Autor Tema: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?  (Posjeta: 86033 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #30 : Siječanj 04, 2011, 01:32:23 poslijepodne »
sleđ ... citirat ću opet sam sebe:"daj se skuliraj, vrijeme šerifa je prošlo, film je za tebe završio, vrni se doma." svaki drugi komentar bio bi suvišan.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #31 : Siječanj 04, 2011, 04:17:26 poslijepodne »
Daj ne dripaj bedastoće... kog buš ti i citiral osim samog sebe? Druge treba prvo razumjeti da bi ih citiral!

Kaj se ja imam skulirati, bez obzira kaj to znači i kak bi to trebalo zgledati... u svakom slučaju si odavno mogel naučiti da se ja ne mijenjam, pogotovo ne tu na forumu, jer nemam zakaj. Meni je ovak sasvim super. I nije baš da ne spavam zato kaj se to tebi ne sviđa...  >:D >:D >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #32 : Siječanj 04, 2011, 04:53:31 poslijepodne »
... no comment ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #33 : Siječanj 04, 2011, 05:22:42 poslijepodne »
u svakom slučaju si odavno mogel naučiti da se ja ne mijenjam, pogotovo ne tu na forumu

Evo, sad je lijepo priznal ono kaj sam ja tvrdil od početka: on se nemre u jednoj poruci ponašati kao forumaš, a u drugoj kao moderator. To je tak. Kome se to ne sviđa, neka ga ne meće za moderatora.  ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #34 : Siječanj 04, 2011, 06:14:28 poslijepodne »
Pa meni je to normalno - ja nisam dvolična osoba, kod mene uvijek znaš na čemu si.

Tak da, u prizmi svega toga, mislim da si ti zadnja osoba koja bi uopće smjela ikaj takvoga tvrditi, a još manje tak nekaj zamjerati... jer ni mene, ni mnoge druge, još ne pere Alzheimer...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #35 : Siječanj 04, 2011, 06:20:49 poslijepodne »
I kaj je to "gotiviti"? Ja ne znam sve srpske riječi...  >:D

Laži, laži laži me, ti to radiš najbolje ;)

A što je to napravio Đuro Perica i Bruno Bušić da u bili teroristi?

Kaj bomba i avionu nije teroristički akt?
Kaj ranjeni policiajac nije teroristički akt?
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2011, 06:24:12 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #36 : Siječanj 04, 2011, 06:24:02 poslijepodne »
Možda tebi to je normalno, no meni nije. Nisam Srbin, nisam u Srbiji, a niti ne razumijem sve te nove riječi u hrvatskom, kamoli u srpskom... meni to ipak nije blisko kao tebi. Htio ti to ili ne.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #37 : Siječanj 04, 2011, 06:26:02 poslijepodne »
Pa što onda pitaš, ako znaš odgovore, fino ukucaš na google translate i dobiješ prijevod. Ako ti smeta ti nemoj čitati.
Ali ipak mislim da je tebi bliže nekgo meni, ma koliko god ti to teško palo ;)

Evo i sam si rekao da nisi srbin ali i da ne poznaješ nove hrvatske riječi, jednostavno čovjek dođe do zaključka da si ti pravi komunistički kadar, sad si puno veći u mojim očima, i tek sad razumijem zakaj imaš zvijezdu u avataru, je da ima pokoji krak viška ali ipak je zvijezda.
Ti si kralj
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2011, 06:30:19 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #38 : Siječanj 04, 2011, 06:30:38 poslijepodne »
... što je milicioner odlučio da zarati sa svima oko sebe ? fakat je pretjerao ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #39 : Siječanj 04, 2011, 06:38:20 poslijepodne »
Sorry ali ja i Sladge imamo jedan korektan odnos i mislim da jedna polemika nemože uzdrmati naš korektan odnos.
Razmjena mišljenja desnice i ljevice ne znači nužno i mržnju, kao i "kubanje" na konto slenga.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #40 : Siječanj 04, 2011, 06:42:18 poslijepodne »
Kaj bomba i avionu nije teroristički akt?

Je, naravno. Zato bombarder sa 30 tona bombi - nije nikakav terorizam.

Je li ukrasti ukradenu stvar od lopova - krađa?

Kaj ranjeni policiajac nije teroristički akt?

Je, npr. ja bih teroristom proglasio i Bobana, jer je milicajcu na poznatoj tekmi na Maksimiru stisnuo vritnjak, od kojega je ovaj ima LTO... jadan milicajac! Ranjen u dupe, jadan nije mogao normalno sjediti na zahodu mjesec dana... a sve zbog terora!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #41 : Siječanj 04, 2011, 06:43:18 poslijepodne »
... što je milicioner odlučio da zarati sa svima oko sebe ? fakat je pretjerao ....

Kaj ti je i tata na forumu? Daj mi njegov nick da pozdravim kolegu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #42 : Siječanj 04, 2011, 11:44:02 poslijepodne »

Citat:
Tito je u razdoblju nakon rata do raskola sa Staljinom ubio 147 svečenika, a i ubio Stepinca.
Koliko je Pavelić ubio rabina i prota? A i katoličke svećenike je ubijao koji su imali različito mišljenje.
Škoda je sakoga čoveka.
Broz je leta 1945., posle rata, posredno vubil 42 svečenike Hrvacke pravoslavne cirkve.

POUBIJANO SVEĆENSTVO HPC OD PARTIZANA 1945. GODINE
http://www.hrvatskipravoslavci.com/index.php?option=com_content&view=article&id=334:hrvatski-pravoslavni-sveenici-proglaeni-svetcima&catid=4:duhovnosti&Itemid=11

HRT1:
Vide(l)o: 1942 6 7 Osnivanje Hrvatske pravoslavne crkve (07.06.1942.)
1942 6 7 Osnivanje Hrvatske pravoslavne crkve
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #43 : Siječanj 04, 2011, 11:57:14 poslijepodne »

To nije bio terorizam, terorizam je ono što je napravio Perica i Bušić.

A što je to napravio Đuro Perica i Bruno Bušić da u bili teroristi?

Mile (tal.: care) peršone morti misliju na Zvonka Bušiča, rođenoga v Gorice (Hercegovina).

Brunu Bušiča vubil je član mili-tantne U(L.JU)DBE v Parizu
Na na nadgrobnoj ploči bili su uklesani Cesarićevi (Dobriša Cesarić) stihovi iz pjesme "Trubač sa Seine" na hrvatskom i francuskom jeziku:
    Ja, skoro prosjak, duh slobode širim,
    Pa ma i nemo na svom grobu svijeću,
    Ja neću, neću, neću da se smirim.
    Ko svježi vjetar u sparinu pirim,
    A kada umor svlada duše lijene,
    Na otpor trubim ja, trubač sa Seine!


Ibrica Jusic - Trubac sa Seine (Bruno Busic), 05:15

Ibrica Jusic - Trubac sa Seine (Bruno Busic)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *  

Broz je 1928. v Zagrebu na tzv. bombaškomu procesu osuđen od suda za terorističku delatnost (5 let robije).
Ak se ne varam, tužitel je tum zgod(n)um bil Bakaričov otec.
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2011, 12:03:17 prijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Dô jě vekši blâženik: Broz ili Pavelić?
« Odgovori #44 : Siječanj 05, 2011, 12:11:23 prijepodne »

Prije svega Tito je jedini komunistički vođa koji je doveo lovu od marshalovog plana u svoju državu.

Krivo.

Brozov (maršalov) klan je odbil Marshallov plan.
Po zakonu neproničnosti (R. Boškovičov ?) nemru v isto vreme na istomu mestu biti dva – maršala.
Vu tu dobu Broz ne štel zamazane kapitalističke peneze, a Marshallov plan tumačil je kak Trojanski kojn kapitalizma.

Zemle korisniki Marshallovoga plana:
Austrija, Belgija, Luksemburg, Danska , Francuska, Grčka, Island, Irska, Italija (z Trstom), Nizozemska, Norveška, Nemačka, Portugal, Švecka, Švicarska, Turska  Vujedijneno Kralevstvo
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marshallov_plan

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Zake je kuna najsrečneši naziv za hrvacke peneze?
Za vreme NDH je bila kuna, a za vreme Tita se popevalo „Druže Tito, mi ti se kunemo (z kunami).


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Maršal - Druže Tito mi ti se Kunemo (live), 02:14

Maršal - Druže Tito mi ti se Kunemo (live)
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549