Autor Tema: Humor ili Tu(r)mor  (Posjeta: 239192 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #300 : Ožujak 01, 2014, 02:25:34 poslijepodne »

Predavanje o bankrotu Hrvatske

Helga je vlasnica bara. Svjesna je da su njeni gosti uglavnom nezaposleni alkoholičari, od kojih bar ne može opstati.

Da riješi taj problem, skovala je novi marketinški plan, koji dozvoljava njezinim gostima da piju "na kredu" (piješ sada / plaćaš kasnije).

Helga bilježi dugove svojih stranaka, dakle praktično im odobrava kredite za piće.
To se pročuje uokolo i rezultat je jasan - stranke navale u Helgin bar.

Vrlo brzo njezin bar ima najveći promet u gradu. Pošto mogu piti sa odgodom plaćanja, nitko od gostiju se previše ne sekira, što Helga povremeno digne cijene vina i piva - pića koja se najviše prodaju.

Kao dodatna posljedica toga, dolazi do ogromnog povećanja bruto prihoda.

Mladi i dinamični podpredsjednik lokalne banke prepozna ogroman budući potencijal tih dugova i povećava Helgi kreditni limit u svojoj banci.

Pri tome ne vidi nikakav problem, jer su garancija neplaćeni dugovi nezaposlenih alkoholičara.

Sve to zamijete i eksperti za burzovno poslovanje u centrali banke i dosjete se načina, kako doći do enormnih bonusa.

Dugove alkoholičara pretvore u ALKO-OBVEZNICE.
Tim vrijednosnim papirima se onda trguje na burzi.

Naivni investitori u stvari ne razumiju da su "preporučene" obveznice, koje su kupili, u stvari dugovi nezaposlenih alkoholičara.

Cijena obveznica je stalno rasta i ubrzo one postaju vrijednosni papiri s najvećim prometom na burzi.

Jednog dana (iako cijene obveznica i dalje rastu), menadžer u lokalnoj banci odluči da je došlo vrijeme za naplatu Helginog limita, koji je ona dobila na osnovu odgođenih plaćanja za sva popijena pića.

O tome obavijesti Helgu, a ona zahtijeva naplatu od svojih gostiju.
Pošto su oni samo nezaposleni alkoholičari, naravno da ne mogu platiti.

Pošto Helga ne može ispuniti svoje obveze, najavi bankrot.
Bar se zatvara, a njezinih 11 zaposlenika ostaje bez posla.

Preko noći cijena ALKO-OBVEZNICA pada za 90%.

Srušena vrijednost obveznica je temeljito načela likvidnost banke:
banka više nije mogla odobravati nove kredite, pa je bila zamrznuta i njezina ekonomska aktivnost.

Pošto su dobavljači isto tako Helgi odobravali odgodu plaćanja i čak investirali u obveznice visoke vrijednosti, moraju sada otpisati sav njezin dug, a uz to imaju i 90%-tni gubitak zbog pada vrijednosti obveznica.

Njezin dobavljač vina objavljuje bankrot i zatvara obiteljsko poduzeće, koje je uspješno poslovalo pune tri generacije;

Njezinog dobavljača piva preuzima konkurentska firma, koja odmah zatvara lokalnu pivovaru i otpušta svih 150 radnika.

Na sreću, banka, brokerska firma i njihovi direktori spašeni su multi-milijunskom infuzijom iz državnog proračuna.

Sredstva, koja su bila potrebna za tu dokapitalizaciju, bit će dobivena iz nekoliko novouvedenih poreza, koji padaju na leđa zaposlenih iz srednje klase, koji uglavnom ne piju alkohol i nikada nisu izbliza ni vidjeli Helgin bar.

Jel´sad shvaćamo !?!?!?

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #301 : Ožujak 01, 2014, 09:07:22 poslijepodne »
Jel´sad shvaćamo !?!?!?
:D  :D  :D

Ko do sad nije shvatil, tome ne znam jel bu i to pomoglo. No kak bilo da bilo, analogija je baš zabavna. Men se svidila.
 :D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #302 : Ožujak 05, 2014, 11:03:06 poslijepodne »
Natječaj za CORUPTIVE R&B
 Pozivamo pučanstvo da se uključi u osmišljavanje dizajna bočice novog parfema.Ovaj ekskluzivni i užasno skupi proizvod prodavati će se pod imenom CORUPTIVE R&B (R&B stoji za red and black).
 Bočica parfema 75 ml koštati će vrtoglavih 100.000 eura a 100 ml toaletne vode 60.000 eura.
 Ali ova basnoslovna cifra i nije tako velika ako se zna što sve ovaj fantastični proizvod može i što proizvođači garantiraju.
 Naime ,ovaj parfem garantirano traje 4 godine, a sa svakim novim mandatom imate 50% popusta na refiling.Ovaj parfem slatkastog mirisa sa dozom new car esencije podsjeća na mladost i vraća optimizam.Jednim špricem pod svaku ruku-a nanosi se ravnomjerno i ispod ljevice i ispod desnice odnosi korisnika u sasvim novu dimenziju.Tako neobrazovani,priglupi,tašti,nepošteni postaju prihvatljivi članovi vladajućih kasti.Jer, taj parfem ne djeluje samo na korisnika .On je i najbolji "opijum za narod" jer recipročno djeluje i na šire mase ,koje, za razliku od korisnika čini sve glupljima,siromašnijima i očajnijima.Ipak najvrijednija osobina ovog ekskluzivnog proizvoda je ta što prikriva neugodne mirise bolje od ijednog ljudima poznatog deodoranta.Tako se CORUPTIVE pokazao izvrstan u prikrivanju smrada zagađenja zraka u Sisku.Neutralizirao je smrad koji se širio s gradilišta sportske dvorane.Da ne govorimo o smradu iz firmi i sportskih klubova grada Siska.Pokrio je nepodnošljiv vonj iz Cesta Sisak u procesu prodaje kada je znoj bio najgori,smrad iz septičke jame nove Hitne....Sve ove smradove on magično pretvara u naljepše miomirise i odnosi vas u bolji svijet jedne nove dimenzije.Dimenzije nestvarnog i nerealnog.U svijet novih automobila,balova,večera,nakita,umjetnina,nekretn ina-u carstvo sigurnosti za svoje familije.
 Pitate se kako može jedan proizvod biti ovako dobar? Tajna njegove kvalitete i cijene je naravno u vrlo skupom procesu proizvodnje.Naime da bi se dobila jedna bočica parfema potrebno je samljeti jednu veću i tri manje firme,zatim se dodaje nekoliko litara radničke krvi i par kila kostiju branitelja.Dodaje se po nekoliko grama praha partizana i ustaša i kojeg domobrana.Na kraju se škropi suzama roditelja bolesne djece koja ne mogu dobiti potrebnu skrb.Sve se to rafinira kroz pusta obećanja gladnoj raji koja čeka obrok u javnoj kuhinji.
 Ovaj proizvod ima samo jednu manu .Kada se jednom upotrijebi mora se koristiti stalno.Jer ako se prekine uporaba sav smrad koji je prikrivan će izaći van.Sva prljavština korisnika će se vratiti višestruko a narod će otriježnjen uvidjeti tko su u stvari ta „mirisna dame i gospoda“.
Shvatiti će narod da su to obični mali smrdljivi paraziti sa bočicom skupog parfema.
http://www.sisak.info/forum/showthread.php?16821-Natječaj-za-CORUPTIVE-R-amp-B
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #303 : Ožujak 10, 2014, 11:32:42 poslijepodne »
...
KARAKTERISTIKE SRPSKOG MERCEDESA
 Samohodna šasija “Mercedesa“ proizvodi se u Španiji u fabrici “Evrobus“ u Samanu, pored Bilbaoa. Na njoj su montirani motor, menjač i točkovi. Šasija koja je isporučena bila je duga 7,3 metra ali su je, za naše potrebe, prepravili majstori “Ikarbusa“ na željenih 12 metara, kolika je i dužina autobusa.
...Kompletna nadogradnja je osmišljena u “Ikarbusu“, a tačno 60 firmi iz Srbije radi na proizvodnji delova od plasitike, stakla (Pančevo) do displeja za pokazivače pravca, klima-uređaj…
http://www.telegraf.rs/vesti/980296-vucic-srpski-mercedes-je-nas-ponos-i-dika

Zatvorena radnja "N&N Cile" iz Velike Plane
Mesom crkotina trovao od Leskovca do Beograda
 Ugostiteljska radnja „N&N Cile“, čiji je vlasnik Nebojša J. u četvrtak uhapšen u Velikoj Plani zbog prometa mesa uginulih životinja, konačno je zatvorena.
 Radnja je radila skoro ceo dan nakon što je uhapšen vlasnik. Ostaje nejasno ko ju je zatvorio, s obzirom na to da na rukom ispisanom papiru na vratima samo stoji da je to učinjeno „zbog nastale situacije“. Ni pečata ni potpisa, tako da to očigledno nije posledica rada nijedne od brojnih inspekcija čija je to inače nadležnost.
 - Osumnjičenom je određen pritvor od 30 dana da ne bi uticao na svedoke koji mogu da doprinesu prikupljanju dokaza u pretkrivičnom postupku - objašnjava Slavica Ivković, tužilac iz Velike Plane, zašto je prvobitno policijsko zadržavanje produženo.
 A takvih, na koje bi mogao da utiče, ima poprilično jer je biznis sa mesom crknutih životinja bio dobro razrađen.
...- Ucenjivao je seljake kod plaćanja, jedna cena je bila ako su ga zvali na sam dan uginuća stoke, a mnogo niža ako je crkotina od nekoliko dana - kažu u inspektori koji učestvuju u istrazi, dodajući kako je „robu“ obično uzimao na poček, plaćajući tek kad proda meso koje je hemijski „osvežavao“ i dorađivao u improvizovanoj ilegalnoj klanici.
 Izgleda da je bilo i onih kojima na kraju nije ni platio, pa je tako klupko i počelo da se odmotava, kada ga je neki nezadovoljni „poslovni partner“ prijavio.

Skoro tona mesa na lageru
 Inspekcija je u ilegalnoj klanici zatekla 728 kilograma mesa, tri krave i jednog konja, koje je veterinarski inspektor uputio na uništavanje. U samoj hamburgernici nađeno je oko 30 kilograma roštiljskog mesa, kako stoji u izveštaju, „nebezbednog za ishranu ljudi“.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/448318/Mesom-crkotina-trovao-od-Leskovca-do-Beograda

Khm-khmm !!!
Ovo je bilo na "akcije"...
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
GLAVNI ĐAVLOV ODJEVNI PREDMET SU TAJICE!
« Odgovori #304 : Ožujak 30, 2014, 10:00:37 poslijepodne »
'GLAVNI ĐAVLOV ODJEVNI PREDMET SU TAJICE! KAO DA SI GOL, ALI U BOJI' Članak osječke studentice postao viralni hit

OSIJEK - Na stranici studentskog kapelana na Sveučilištu Josipa Juraja Strossmayera u Osijeku, portalu ‘Duhovnost osječkih studenata’ - duhos.hr, pod rubrikom ‘Studentska riječ’ prošli tjedan objavljen je tekst ‘Tajice,’ koji je ubrzo postao viralni hit na društvenim mrežama u Hrvatskoj. U tekstu, koji je navodno pisala osječka studentica izražene katoličke vjeroispovjesti, neimenovana djevojka napada sve svoje vršnjakinje koje se usuđuju nositi tajice, koje su ‘glavni Đavlov odjevni predmet’.

- Sve se vidi, sve se ocrtava, cijeli donji dio tijela kao da je gol, ali u boji! - piše studentica.
Objašnjava kako je u vezi sa zaručnikom s kojim hoda ‘u predbračnoj čistoći,’ te kako je siroti zaručnik eto pogledao, na pokretnim stepenicama, guzu djevojke u tajicama, nakon čega je cijeli dan postio na kruhu i vodi.
- I što se dogodi iza toga – cijela večer svađe, muke i bijesa! Ja ljuta jer smatram da je ipak pogledao, a on ljut jer je u stanju bijesa izrekao sve i svašta i još mu je teško jer sam sumnjala u njega i jer mislim da mi nešto laže. Grijeh na grijeh, a sve zbog jedne djevojke koja je obukla tajice!
Tekst, koji izgleda kao da je prepisan iz nekog katoličkog glasila ruralnog mjesta na prijelomu pretprošlog stoljeća, jučer je uklonjen sa stranice duhos.hr, no Google pamti sve, pa vam ga tako možemo prenijeti u cijelosti:

Tajice

Hvaljen Isus i Marija! Ponukana odjevnim predmetom koji stoji u naslovu, odlučila sam se napisati jedan članak. Zapravo, jutros kada sam bila na Misi, sinula mi je ideja kako bi bilo dobro progovoriti o tome!

Neka me Duh Sveti nadahne da ne budem preoštra i da ne govorim iz svoje ranjenosti, jer iskreno, već mi je dosta djevojaka koje se vulgarno odijevaju i sklona sam tome da ih odmah osudim. Ponekad mi dođe da idem od jedne do druge i posvijestim im kako su se to obukle i pitam ih gdje je tu njihovo dostojanstvo i čemu potreba da se tako odijevaju? Onda se sjetim sebe prije i zaključim da su to djevojke iste kao ja, samo još na krivi način tragaju za nježnošću i ljubavlju!

Za toplijeg vremena – prozirne kratke lepršave haljine, vruće hlačice i mini suknje, a kad malo zahladi – glavni odjevni ĐAVLOV predmet su TAJICE! Sve se vidi, sve se ocrtava, cijeli donji dio tijela kao da je gol, ali u boji! Crne, bijele, sive, pink, s uzorkom cvijeća ili bez, tigraste ili s leopard uzorkom jednako vulgarno izgleda, a vidim ih gdje god se okrenem, pa čak i u crkvi. Prije su djevojke imale malo više stida pa su barem kada obuku tajice preko nosile tunike, da se pokrije stražnjica i prednji dio ženskih svojina, ali danas toga više nema. Tajice pokazuju svu golotinju žene i cilj je da se obuče što kraća pripijena majica koja bi pokazala još više. Da vam iskreno kažem, već mi je muka od toga! U vezi sam s dečkom s kojim hodam u predbračnoj čistoći. Borimo se oboje protiv napasti i trudimo se imati čiste oči, srce i misli, a to je tako teško u ovome svijetu! Pogotovo za muški rod, jer se djevojke danas oblače katastrofalno! Čak i kada ne želiš gledati nameće ti se pred oči, gura se, vrišti da pogledaš! A dečki koji su skloni gledanju formi i linija, lako se uhvate u mreži napasti! Piše u Bibiliji:”Ako te tvoje oko sablažnjava, iskopaj ga!” Pored ovakvih odjevnih predmeta svi dečki bi mogli biti bez očiju, jer pitam se kojeg to muškarca takvo odijevanje ne vodi u sablazan.

Sama sam u vezi mene i mog zaručnika bila sudionikom tolikih svađa zbog odijevanja drugih cura. Upravo jučer, išli smo u jedan trgovački centar kako bi mom zaručniku kupili odijelo za naše vjenčanje. Nađemo se na pokretnim stubama i eto ti djevojke ispred nas – sama golotinja, prozirne tajice i uska ”nazovimo neznatna” majica i ne možeš ju zaobići pogledom ni da želiš! Čim sam to vidjela, ukočila sam se od straha, jer sam odmah pomislila – ako moj zaručnik samo i pogleda, već je uprljao oči i postoji mogućnost da mu tu sliku kasnije zlo još nameće po glavi ili u stanju nesvjesnosti, tj.sna, ali i ne želim da on uopće ima prizor takve ženske makar i na trenutak pred svojim očima! Jedina koju će on gledati u takvom izdanju bih trebala biti ja i to nakon našeg vjenčanja i čuvam njegove oči ljubomorno za sebe. Iz tog svog straha, ali još više iz ljubavi i da ga sačuvam od prljavštine očiju kažem mu brzo – ”ljubavi, spusti pogled i nemoj gledati ravno!” No, muško kao muško, podigne pogled prema gore i odmah ga spusti! Kasnije mi je rekao da se uplašio i nije se snašao jer sam zvučala kao da smo u smrtnoj opasnosti! On je taj dan postio o kruhu i vodi i naravno da je zlo negdje moralo ugurat svoje prste! I što se dogodi iza toga – cijela večer svađe, muke i bijesa! Ja ljuta jer smatram da je ipak pogledao, a on ljut jer je u stanju bijesa izrekao sve i svašta i još mu je teško jer sam sumnjala u njega i jer mislim da mi nešto laže. Grijeh na grijeh, a sve zbog jedne djevojke koja je obukla tajice! Tko zna gdje je bila ta djevojka za vrijeme naše svađe, što je razmišljala ili činila, ali naša cijela večer je bila upropaštena na poticaj tog njezinog odijevanja. Bog dragi neka ju blagoslovi tko god ona bila! Da se vratim na zaručnikove riječi – ”kao da smo u smrtnoj opasnosti”. Moglo bi se reći da se to i događa po takvom odijevanju djevojaka koje ne razumiju što čine. Možda ta djevojka misli:”Danas uopće ne osjećam da sam lijepa i privlačna pa ću se obući izazovno i seksi da me koji dečko pogleda i vrati mi moju sigurnost i samouvjerenost! Ništa loše u tome, malo ću si podići ego i bit će mi bolje!” Ona ne razumije da uistinu dovodi svoju braću, muški rod, u smrtnu opasnost, tj. opasnost smrtnog grijeha!

Srce mi se kida dok ovo pišem! Pa djevojke, što radite od sebe? Zašto želite biti drugima sablazan i napast? Čuvajte svoje tijela! Crkva je hram Božji, Isus prebiva u njoj u tabernakulu i čovjek koji ima još savjesti neće griješiti u njoj, osjećat će jedno poštovanje i skrušenost, ali kaže sv. Pavao da smo i mi Hramovi Duha Svetoga, hramovi Božji. Pa od kuda onda takvo nepoštivanje svojih tijela?

Završit ću ovaj članak molitvom:

Dragi Isuse, molim te zaštiti nas sve svojom svetom krvlju od napasti. Čuvaj i štiti svojim blagoslovom naše oči, srca i misli! Blagoslovi sve djevojke snagom svoga duha i izliječi naše ranjenosti, osjećaje manje vrijednosti, odbačenosti i manjak ljubavi i nježnosti od strane naših roditelja! Izlij svoju Ljubav Gospodine na sve nas, na svoju dječicu koja često puta rade loše stvari iz neznanja, povrijeđenosti ili iz bunta prema Ljubavi! O daj Isuse moj da se na sve djevojke koje ovo čitaju spusti tvoja nježnost i neka zaživi u našim srcima tvoj mili glas: ”Ti si Kćer moja ljubljena, u tebi mi sva milina!”

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: GLAVNI ĐAVLOV ODJEVNI PREDMET SU TAJICE!
« Odgovori #305 : Ožujak 31, 2014, 07:35:34 poslijepodne »
U vezi sam s dečkom s kojim hodam u predbračnoj čistoći.

U 21. vijeku? Time je rekla puuuuuno o sebi. Meni dost.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uvodi se Gravitacijski porez
« Odgovori #306 : Travanj 01, 2014, 12:33:51 prijepodne »
Uvodi se Gravitacijski porez
 Prateći moderne tokove kapitala te Gravitacijsku politiku Evropske komisije temeljenu na evropskoj gravitacijskoj stečevini Vlada Republike Hrvatske odlučila se na novi porez. Istraživanja javnog mnjenja te neovisna istraživanja mladih stručnjaka polučila su ovu časnu ideju koja će ostvariti sve težnje i potrebe modernog mladog hrvatskog državljana, trudbenika kao i drugih za novim porezom koji će popuniti rupu između Poreza na zrak i Poreza na izostanak padalina te biti snažan vjetar u leđa svim investitorima i svim čestitim građanima i građankama RH a kontra sve crne, sive i obojene ekonomije. Kako bi evaluirala i harmonizirala troškove Vlada RH odlučila je naplatu poreza nakon natječaja dodjeliti stranoj tvrtci s mješovitim kapitalom te vlastitim know-how "Budalaština GmbH" odnosno njezinoj tvrtci kčeri "Idioti Vladaju doo" zastupanu po odvjetničkom društvu "Franjo Šlajblajblajvinger i drugovi". Budalaština je koncesiju za obavljanje uslužne djelatnosti dobila na pet godina s obavezom produženja na još pet što će reći sveukupno petnaest godina. Vlada je zadovoljna koncesijskim ugovorom s Budalaštinom a detalje ugovora drži tajnom. Budalaština ima slične ugovore s zemljama Regiona a najviše su ponosni na svoje poslovanje u BIH i na Kosovu gdje se njihova gravitacija izvrsno prodaje. Građani će od 1.4.2014. početi primati Informativne izračune gravitacijskog poreza a naplata istog počinje dan kasnije. Svi koji neće platiti gravitacijski porez bit će lišeni gravitacije a gravitacija koje su u posjedu bit će predmet ovrhe. Pri izlasku iz RH građani će morati sklopiti ugovor o gravitaciji, tj. porezu na istu, s državom ili koncesionarom u koju ulaze ili kroz koju/e prolaze a u Sloveniji će morati imati vinjetu vidno istaknutu u gravitacijskom polju.

Ova Uredba stupa na snagu prvoga dana od dana objave u »Narodnim novinama«.

19 žuja 2014 gajbe

Predsjednik

Mili Kizo,
manualno i prostodušno

http://narodme-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2014_03_37_647.html
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #307 : Travanj 09, 2014, 11:14:27 poslijepodne »
Vikend erotskog filma u sisačkom kinu
http://www.sisak.info/vikend-erotskog-filma-u-sisackom-kinu/

Pa, de si, Emanuela, dugo se nismo videli!  ;D  ;D  ;D

Sylvia Kristel The First Emmanuelle
Sylvia Kristel The First Emmanuelle
Sylvia Kristel softcore French film Emmanuelle Emmanuelle 2 Goodbye Emmanuelle Emmanuelle 4 Private Lessons
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #308 : Travanj 22, 2014, 11:27:37 poslijepodne »
14.04.2014
Brainwashing: Srbovanje bez granica
 Krajišnici traže Slavenoserbiju u Ukrajini
Raste kao testo: Srbija se ušunjala u Ukrajinu
Screenshot: srbin.info
 Nešto što se cirkuskim jezikom zove „Vlada Republike Srpske Krajine u progonstvu“ objavilo je anegdotsko priopćenje kojim traži povraćaj autonomne oblasti Slavenoserbija u nesrećnoj Ukrajini; kad su videli da Rusi otimaju komad po komad tuđe zemlje, odmah su se, kao štakori, javili tobožnji pripadnici Srba iz Krajine da podrže Putina i da skromno podsete na srpske zemlje širom planete. Ovo mentalno bolesno saopštenje čak nije ni vic; ovo je ključni dokaz da je nacionalno ludilo neizlečivo...
* Ovu srboidnu dijagnozu prenosimo sa Srbskog FejsBuk reportera, uz dirljive zatvorske međunaslove Milana Martića
http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-vesti/101950-Krajinici-trae-Slavenoserbiju-Ukrajini.html

16.04.2014
Teritorijalni virus zahvatio Srbadiju
 I Severna Mitrovica traži deo Ukrajine
Primer za ugled: Da čitav svet bude lijep kao mitrovački most
 Nakon što je tzv. Vlada tzv. Republike Srpske Krajine u večnom izgnanstvu izvolela zatražiti delove Ukrajine u obliku SAO Slavjanoserbije, iz severnog dela Kosovske Mitrovice stigao je zahtev da se u Ukrajini nađe jedno parče SAO države i za njih... Saopštenje u formi ultimatuma prenosimo u gumenim rukavicama; očigledno, tema o srpskim teritorijama u Ukrajini pretvara se u opštenarodnu zarazu...
* Ovo bolesno štivo preuzeto sa sajta Srbi na okup
http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-vesti/102042-Severna-Mitrovica-trai-deo-Ukrajine.html
wwwg tablice

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #309 : Travanj 22, 2014, 11:49:21 poslijepodne »
Citat:
Krajišnici traže Slavenoserbiju u Ukrajini
Nominalno gledeč KRAJINA je tal UKRAJINE iliti ustaške Krajine.
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor; Generacija rođena 1980-ih s razlogom se može nazvati IZGUBLJENOM
« Odgovori #310 : Travanj 28, 2014, 09:27:31 poslijepodne »
Generacija rođena 1980-ih s razlogom se može nazvati IZGUBLJENOM
 U nastavku pogledajte video pod nazivom  “Izgubljena generacija”.
Kao što piše u njegovu opisu, u pitanju je “ciničan, iskren, humorističan i, recimo, realan dokumentarac koji u samo 15 minuta navodi najveće apsurde i paradokse koji su uništili Hrvatsku”.
 “Čak 346 posto stanovnika se izjašnjava kao katolici, a čak 228 posto tvrdi da nikad nisu bili u Komunističkoj partiji”. To je samo jedan od paradoksa koji su prikazani u ovom filmu, uz još mnoge druge nelogičnosti i iskrivljene percepcije.
http://zpress.hr/generacija-rodena-1980-ih-s-razlogom-se-moze-nazvati-izgubljenom/

http://youtu.be/SEsraRqD9W8
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #311 : Svibanj 05, 2014, 11:49:46 poslijepodne »
Glinjanin rekao što im ide...
 Vjerujem da se čovjek neće ljutiti što ovo stavljam na forum, ali nekad dužnosnici zaslužuju i puno više od ovoga.

 Đuro Gaić
To Glina KOMUNALACSMŽ Uprava za cesteGLINA gradonačelnik and 7 More...
 May 4 at 11:23 AM
 Direktor Komunalca Glina
 Gradonačelnik Gline
 Direktor Županijske uprave za ceste
Župan SMŽ
Ministar prometa i njegovi pomoćnici

 Bando nepismena,

 Prošle godine sam napisao ovaj dolje e-mail i iza toga još dva, koja sam poslao i na nekoliko adresa u Ministarstvo prometa.
 Prema očekivanju i našim dobrim običajima -nitko ništa nije odgovorio i nitko ništa nije poduzeo.
 Odustao sam od bilo kakve tužbe, jer s nepismenim i neodgovornim ljudima se ne može i ne treba komunicirati.

 Međutim , nakon prošlogodišnjeg požara kad vatrogasci, hitna i policija nisu na vrijeme mogli doći , ove sam godine doživio poplavu.
 U nedelju 27 .04 2014 sam krenuo iz Buzete kući u Sisak, ali me na rijeci Buzeta (na kojoj nema mosta) odnijela vodena bujica.
 Ugasio mi se auto na sred rijeke i dok sam 15 min čekao traktor da me izvuče , naišao je vodeni val, odnio auto nekoliko metara, žena i ja smo kroz prozor izašli van, auto je prenoćio u rijeci , sutradan smo ga izvukli šumarskim vitlom i auto je s totalnom štetom završio svoju karijeru.

 Ukratko rečeno Komunalac Glina, gradonačelnik Gline i svi gore nabrojeni u Ministarstvu prometa ,već 18 god ne održavaju ovu cestu i sada je neprohodna , tako da se u Gornju Buzetu ne može doći ni s jedne strane.
 Ali budući da ni ovaj put ne očekujem pomoć ili nadoknadu štete,
 a ni za popravak ceste se nećete pobrinuti ,ostaje mi samo da vam kažem:
 jebo vas onaj tko vas je izabrao,
 jebo vas onaj tko vas je na ta mjesta postavio,
 jebo vas onaj tko vas s tih mjesta nije već smjenio,
 jebo vas onaj tko vam nije dao otkaz,
 jebo vas onaj tko vas plaća

 i ima još jedan lijepi banijski izraz za ljude poput vas koji ništa ne vrijede:
 nabijem vas na k....., malo s vama mlatim i onda vas bacim.

Đuro Gaić, dipl.inž.stroj.


 ----- Original Message -----
 From: Đuro Gaić
To: Glina KOMUNALAC
 Cc: SMŽ Županica Marina ; SMŽ Uprava za ceste ; SMŽ ; GLINA gradonačelnik
 Sent: Thursday, June 06, 2013 3:41 PM
 Subject: Naknada štete za izgorjeli dvorišni objekt u Buzeti

 Poštovani,
 namjeravam podići sudsku tužbu protiv firme i odgovorne osobe u firmi koja održava ili bi trebala održavati u funkciji
 LOKALNU CESTU br . 33091 koja vodi od Donje Buzete do Gornjeg Klasnića ili Dabrne.
 Jutros sam bio na razgovoru u Županijskoj upravi za ceste A. Cuvaja 16, Sisak, gdje su mi rekli da ta cesta nije u njihovoj nadležnosti nego da je to u nadležnosti Grada Gline.
 Zato trebam ime i prezime odgovorne osobe u Gradu Glini ili Komunalcu.
 OBRAZLOŽENJE:
 Navedena cesta nije prohoda već više od 15 godina u dužini oko 400m "JURNOVAC" a ostali dio oko 1000 m je zapušten, s rupama, bez kanala, a granje se savilo do zemlje i autom se prolazi tako da grane stružu po krovu auta. Sredina tkzv kolnika je ostala izdignuta tako da zapinje za pod auta.
 Prije dvije godine se gđa Dijana Mužić smilovala na moje zamolbe i poslala je rovokopač s dva kamiona pijeska da malo popravi stvar.
 To je bilo nekakvo zadovoljavajuće stanje nekoliko mjeseci ,ali poslije kiše se sve vratilo u prijašnje stanje ,jer nisu iskopani kanali.
 POJAŠNJENJE:
 U noći nedjelja/ponedeljak 3.06.2013 izbio je požar u dvorišnom drvenom objektu 11x4,5 m, na adresi Buzeta 163. Vlasnik objekta je Vladić Draginja-moja punica.
 Razlog požara nije bitan, izgorijela je oprema i objekt u vrijednosti 20000 EUR. -Oprema za pčelarstvo, 28 rezervnih novih košnica, elektro vrcaljka , parni topionik za vosak, elektro ometač pčela itd itd.
 Izgorio je motokultivator s kosom, prikolicom i ostalim priključcima, bušilice, brusilica, dvije motorne pile, flakserica za travu- poluprofesionalna, agregat za struju, agregat za varenje i sav majstorski alat. Izgorio je i rakijski kotao s kacama i buradi. Nema više sjekire, grablji, motike ni ostalog alata da bakica može nešto u vrtu raditi.

 Objekt se sastojao od tri odvojene prostorije pod zajedničkim krovom od trapez lima.
 Vatrogasna vozila i policija su došli s donje strane tj iz Donje Buzete jer su znali da s gornje strane iz Dabrne ne mogu proći i da je put neprohodan. Kad su došli do rijeke nisu je prešli jer su vozila prevelika i zaglavili bi u putu koji je oklopilo drveće.
 Zato su se vratili nazad neobavljena posla tj nisu ni nakon sat vremena stigli do požarišta.
 Naknadno su stigli s manjim vozilom i ekipom hitne pomoći ,ali je dotad bakica od topline(pokušavala je gasiti ) već dobila boju kao da se sunčala na Kanarskim otocima.
 Da je put od Dabrne ili Klasnića preko "Jurnovca" bio prohodan od Gline su mogli stići za 15-tak minuta i sigurno bi mogli spasiti bar ostala dva objekta a prvi je mogao i izgorjeti. U tom slučaju bi šteta bila znatno manja, bez obzira gdje je požar izbio.
 Razlog za tužbu:
 Sam naziv CESTA podrazumijeva da se od točke A do točke B može doći/proći tom prometnicom.
 Bez obzira kako je cesta održavana ili neodržavana, je li asfaltirana ili je sva od rupa i blata, svejedno se od točke A do točke B mora moći proći, a to u ovom slučaju nije moguće.
 Postoji neka odgovorna osoba u Gradu Glini koja za ovo mora odgovarati, jer za posao/brigu o održavanju ceste prima plaću i svejedno mi je dali on/ona zna /nezna raditi svoj posao ili to namjerno neće da održava( već više od 15 godina).
 Firma ili ustanova koja je zadužena za održavanje ove ceste mi mora nadoknaditi štetu, jer njezini zaposlenici neće ili neznaju obavljati svoj posao, a stvar je HR države zašto su i kao oni tu zaposleni.

 PS:
 Prošle jeseni i ovog proljeća su kojekakvi nepismeni emisari iz raznih političkih stranaka obilazili stanovnike sela i obećavali izgradnju ceste do izbora, ali fućka mi se za priču nepismenih državnih dužnosnika, jer meni ( i stanovnicima okolnih sela ) treba samo izgrađena cesta da se može prolaziti ljeti i zimi.
 Ako tako uskoro ne bude, zvat ću novinare iz nekoliko redakcija, jer izglada da se u ovoj državi ništa bez novinara ne može riješiti.
 A ako se i nakon novinara ne bude ništa poduzelo/riješilo -idemo dalje, jer i nad popom ima pop, kaže stara narodna poslovica.

 Srdačan pozdrav!
http://www.sisak.info/forum/showthread.php?16950-Glinjanin-rekao-što-im-ide
wwwg tablice

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: ORaH - o, vica!_____Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #312 : Svibanj 13, 2014, 12:49:12 prijepodne »
ORaH JE OZBILNA PARTIJA?

ORaH - O, VICA!

povedalo bi se „ozbilno“ vu stilu lakrdijaša Burduša, rodom z mesta naziva Orahovica.

* * * * * * * * *

ORaH – VRATA RAJ(K)A?
O, Rajka, vica…

Odlazi, odlazi, moja Rajka volena,
moje ORaJČE voleno….


Burduseva ljubav.wmv, 05:25

Muzikanti - Burduseva ljubav.wmv
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2014, 12:59:13 prijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #313 : Svibanj 16, 2014, 12:40:45 prijepodne »
Kruh sa sedam kora...
 Nedjeljno jutro, teško i sumorno na jednom tipičnom hrvatskom soc- realističnom autobusnom kolodvoru.Polako se na peron za međunarone odlaske skupljaju putnici.Neki sami, većina u pratnji onih koji ih vole i za koje odlaze strani svijet trbuhom za kruhom.Ipak, pogled odaje da im misli lutaju i da su duhom već u novom radnom tjednu nekog dalekog grada.Odlaze tako tužni naši političari na rad u inozemstvo, jer oni su vrlo cijenjeni na zapadu.Tako političar Krešimir.R iz Gospića odlazi biti gradonačelnik jednog malog Bavarskog gradića.Saborski zastupnik K.M. odlazi u Bundestag pomoći koliko može ,općinski vijećnici A.Pi S.G iz ravne Slavonije odlaze znoj liti u neke Nizozemske vukojebine.Sve sudbine jedna od druge tužnija.....
 Ispod kolodvorskog sata (onog plavog četvrtastog) trojica puše i tiho razgovaraju.Sliježu ramenima i odmahuju glavom u govoru tjela koji odaje nevjericu i razočarenje.Ipak su njih trojica svi predsjednici svojih stranaka.I to svaki sa svojm specijalizacijom.Jedan je dr.ljevice,drugi je spec.desnice a treći je magistrirao na centru.Pa ,zar ni za jednog nema posla u državi za koju su u ratu probdijeli toliko besanih noći u istim tim zamljama u koje sad idu raditi!?Nitko ne zna kako je to gledati Dnevnik HTV u Minhenu..i bolje da ne znaju... Pitaju se oni.....
 Zar ovoj Hrvatskoj trebaju samo poljoprivrednici i radnici???Kakvo je to društvo gdje su prosvjetni radnici i umjetnici povlašteni? Bože moj pa ne možemo svi biti tokari,varioci,stolari ili zidari....Jadna je zemlja koja se ovako odnosi prema onima najzaslužnijima i najboljima od nas- prema našim političarima.Nema budućnosti društvo koje dopušta da mu se najbolji sinovi odlijevaju u svijet.Kakvi smo mi to ljudi kada su nam liječnici i inženjeri bitniji od župana,načelnika i gradonačelnika??? Zar je moguće da dopuštamo da tisuće općinskih i gradskih vjećnika i predsjednika mjesnih odbora odlaze iz Hrvatske dok u isto vrijeme zapošljavamo neke tamo medicinske sestre i kirurge?? Pa ljudi moji ispada da je jedan dr.neurologije bitniji od predsjednika ogranka neke stranke! Postajemo zemlja u kojoj djeca čekaju da se tata -tajnik svoje stranke vrati iz pečalbe dok u isto vrijeme djeca njihovog susjeda nekog tamo molekularnog biologa žive sretno i bezbrižno.
 I odjednom skoro na vrijeme stiže prijevoz.Opraštaju se uz suze sa svojima i trpaju prtljagu u dno autobusa Niš-transa.Kao domoljubi išli bi oni nekim hrvatskim prijevoznikom ali nedjeljom nema dobre linije a i ovaj je jeftiniji.Kroz staklo im se već raduju kolege iz susjednih zemalja koji su u istoj nevolji kao i oni.Nekad ljuti politički protivnici odlaze praćeni pozdravima i suzama svojih najmilijih biti ono što ne mogu u svojoj zemlji-dobri,vrijedni i pošteni političari.
http://www.sisak.info/forum/showthread.php?16966-Kruh-sa-sedam-kora
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #314 : Svibanj 21, 2014, 11:30:59 poslijepodne »
Party gaćice.  ;D  ;D  ;D
wwwg tablice