Autor Tema: Programi političke stranke  (Posjeta: 79621 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #30 : Svibanj 04, 2013, 10:04:30 poslijepodne »
Pravovaljane kandidature za izbor gradonačelnika Velike Gorice (PDF) http://www.gorica.hr/dokumenti/liste-gradonacelnik.pdf

Pravovaljane kandidacijske liste za izbor članica / članova Gradskog vijeća Grada velike Gorice Velike Gorice (PDF) http://www.gorica.hr/dokumenti/liste-vijece.pdf

http://www.gorica.hr/2013/05/pravovaljane-kandidature-i-kandidacijske-liste-za-lokalne-izbore-2013/

Dve najškolovaneje liste, ak je za veruvati paperu, HSP i Želko Stepanič.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #31 : Svibanj 04, 2013, 10:23:47 poslijepodne »
Iako nisam nikadav kužio u čemu je poanta nekakve "velike školovanosti" političara... garantira li to išta, znači li to išta??  :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #32 : Svibanj 04, 2013, 11:20:11 poslijepodne »
Misliš da 8 ing. na liste od 31 imena more škodeti?
Ne znači niš ak si "uspješan poduzetnik" a ne snajdeš se f politike i ne razmeš posel za teri si se kandideral. Nemreš skinuti plaču protivnikom, opozicije dati otkaz...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #33 : Svibanj 05, 2013, 09:47:26 prijepodne »
Ne more škodeti, ali ne mora niš ni koristiti (i to je vrlo izvjesno).

Titule u našem priglupom, neukom, iskompleksiranom narodu puno znače, jer mnogi odmah automatizmom povezuju da je veličina pameti povezana sa količinom kratica ispred imena (nebitno je i to što najčešće ta raja blage veze nema ni što znače te kratice!)... kao da ING ili DR ili MR (da novije tipa BACC i slične i ne spominjem) znače da je taj osoba pametna (u bilo kojem pogledu osim stručnog - a i to je prečesto vrlo upitno!), bogata, lijepa, dobra, poštena, kulturna itd itd...

Naravno da raji, u kojoj skoro 50% punoljetnih nema više od osnovne škole, imponiraju kratice, a u njihovoj iskompleksiranosti vlastitim neznanjem i neškolovanjem to povezuju sa ogromnom pameti odmah i sada za sve i sva, iako najčešće nitko ne postavlja sebi osnovno pitanje - što bi taj položaj, na kojeg taj "kratičar" aspirira - imao od njegovih titula, njegove struke, njegovih stručnih znanja?? Znači li da će neki DOKTOR, ali veterine, medicine ili književnosti - znati voditi ekonomiju, policiju, turizam, promet, razvoj, Vladu, državu - samo zato jer je DOKTOR?? U tupavim glavama to je poistovjećeno, zato nam kojekakvi visokoparni jebivjetri, pametni po automatici, uništavaju državu već desetljećima...

Kriteriji koji bi trebali početi ulaziti u shvaćanje ljudi su poštenje, odlučnost i dobronamjernost, kao tri maltene jedina kriterija koja bi političar trebao imati (ministri se ionako biraju, ili bi se trebali birati, da su barem elementarno stručni za poslove ministarstva kojem šefuju).

Što znači "doktor"?? Pa doktori su sjebali i dotukli ovu zemlju, u Tuđmanovo vrtijeme tko nije bio doktor, nije bio fora (i nije ni mogao biti u njemu bliskom krugu... Granići, Pašalići, Hebranzi, Kostovići, Brozovići... doktora kao u priči, a koristi nikakve, dapače su unazadili zemlju za solidan broj desetljeća i pogrešnim, poltronskim i antihrvatskim odlukama sjebali budućnost i prezaduženost i naših unuka)...

Doktor samo znači pretpostavku da bi netko trebao biti stručan, i to jako stručan, u svojem području rada - no niti to najčešće nije slučaj u ovoj zemlji apsurda... imamo po glavi stanovnika najviše doktora, osobito ekonomije, a raja je kruha gladna, bez posla, gospodarstvo je na umoru, imamo naspram mnogih resurse da budemo bogatiji do Billa Gatesa, a svi koje mi volimo ismijavati - su bogatiji i bolje žive od nas... zato tvrdim da bilo kakve titule i kratice meni osobno, a niti biračima ili politici u cjelini - ne znače ništa i ne bi trebale značiti ništa, jer političar treba biti punovrijedan u stvarima koje ne postoje na papirima, i koje sam gore spomenuo...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #34 : Svibanj 05, 2013, 11:33:24 prijepodne »
Kriteriji koji bi trebali početi ulaziti u shvaćanje ljudi su poštenje, odlučnost i dobronamjernost, kao tri maltene jedina kriterija koja bi političar trebao imati
Kaj znaš teroga takvoga? Političara?
... zato tvrdim da bilo kakve titule i kratice meni osobno, a niti biračima ili politici u cjelini - ne znače ništa i ne bi trebale značiti ništa, jer političar treba biti punovrijedan u stvarima koje ne postoje na papirima, i koje sam gore spomenuo...
Mislim da večina zna za koga bu il nebu glasala, oni neinformerani ionak glasaju na "buf" il na osnovu krive informacije.
Evo jen prigodni prilog;

04.05.2013
Zašto mladi na Balkanu vade partijsku knjižicu
...U Hrvatskoj, za manje od dva mjeseca novoj članici EU, je samo 35 posto mladih zainteresovano za politiku, a čak 65 posto je ravnodušno ili nezainteresovano, pokazuje to najnovija istraživačka studija „Mladi u vremenu krize“, koju je početkom aprila predstavila doktorica Vlasta Ilišin sa zagrebačkog Instituta za društvena istraživanja. Razlog je, navodi u prilogu Mladi demotivirani, interes za politiku opada Ankica Barbir Mladinović, razočaranje i nepovjerenje u istinske motive onih koji se bave politikom, kao i osjećaj nemoći da se išta promijeni.
http://haler.blogger.ba/

Dok se političari ne premene, ak se premene, ostaja nam da glasamo zano kaj je na "tržištu". Il ne glasamo...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #35 : Svibanj 05, 2013, 11:55:06 prijepodne »
Pa ima na tom tržištu i onih koji zadovoljavaju... ako ništa drugi, nisu kompromitirani ničim do sada, pa neka se da ljudima povjerenje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #36 : Svibanj 05, 2013, 12:03:46 poslijepodne »
Pa ima na tom tržištu i onih koji zadovoljavaju... ako ništa drugi, nisu kompromitirani ničim do sada, pa neka se da ljudima povjerenje...


Ima ih i hvala Bogu da ima takvih. Na žalost zbog svojih "mana" nisu zanimljivi ni jednoj političkoj opciji. Pristup i komunikacija sa potrebnom većinom im je na žalost, nedostupna.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #37 : Svibanj 05, 2013, 12:12:23 poslijepodne »
Ne trebaju biti zanimljivi političkoj opciji, već biračima.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mato

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
    • Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #38 : Svibanj 05, 2013, 05:40:03 poslijepodne »
PERKOVIĆ MATO
Kandidat za gradonačelnika
Nositelj nezavisne liste građana

Cijenjeni sugrađani! Ako dobijem vaše povjerenje, pored redovitih aktivnosti, donijet ću sljedeće mjere i poduzeti radnje koje navodim u svom programu:

P R O G R A M

1. OTPUSTIT ĆU VIŠAK ZAPOSLENIH U GRADSKOJ UPRAVI, TE U GRADSKIM USTANOVAMA I PODUZEĆIMA
Sve političke stranke zapošljavale su svoje članove u Gradskoj upravi, te u Gradskim ustanovama i poduzećima, iako za to nije bilo potrebe, te se stvorio višak zaposlenih, koje plaćamo mi građani.

2. SMANJIT ĆU PLAĆE ZAPOSLENIMA U GRADSKOJ UPRAVI, TE U GRADSKIM USTANOVAMA I PODUZEĆIMA
Oni imaju visoke plaće, u odnosu na Vas koji ste nezaposleni ili imate male plaće i male mirovine. Novac koji se uštedi može se koristiti za razne potrebe građana.

3. PROMIJENIT ĆU SUSTAV ODRŽAVANJA STAMBENIH ZGRADA

Održavanje stambenih zgrada organizirat ću tako da bude jeftinije i efikasnije. Bez opravdanog razloga, unazad petnaest godina plaćate skupo održavanje stambenih zgrada.

4. ORGANIZIRAT ĆU UREĐENJE TOPLINSKIH FASADA NA STAMBENIM ZGRADAMA
Uz povoljne uvjete za stanare, jer je jedino tako moguće uštedjeti na troškovima za grijanje oko 30-40%.

5. POKRENUT ĆU JAVNE RADOVE
S ciljem da se zaposle oni građani koji su već duže vrijeme nezaposleni.
6. POKRENUT ĆU AKTIVNOSTI ZA NABAVU ODREĐENIH MEDICINSKIH UREĐAJA U DOMU ZDRAVLJA VELIKA GORICA
S ciljem da se nabave određeni medicinski uređaji u Domu zdravlja Velika Gorica, kako bi određene pretrage mogli obavljati u Velikoj Gorici, te kako ne biste morali baš za svaku pretragu odlaziti u Zagreb. Na taj bi se način smanjile i liste čekanja.

7. POTICAT ĆU PROIZVODNJU HRANE
S ciljem da bude jeftinija za građane, te kako ne bi morali kupovati gotovo svu hranu iz uvoza, upitne kvalitete.

8. POTICAT ĆU RAZVOJ OBRTNIŠTVA I PODUZETNIŠTVA
U okviru svojih nadležnosti poticat ću razvoj obrtništva i poduzetništva, jer se jedino tako može pokrenuti gospodarstvo i zaposliti građane koji su nezaposleni.

9. VODIT ĆU VEĆU BRIGU O BRANITELJIMA
Posebno o onima koji su bolesni i koji žive u teškim materijalnim prilikama.

10. POTICAT ĆU OBRAZOVANJE MLADIH
Uspješni možemo biti samo ako imamo obrazovane mlade ljude.

11. POKRENUT ĆU AKTIVNOSTI OKO GOSPODARENJA OTPADOM
Jedini ispravan način u postupanju s otpadom je razdvajanje otpada od kućanstva do odlagališta.

12. POKRENUT ĆU AKTIVNOSTI ZA OSNIVANJEM PUČKE KUHINJE
U ovim teškim ekonomskim prilikama mnogi naši sugrađani su nezaposleni, mnogi nemaju nikakvih primanja, mnogi nemaju što jesti. Mislim da je ispravno omogućiti im da se prehrane, dok ne dođu bolja vremena.

Cijenjeni sugrađani!

Sve ovo što sam naveo da ću učiniti ako dobijem Vaše povjerenje mogle su uraditi i sve političke stranke i svi političari koji su se svih ovih dvadeset godina izmjenjivali na vlasti u Gradu, ali nisu htjeli, ili možda nisu znali. Sad sve ovisi o Vama.
Ako želite promjene na bolje za sebe i članove svoje obitelji, tada glasajte za mene i za moju nezavisnu listu!

Vi imate pravo na odabir, a ja ću poštivati svaku Vašu odluku.

„ Dok čovjeka bude, ljudstvo neće mrijeti

okovi su krila da se brže leti „
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=391232634324855&set=a.365867380194714.1073741828.363321870449265&type=1&theater

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #39 : Svibanj 05, 2013, 06:43:35 poslijepodne »
Štovani gosp. perković !

1. OTPUSTIT ĆU VIŠAK ZAPOSLENIH U GRADSKOJ UPRAVI, TE U GRADSKIM USTANOVAMA I PODUZEĆIMA
Da kojim slučajem vi dobijete izbore, također bi odabrali suradnike, ljude kojima vjerujete, u svoj tim ... Ne znam, na koji način mislite ogroman broj "onih koji su samo na plaći" premjestiti na listu biroa za zapošljavanje

2. SMANJIT ĆU PLAĆE ZAPOSLENIMA U GRADSKOJ UPRAVI, TE U GRADSKIM USTANOVAMA I PODUZEĆIMA
Ovaj dio je već lakše izvediv. Još kad bi svaki, taj novi "izabranik naroda" stupajući na dužnost, potpisao dokument kojim garantira svojom imovinom da će marljivo, pošteno i časno obavljati dužnost koja mu je povjerena ...

3. PROMIJENIT ĆU SUSTAV ODRŽAVANJA STAMBENIH ZGRADA
To je malo veći problem ... problem je na višem nivou ...

4. ORGANIZIRAT ĆU UREĐENJE TOPLINSKIH FASADA NA STAMBENIM ZGRADAMA
Nije samo problem u fasadama, nego i u nekvalitetnoj stolariji, ravnim krovovima, loše izvedenim radovima, ostale stvari da i ne spominjem.

5. POKRENUT ĆU JAVNE RADOVE
Oni koji su bez posla, a zbilja hoće raditi, ti će se i potruditi da posao i nađu, a oni, koji baš i nisu zainteresirani da se dižu iz kreveta ako im poslodavac ne omogući barem 5.000,00 kn mjesećno, božičnicu, uskršnjicu, regres za godišnji itd, ti jedva čekaju da ih se pozove da rintaju za badava.

6. POKRENUT ĆU AKTIVNOSTI ZA NABAVU ODREĐENIH MEDICINSKIH UREĐAJA U DOMU ZDRAVLJA VELIKA GORICA
Shimadzu ima kvalitetne medicinske uređaje, ZNA SE da se mogu povoljno nabaviti ... (Odabrao Đelo, pardon, doktor koji nikad ne laže, samo tu i tam ne govori istinu.)

7. POTICAT ĆU PROIZVODNJU HRANE
Malo se prepeljajte biciklom ili autom oko Gorice ... proizvodi se pun kufer toga, ali ... cijena od vrta do police u trgovinama naraste 200 - 300 % da ne velim i više.

8. POTICAT ĆU RAZVOJ OBRTNIŠTVA I PODUZETNIŠTVA
Gorica je nekada imala obrtnički sajam kojeg danas nema tko organizirati

9. VODIT ĆU VEĆU BRIGU O BRANITELJIMA
Podijeliti braniteljima novac za samozapošljavanje, kojeg spiskaju za godinu dana, nakon toga se ponovo jave na burzu bez obaveze da odgovaraju gdje su, na što i kako potrošili novac ... ?

... Hvala lijepo, sve su nam već obećali !

Najte se što ljutiti, sve ovo je već viđeno. Kaže moj dobar prijatelja da se samo revolucijom može postići bolje za ovaj narod. Dokle god netko ne poćne odgovarati za svoja (ne)djela, tako će nam biti.  Da ne odgovaram svakome posebno, isto mislilm i za gosp. Stepanića te gospođu Šembera.  Cilj svega je uhljebiti se, uvaliti se na državne jasle ... kako je ono išla pjesma ... sve je dobro dok si na vlasti jer Vlasta je bogata i vlasta te časti ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #40 : Svibanj 05, 2013, 06:50:22 poslijepodne »
Pa neka je viđeno (BTW, što je to viđeno? Obećanja ili realizacija?), ako je riječ o obećanjima, ona nisu loša - problem je što trebamo čovjeka koji će ista konačno i oživotvoriti, nije uopće problem u obećanjima i njihovioj formulaciji... čovjkek govori dobre stvari.

I BTW, otpuštanje viška ljudi nema veze sa odabirom suradnika, iako i tu on nema veliki izbor (kao niti bilo tko), jer se mora osloniti na one koje zatekne. Može ih samo preraspodjeliti i bolje upregnuti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mato

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
    • Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #41 : Svibanj 05, 2013, 07:14:22 poslijepodne »

... Hvala lijepo, sve su nam već obećali !

Najte se što ljutiti, sve ovo je već viđeno. Kaže moj dobar prijatelja da se samo revolucijom može postići bolje za ovaj narod. Dokle god netko ne poćne odgovarati za svoja (ne)djela, tako će nam biti.  Da ne odgovaram svakome posebno, isto mislilm i za gosp. Stepanića te gospođu Šembera.  Cilj svega je uhljebiti se, uvaliti se na državne jasle ... kako je ono išla pjesma ... sve je dobro dok si na vlasti jer Vlasta je bogata i vlasta te časti ...

Poštovani koko-vg,
drago mi je da imate konstruktivne kritike na moj program, ali moram Vam reći da dosad nije bilo odlučnosti kod velike većine kandidata kad je trebalo provesti bolne rezove.
Sve ovo što sam napisao je vrlo lako provedivo samo treba imati političke odlučnosti da se bolni rezovi provedu.
Spominjete državne jasle, ako me poznajete onda ćete znati da meni one nisu potrebne, a vjerujte ako dobijem povjerenje birača i ako budem participirao u vlasti, program kojeg sam ponudio biračima budem realizirao.

Offline Mato

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
    • Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #42 : Svibanj 05, 2013, 07:16:48 poslijepodne »
I BTW, otpuštanje viška ljudi nema veze sa odabirom suradnika, iako i tu on nema veliki izbor (kao niti bilo tko), jer se mora osloniti na one koje zatekne. Može ih samo preraspodjeliti i bolje upregnuti.

Slažem se s Vama u potpunosti.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #43 : Svibanj 05, 2013, 10:31:10 poslijepodne »
Cilj svega je uhljebiti se, uvaliti se na državne jasle ...

Na žalost, za mnoge i je (jer su toliko jadni i nesposobni da drugo i ne znaju nego sanjati o tome da žive "u sigurnosti" nekakve državne mase gdje njihova nesposobnost može biti dobro kamuflirana), no ja gajim nadu da ima ljudi, i vjerujem da ih ima, kojima to nije prioritet, koji ne robuju najnižim strastima i koji iskreno, otvoreno, ljudski i svakako drugačije drže i stalo im je do njihovog kraja, ljudi i zemlje, koji imaju strasti i morala biti u prvom redu altruisti iz čiste ljubavi prema svojoj naciji i državi. To ne znači da bi trebali tako zahtjevan i odgovoran "full time" posao raditi badave, no svakako ne bi trebali biti na tom mjestu zbog osobnog probitka, a kao što je situacija sa kukuriku-kandidatkinjom i njezinim posilnim zamjenikom.

U javnosti se stvara fama kako su "državne jasle" pojam sigurnosti, nerada i preplaćenosti, no takvu famu mogu širiti samo zlonamjerni, plitki, glupavi populisti koji dalje od vrijeđanja i ne znaju, jer zna se tko ide na jasle, a zna se i da tu famu šire u prvom redu oni koji sami nemaju muda i karaktera sami sebi urediti pošten odnos i prihod, pa omalovažavanjem misle kako će njima biti odmah dobro ako drugima bude loše kako je njima sada... svi vole laprdati o nekakvom parazitizmu, neradu, neodgovornosti, sigurnosti radnih mjesta, visokim plaćama itd itd, prodavati muda pod bubrege izmišljanjem nepostojećih problema i generalnom procjenom kako treba smanjivati - samo nitko ne zna koga, zašto, gdje, zbog čega... iako ništa do toga nije istina, ali plitkom populizmu je oduvijek robovanje predrasudama bilo omiljeno oružje - jer drugoga i nije imao... zato treba generalizirati, relativizirati i prodavati principe koji nemaju veze s pameti, samo zato jer se nema muda pomoći samome sebi, a ljudi generalno vole biti uvjkereni da je netko drugi kriv za njihove nedaće, ponajprije onaj tko ama baš nikakve veze s njima nema... treba otpustiti 100.000 državnih službenika i tu lovu, koja ne postoji, odmah usmjeriti u berićetni probitak i blagostanje cijele nacije, koja će od te sekunde procvasti i neće više biti gladi i žeđi u Hrvatskoj... mislim da takve priče više ni najveći idioti ne puše. Iako ne isključujem...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #44 : Svibanj 05, 2013, 10:36:42 poslijepodne »
...zahvaljujem na brzom odgovoru, gosp Perković.

spominjete preraspodjelu ljudi i bolje uprezanje, kak to mislite,  npr. u Komunalcu, iz kancelarija stjerati na bauštelu 20-30 ljudi ili npr. baš me zanima kam bi to mogli biti preraspoređeni Stipetička i Zdenko Sovina ili bi ih zadržali kao "dobar i provjeren" kadar za nastavak posla ? Što bi po vama trebalo napraviti ?  Sve na burzu pa sudskim putem izravnavati dugove ? Ja sam više pristalica (da se to regulira u Saboru) da svatko od novoa gradonačelnika, župana  pa naviše može "povući" sa sobom i svoje ljude, ali isto tako, nakon mandata, oni također odlaze s njime.

Sledgehammer ... pokušavaš opet biti svakom loncu poklopac. Odgovaraj kad tebi postavim pitanje. 


Uhljebljivanje ...   da vidimo ... Števa Kos pola familije zaposlio, još jedino baku nije, možda bude i nju, Elizabeta Stipetić, Zdenko Sovina, sve sami stručnjaci. U komunalcu, koji sam već spomenuo, Šuker je smještao svoje bivše košarkaše s Radnika. Pisalo se nedavno i o Čistoći,  te broju ljudi koji tamo rade (sve sami podobni stručnjaci, ZNA SE čiji)
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2013, 10:46:02 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.