Autor Tema: Thompson i politika  (Posjeta: 49050 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #150 : Svibanj 04, 2014, 09:17:01 poslijepodne »
Ja ne donosim mišljenje i ne robujem predrasudama...
Da te ne znam možda bi ti i povjerovo.
Citat:
Loviš se za točno doređen detalj koji tebi paše, nemaš sposobnosti i volje sagledati cijelu priču, a pojmovi kao hrvatski interes i iskustvo kako to ponašanje implementiraju drugi u istoj situaciji su ti potpuno nepoznati.
Je, tak i ameri argumentiraju prije nek nakon što nekoga daju "zbrisati" sa svojom bespilotnom letjelicom. A i Hitler je sigurno sve delal u njemačkom interesu. Isto tak i svi ovi svjetski teroristi delaju u interesu svoje države/nacije, a za ljudska prava - ko ga šiša. I zato mi svi drugi po cijelom svijetu to cijenimo i hvalimo da je to bilo SUPER! Of course.

Master

  • Gost

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #152 : Svibanj 06, 2014, 02:24:30 poslijepodne »
Čekaj da ti BobRock sada objasni da je to njihovo pravo, dapače umjetničko viđenje koje ne treba shvaćati ozbiljno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #153 : Svibanj 15, 2014, 10:26:48 poslijepodne »
Viktor Ivančić: Otvoreno pismo debilu na čelu Splita

(...)
"Sada ste, g. Debilu, pokazali da su Vaše glazbene preferencije mnogo više od obične muzike. U subotu, 9. svibnja, na Dan pobjede nad fašizmom – kada sav civilizirani svijet obilježava završetak Drugog svjetskog rata – prisustvovali ste svečanome otkrivanju spomenika IX. bojni HOS-a „Rafael vitez Boban“, jedinici iz zadnjega rata koja nosi naziv po čuvenome ustaškom vojskovođi, ratnome zločincu, zapovjedniku zloglasne Crne legije, i tom prilikom održali jedan krasan govor. Prizor je općenito bio dojmljiv: u publici više stotina ljudi, mahom u crnom, oko Vas skupina viđenijih neofašista s nabreklim vratnim žilama, a oko spomenika u stavu mirno pripadnici pravaške postrojbe, s crnim zastavama, u crnim uniformama, s oznakama veličine šake na kojima se koči ustaška parola „Za dom spremni“."



Vidi vraga, SDPovac, crveni, aktivni političar sa ne tako malo značaja, pa javno podržava ustaše.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #154 : Svibanj 16, 2014, 08:13:11 prijepodne »
Prvi korak ka demokratizaciji ove zemlje će biti kada se provede lustracija i kada noć proguta ovakve debile bez morala i karaktera, oficirsku kopilad, koji su ušli u razrušeni Vukovar na tenku JNA i danas prodaju pamet i prozivaju domoljube. Prokleta smeća.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”