Autor Tema: Afere u Turopoljskom nogometu  (Posjeta: 21817 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #15 : Studeni 26, 2009, 08:09:20 poslijepodne »
tko je lud...lud je netko bolesno ambiciozan koji misli da ce preko nogometa zauzeti nekakvu fotelju uskoro izgleda...

Tur

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #16 : Studeni 26, 2009, 10:03:39 poslijepodne »
kao mraclin ili jelačić

Prosječna plaća u Mraclinu je 2005. bila 3000 kuna pa ti vidi. A natjecali su se u nižoj ligi nego sad.

A ekipa Mraclina de su igrali Ibrahimović, Livada i još par vrhunskih igrača je koštala puno, puno više. Prema tome nemojte gluposti govoriti jer sam živel s tim klubom nekolko godina i znam da se tu vrti jako velika lova. Puno veća nego kej mnogi misle.
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2009, 10:13:00 poslijepodne Tur »

Tur

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #17 : Studeni 27, 2009, 08:55:37 prijepodne »
tko je lud...lud je netko bolesno ambiciozan koji misli da ce preko nogometa zauzeti nekakvu fotelju uskoro izgleda...

Eh pa sad kuliko je to bolesno i kuliko je taj neko lud - o tomu bi se dalo raspravljati.

Offline PRIJATEL

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #18 : Studeni 27, 2009, 04:18:00 poslijepodne »
Ne slažem se sa  komentarima  posvećenim utakmici  klubova iz Gradića i Meštrice.
Po meni nema ništa sumnjivo u nagloj izmjeni rezultata  u  drugom dijelu utakmice . Mislim da su dečki iz Meštrice dobri nogometaši za prvo poluvrijeme , dok u nastavku padaju jer nemaju sape u plućima radi netreniranja. Taj drugi dio kad su dečki iz Meštrice  nemoćni iskoristila je  domaća ekipa i lako zabila tri komada za pobjedu .

Ako i ima jedan posto sumnje u namještanje rezultata ne treba nikog optuživati .
Za taj jedan posto usporedimo nogometni klub sa dobrim i vrijednim gazdom .
Vrijedni  gazda sa svojim sinovima  dopelja  iz  šume veću količinu  drva . Dopelja 100 metri a njemu treba 30  , znači ima višak od 70 metri . Ako ima dobrog  i siromašnog susjeda  pokloniti će njemu  10 metri zabadava , ostatak prodaje  zainteresiranim klijentima  po poznatoj cijeni za hrast , bukvu ili grab.
Tako i Meštrica ima previše osvojenih bodova . Namireni do kraja prvenstva , prvo mjesto nije njihov interes.  Kao i svaki pravi gazda mogu  mijenjati  pobjedu za nešto  .To nešto mogu biti : kune ,euri , dresovi kopačke ,uređenje prostorija ,večerice ili nešto drugo što mi ne pada na pamet.
Drvo starenjem propada , tako isto i bodovi . U slijedećem prvenstvu više ne važe .

Zapamtite , znanje se plača  a dečki nogomet znaju igrati  što se vidi iz njihovih rezultata na sportskom i građevinskom dijelu. Imaju prekrasan teren i svlačionice na kojima im mogu zavidjeti  i malo jači klubovi. Imaju trenera koji bez treninga i bez novčane naknade vodi ekipu do neočekivanih rezultata .
Dakle , ja navijam za ovaj mali –veliki klub  i poručujem uzmite takozvanim velikim klubovima i gače ako možete.
Slažete se sa mnom ?
PS
Sigurno Vas interesira ko je onaj susjed koji će dobiti bodove zabadava.  ( možda bude odojak)

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #19 : Studeni 28, 2009, 06:15:35 poslijepodne »
puno ti tu imas neistine....prijatel....

trener mestrice prima naknadu, a i svi igraci koji nisu iz sela.....dok u gradicima primaju svi bez obzira odakle se...ovaj tjedan sam puno toga saznao raspitivajuci se o toj ligi....npr. jedan Beljo ( totalno nepoznati igrač za mene ( ali kažu da je dobar ) prima 500 kn po utakmici..pa ti vidi. )

ali nije stvar u  drvima, već u tome što totalno glupo platiti utakmicu 10.000 kn u 6. ligi, pa za toliko dobijes tekmu u 2. ligi.  a stanje recesije, izgleda da osim ratnih profitera cemo imati i recesijskih profitera....

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #20 : Prosinac 05, 2009, 06:06:28 poslijepodne »
eh...bas sam dana cuo da je istina da su gradići prosle godine prodali tekmu ostrni za 2.000 kn. opet iz gradickog izvora, izgleda da ovdje ima onih koji bi htjeli ovo zataskati. znaci mutne vode oko tog kluba ?!!?

Offline SUDAC

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #21 : Prosinac 11, 2009, 12:06:43 poslijepodne »
Dobar dan dragi plaćenici, pardon čitatelji, >:D

od silnog čitanja meni je muka. Navedite jedan klub u ligi u kojem igrači ne dobijaju novac.
Prisustvovao sam kupnji utakmica NK Buševec, NK Vinogradar, NK Ostrna, NK Udarnik, NK Jelačić i druga razvikana imena u 5. i 6. ligi. U NK Gradići se bar zna zašto se igrači plaćaju jer su trenutno prvi na tablici, a objasnite mi zašto se plaćaju igrači NK Udarnik koji su trenutno zadnji ili predzadnji na tablici.
Neke na forumu boli pozicija NK Gradića jer su napokon skupili sredstva za boljitak kluba, a dok su to radili neki od gore navedenih klubova nitko se nije usudio nešto napisati o njima.

Sudac

plemenitashica

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #22 : Prosinac 11, 2009, 04:06:15 poslijepodne »
Dobar dan dragi plaćenici, pardon čitatelji,.......

Nisam plaćenik, ali vam se obraćam, jer ste vi taj koji je ovdje došao pa će biti već nekako plaćen. Možda u naturi s odojkom za Božić, možda dresovima, a možda i novčano.
Uopće me nije briga ništa vezano za nogomet niti u Gradićima, niti u bilo kojem klubu niti ligi, ali me je jako briga ophođenje s nama forumašima.

A još više me smeta rečenica: „Prisustvovao sam kupnji utakmica…“
Što ste htjeli reći s tim i to baš ovdje. Da vas je sram?
Da ste plaćenik i prevarant jer niste to na vrijeme rekli? Čiji obraz perete ovdje na forumu?
Gradićkih igrača ili svoj?

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #23 : Prosinac 13, 2009, 09:31:13 poslijepodne »
nekak mi se cini da si ti placenik Sudac....a mozda si i iz Gradica.... ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #24 : Prosinac 13, 2009, 09:44:51 poslijepodne »
Nerazmem kak vam se da igrati nogomet po te žarine,suše,zime,kiše...kad je jednostavneje i jeftineje mam na početku sezone se posesti za stol,zvadiju se penezi,do ima najviše taj je prvi,drugi su ovi drugi itd...Penezi se lepo podele i iduče se leto dan igra "rekuperacija"- Bundesliga zmed televizije v dnevnem i kladarice na čošku.
***eš takov rođendan.

Nemrem se onda načuditi ovem kaj igraju zabadov,otkut jem vola,a znaju da po utakmice,zgubili il pobedili,nedu niš dobili.
Il da deseti v zajdnem kolu zeme četrtomu trejte mesto..?De je tu logika?

Offline jebmajstor

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #25 : Prosinac 17, 2009, 12:30:28 prijepodne »
Možda ste vi gosp.Branko jako isfrustrirani Lomničan koji se grize što su Gradići puno bolji klub (na travnjaku) ove sezone i organiziraniji u svim segmetima pa sad širite laži po forumu o nekoj kupovini sve na temelju rekla kazala od nekih ljubomornih ljudi.Več mi je muka gledat naš gorički forum kako blatite turopoljski nogomet i gradiće..lijepi i srdačan pozdrav  :P :P :P :P :P
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2009, 01:18:43 prijepodne jebmajstor »

JosipJoža

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #26 : Prosinac 17, 2009, 07:02:04 prijepodne »
Več mi je muka gledat naš gorički forum kako blatite turopoljski nogomet i gradiće..lijepi i srdačan pozdrav  :P :P :P :P :P

gospon jebmajstor Vi onda masturbirajte  negdje drugo a ne na goričkom forumu (ampak može Vam gradonačelnik izvući onaj stari forum da mastrubirate, tam je bilo još više masturbatora). Logičan zaključak kaj ne?
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2009, 07:41:44 prijepodne JosipJoža »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #27 : Prosinac 17, 2009, 12:57:34 poslijepodne »
Več mi je muka gledat naš gorički forum kako blatite turopoljski nogomet i gradiće..lijepi i srdačan pozdrav  :P :P :P :P :P

.......Vi onda masturbirajte  negdje drugo a ne na goričkom forumu (ampak može Vam gradonačelnik izvući onaj stari forum da mastrubirate, tam je bilo još više masturbatora). Logičan zaključak kaj ne?

I više nego logičan. Bravo cjenjeni kolega. ++ 5    :)
Od ovakvog "srdačnog i lijepog" pozdrava mi se povraća. Kak ljudi mogu biti toliko licemjerni, bezobrazni, drski, a sve zbog SVOJE VLASTITE koristi, nigdje niti u tragovima koristi za cijelu zajednicu.

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #28 : Prosinac 17, 2009, 05:14:26 poslijepodne »
hahaha....vidim da se sve vise novih ljudi ukljucuje u ovu raspravu...to mi je drago. ovdje cak neki ljudi i priznaju da su sudjelovali u kupovanju tekmi.

protiv gradica niti bilo kojeg turopoljskog kluba nemam nista, pa molim da me se ne optuzuje na temelju nicega. ali ja za svoje navode imam svjedoke. a ako netko zeli suceljavanje slobodno nek se javi.

cak mogu reci da nakon sto sam cuo da su novci za kupovinu utakmice dosli od privatnika vise me to i nije toliko smetalo. vise me smetala pomisao da se utakmica mozda kupila s proracunskim novcem. a ako ova nije, pitanje je koliko njih prije ove je kupljeno s proracunskim novcem ?
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2009, 05:15:58 poslijepodne branko »

Tur

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #29 : Prosinac 17, 2009, 05:17:15 poslijepodne »
od silnog čitanja meni je muka. Navedite jedan klub u ligi u kojem igrači ne dobijaju novac.
   

I meni je muka. Jer ljudi pišu gluposti, a nemaju pojma ni o čemu.