Osoblje > O forumgorica.com stranici

Upgrade

(1/3) > >>

Stjepan:
Napravljena je sigurnosna nadogradnja forumske aplikacije na novu inačicu. Ako nešto ne radi kao što je radilo ili ako primjetite bilo kakve promjene ili poteškoće molim da prijavite kao odgovor na ovu poruku.

JosipJoža:
Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!

Stjepan:

--- Citat: JosipJoža - Prosinac 06, 2009, 09:18:46 poslijepodne ---Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!

--- Kraj citata ---

Hm...da probam.
Meni radi normalno.

JosipJoža:

--- Citat: JosipJoža - Prosinac 06, 2009, 09:18:46 poslijepodne ---Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!

--- Kraj citata ---


da Stjepan u redu je sada, nije mi jasno zašto mi je ranije bacao tako, primijetio sam to nekoliko puta kao da sustav kadkad sam tako baci, napravim sve isto a ode cijeli post u citat. Hvala u svakom slučaju. Živjeli!

plemenitashica:
Ne mogu označiti dio rečenice (s namjerom da poboldam ili dodam boju), nego mi se odrede dva tri neka druga reda.

Konkretno u ovom postu:


--- Citat: plemenitašica - Prosinac 07, 2009, 01:57:00 poslijepodne ---
NO, idemo dalje.   :P

Ali ne… tko je to vidio. Ima da svi uronimo u bezdan. Samo kaj taj film ne bude imao isti (sretan) završetak kao kad je u bezdanu Ed Haris.

Ali možda ima djelić nade u dijelu rečenice: „da se to neće dogoditi do kraja njezina mandata.. “
Jer taj mandat ionako neće još dugo trajati.
--- Kraj citata ---

Htjela sam tamo nakositi ovaj dio ali nisam uspjela.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju