Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194190 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #300 : Studeni 17, 2010, 07:09:41 poslijepodne »
Ajde Jovo, zvani newbie, zar sad treba i njega potjerat ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #301 : Studeni 17, 2010, 07:30:26 poslijepodne »
Ne samo njega Koko, treba sterat sve koji su protiv NJIH!
Sleđ se u odgovoru br295 ove teme pita:Zakaj se SVI napikavaju na HNS, zakaj su SVI protiv HNS-a?
A ja bih sad pitao ko su ti SVI?
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #302 : Studeni 17, 2010, 08:10:43 poslijepodne »
Zar ti se ucinilo da sam ja nekoga tjerao? Ako je, a jeb ga sto ces... to vam je od bunike hahahahahah

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #303 : Studeni 17, 2010, 08:27:29 poslijepodne »
A ja bih sad pitao ko su ti SVI?

SVI oni koje je i sam JosipJoža prozvao da jesu protiv HNS-a.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #304 : Studeni 17, 2010, 08:37:14 poslijepodne »
Ajde jovo nanovo... ode Joza, dodje masaai...

Možda je masaai Jožin alter-ego, samo što Joža taj nick koristi kada si želi dati oduška, kada mu se više ne špila frajlu, kada mu je dosta rukavica i filtera, uglavnom - kada mu je dosta glumatanja finjaka, pa onda se logira kao masaai i pere u svojem poznatom i prepoznatljivom "argumentiranom" stilu...

BTW, ja sam od Jože, kak sam rekel, svakaj doživio, no zaboravih reći da jedino nisam doživio - argumente!, pogotovo glede njegove izborne političke opcije, a niti one argumente kojima bi malo bolje pokazao koja je to moja politička opcija, zakaj sam ja "ožboltić" itd itd...

Eto, ja u svojoj gluposti i mozgovnom kreču ne nalazim sjećanje na argumente i Jožinu argumentiranu obranu njegovih političkih stavova. Ali smo svi nebrojeno puta čuli iste floskule, valjda je čuo ono strao pravilo da "ako se laž ponovi dovoljan broj puta, postaje istina!...".

Joža je funkcionirao na tom principu, a ni masaai nije nimalo bolji.

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #305 : Studeni 17, 2010, 09:22:13 poslijepodne »
Nagađanje o identitetu članova foruma nije dozvoljeno. Ukoliko sumnjate da netko aktivno koristi dva ili više korisnička računa onda tu svoju sumnju pošaljite administratoru koji će provjeriti (u okviru svojih mogućnosti) da li je to u pitanju.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #306 : Studeni 17, 2010, 09:44:57 poslijepodne »
Zar ti se ucinilo da sam ja nekoga tjerao? Ako je, a jeb ga sto ces... to vam je od bunike hahahahahah


htio si reči ... to MI je od bunike ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #307 : Studeni 17, 2010, 09:46:08 poslijepodne »
Eto, Stjepane, nađi plemenitašicu - ima alter-ego profil ovdje.

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #308 : Studeni 17, 2010, 10:33:55 poslijepodne »
Tebi je sledgh Joža dao bezbroj argumenata, ali ti nisi dovoljno inteligentan da ih shvatiš, svaki njegov post je bio razumljiv, argumentiran i pametnom dosta, pa mogao si reći čovjeku da ti počne crtati  :P
Ali to je tvoja poznata rečenica "nije argumentirano", kad više nemaš kam onda ide mantra ::)
A gle ja te kužim, ti moraš biti uvijek u pravu, i imat publiku koja ti plješće pa sad si ju dobil 8)
A ekipa ti je malo jača hehehehehehhehehhehehe  :P :-[ :-[ :P :-[
I nikak da prestaneš spominjat plemenitašicu, kaj ti fali  :o
Sječaš se kak je bilo interesantno na forumu dok je bila,da da blo je i više postova, pa malo kuntinih slikica, pa taj smireni i inteligentni Joža je znao dat pravu informaciju, pa Rožica i njeni simpatični komentari, pa uvijek interesantni Markulin, a gle sad............ :( :( :( :( :( :(     

 

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #309 : Studeni 18, 2010, 12:23:46 prijepodne »
Tebi je sledgh Joža dao bezbroj argumenata, ali ti nisi dovoljno inteligentan da ih shvatiš, svaki njegov post je bio razumljiv, argumentiran i pametnom dosta, pa mogao si reći čovjeku da ti počne crtati  :P

Pa daj barem jedan citat od tih bezbroj.  >:D >:D >:D

Baš sam znatiželjan!

Jer mi se čini da ti znaš značenje riječi "argument" taman nekak kak i on.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #310 : Studeni 18, 2010, 12:18:23 poslijepodne »
Citat:
pa taj smireni i inteligentni Joža je znao dat pravu informaciju

Svašta...da neznam tko stoji iza ovakovog pisanja mislio bi da to piše neki vaš pripadnik koji stoluje u Jankomiru. Pa ti, čovječe, u svim svojim postovima potvrđuješ pripadnost ovoj spomenutoj skupini koja je punila sve teme svojim pristranim gluparijama....sad kad ste dobili po tamburi (prije toga dobrano izazivali) glumite žrtve?
Doista misliš da smo mi ostali toliko naivni i nerazumni?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #311 : Studeni 18, 2010, 02:40:25 poslijepodne »
Doista misliš da smo mi ostali toliko naivni i nerazumni?

Misli.

Ja sam otvoreno, kao i sve do sada, pozvao da mi da neki argument, tj. citat u kojemu je vidljiva argumentacija. Nisam ju dobio, a iskreno - ni ne očekujem ju, jer retrogradno je teško postavljati nove navode, a starih nema.

Znam samo da plemenitašica leleči po goričkim blogovima (http://plemenitashica.iz.vg/osobno/2010/11/14/ne-diram-te-ne-diraj-me - a sada je otkrila i Facebook, Bože pomozi!!), i nikako prestati sa napuhavanjima stvari kako bi sebi, i stanovitoj grupici za koju je "sigurna da govori i u njihovo ime" markulin plus kuntakinte), dala argumente, jer sad već "ovdje i ne postoji sloboda misli i izražavanja"...!

Baš me zanima razvoj mašte i sklonosti prema preuveličavanju - kao da do sada nisu već natprirodno razvijene... možda je ovo vrhunac: "i shvatite da uvijek pišem i govorim istinu."

 :P :P ::) ::) ;) ;) >:D

Ovo mi je isto prejako:

"nije napisana u kontekstu da sam ja advokat kunte i markulina, možda je nespretno napisana jer je pisana u "mi" obliku, što je ispalo kao da su me ovlastili da pišem za njih, a nisu.

"Inače, na fejsu nisam prijatelj čak niti sa adminom kojeg štujem, vama za informaciju. Uostalom čak me i taj Admin krivo percipira, no, svatko ima izbor."

"Admin LAŽIRA rezultate!"

...........................

Ljudi - ima li netko broj od ludnice? Naime, ovakva količina samouvjerene bahatosti zaslužuje poseban tretman, sa time se opća praksa ipak nemre baviti... Svemire, daj se konačno počni vrtjeti oko nje, inače buš i ti proglašen onim koji "ne shvaća na ispravan način", jer nije onako kako je zamislila...

Allloooo!! ne čekajte, zovite bez odlaganja! Stvar je ozbiljna!!

       
« Zadnja izmjena: Studeni 18, 2010, 02:51:46 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #312 : Studeni 18, 2010, 04:34:32 poslijepodne »
ovakva količina samouvjerene bahatosti zaslužuje poseban tretman, sa time se opća praksa ipak nemre baviti... Svemire, daj se konačno počni vrtjeti oko nje, inače buš i ti proglašen onim koji "ne shvaća na ispravan način", jer nije onako kako je zamislila...

Allloooo!! ne čekajte, zovite bez odlaganja! Stvar je ozbiljna!!

Tek sam kod drugog čitanja skužil da ne govoriš o sebi.  ;D

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #313 : Studeni 18, 2010, 05:26:46 poslijepodne »
Evo Sleđ, zval sam, al ljudi traže adresu, daj reci gde stoluješ :P
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #314 : Studeni 18, 2010, 06:16:02 poslijepodne »
Što se tiče argumenata gospodina Sladge-a, osobno sam bio u jednoj polemici s dotičnim i mogu samo reći da je čovjek pričao argumentirano, branio je svoj stav, ali je uvažio moj stav. To me je dojmilo i zato sam ga podržao, jer je znao argumentirati svoje stavove, bez obzira na novu situaciju čovjeka ću uvažavati kao sugovornika sa stavom, za razliku od "Badelovih manekena" koji štuju lik i djelo Beusa, a svi koji slučajno ne misle kao oni su etiketirani.
« Zadnja izmjena: Studeni 18, 2010, 06:25:46 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...