutješnoj majci došli izraziti sućut.

Rekli su da je posljednju poruku od Tomislava dobila malo prije njegove pogibije. Napisao je da se ne brine, da je dobro i da će ostati spavati kod prijatelja u Pokupskom te da zaključa kuću.

- Jako se veselio proslavi. Prije odlaska otišao se ošišati i kupiti dar slavljeniku - rekao je prijatelj.

Bio je, kažu, odličan student na Agronomskom fakultetu, a do završetka su mu bila ostala samo tri ispita.

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/jedan-mladic-stabilno-drugog-su-odvezli-u-bolnicu-u-zagreb-206175

Mario Maričković u stabilnom je stanju i nije životno ugrožen, potvrdili su nam liječnici sisačke Opće bolnice. Hrvoje Hanže Hanzlin, drugi ozlijeđeni u prometnoj nesreći u Pokupskom, koji je također dovezen u sisačku bolnicu, s Odjela intenzivnog liječenja prevezen je u zagrebačku Kliniku za traumatologiju. U Pokupskom, na mjestu stradanja mladih, uklonjen je oštećeni spomenik u koji se zabio automobil s pet mladića. Auto se zabio u spomenik u noći na subotu. Dvojica su poginula, a dvojica su ozlijeđena.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #176 : Veljača 10, 2011, 07:45:27 poslijepodne »
Pustio pse na policajce, a potom ih napala 14-godišnjakinja 10.02.2011

Velikogorički policajci jučer su se nemalo iznenadili na intervenciji po prijavi za kršenje obiteljskog zakona u mjestu Dubranec. Policiju je pozvala supruga G.P.-a (42) zbog nasilničkog ponašanja.

Nešto iza 20 sati po dolasku na intervenciji policajci su od 42-godišnjaka zatražili da s njima pođe u policijsku postaju što je on odbio. Umjesto da mirno ode s policijom on je na policijske službenike pustio svoja dva psa koja su nasrnula na policajce i pritom im izgrizla odoru.

G.P. je tada dozvao svoju 14-godišnju kćer uz povike da mu donese bombu. Djevojka je potom izašla iz kuće i počela rukama i nogama lupati policijske službenike, a kasnije je utvrđeno da nije bilo bombe u kući.

Unatoč susretu s psima i djevojčicom nije bilo ozlijeđenih niti potrebe za liječničkom pomoći. Četrdesetdvogodišnjak i 14-godišnjakinja su dovedeni u službene prostorije i očekuje ih prijava zbog sprječavanja službene osobe u obavljanju dužnosti.
http://www.vgdanas.hr/pustio-pse-na-policajce-a-potom-ih-napala-14-godisnjakinja-2203.aspx

Kaj je ovo * il istina ?  ;D  ;D  ;D
wwwg tablice

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #177 : Veljača 12, 2011, 09:16:32 poslijepodne »
Sve je moguće....pa tako i ovo.... ne čudi me uopće da se takvo što događa

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #178 : Ožujak 02, 2011, 01:26:01 prijepodne »
Prodali kćer za konja i 3.000 kuna!!
SMŽ, Vijesti | dpreradus | 01. 03. 2011. u 11:15

Policijski službenici Odsjeka organiziranog kriminaliteta ove policijske uprave su u suradnji s policijskim službenicima Policijske postaje Sisak i djelatnicima Centra za socijalnu skrb proveli kriminalistička istraživanja nad ocem i sinom s područja Općine Orle, starima 69 i 34 godine, te 38-godišnjim Siščaninom i njegovom 32-godišnjom nevjenčanom suprugom, zbog sumnje da su na štetu 15-godišnjakinje počinili kazneno djelo trgovanje ljudima i ropstvo.Naime, krajem veljače 69-godišnjak je sa svojim sinom došao u Sisak kod 38-godišnjaka i njegove nevjenčane supruge kako bi, prema prethodnom dogovoru, k sebi u mjesto Ruče, Općina Orle, odveli njihovu 15-godišnju kćer radi prisilnog rada i služenja. Za to su Siščanima oprostili dug od kupnje konja, koji je iznosio 5 tisuća kuna, te su im isplatili još 3 tisuće kuna. Riječ je o romskoj obitelji iz Capraških poljana, a djevojčica, koja ide u 7. razred Osnovne škole, se protivila ovoj odluci roditelja.

Svi osumnjičeni su uhićeni te će danas uz kaznenu prijavu biti dovedeni istražnom sucu Županijskog suda u Sisku
http://www.sisak.info/?p=10039018

Aiiii,batko!
Više ni moderno dopelati zamuš pisavu i singericu,sat su f mode kobilice i kunice
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Pljačka zlatarnice
« Odgovori #179 : Ožujak 08, 2011, 11:36:45 prijepodne »
JUTROS oko 9,30 sati nepoznati počinitelj naoružan s pištoljem upao je u zlatarnu "Karat" u Velikoj Gorici i prisilio službenicu da mu preda zasad neutvrđenu količinu zlata, neslužbeno doznajemo iz PU zagrebačke.

Policijski očevid je u tijeku, više informacija očekuje se uskoro.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/jutros-opljackana-zlatarna-u-velikoj-gorici/541348.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.