Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194235 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #510 : Studeni 21, 2011, 11:14:10 poslijepodne »
Pero Josipović to sigurno zna, ta sveznalica ima zadaću pratiti tko s kime pije kavu, jede burek i slično!
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #511 : Studeni 21, 2011, 11:22:55 poslijepodne »
Tema o goričkom HNS-u se pretvorila u temu o srpskim i bosanskim narodnjacima. Kako prigodno.  ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #512 : Studeni 21, 2011, 11:24:02 poslijepodne »
Pero Josipović to sigurno zna, ta sveznalica ima zadaću pratiti tko s kime pije kavu, jede burek i slično!

Tko je taj?

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #513 : Studeni 22, 2011, 12:47:36 prijepodne »
Da forum ima opciju "LAJK" ja bi lajkao prethodni post Jaguaru.

To care, lajk  :D
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #514 : Studeni 22, 2011, 08:18:03 prijepodne »
Tema o goričkom HNS-u se pretvorila u temu o srpskim i bosanskim narodnjacima. Kako prigodno.  ;D

 viš kak Mile pada u trans, pa nema razloga ne ispuniti želje i pozdrave a i tebi godi samo te sram priznati.
jedva čekam da adezejci dovedu ponovo nekog dobrog narodnjaka u Goricu, nisu dugo već, sjetim se vrlo često Seke Aleksić na Kurilovcu, kako su neki poput tebe padali u trans.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #515 : Studeni 22, 2011, 10:38:30 poslijepodne »
sjetim se vrlo često Seke Aleksić na Kurilovcu

Šteta kaj su to adezejci zminerali.Seka je onda bila bomba...
I sad je bomba, samo nečega drugoga.
Vu tu dobu,na žalost,nis bil upoznat z likom i (d/t)elom iste.
Dobra... je dobra...
wwwg tablice

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #516 : Studeni 23, 2011, 07:29:36 poslijepodne »
Picula se predstavljal kao roker, a u pravilu je bio papak.
Na narodnjačku glazbu ne izlaze papci i slične kreature, ili jesi ili nisi baja.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #517 : Studeni 29, 2011, 12:08:08 prijepodne »
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #518 : Studeni 29, 2011, 12:14:19 prijepodne »
Beus dobio i drugu zadovoljštinu na sudu
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=392:beus-dobio-i-drugu-zadovoljtinu-na-sudu&catid=1:latest-news

A navodno je i Sale tužil Beusa...

Istovremeno........za sada je znači 2:0, jel se igra na tri dobivene? ;D

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #519 : Studeni 29, 2011, 09:12:42 prijepodne »
Beus dobio i drugu zadovoljštinu na sudu
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=392:beus-dobio-i-drugu-zadovoljtinu-na-sudu&catid=1:latest-news

A navodno je i Sale tužil Beusa...

Istovremeno........za sada je znači 2:0, jel se igra na tri dobivene? ;D


Nažalost ovdje nema "fair play-a"! Beus tuži i dobiva zadovoljštinu, a druge vrijeđa, kleveće i omalovažava skrivajući se iza saborskog manadata - čitaj imuniteta!
Bolje bi mu bilo pokriti se vuhima!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #520 : Studeni 29, 2011, 10:27:23 prijepodne »
Beus dobio i drugu zadovoljštinu na sudu
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=392:beus-dobio-i-drugu-zadovoljtinu-na-sudu&catid=1:latest-news
Kad čitam taj članak, ... živac mi proradi.  >:D

Kak može jedan imalo razuman, ili bar imalo školovan, ili bar imalo kulturan čovjek činiti takve izjave kao "ušljivim, smrdljivim udbaškim đubretom, moralnom nakazom i poremećenim govnom od čovjeka"? I to je još k tome i urednik "Glasnika Turopolja"?

Jeb* ti onoga ko je ovakvog primitivca stavil na poziciju urednika jednih novina! 

Da ima imalo kulture, savjesti, obzira, uljudnosti, pameti... u toj stranci koja njega i njegvo ponašanje podržava, on bi tak letel s te pozicije urednika da više nigdje ne bi našel posla u toj branši. Pa kaj su baš svi slepi da ne vide kakvu štetu takva ... spodoba dela svojim novinama, svojoj stranci, našoj Gorici i cijelom Turopolju? Kaj si sad može misliti neko ko nije iz ovog kraja o nama Turopoljcima kad vidi kakvim se mi načinom ovdje u jednim javnim novinama izražavamo?

Čista sramota.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #521 : Studeni 29, 2011, 11:24:41 prijepodne »
Citat:
BobRock

Da ima imalo kulture, savjesti, obzira, uljudnosti, pameti... u toj stranci koja njega i njegvo ponašanje podržava, on bi tak letel s te pozicije urednika da više nigdje ne bi našel posla u toj branši. Pa kaj su baš svi slepi da ne vide kakvu štetu takva ... spodoba dela svojim novinama, svojoj stranci, našoj Gorici i cijelom Turopolju?

Zašto misliš da Aco nema kulture a GBR ima??...ne vidim razliku čak suprotno, osobno više cijenim ljude koji mi u facu kažu što misle nego one koji mi iza leđa rade o glavi... drugim riječima za ovo prvo bar znaš na čemu si dok ovo drugo neznaš...

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #522 : Studeni 29, 2011, 12:08:39 poslijepodne »
Pokušavam zamisliti kak bi to izgledalo kad bi se novinari u svim javnim glasilima tak spominjali/pisali.
Jedna stvar je spominjati se u birtiji(kolega Muha se na to i referira, tam se može reći u "facu", zna kolega po svojim informacijama "iz birtije"), druga stvar je pisati ovako u nekim javnim novinama.
Svake novine, svaki novinar prije svega treba zadržati nekakav nivo a prije svega nivo argumenata.

Kako GT piše tako se i cijeni, kod čitateljstva, tiraža se srozala do te mjere, pa se dijeli besplatno, naravno to je moguće kada ga grad financira, dakle grad financira jedne privatne novine. Zašto?

Zato što ima određeni cilj, da preko GT govori i napada, na način na koji to ne smije službeno.
Dakle dolazimo na ono službeno i neslužbeno.

A cijenjeni urednik se upleo u to kolo, igra, kako igra takvi su i rezultati presude.

Sad slijedi rad za javno dobro. Baš simpatično zvuči. ;D

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #523 : Studeni 29, 2011, 12:44:57 poslijepodne »
Citat:
BobRock

Da ima imalo kulture, savjesti, obzira, uljudnosti, pameti... u toj stranci koja njega i njegvo ponašanje podržava, on bi tak letel s te pozicije urednika da više nigdje ne bi našel posla u toj branši. Pa kaj su baš svi slepi da ne vide kakvu štetu takva ... spodoba dela svojim novinama, svojoj stranci, našoj Gorici i cijelom Turopolju?

Zašto misliš da Aco nema kulture a GBR ima??
Uf, sad mi i ti dižeš živac. >:D

Ko ti je rekel da ja mislim da Aco nema kulture a GBR ima? Ko ti je to rekel? Kak si uopće došel na to? Si to sam zaključil? Skroz sam? Ili ti je to neko došapnul? To ti vjerojatno pretpostavljaš da sam ja tak mislil, kaj ne? E tu si onda isti ko i Sleđ, i na to ti mogu odgovoriti ko i Sleđu: pretpostavka je majka svih zajeba, a ti si se dobro zajebo.

Pitaš "zašto?", a ne "da li?". A jel znaš razliku između ta dva izraza? Jel ti to poznato?

Evo, ak nije ja bum ti objasnil: "zašto" podrazumijeva da je ta tvrdnja koja stoji iza toga točna, pa se time dodatno pitaš o razlogu nastanka te tvrdnje. Znači pitanjem "zašto" ti tu tvoju tvrdnju uzimaš kao činjenicu. "Da li" bi prvo ispitalo je li je ta tvrdnja točna ili nije. A ti si podrazumijeval da ja mislim da Aco nema kulture a GBR ima. I tu si se zajebo. Znači zajebo samo u slučaju ak to nisi namjerno napravio. Ak je namjerno, onda je još i gore.

Jednostavno mi stavljaš riječi u usta koje ja nisam izrekao. Kak bi ti tak nekaj nazval? Neko bi rekel da lažeš. Ja ne bi. Ja ću reći da ti izmišljaš i time manipuliraš tok diskusije u pravcu koji ti želiš. A to neće moći. Tak moreš diskutirati sa svojim pajdašima, kad diskutiraš s menom nemoj zmišljati da sam ja nekaj rekel kaj nis rekel. Kod mene ti to ne pali.

Ili pak nisi uopće skužil kaj sam ja napisal, pa bi se onda prvo trebal naučiti čitati sa razumijevanjem. Jel to možda?
Citat:
...ne vidim razliku čak suprotno, osobno više cijenim ljude koji mi u facu kažu što misle nego one koji mi iza leđa rade o glavi... drugim riječima za ovo prvo bar znaš na čemu si dok ovo drugo neznaš...
I ja cijenim iskrenost i otvorenost. Prije svega. Ali ne u svako vrijeme i na svakom mjestu! Ak ti misliš da si neko škrabalo može dopustiti u javnim novinama pisati sve kaj mu padne na pamet onda imaš stvarno jadne poglede prema pristojnosti, kulturi i odgoju. Jadna li nam naša Hrvatska ak ih više tak misli ko i ti.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #524 : Studeni 29, 2011, 01:24:13 poslijepodne »
Kaj da ti odgovorim nego jedino kaj mi pada napamet a to je da mi svojim odgovorom djeluješ odveć ograničeno...naime napravio si scenarij kojim me pokušavaš (takav imam dojam) diskreditirati, zgodno, toliko pristranih bljezgarija napisano od strane nekih forumaša kojima očito držiš štangu da nijednom tako revno nisi reagirao iako si trebao...što misliti...?...slučajno....?..nipošto...stoga Bob konstukcije postoje samo u našim umovima i ako koristimo maštu, otvaramo si svijet beskonačnih mogućnosti.....