Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194161 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #45 : Ožujak 16, 2010, 11:34:17 prijepodne »
Muha – tema o novoj stranci je već na forumu u podforumu Politika, a ovo je Lokalna politika, i stvarno, prestanite zagađivati forum. Ja sam pokrenula obje teme  i tražim da se poštuje naslov –  pišite komentare o TIM strankama , a ne da svugdje spominjete/blatite  SDP.

Što se HNS tiče, ne znam kak će se ponašati na državnoj razini, niti me trenutno to briga, ovo je tema o HNS u Turopolju. A oni su više nego izvrsni u ovom mojem i vašem zavičaju. Ostali – ne da nisu dobri, nego ih gotovo nema i bave se sam sa sobom.
A HNS je surađivao s građanima i vjerujem da će i ubuduće.


Dodatak:

I ostale molim da eventualne citate prenesu tamo, i da se tamo piše o Lesaru, a ne ovdje u lokalnoj politici. Hvala.
« Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2010, 11:36:05 prijepodne plemenitašica »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #46 : Ožujak 16, 2010, 11:35:52 prijepodne »
Citat:
ponajmanje bez argumenata s pričom rekla kazala

Pa već kad me povlačiš reci mi štovani Joža tko je napisao statut za HNS?...prema mojim saznanjima isti je je napisao netko iz Velike Gorice... s obzirom da ti sve znaš RECI tko????...ukoliko neznaš obznaniću ja....(REKLA/KAZALA?????)

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #47 : Ožujak 16, 2010, 01:25:23 poslijepodne »
muhice, Vaša saznanja su se i do sada pokazala vrlo upitnim, dokazano nebrojeno puta.
Ali kada to već spominjete kazati ću radi ostalih forumašica i forumaša, te javnosti koja nas prati ovdje na forumu.

Da, itekako ima tragova u Statutu HNS iz Velike Gorice, ima rukopisa Velikogoričkog HNS-a koji se nije libio da pokrene i uspije u tome da se neke statutarne odredbe i izmijene, a to samo muhice potvrđuje da je Velikogorički HNS upravo stranka iz Naslova teme.
Kao što uostalom mogu i sve ostale podružnice HNS po statutu HNS.
I na to Velikogorički HNS može biti samo ponosan.  ;D

Usput muhice pogledajte malo koliko i središnji HNS polaže pažnje Velikogoričkom HNS-u. Nije li to dokaz koliko je velikogorički HNS jaki i koliko se štuje velikogorički HNS. Zašto? Zato što su ljudi možda lijepi i imaju lijepe oči? Ne muhice, nego je velikogorički HNS aktivan, radi stalno i kontinuirano u Turopolju a jednako tako čini pozitivne promjene i potiče kreativnost i na državnoj razini. ;)

http://www.hns.hr/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=61&Itemid=70&limitstart=5

muhice, nemojte zagađivati temu dalje, nemate valjanih argumenata za to, kada budete imali ja ću pristojno potvrditi ;) ;) ;) ;) ^-^
« Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2010, 01:35:07 poslijepodne JosipJoža »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #48 : Ožujak 16, 2010, 02:17:46 poslijepodne »
Citat:
nemojte zagađivati temu dalje

Nije mi namjera zagađivat temu kako vi to kažete nego ukazati na neke nelogičnosti...vama su ionako prozivke ovakvog tipa svojstvene...po vama svi bi trebali misliti i pisati kak HNS... onda bi sve bilo ok...ovo kaj vi delate je uz dužno poštovanje čista demagogija...
Tema " HNS-najbolja stranka u Turopolju", da budem iskren ja baš i ne mislim tako, stoga valjda imam pravo osvrnuti se na Lesara jer će on zasigurno zagrebati na koga nego na HNS-ovo biračko tijelo...pisati o Lesaru da se sad pojavio sa novom strankom samo da bi politički preživio je kranje nisko, te tvrditi da se uz pomoć HNS-a domogao saborskog mandata je kranje licimjerno...zašto..?...pa Lesar je upravo digao HNS, a za uzvrat  ga je taj isti HNS = Čačić odbacio maltene ko istrošenu krpu...to je u redu jel???...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #49 : Ožujak 16, 2010, 04:24:21 poslijepodne »
Citat:
itekako ima tragova u Statutu HNS iz Velike Gorice, ima rukopisa Velikogoričkog HNS-a

Gdje je sad taj čiji je rukopis utkan u statut???...nema ga....utekao je iz HNS-a...zašto..???...nezna se...odlučio je izaći iz nekog razloga koji nam neće reći...e sad, koji to Zakon ili norma sprečava da takovi javno iskažu nezadovoljstvo i da napokon raskrinkaju te stvari koje su ih natjerale da napuste stranku? Da javnost napokon dozna kakva je to unutarstranačka demokracija u našim strankama?
To se odnosi na sve izlaske iz stranaka... uvijek ista priča - ne mogu reći, ne želim reći, o bivšim kolegama sve najbolje...
Malo bi kupili poene na imidžu poštenjačina kojima se zgadila politika, ali ipak ne bi palili mostove iza sebe, nikad se ne zna...ili narodski, gospoda bi i prdnula i stisnula ili neznaju jel bi piškili ili kakili.



plemenitashica

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #50 : Ožujak 16, 2010, 09:49:30 poslijepodne »
Muhice - vi (opet) o lanjskom snijegu. (samo sad ste na HNS temi)
Zar ga nije bilo dosta i previše ove zime?

plemenitashica

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #51 : Ožujak 16, 2010, 09:53:04 poslijepodne »
Molim moderatora ili Admina da ispravi gramatičku pogrešku u naslovu ove teme. Tek sam sad uočila da piše: najbolja stranaka umjesto stranka.  ;)

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #52 : Travanj 02, 2010, 03:28:43 poslijepodne »
http://www.hns-vg.com/

HNS-ovke i HNS-ovci su opet na ulici u  Uskrsnoj akciji, dijele pisanice i čestitaju blagdan Uskrsa svojim građanima.
Drže i do Uskrsa i sjete se svojih građana i za blagdan Uskrsa, pohvale aktivnostima HNS-a i sjelokupnoj pripremi akcije.
Rado dođem po svoju pisanicu i čestitku za Uskrs.

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/velikogoricanima-se-sutra-daruju-pisanice_300429




Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati Velike Gorice će povodom Uskrsa organizirati svoju tradicionalnu akciju dijeljenja pisanica u subotu, 3. travnja 2010. s početkom u 10:00 sati u Zagrebačkoj ulici od krčme «Tur» do Tržnog centra.

Već nekoliko godina zaredom podružnica HNS-a Velike Gorice dan prije Uskrsa daruje građanima Velike Gorice pisanice koje su aktivisti stranke sami ukrasili ili izradili na radionici dan ranije. Uz klasične pisanice naći će se i pisanice od različitih materijala ukrašene tehnikom lijepljenja i bojanja koje su izradili članovi stranke pod vodstvom Ženske inicijative. 

 

acer1

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #53 : Travanj 02, 2010, 09:05:18 poslijepodne »
Što se HNS tiče, ne znam kak će se ponašati na državnoj razini, niti me trenutno to briga, ovo je tema o HNS u Turopolju. A oni su više nego izvrsni u ovom mojem i vašem zavičaju. Ostali – ne da nisu dobri, nego ih gotovo nema i bave se sam sa sobom.
A HNS je surađivao s građanima i vjerujem da će i ubuduće.

Da Vam SDP nije dao mjesta na listi 2005 nikad viijeća ne bi vidjeli. To su omogućili Robić i Fabijančićka.

Bolje se poklopite po ušima jer ste politički rad počeli preko SDP-a

shaka zulu

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #54 : Travanj 02, 2010, 10:00:04 poslijepodne »
Varaždinski HNSovci podijelili preko petsto porcija ribica 
02. travnja 2010. 11:35
 
Na Blagdan Velikoga Petka, uoči Uskrsa, Podružnica HNS Varaždin organizirala je tradicionalnu besplatnu podjelu prženih ribica na Franjevačkom trgu i podijelila preko petsto porcija.

Dijeljenju ribica pridružio se i župan Predrag Štromar, predsjednik Podružnice HNS Varaždin Goran Habuš te mnogi drugi istaknuti članovi stranke, a u akciji su sudjelovali i članovi Mladih Podružnice HNS Varaždin.
http://www.varazdin-online.com/varazdinski-hnsovci-podijelili-preko-petsto-porcija-ribica/aktualno/5812/

V Varaždinu i Rijeke fišijada...

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #55 : Travanj 03, 2010, 12:20:50 poslijepodne »
kaj je beus katolik ?

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #56 : Travanj 03, 2010, 01:19:18 poslijepodne »
Po slikicama iz galerije se vidi da su građani Velike Gorice i Turopolja toplo i srdačno primili pisanice i da su jako lijepo iznenađeni i sretni sa akcijom HNS-a podjele pisanica i Uskrsne čestitke koju je HNS uputio građanima.
Jednako tako se vidi da je akcija bila dobro i toplo pripremljena i da je različitih pisanica bilo jako puno, pripremanih različitim tehnikama pripremanja pisanica.

acer1,
 Vi svoje frustracije liječite i dalje, možda proljeće pomogne da se riješite i oslobodite svih frustracija koje nosite očito iz SDP-a i nije dobro da to liječite na nekome drugom, možda sada kada sve procvjeta, možda se i u Vašoj duši pojavi neki tračak nade spasenja, Uskrs je dobra prilika za to. Mir Vama.

branko,
postavljati pitanje što je Beus, da li je katolik ili ne, govori samo o Vama u ovo uskršnje vrijeme, po svemu sudeći mogao bi zaključiti da je veći katolik od Vas, osim toga ovo je hvale vrijedna akcija HNS-a koji i te kako drži do svih blagdana, kao i svih drugih tradicijskih i povijesnih vrijednosti, kreativno sudjeluje u svim događanjima i ne samo da sudjeluje nego predvodi sve ovakve ili slične aktivnosti, za razliku od drugih, bilo bi dobro da su i drugi danas napravili slično, poglavito tu milsim na HDZ koji je kak i Vi katolički i nacionalno obilježen do boli, a zapravo svi drugi su veći i katolici i domoljubi od Vas. Mir i Vama.





http://www.hns-vg.com/

Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati Velike Gorice povodom Uskrsa organizirala je petu godinu za redom svoju tradicionalnu akciju dijeljenja pisanica. Pisanice su aktivisti stranke sami ukrasili ili izradili na svojim radionicama, od klasičnih bojanih u luku, salvetnom tehnikom ili oslikavanjem. Radionice je vodila Ženska inicijativa, a sudjelovali su svi članovi.

Uskrs ili Vuzem, kako ga nazivaju Hrvati kajkavci, lijep je narodni običaj utkan u našu kulturnu i društvenu tradiciju. To je blagdan drag svakom čovjeku dobre volje te vam stoga od sveg srca upućujemo najljepše želje za dug život, dobro zdravlje i opće blagostanje povodom još jednog Uskrsa. 

Slike s akcije pogledajte u našoj galeriji.



Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #57 : Travanj 03, 2010, 11:10:07 poslijepodne »
viš, viš, kak se čovek odmah nasrdil. a samo sam pital kaj je covek katolik. bez ikakvih primisli.

bas ti znas koliki sam ja katolik i kakav sam. daj se odmori malo. kaj si se odmah napalio na guranje.

plemenitashica

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #58 : Travanj 04, 2010, 08:53:17 poslijepodne »

Bolje se poklopite po ušima jer ste politički rad počeli preko SDP-

Obraćate se na krivu adresu. Nisam vam ja kriva što ste izgubili povjerenje u svoju stranku, kao što nisam niti djelićem zaslužna što je HNS najbolja stranka u Turopolju za Turopolje, svakim danom to dokazuju.
Evo i ovaj post o dijeljenju pisanica potvrđuje da HNS-ovci žive s građanima. B r a v o  HNS.  :)


kaj je beus katolik ?

...... a samo sam pital kaj je covek katolik. bez ikakvih primisli.

Branko - jeste li sigurni? Možda je Beus ovdje na slici (u donjem postu) dijelil ananas ili kokosov orah.  :P

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #59 : Travanj 04, 2010, 10:45:42 poslijepodne »
ma mogel bih vam ja o beusu i dijeljenju ispricati puno toga...ali onda bi rekli da sam hdz-ovac...a kad komentiram hdz-ove postupke onda sam partizan....i tak unedogled.

moje pitanje je glasilo, kaj je beus katolik ?

izgleda da niti itko od vas to zna, a toliko pisete o njemu i ponasate se kao njegovi fiskali. slabo ste informirani izgleda.