Autor Tema: Nova Udruga u Gradu  (Posjeta: 30600 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #15 : Prosinac 24, 2010, 09:59:36 prijepodne »
Mislim da nebu rekel...  >:D >:D >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #16 : Prosinac 24, 2010, 10:06:00 prijepodne »
Ma cuo decko da udruge neku lovu dobijaju, pa misli da to sam osnujes udrugu i beres zelembace hahahah. Koja naiva...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #17 : Prosinac 24, 2010, 10:33:56 prijepodne »
A možda je i neka koja se bavi "ljudskim pravima" tipa gay. BSDM i sličnih "prava", pa je htio ušićariti pinku za "tjeranje demokracije"...  ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #18 : Prosinac 24, 2010, 10:36:14 prijepodne »
Ako je takva, onda mu lova ne gine, 100% dobiva... Nazalost politicari sami sebe doveli u situaciju da moraju te i takve podrzavati!
Ili im se jednostavno svidja podrzavati takve hahahhahaa

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #19 : Prosinac 25, 2010, 09:54:27 poslijepodne »
I, isto tako, nije točno da udruga koja je tek osnovana nemre dobiti novce. Može, ako je projekt izvanredan! Po tvome bi vrijedilo ono: za posao trebaš imati odrađen pripravnički, a pripravnički nemreš odraditi jer te bez njega neće nitko primiti...

Nemoj djecu plašiti i odmah sasjeći svaku inicijativu u korijenu. Nek objasni zamisao, i rado ćemo im pomoći.

Ne plašim ih nego ih suočavam s realnošću. Izvanredni projekti koji dobivaju novce? Kod nas, u Hrvatskoj? Da li u nadležnim institucijama rade ljudi koji bi znali prepoznati izvanredan projekt?



amarkulin

  • Gost
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #20 : Prosinac 25, 2010, 10:08:34 poslijepodne »
Nisam rekao da je lako, ali nije ni nemoguće.

Vjeruj mi, ljudi u institucijama će uskoro pisati molbe građanima i udrugama da predaju projekte. Jer, ako nema projekata, onda ni oni nemaju za kaj dobivati plaću...

Nije to tak daleka budućnost, EU je pred vratima.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #21 : Prosinac 26, 2010, 10:15:06 prijepodne »
Nije to tak daleka budućnost, EU je pred vratima.

Bacchelor - nadam se da se ipak varaš...  ;D ;D ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline NuLLah

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 7
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #22 : Prosinac 26, 2010, 11:42:22 prijepodne »
Znači, sve u svemu, za Udrugu ne bi mogao dobiti novce ni od grada ni od zupanije?

Naime, udruga koja je osnovana je Udruga za pomoć osobama s poteškoćama i poremećajem u prehrani.

amarkulin

  • Gost
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #23 : Prosinac 26, 2010, 04:24:29 poslijepodne »
Nemoj se obazirati na ove tužbalice - oni sve gledaju crnim naočalama.  8)

Iz naziva mi se to uklapa u Program javnih potreba u socijalnoj skrbi i zdravstvu Grada Velike Gorice za 2011. godinu. Probaj nabaviti taj Program, pa pogledaj u što se uklapa aktivnost vaše udruge. Ako ti treba pomoć oko toga, javi mi se na PM ili mail.

Ne bojim se ja da ćeš odustati, jer da si slušao "dobro informirane" ne bi ni počinjao rad na tom projektu.  ;D

@ Sledge i Newbie: Sram vas more bit!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #24 : Prosinac 26, 2010, 08:02:45 poslijepodne »
Zakaj bi nas bilo sram?

Zato kaj čovjek nije napravil predstavljanje ni sebe ni svojih potreba, nije rekel čime se udruga za koju hoće savjete bavi, zato kaj je sam kriv kaj je ostavil mnoštvu da insinuira i zafrkava se sa time?

Da je odmah rekel o čemu se radi, nitko se nebi zajebaval ž njim. Ovak je dobil komentare ozbiljne kao i njegov zahtjev za pomoći... Izgubil je dvije strane komentara i par dana vremena jer nije rekao ono kaj je trebal reći. Kaj mu ja morem...!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #25 : Prosinac 27, 2010, 03:20:34 poslijepodne »
Pozitivno orijentirani ljudi budu neizrečene stvari pretpostavljali na pozitivan način. Negativno orijentirani ljudi na negativan način. A to kaj ti u svemu vidiš opasnost od gay revolucije valjda nekaj govori o tvojim intimnim strahovima. Nije valjda da te neki gay primil za guzu?  :o  ;D

Offline NuLLah

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 7
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #26 : Prosinac 27, 2010, 09:09:11 poslijepodne »
Dobro dečki, ne želimo se ovdje vrijeđati i prepucavati. Postavio sam pitanje ili vec trazio odgovor kako mogu sa udrugom koja se bavi osobama s poteškoćama i poremećajem u prehrani doci do nekakvih novaca od zupanije i/ili od grada. Konkretan odgovor nisam cuo nego samo od kolege a markulina. Zao mi je, ali trebao bih neku pomoc jer neznam sve kako sta napraviti. Udruga je tek osnovana, a upostio sam se u puno toga, nešto znam a nešto i neznam. Zato VAs sve skupa molim da mi odgovorite ili pomognete, a ne da govorite nekakve negativne stvari.

Dakle, trebao bi pomoć da mi kažete šta i gdje bi trebao poslati da dobijem novce za Udrugu, a ja ću presuditi mogu li ili nemogu!


Pozz svima i zahvaljujem se.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #27 : Prosinac 27, 2010, 10:33:29 poslijepodne »
Pa mislim da is okvirno sve doznao...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #28 : Prosinac 28, 2010, 10:46:36 prijepodne »
A evo što sam ja doznao iz javno dostupnih podataka u registru:

Udruga za pomoć osobama s poteškoćama i poremećajem u prehrani "NutriTim"
Registarski broj 01002421
Naziv Udruga za pomoć osobama s poteškoćama i poremećajem u prehrani "NutriTim"
Skraćeni naziv "NutriTim"
Sjedište Velika Gorica, Kralja Stjepana Tomaševića 3
Datum upisa 07.12.2010
Djelatnosti promicanje uravnotežene prehrane; promicanje, razvitak i unapređenje kulture prehrane i zdravog načina života uz primjenu fizičke aktivnosti; savjetovanje o prehrani, izrada odgovarajućih programa prehrane i tjelesne aktivnosti; i dr. prema članku 8. Statuta.

Osobe Svjetlana Jemeršić - PREDSJEDNICA, Ivana Nebojan - DOPREDSJEDNICA, Sunčica Đunđek - TAJNICA


Dakle, predlažem da nas obavijestiš o terminu sljedećeg sastanka vaše udruge, pa će se odazvati onaj tko misli da ima što za reći. Meni osobno odgovaraju isključivo večernji sati i vikendom popodne.
« Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2010, 10:48:33 prijepodne amarkulin »

Offline NuLLah

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 7
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nova Udruga u Gradu
« Odgovori #29 : Prosinac 29, 2010, 09:37:38 prijepodne »
Kolega bio u registru udruga pa je obaviješten. Sad ste upućeni.

A za sastanak ćete biti obaviješteni vi svi kao i drugi stanovnici grada Velike Gorice. Sastanak će biti u Večernjim satima. Ali uglavnom ćete sve informacije saznati na vrijeme.