Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194099 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #165 : Kolovoz 25, 2010, 10:41:11 poslijepodne »
Opet idete s teme, tema je HNS, imate zasebnu temu o Domeku, prosim lijepo.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #166 : Kolovoz 25, 2010, 11:02:14 poslijepodne »
... a Lučić kao nema veze sa HNS-om ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #167 : Kolovoz 25, 2010, 11:10:54 poslijepodne »
..da g.Lučić ima veze s HNS-om ali Domek nema veze sa HNS-om ali ima s g.Lučićem, komplicirano jel da?
jednostavno želim reći da ovo nije tema o Domeku, i sve diskusije o Domeku smjestite u temu o Domeku.
Tako da "podijelite" g.Lučića u te dvije teme ovisno što diskutirate, da li HNS ili Domek, ovo je jednostavno, jel da?

Evo a to neka sve skupa kontroliraju moderatori, jer koliko vidim počelo se raditi reda na forumu. ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #168 : Kolovoz 25, 2010, 11:16:53 poslijepodne »
Kao dosad ga nije bilo, i sad odjednom su svi prosvjetljeni.

Joža ne razumijem zašto se postavljaš prema forumašu koki i nama ostalima kao moderator.
Ajd opusti se i uživaj u komentarima ako imaš što suvislo za reći reci, ako nemaš opet u revijalnom tonu nastavi lupetati i svi sretni i zadovoljni, samo se nemoj postavljat kao koretkivni dio foruma.


Tutti Frutti - Opusti se i uživaj (video spot)
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #169 : Kolovoz 26, 2010, 12:00:17 prijepodne »
Ne postavljam se, samo provjeravam i poradi sebe samoga, a tu je i novi moderator, s novim moderatorom su i neka nova nepisana pravila u pravilu uvijek tu, pa se interesiram. ;)

Hvala za spot, usput vrlo sam opušten, rebalansiran. ;)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #170 : Kolovoz 26, 2010, 06:37:57 prijepodne »
... Kaj su i ovi iz Tutti Fruttija prešli u HNS ? i
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #171 : Kolovoz 26, 2010, 08:00:25 prijepodne »
Već neko vrijeme ne pratim lokalnu politiku pozorno, osim onoga kaj nemrem preskočiti, a to je Lučić i njegov osebujni stil.
Nemam pojma koji su njegovi viši razlozi ili ciljevi, ali iz perspektive "običnog građanina" koji nije grezel u politiku i politikantstvo Velike Gorice, taj Lučić je sramota za HNS. Ako se jedna stranka ne može drugačije boriti na političkoj sceni, nego pijanim ispadima i vrijeđanjima, onda to jako puno govori o cijeloj otužnoj političkoj slici Velike Gorice.
Meni se to nikak ne sviđa, ne odobravam i ne razumijem.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #172 : Kolovoz 26, 2010, 08:57:57 prijepodne »
Citat:
Ako se jedna stranka ne može drugačije boriti na političkoj sceni, nego pijanim ispadima i vrijeđanjima, onda to jako puno govori o cijeloj otužnoj političkoj slici Velike Gorice.
Meni se to nikak ne sviđa, ne odobravam i ne razumijem.

A ja se već zabrinuo da nisam prolupal...... http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/javna-mjesta/msg20550/#new

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #173 : Kolovoz 26, 2010, 09:13:42 poslijepodne »
Već neko vrijeme ne pratim lokalnu politiku pozorno, osim onoga kaj nemrem preskočiti, a to je Lučić i njegov osebujni stil.
Nemam pojma koji su njegovi viši razlozi ili ciljevi, ali iz perspektive "običnog građanina" koji nije grezel u politiku i politikantstvo Velike Gorice, taj Lučić je sramota za HNS. Ako se jedna stranka ne može drugačije boriti na političkoj sceni, nego pijanim ispadima i vrijeđanjima, onda to jako puno govori o cijeloj otužnoj političkoj slici Velike Gorice.
Meni se to nikak ne sviđa, ne odobravam i ne razumijem.


Jako dobro rečeno
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #174 : Kolovoz 27, 2010, 08:44:19 prijepodne »
Da slažem se o otužnoj političkoj slici Velike Gorice, za koju nije samo g.Lučić kriv, nego upravo cijela politička elita Velike Gorice, koja godinama unatrag Veliku Goricu pretvara u jedno veliko sajmište, g.Lučić je samo reakcija na tu i takvu politiku, koliko god ne bio ponekad primjeren i obuzdan, sa svojim kako reče Goričanka osebujnim stilom djelovanja u politici.  uvjeren sam s časnim i poštenim namjerama za građane, javno dobro i boljitak cijelog Turopolja a ne samo Grada Velike Gorice.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #175 : Kolovoz 28, 2010, 12:11:05 prijepodne »
Nije Lučić kriv za političku scenu Velike Gorice, nego je scena kriva zbog njega.
Zašto ga toleriraju i zašto bi ga građani morali gledati?

« Zadnja izmjena: Kolovoz 28, 2010, 12:13:55 prijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #176 : Kolovoz 28, 2010, 08:41:18 prijepodne »
Da slažem se o otužnoj političkoj slici Velike Gorice, za koju nije samo g.Lučić kriv, nego upravo cijela politička elita Velike Gorice, koja godinama unatrag Veliku Goricu pretvara u jedno veliko sajmište, g.Lučić je samo reakcija na tu i takvu politiku, koliko god ne bio ponekad primjeren i obuzdan, sa svojim kako reče Goričanka osebujnim stilom djelovanja u politici.  uvjeren sam s časnim i poštenim namjerama za građane, javno dobro i boljitak cijelog Turopolja a ne samo Grada Velike Gorice.

A čuj, i pijani muž koji dojde doma i stambura svoju ženu možda ima časne i poštene namjere.
Samo mu je način provođenja namjera pogrešan. Isto kao i Lučiću.
Ko krava koja daje puno mlijeka, ali svaki put prevrne kantu.
Kakav korist od njegove dobre namjere, kad je šteta za stranku i njegov osobni kredibilitet, nemjerljivo veća?
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #177 : Kolovoz 28, 2010, 09:41:03 prijepodne »
Ako se jedna stranka ne može drugačije boriti na političkoj sceni, nego pijanim ispadima i vrijeđanjima, onda to jako puno govori o cijeloj otužnoj političkoj slici Velike Gorice.

Možda im je on najbolji čovjek?  ::) ::) ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #178 : Kolovoz 28, 2010, 09:44:26 prijepodne »
nego upravo cijela politička elita Velike Gorice, koja godinama unatrag Veliku Goricu pretvara u jedno veliko sajmište,

A zašto? To nema veze sa mentalitetom i nekim "razinama" osobne svijesti i odgovornosti?

g.Lučić je samo reakcija na tu i takvu politiku

Kak je to moguće??  ???

On to SVJESNO radi i tako se ponaša - u inat i kao reakcija ostalima?  :o :o :o
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #179 : Kolovoz 28, 2010, 11:53:26 prijepodne »
Možda im je on najbolji čovjek?  ::) ::) ::)

Upravu si, ja boljeg ne vidim od njega



NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...