Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194618 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #195 : Rujan 08, 2010, 04:51:45 poslijepodne »
Svašta se danas naziva demokracijom...  ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline lostcase

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 74
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #196 : Rujan 16, 2010, 02:42:57 poslijepodne »
Tema je lokalna politika ali posto ovdje imamo i saboroskog zastupnika mene zanima jedno pitanje oko kojeg se slazu i SDP i HDZ.

Dakle porez na imovinu, tocnije porez na vikendice kako se to popularno u medijima naziva. Kakav je stav HNS oko tog pitanja?



shaka zulu

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #197 : Rujan 29, 2010, 08:40:31 poslijepodne »
Zagrebancija.com: Beus: Barišić je nesposoban gradonačelnik            
...
87 posto gledatelja smatra da zbog poplava treba odgovarati koalicija HDZ-DC


- Svako najbenignije pitanje shvaćaju kao provokaciju. Nije nikakva uvreda ako kažete da pola vlade treba zatvoriti. To je vrijednosni, politički stav koji treba dokazati u raspravi, a ako ga ne dokažete ostaje samo floskula. Činjenica jest da je ovo najgora Vlada koju smo imali. Ovo je vlada čijih je najviše članova završilo u istražnom zatvoru.

U emisiji je gledateljima bilo postavljeno referendumskom pitanje ''Treba li zbog poplava u velikoj Gorici odgovarati koalicija HDZ-DC?'' na što je 87 posto gledatelja odgovorilo da treba.

- Kraj živog gradonačelnika da vam dođe za šefa kriznog stožera ministar financija to je prije svega poniženje same gradske uprave, poniženje Zagrebačke županije - zaključio je Goran Beus Richembergh.

Izvor: Zagrebancija.com
http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=210&Itemid=1

A jel načelnik Petko žif il se ftopil?Onjem još ni traga ni glasa...Za Podstanara znamo da je (bil) pri životu i moči.
« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2010, 08:42:10 poslijepodne kuntakinte »

shaka zulu

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #198 : Rujan 29, 2010, 08:44:06 poslijepodne »
Što se to zbiva u vladajućoj koaliciji            
BARIŠIĆ SE ŽESTOKO OBRUŠIO NA ŠUKERA I VESNU ŠKARE OŽBOLT!


Kako prenosi portal zagrebancija.com velikogorički gradonačelnik se jučer, na sjednici Kriznoga stožera u Velikoj Gorici, žestoko obrušio na političare koji su proteklih dana obilazili poplavljena područja, optuživši ih da „na elementarnim nepogodama stječu političke poene slikajući se po terenu“ dok su operativne snage policije, vatrogasaca i dobrovoljaca davale „zadnje atome snage i danju i noću u čamcima, kamionima ili hodajući spašavali živote i dijelili pomoć“.

Podsjetimo, prvi se na velikogoričkome području „slikao“ ministar Ivan Šuker, predsjednik velikogoričkoga HDZ-a, demonstrirajući svoju bahatost i „misiju spasitelja“ Turopolja, proglasivši sam sebe čak i koordinatorom Kriznoga stožera, obraćajući se novinarima pokraj živog i zdravog gradonačelnika Barišića. Javnost već danima bruji da je ministar Šuker u velikoj nemilosti kod predsjednice stranke i Vlade a današnje novine špekuliraju da je on prvi koji će biti smijenjen u najavljenoj rekonstrukciji Vlade. Iako mu je do jučer izricao javne hvalospjeve „za sve što je učinio za Veliku Goricu“, gradonačelnik Barišić mu sada očito okreće leđa, valjda naslućujući da se ministrova politička karijera opasno približila kraju.

I Vesna Škare Ožbolt se proteklih dana „slikala“ u Ribnici i Čičkoj Poljani što je njen DC obilato iskoristio da zaspe medije fotografijama „zabrinute predsjednice Gradskoga vijeća“ koja je u štiklama gacala po blatu u Poljani i nekolicini mještana u ime DC-a „donirala četke i metle“.

Zašto je Barišić i nju napao kad mu je upravo prelazak DC-a na stranu HDZ-a osigurao većinsku podršku u Gradskome vijeću nije posve jasno.Bilo je i još uvijek ima mnogo aktivista i drugih političkih stranaka koji su se stavili na raspolaganje Kriznome stožeru i koji su više ili manje diskretno pomagali na pogođenim područjima donacijama, raznošenjem hrane, vode i drugih potrepština ugroženima te u čišćenju poplavljenoga područja ali je malo vjerojatno da bi Barišić u svojoj kritici mislio i na njih jer je njihov doprinos bio izravan i konkretan.

Tako žestok napad gradonačelnika na svoje koalicijske kolege političare vjerojatno je uvjetovan činjenicom da je zajedno sa svojim zamjenicima Kolarcem i Kosom gotovo danonoćno provodio vrijeme na poplavljenim područjima, pokušavajući koordinirati situaciju koja je dovedena na rub kaosa, prije svega zbog nesposobnosti i neodgovornosti Državne uprave za zaštitu i spašavanje i Hrvatskih voda.
A onda su Šuker i Škare Ožbolt praktički zasjenili sva njegova nastojanja gurajući se u prvi medijski plan.
http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=211&Itemid=1

Čisto sumlam da je rekel reč Šukiju...Da nebi bilo po ... :D
A jel de bil ovaj naš fakultet za upravlajne v kriznemi situvacijami?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #199 : Rujan 29, 2010, 09:11:21 poslijepodne »
Iako mu je do jučer izricao javne hvalospjeve „za sve što je učinio za Veliku Goricu“, gradonačelnik Barišić mu sada očito okreće leđa, valjda naslućujući da se ministrova politička karijera opasno približila kraju.

Debilniji članak i pliću konstrukciju nisam vidio već dugo vremena, iako je konkurencija u tome prestrašna!

TKO JE REKAO DA SE BARIŠIĆ OBRUŠIO, DAPAČE DA JE UOPĆE I IKAKO PROZIVAO MINISTRA ŠUKERA I VŠO??

Tko??

To je samovoljno i proizvoljno tumačenje novinarčića stranačke populacije HNS-a, to je konstrukcija tipa "besposlen pop i jariće krsti". On je to vidio, njemu je to "očito" (c'mon, presmiješno kako je plitko i jadno i prozirno...), pa na stranačkim stranicama konstruira nekakav razdor, iako nikom zdrave pameti takvu bedastoću ne bi mogao prodati. No pušača uvijek ima, pa vjerujem da je dosta cverglov i sada halapljivo progutalo udicu tih i takvih tumačenja, dapače - to im je i obveza!!. Eh, što se babi snilo...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #200 : Rujan 29, 2010, 10:14:53 poslijepodne »
Kako prenosi portal zagrebancija.com velikogorički gradonačelnik se jučer, na sjednici Kriznoga stožera u Velikoj Gorici, žestoko obrušio na političare koji su proteklih dana obilazili poplavljena područja, optuživši ih da „na elementarnim nepogodama stječu političke poene slikajući se po terenu“ dok su operativne snage policije, vatrogasaca i dobrovoljaca davale „zadnje atome snage i danju i noću u čamcima, kamionima ili hodajući spašavali živote i dijelili pomoć“.

Ako se na koga okomio onda je to zacijelo SDP i kamion Podravke. A HNS je iskoristio priliku za zakuri. Čudim da da još nema demantija na gorica.hr. :-)


Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #201 : Rujan 29, 2010, 10:22:08 poslijepodne »
Na stranici HNS-a nije do kraja preneseno ono što je Barišić izjavio, a to je, ako je vjerovati Zagrebanciji:

Citat:
Nemojte da vas sada demoraliziraju oni koji na elementarnim nepogodama stječu političke poene slikajući se po terenu u stranačkim majicama.

HNS na svojoj stranici je izostavio upravo podebljani dio, a on je važan jer se HDZ-ovci nisu slikali po terenu u stranačkim majicama nego bez njih.

Sad možemo biti sigurni da je Barišić mislio na SDP ("Podravka" i SDP Velike Gorice dijeli hranu i vodu stanovnicima poplavljenih područja) pa svaka spekulacija o tome kako će se Barišić okrenuti protiv Šukera je neozbiljna, ishitrena i djetinjasta provokacija.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #202 : Rujan 30, 2010, 01:16:11 prijepodne »

http://www.zagrebancija.com/

dečki trenutno na naslovnici zagrebancije, dole niže pod županijom stoje s desna na lijevo tri objave/najave tekstova redoslijedom kako su i objavljeni na zagrebanciji i to:

-DC kupio metle i četke za poplavljena područja-slika VŠO s terena i naslov teksta
-Stječu političke poene slikajući se nakon poplava-slika Barišića i naslov teksta
-HNS ironično ismijao Barišićevu izjavu o slikanju-slika Barišića i naslov teksta

pa malo to povezati i pogledati kad otvorite stranicu zagrebancije kak to izgleda i kojim redoslijedom su tekstovi objavljeni odnosno u naslovnici najave tekstova i s kojim naslovima su najave objavljene. Hm....koja li slučajnost.? Ironija sa strane HNS kaže zagrebancija u najavi teksta. ;D

amarkulin

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #203 : Rujan 30, 2010, 10:06:50 prijepodne »
Zakaj već netko, nakon 14 stranica, ne ispravi naslov ove teme?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #204 : Rujan 30, 2010, 12:05:33 poslijepodne »
Da budem iskren, ja - iako picajzl i perfekcionist - nisam vidio to, malo me načela godina proizvodnje... eto!

 ;) ;D ;D ;D

P.S. Jel' trebalo još kaj popraviti ili promijeniti?  ;) ;) ;) >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #205 : Rujan 30, 2010, 08:03:31 poslijepodne »
Kako da se čovjek ne bavi politikom

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

shaka zulu

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #206 : Listopad 28, 2010, 08:39:52 poslijepodne »
Zašto gradonačelnik Barišić skriva svoje odluke?
http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=217&Itemid=1

O Bare,Čope i Elizbtete...  ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #207 : Studeni 03, 2010, 03:33:24 poslijepodne »
Šegvić: Pusićkine riječi teže od granata srpskih agresora

http://www.novilist.hr/Vijesti/Novosti/segvic-3A-pusickine-rijeci-teze-.aspx

gospođa Pusić i svi koji misle slično rade zločin hrvatskom narodu jer upravo ona i ostali političari donose zakone u Saboru po kojima sami ne žive, a narod ostavljaju bez posla.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #208 : Studeni 03, 2010, 07:21:23 poslijepodne »
Šegvić: Pusićkine riječi teže od granata srpskih agresora

http://www.novilist.hr/Vijesti/Novosti/segvic-3A-pusickine-rijeci-teze-.aspx

gospođa Pusić i svi koji misle slično rade zločin hrvatskom narodu jer upravo ona i ostali političari donose zakone u Saboru po kojima sami ne žive, a narod ostavljaju bez posla.

muhice, pa ti si stvarno komičar, nadmašio si i samog sebe.
4 zastupnika HNS u Saboru donose zakone a onih 82 HDZ-ovih sjede skrušeno i misle na Narod, pa ti si stvarno komičar.
Uz to ta ista Vesna Pusić i HNS spasiše Hrvatsku od srpske autonomije koju HDZ-ovci htjedoše dati Srbima iz neznanja.
Moraš naći neke jače argumente, za ovo, sjedi jedan, na popravni prosim, knjigu i učiti, možeš malo i VŠO konsultirati, moš ti nešto smisli pametnije  ;D ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #209 : Studeni 03, 2010, 08:01:37 poslijepodne »
... Joža, godina prolazi a bunike sve manje, šaman na sudu  ... zar si možda očekival nešto pametnije od njih ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.