Autor Tema: Završeni pregovori s EU!  (Posjeta: 148191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #135 : Studeni 10, 2011, 08:47:00 prijepodne »
EU je interesno udruženje.
I ako hrvatska nema definirane interese i stajališta onda nema što raditi u interesnom udruženju jer će nas interesi članica EU opelješiti do gola.

A pošto je najveći interes u stvari interes hrvatskih političara da uhvate sotlicu u europskom parlamentu i plaću od nekoliko tisuća euroa + pripadajuće sve dnevnice i virtualni troškovi onda mi se u takvoj uniji ne želi biti.

Do sada nigdje nije ni jedan jasan cilj što će hrvatska dobiti s EU definiran niti se političari žele to objasniti.

Jaguar

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #136 : Studeni 10, 2011, 09:25:36 prijepodne »
Bilaj slažem se u dijelu da je velika neinformiranost u pogledu što je ispregovarano.
Tko je tomu kriv?
Po meni Vlada koja vodi pregovore punih 8 godina a da ni jedne sekunde nije informirala građane tijekom pregovora. Vesna Pusić, o tome govori stalno, koristi svaku priliku da keže ponešto o pregovorima s EU kao što stalno poziva i Vladu da informira građane, to je jasno, nadam se svima.

E sada ako usporedimo i povučemo paralelu kako nam je država vođena i kakvo je upravljanje državom, razumijem Vas potpuno, jer slabo znamo o tome što je ispregovarano i koliko smo uspjeli progurati naše nacionalne interese, imajući u vidu kako smo u samoj Hrvatskoj štitili te interese strah je opravdan i razumljiv.
A isto tako se zna tko je tu i takvu politiku vodio.

Za one koji imaju fb profil, neka vide koliko Vesna Pusić radi na informiranju građana o ulasku Hrvatske u EU.
To što ju neki ne vole to je druga priča ali žena se zaista zalaže da se građani upoznaju s EU.


« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2011, 09:52:32 prijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #137 : Studeni 10, 2011, 05:12:18 poslijepodne »
Vesna Pusić, o tome govori stalno, koristi svaku priliku da keže ponešto o pregovorima s EU kao što stalno poziva i Vladu da informira građane, to je jasno, nadam se svima.

Je. Jer nas može i ona informirati, obzirom je i nekakava predsjednica saborskog odbora za pristupanje EU ili kako li se već zove... ne treba joj dozvola od nikoga. No trebaju muda da bi se izrekla istina.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #138 : Studeni 10, 2011, 06:00:35 poslijepodne »
Vesna Pusić, o tome govori stalno, koristi svaku priliku da keže ponešto o pregovorima s EU kao što stalno poziva i Vladu da informira građane, to je jasno, nadam se svima.

Je. Jer nas može i ona informirati, obzirom je i nekakava predsjednica saborskog odbora za pristupanje EU ili kako li se već zove... ne treba joj dozvola od nikoga. No trebaju muda da bi se izrekla istina.


Ona to i čini svakodnevno, no to nije dovoljno kroz njene pojedinačne tribine, kojih je napravila bezbroj.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #139 : Studeni 11, 2011, 06:58:25 poslijepodne »
Pa neka napravi pressicu i pozove sve novinare i izvjesti nas sve o čemu se tu uopće radi. Te njezine tribine su gubljenje vremena, to je tješenje same sebe da nekaj poduzima i da ima izgovor, a javnost nema pojma... dajte pressicu koja će izaći u svim novinama i na nekoliko TV-kanala, snimke kojih će biti i na Youtubeu, pa da onda vidiš...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #140 : Studeni 11, 2011, 07:10:14 poslijepodne »
Te njezine tribine su gubljenje vremena,.....

Nisu, odeš na tribinu, čuješ iz prve ruke, čak i pitaš što te konkretno zanima. To što neki ljudi ne odu na tribinu nije ona kriva, jer siguran sam da dođe u Goricu, ti prvi ne bi otišao, zbog svojih predrasuda, jer to bi vjerojatno bilo u organizaciji HNS-a, ali bi i dalje pisao ovdje kako si neinformiran.
Kaj da ti dođe doma i prezentira, možda u krevetu?
Evo predlažem gradskoj upravi neka je pozove zvanično ispred grada na tribinu o EU. Misliš li da je to moguće?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #141 : Studeni 11, 2011, 08:08:36 poslijepodne »
Daj ne lupetaj, te fore s tribinama su jeftine, glumi da nešto daje a ne daje ništa... neka da to u nekom trajnom i stvarno javnom obliku (jer tribinama je 95% građana Hrvatske osuđeno ništa ne doznati, jer bi radi koncepcije trebala biti jedna tribina na svakih parsto građana Hrvatske...) - neka se snimi emisija, i vidjet će je cijela zemlja, i to kolikogod puta hoće, dokle god bude dostupno na internetu... a Pussyćka će sačuvati i noge i puno benzina jer neće laufati bezveze po cijeloj zemlji.

Da je tribina ne znam gdje - vijdet će ju parsto ljudi. Neka snimi emisiju - vidjet će je cijela zemlja. Stvar je jasna, i za to se svi trgaju, pa ne mogu - ona ima šansu bez napora, pa to ne radi, iako može. Tko tu koga radi budalom??

Informacije trebaju biti besplatne, a ne da ljudi moraju izdaleka putovati da bi doznali (i to uvjetno!) ono što im se i zakonski mora dati besplatno kao informacija. Lako za mene koji do VG imam desetak km (iako je i to puno) - što s ljudima koji su na pola puta od CG do Siska? Hoće li držati tribine u Peščenici, Selima i Lekeniku?? Neće??

Onda je više nemoj pravdati, No svi ti ljudi gore imaju TV. I svatko pametan bi ga iskoristio. Naravno, pod uvjetom da to želi i da ima muda to napraviti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #142 : Studeni 11, 2011, 11:14:31 poslijepodne »
Ajde eto ja lupetam ali ti si pravi genijalac za Nobela. ;D

Naravno da su tribine korisne i obuhvaćaju jedan dio građana koji se želi informirati.
Naravno da Vesna Pusić koristi svaku priliku i govori o EU, kad su mediji u pitanju.
Naravno da bi se i mediji trebali zainteresirati za tu temu više i pružiti joj više prostora kroz različite emisije.
Naravno da Vesna Pusić neće plaćati medijima prostor za prezentaciju.
Naravno da sve to opstruiraju neki drugi, zato sam i uzeo primjer da je naša gradska uprava pozove u Goricu, a ni na ovakvom HTV nije baš jako poželjna.
Naravno, nemam razloga da ju branim ali to su činjenice.
Naravno.
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2011, 11:17:16 poslijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #143 : Studeni 12, 2011, 12:29:09 poslijepodne »
Ponavljam - NARAVNO DA LUPETAŠ, PRODAJEŠ ČORAVE STRANAČKE REKLAME POD NORME PONAŠANJA!!

Ili pojma nemaš što Vesna Pusić je - jer da znaš, znao bi i da njoj ne treba plaćati za ikakvu promidžbu, jer da ona kao predsjednica saborskog odbora sazove pressicu - ona nema kaj plaćati, i ja ne tražim promidžbu - nego informaciju, koja ona kao funkcija istog tog saborskog (ne stranačkog!) odbora MORA DATI.

Njezine tribine neka drži za stranačke potrebe, a ono za što ju plaćamo - a to je nadležna saborska funkcija odbora za približavanje EU i praćenje pregovora, kao i sve u parlamentu iliti Saboru - to ne samo da je besplatno, nego to i MORA DATI kao informaciju.

A lupetaš jer njezine saborske obveze i dužnosti podvodiš pod strančarenje, što su dvije različite stvari.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #144 : Studeni 12, 2011, 05:40:27 poslijepodne »
Kaj tebi treba prijevod ne engleski? Pa ti si nadmašio i Jadranku Kosor.
Ajde objasni nam koliko se toga može reći na jednoj presici?
Kao da do sada nije bilo takvih presica? Ili ti možda ne pratiš što i o čemu Vesna govori?
Nemoj ti lupetati, jer na jednoj presici od 5 minuta se nemože objasniti pristupne uvjete.
Iako je kao što rekoh koristila svaku priliku u medijima da o tome govori, poziva Vladu da objavi na webu, što se i dogodilo na koncu na njenu inicijativu.
To je ako hoćeš trebalo napraviti u pisanom i elektronskom obliku, pa tko hoće i želi neka se detaljno upozna.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #145 : Studeni 13, 2011, 03:08:01 poslijepodne »
Ajde objasni nam koliko se toga može reći na jednoj presici?

Nemoj ti lupetati, jer na jednoj presici od 5 minuta se nemože objasniti pristupne uvjete.

Ti si običan ograničeni stranački vojnik bez mozga, koji bi i životom branio glupost ako bi mu se tako reklo.

Presica može trajati i 3 sata ako treba - tko je rekao da mora biti 5 minuta?? Uspoređuješ svoj seks i mogućnosti trajanja pressice - a to je ipak malo prebedasto.

Kao drugo - ne mora raditi pressicu - neka napravi TV prezentaciju, ionako nema previše stvari koje bi morala objasniti ljudima. Da nabroji sve što je obećano EU, da veli što će EU sve smjeti ovdje raditi bez da ikome polaže račune, da nabroji stvari koje su izručene EU na pladnju da ih slobodno koristi kao da je Hrvatska njihova kolonija - za to ne trebaju sati i sati, već desetak minuta; pa neka je i pola sata, što onda! Da veli seljacima i ribarima kakav im je horoskop, što će smjeti i kako i koliko - ne trebaju sati. Da veli nama od čega ćemo živjeti, kakove zahtjeve je imala EU i što nam je dopustila, a što ne - ne trebaju sati. Da veli što je Hrvatska uspjela sačuvati od uništenja i zatiranja u EU - ne trebaju sati.

No trebaju MUDA, treba osobna i politička kvaliteta osobe, treba iskrenost i dobronamjernost prema svojoj zemlji i svojem narodu (ukoliko ova zemlja i ovaj narod jesu njezini, što sumnjam), treba moralna i karakterna kvaliteta nje kao predstavnice Hrvatske da građanima koji je plaćaju (kao saborsku zastupnicu i predsjednicu saborskog odbora za pristupanje EU - znači, nema veze sa strankom!) objasni o čemu se radi... no kada je Šoroš i ekipa bolje plaćaju da laže i šuti na našu štetu, onda je bolje da joj ukinemo to što dobiva od Hrvatske kao plaću - jer je to naspram onoga ispod stola kikiriki... prokletstvo je Hrvatske što ima takove izdajničke, prodane političare. Sramota - i za nju i za takve kao ti koji joj služe.

Drugi za takove stvari i rasprave ne žale truda i bezbroj rasprava koje traju mjesecima, mi smo - očito - preglupi da bi nam tako pametne persone tipa Jace, Vesne i sličnih išta tumačile, oni su već odavno navikli i sami sebe uvjerili da su oni ti koji moraju misliti za sve nas apsolutno u svemu i uz bezgranično povjerenje. Zato nismo imali još ni jedan referendum, dok su Slovenci imali njih 14 - uključivo čak i o odnosima sa Hrvatskom i odobrenju našeg pretpristupnog ugovora!

Kroz prizmu toga - TKO OVDE LUPETA?? Konj sa onim poklopcima na očima je za tebe vidikovac sa 360 stupnjeva pregledom...

Ili nas uvjeravaš da je ikakvo objašnjavanje, osim po nekakvim dvoranicama u većim mjestima, nemoguće informirati javnost??

Pa neka joj onda glas daju ti šupčići koji su smrdili na tim tribinama, i neka joj isti daju plus za ulazak u EU. Ja neću - jer mi vjera ne dozvoljava da glasam za nešto napamet, o čemu nisam službeno informiran i upućen.

Daj začkomi i prestani se sramotiti sa takvim infantilnim, maloumnim tumačenjima i izgovorima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #146 : Studeni 13, 2011, 06:11:21 poslijepodne »
Ti si običan ograničeni stranački vojnik bez mozga, koji bi i životom branio glupost ako bi mu se tako reklo.
Presica može trajati i 3 sata ako treba - tko je rekao da mora biti 5 minuta?? Uspoređuješ svoj seks i mogućnosti trajanja pressice - a to je ipak malo prebedasto.
 Sramota - i za nju i za takve kao ti koji joj služe.
Kroz prizmu toga - TKO OVDE LUPETA?? Konj sa onim poklopcima na očima je za tebe vidikovac sa 360 stupnjeva pregledom...
Ili nas uvjeravaš da je ikakvo objašnjavanje, osim po nekakvim dvoranicama u većim mjestima, nemoguće informirati javnost??
Pa neka joj onda glas daju ti šupčići koji su smrdili na tim tribinama, i neka joj isti daju plus za ulazak u EU. Ja neću - jer mi vjera ne dozvoljava da glasam za nešto napamet, o čemu nisam službeno informiran i upućen.
Daj začkomi i prestani se sramotiti sa takvim infantilnim, maloumnim tumačenjima i izgovorima...

Idemo redom pametnjakoviću:
-nisam stranački vojnik za početak, to što je za tebe glupost ne mora značiti da je i za druge.
Tvoja glupost je neizmjeriva, to dokazuješ svakim svojim novim postom.
-Ne sjećam se da sam tebe gu*io kako bi ti mogao znati o mom seksu, toliko o tvojoj pameti.
-sam si rekao presica, onda ti nemaš pojma što znači uopće pojam presica, zna se za što služe i koliko traju presice, koliko mediji daju vremena presicama.
-Da si slušao i pratio a manje mrzio znao bi više, jer je Vesna pogotovo u zadnje vrijeme jako puno govorila o EU i u medijima koliko su joj mediji dali prostora.
-Ja ne služim nikome osim svojoj obitelji, na to sam ponosan, cijenim Vesnu, jer je pametna žena i glupani poput tebe je neće nikad ni razumjeti, pa se stim ni ne zamaram.
-Tko je konj i koliki to se ovdje nebrojeno puta potvrdilo, kao i koga su za konja držali veliki dio forumaša kako oni koji su ovdje tako i oni koji su napustili ovaj forum.
-Ne uvjeravam ja ništa, nego sam samo naveo primjer tribina koje Vesna radi i koje su svim građanima otvorene, prema tome koga zanima nek izvoli otići i informirati se a ne srati ovdje kao ti.
-Ljude koji odu na tribine da bi se informirali o EU ti nazivaš šupčićima? Dok istovremeno ovdje sereš kako nisi informiran, kaj si ti onda? Ti ne da si šupčić, nego šupčina u usporedbi snjima.
-Tko će joj dati glas nemoj se brinuti, brini se o sebi, potrebna ti je briga i ne samo briga.
-Nemaš ti ni vjeru niti o vjeri što znaš, jer u suprotnom ne bi bio takav gad kakav jesi.
-Ti ćeš mi reći da začkomim? Možda ćeš me ušutkati? Ma možeš misliti, dobar je strah koga ima, a najveći strah me od tvoje intelegencije na razini-zbogom zdrava pameti.
- dobro su ti neki i rekli, dijagnosticiraj se.

I na kraju isprika ostalim forumašima ali kretenu moram kretenski odgovoriti.
« Zadnja izmjena: Studeni 13, 2011, 06:27:21 poslijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #147 : Studeni 13, 2011, 07:36:25 poslijepodne »
Ti nisi stranački vojnik - njezin, ti si iz SDPovog legla.

A sve ostalo je promašena retorika dvolične njuške koja građane ove zemlje, kao i ove forumaše, smatra budalama kojima mora biti dovoljno to što je ona Vesna i što smatra da ima pravo misliti umjesto svih nas.

Kada se traže rezultati, i od nje i od njoj sličnih, rezulčtata nema - braniti takav karakter i moral je odraz upravo krajnje bahatog neposjedovanja istoga. I dok je u ovoj zemlji toliko budala koji se zadovoljavaju sa svojim vlastitim mišljenjem, do tada će takovi kao ti rasti na stranačkoj ljestvici, a takovi kao Vesna prodavati muda pod bubrege.

BTW, ima li neki mod ovdje koji kažnjava direktno vrijeđanje - tako je meni zadnji puta objašnjeno bannanje na tri dana?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #148 : Studeni 13, 2011, 08:04:54 poslijepodne »
Ti nisi stranački vojnik - njezin, ti si iz SDPovog legla.

A sve ostalo je promašena retorika dvolične njuške koja građane ove zemlje, kao i ove forumaše, smatra budalama kojima mora biti dovoljno to što je ona Vesna i što smatra da ima pravo misliti umjesto svih nas.

Kada se traže rezultati, i od nje i od njoj sličnih, rezulčtata nema - braniti takav karakter i moral je odraz upravo krajnje bahatog neposjedovanja istoga. I dok je u ovoj zemlji toliko budala koji se zadovoljavaju sa svojim vlastitim mišljenjem, do tada će takovi kao ti rasti na stranačkoj ljestvici, a takovi kao Vesna prodavati muda pod bubrege.

BTW, ima li neki mod ovdje koji kažnjava direktno vrijeđanje - tako je meni zadnji puta objašnjeno bannanje na tri dana?

Evo skoro si me uvjerio da promjenim svoje mišljenje i podržim jednu drugu Vesnu, Vesnu Škare Ožbolt ona je puka suprotnost od Vesne Pusić. Kaj bi Pusićka bila naspram takvog karaktera. Opet Vesna, slab sam na Vesne ;D

A što se tiče izleta na 3 dana, svjestan sam toga bio kada sam ti pisao odgovor, samo ne zaboravi i ti ćeš s menom na izlet zajedno, za isto i to kao prvi, pa si zaslužio i duplo, jer stalno vrijeđaš i zagovaraš govor mržnje, što je mnogo opasnije od mog odgovora tebi, koji je blago rečeno mild u odnosu što zaslužuješ.
« Zadnja izmjena: Studeni 13, 2011, 08:16:59 poslijepodne Jaguar »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #149 : Studeni 13, 2011, 08:54:07 poslijepodne »
Dopuštena je oštra diskusija, ali ne i direktno vrijeđanje.

Zato vas za sada lijepo molim da smirite živce i smanjite doživljaje.

Hvala.

A koga bu se opominjalo ili kažnjavalo, i kak kažnjavalo, to odlučuje samo moderator, a ne članovi.

Osim toga ak nekome nekaj ne paše, nek prijavi moderatoru, inače može moderator nekaj i ne zapaziti.