Autor Tema: Lokalni izbori- Rešite probleme!  (Posjeta: 56436 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #60 : Ožujak 04, 2013, 01:21:31 poslijepodne »
Zanima me kako ce SDP opravdati pred poduzetnicima postavljanje Pere Josipovića za dogradonačelnika, koje su njegove kompetencije da kao dogradonačelnik brine o goričkom gospodarstvu. Koliko znam, nezaposlen je već godinama i nikada nije imao veze s obrtništvom ili poduzetništvom čak ni u vrijeme dok je živio u Bosni. Osoba koju financira vlastita žena ne uljeva mi neko povjerenje za takvo odgovorno mjesto.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #61 : Ožujak 05, 2013, 01:04:57 poslijepodne »
Pa zar ne treba osoba biti barem poslovno sposobna?? Jer sam načuo sa nekoliko mjesta da to taj Pero baš i nije...  >:D >:D >:D  na stranu sada što je njegovo učešće na ovom forumu svakako jasno pokazalo, i to odavno, koliko je to persona "lokalnog karaktera", svakako "naklonjena" napretku i blagostanju naše (ne i njegove) domovine Hrvatske, Turopolja i Velike Gorice, vrlo "hrvatski" nastrojena i svakako ona koja "vidi" dalje od HNS-ove partijske knjižice (ta podvojenost stranaka bi mogla biti argument kojeg bi mogli prodavati kao "dokaz" da je ovo što kažem netočno!, no na žalost - TOČNO je...)

Da ne velim da "sam", kao "prava prokleta komunjara", sklon despotskom nepotizmu kojega bez srama želi prodati ta crvena bahata bagaža (koja očito misli da su svi na ovom svijetu slijepi, gluhi i glupi, jedino su oni pametni i bogomdani!!), jer je naš Perica, tj. Jaguar, bliski rod sa SDP-ovom kandidatkinjom za gradonačelnicu, pa bi on kao dogradonačelnik i ona na gradonačelničkom mjestu mogli "rule the galaxy as father and son", onako kako to mladog Skywalkera u Ratovima zvijezda žica njegov biološki otac Darth Vader... Grad Velika Gorica i cijelo Turopolje bi mogli postati jedan lijepi obiteljski biznis, no malo drugačiji od onih biznisa koje spominju u nekakvoj kampanji...

Ponovo se pokazuje da su pojmovi sukoba interesa, nepotizma i svega ostaloga potpune nepoznanice peradarima, koji sada žele instalirati dvoje rođaka na dvije čelne pozicije u VG i okolici, no mislim da će o tome ipak zadnju riječ reći javnost, koja će sa tim činjenicama svakako drugačije postupati i drugačije ih smatrati od onoga što oni umišljaju...

Osoba koja aspirira na tako važnu javnu dužnost u Turopolju nema pravo - čak ni ovoforumsko - na anonimnost i anonimna podmetanja političkim protivnicima i neistomišljenicima, osobito ako se nema čega sramiti i što skrivati - jasno je da jedan kandidat za dogradonačelnika i prvi na HNSovoj listi (slobodno čitajte starije komentare Pere Jospiovića na moje tvrdnje da je stranački, HNS-ov lik, u kojem on tvrdi kako nikada nije bio ni u jednoj stranci, a jasno je i malom djetetu što i kakav moraš biti da bi bio prvi na listi i kandidat stranke na lokalnim izborima) nema pravo na skrivanje, jer to nije u interesu javnosti, to je svjesno obmanjivanje... ako ga zanima tko što misli o njemu, osobito javnost, neka angažira PR agenciju, sam na prodavanje muda u anonimnosti na to pravo (više) nema, jer je došao očito previsoko za takvu igru u nastavku priče i aspirira na funkciju koja bi se itekako reflektirala na život Velike Gorice i svih koji plaćaju prirez toj kasi: nije svejedno tko će sa tim (u ovom slučaju i MOJIM) novcem raspolagati!... ukoliko netko od njih misli drugačije, slobodno i mene i sve razuvjeri činjenicama (bez politikanstske demagogije i populizma, hoću ČINJENICE), ili neka sudski dokaže da je to kleveta, a oni jedini znaju istinu... zaboraviuli su da su vremena kada su partizani izmišljali povijesne činjenice i pisali "historiju" ipak iza nas.

Došlo je vrijeme padanja maski i prestanka igranja skrivača, iako će ga u kolotečinu vratiti sama javnost, kojoj neće pasti na pamet birati rođake i birati osobu a la Fabijančić-Križanić, mitomansku personu bolesno željne vlasti, koja je svojedobno u Poglavarstvu izvršavala mnogo šefovskih funkcija istodobno (dok je tu bauljao Beus & Co.), nije htjela nikome ništa prepustiti, iako niti jednu nije izvršavala kako treba, iz razumljivog razloga što za pošteno obavljanje posla treba osoba biti predana, a onda je pitanje bi li mogla odraditi i samo jedan posao kako treba, kamoli voditi ne znam koliko odjela... u to vrijeme se lokacijska i građevinska dozvola čekala godinama, a samo njezin potpis (jer nije dala nikome da to radi umjesto nje, ONA OSOBNO je "morala odobravati građevinske dozvole", iako joj to nije bio ni odjel ni posao ni struka!!) na dozvoli čekao se i po 3-4 tjedna - toliko sam ja čekao, a ona me nije htjeli niti primiti, jer je stalno "po sastancima"... najebo sam joj se matere po hodnicima - začudo, nitko nije imao ništa protiv toga da joj se jebe mater, na svaki takav rečenični sklop "njezino prezime plus ljubavna priča o majci i psiću" smiješak odobravanja na licima službenika koji su to čuli dao je do znanja da je omiljena kao drek u bazenu...

Naravno, dogodovština tog profila ima koliko voliš, i ja imam dobre izvore informacija i podosta i osobnih iskustava sa tom elitom, a javnost također ima obavezu znati tko bi to vodio ovaj grad i zastupao interese građana (mislim, to se tako kaže, zastupali bi samo interese stranke i svojeg džepa).

No svakako je OBAVEZA i mene i svakog građanina da javnost upoznaje sa činjenicama glede ljudi koji bi sutra htjeli raspolagati našim novcem, jer za funkciju gradonačelnika ipak treba imati i znanja, morala, karaktera, dobronamjernosti... na žalost, ja u toj rodijačkoj ekipici ne vidim NIŠTA od toga.

I kako reče Tromblon, osoba koja živi na račun supruge, nema poslovnu sposbnost i (unatoč tome) vozi Mercedes ulijeva mi samo dojam parazita koji bi se htio preseliti na veću životinju iz koje se može više isisati, jer je umislio da može i da je zaslužio više... u stranci možda (za njih nas sve baš zaboli qrac), no u Gradu - nikako!... ovo su, za razliku od prljavština koje prodaje po HNS-ovim stranicama o političkim protivnicima, ipak činjenice i istiniti podaci.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #62 : Ožujak 05, 2013, 09:43:52 poslijepodne »
U potpunosti se slažem sa Sledgehammerom. Naime nemam riječi opisati kakve niskosti, pakosti i gadosti su u stanju činiti Velkogorički čelni ljudi HNS-a ili bolje kazati, oni koji se vole nazivati pučanima a u stvari su ''duše robova'', prije i tijekom ove nadolazeće predizborne kampanje za lokalni parlament i upravu. Laž i poluistina, manipulacija i spletka, uvijek napadačka i agresivna, bestidna i prljava, metode su kojim se želi doći na vlast pod svaku cijenu ne birajući žrtve i ne obazirući se na ciljanu a kamo li na kolateralnu štetu, kako osoba tako i ostalih materijalnih i inih prava i interesa povezanih sa Gradom Goricom. Štoviše, prijetnje svime i svačime, temeljene na poziciji vlasti njihova državnog režima, u početku su bila rijetka pojava a danas su svakodnevno pravilo upućeno desetinama naših sugrađana. Vinovnici takve nezabilježene prljavštine imaju svoja kako kaže Sledgeh imena i prezimena.


Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #63 : Ožujak 05, 2013, 09:46:41 poslijepodne »
Jadnici koji dobivaju 2,6% pametnom dosta.

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #64 : Ožujak 06, 2013, 10:15:53 prijepodne »
Nemam me par dana i vas dvojica, trojica napravite forum nečitljivim.  ;) ;)

Zanima me kako ce SDP opravdati pred poduzetnicima postavljanje Pere Josipovića za dogradonačelnika, koje su njegove kompetencije da kao dogradonačelnik brine o goričkom gospodarstvu.
Od kud vam ta informacija?

Koliko znam, nezaposlen je već godinama i nikada nije imao veze s obrtništvom ili poduzetništvom čak ni u vrijeme dok je živio u Bosni. Osoba koju financira vlastita žena ne uljeva mi neko povjerenje za takvo odgovorno mjesto.

Ne znate. To je sve kaj vam mogu napisati. Informirajte se, zatražite životopis pa onda lupetajte.

Što je loše kad te vlastita žena financira?
Napisah maloprije u drugom postu - kak vas nije sram u ovoj zemlji od skoro 400 000 nezaposlenih (10 % stanovništva, tj puno veći postotak kad se uzme brojka o radno spoposbnim građanima)
komentirati da vam nezaposlena osoba ne ulijeva povjerenje. Ona nezaposlena osoba koju je gamad koje vi zagovarate dovela na to "mjesto".
Gamad koja je haračila i još uvijek harači u ovoj zemlji 20 godina je proizvela ovu vojsku nezaposlenih i znam jako jako malo obitelji koje nisu  hadezejOFCE a da su i muž i žena zaposleni.
Znam i mnoge mnoge muškarce koje su upravo u godinama kad su u naponu snage, iskustva i želje za radom a ne mogu.

Ali isto tako znam mnoge penzionere u četrdestim i koju više koji na crno zarađuju i otimaju posao onima koji se ni na crno ne mogu zaposliti.
Ne treba naglašavati (ili nekima treba) sve od reda hadezejOFCE.

I sad ste se vi našli, vi koji ste "pošteno stekli svoje siromaštvo" (tak nekak ste jednom napisali) i usuđujete se bilo kome, BILO KOME spočitavati da nije sposoban jer si nije našao posao i da ga hrani vlastita žena.
S R A M   VAS NEK BUDE.

I ne samo vi, nego svatko tko ima za prigovoriti da su ljudi nezaposleni zato jer nsiu sposobni. Fujjjjjjjj


Naime nemam riječi opisati kakve niskosti, pakosti i gadosti su u stanju činiti Velkogorički čelni ljudi HNS-a ili bolje kazati, oni koji se vole nazivati pučanima a u stvari su ''duše robova'',
Koje to niskosti, pakosti i gadosti?

..........prije i tijekom ove nadolazeće predizborne kampanje za lokalni parlament i upravu. Laž i poluistina, manipulacija i spletka, uvijek napadačka i agresivna, bestidna i prljava, metode su kojim se želi doći na vlast pod svaku cijenu ne birajući žrtve i ne obazirući se na ciljanu a kamo li na kolateralnu štetu, kako osoba tako i ostalih materijalnih i inih prava i interesa povezanih sa Gradom Goricom. Štoviše, prijetnje svime i svačime, temeljene na poziciji vlasti njihova državnog režima, u početku su bila rijetka pojava a danas su svakodnevno pravilo upućeno desetinama naših sugrađana.

Muha - ovo ste vjerojatno mislili na onaj slinavi čopor koji sebe naziva utemeljiteljima države, grada, i bez kojih bi mi bili najsvijetlija točka u Evropi, no oni su meni.. (namjerno neću reći nas, jer od tih nas bar pola milijuna nije u tom položaju ili ako je onda ne vjeruju da jesu jer im je dobro), uništili mladost, srednje godine, upropastili moje djete i svu djecu u ovoj zemlji, uništili i omalovažili čovjeka, seljaka, radnika, žene, muškarce,
šume, vode, naselja, more, otoke, jezera pa i nebo.

Razumijem da ste ogorčeni na HNS (neću pitati zašto, vjerojatno iamte razloge) ali njima lijepiti ove epitete koje ste napisali je ravno bezobrazluku jer sve kaj ste nadrobili nije točno.

A rođačke veze VFK i Pere Josipovića uopće neću komentirati. Isto kak je i Barišić dečec z Buševca.
:P

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #65 : Ožujak 06, 2013, 01:25:41 poslijepodne »
Sto je ovo sada, zar neko tvrdi da je Jaguar ustvari Pero Josipovic? Ja mislim da ste u krivu, pa Jaguar cijelo vrijeme tvrdi da nije ni u jednoj stranci, i ja mu vjerujem. Na kraju krajeva, stvarno nebi bilo lijepo da nas je neko tako dugo vukao za nos i lagao nam, a sada zeli postati dogradonacelnik. Zato sam misljenja da oni nisu jedna te ista osoba. Mislim, dajte na kraju zamislite kako bi to bilo da Jaguar postane dogradonacelnik!! Nit znas ko je ni gdje je ni od kuda je... ostane dobro sakriven u grmlju, prirodno maskiran. Ne ne, ljudi, zato tvrdim da nikako Jaguar i Josipovic nisu iste osobe!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #66 : Ožujak 06, 2013, 01:33:42 poslijepodne »
Ne znate. To je sve kaj vam mogu napisati. Informirajte se, zatražite životopis pa onda lupetajte.

Što je loše kad te vlastita žena financira?
Napisah maloprije u drugom postu - kak vas nije sram u ovoj zemlji od skoro 400 000 nezaposlenih (10 % stanovništva, tj puno veći postotak kad se uzme brojka o radno spoposbnim građanima)
komentirati da vam nezaposlena osoba ne ulijeva povjerenje.

Od koga da tražim životopis?? Njega i njegove stranke???

Ajde se vrati na onaj svoj forum gdje se više nemaš sa kime ni razgovarati, koji je pretvoren u dječji vrtić za maloumne HNSovce, i počni barem jednom u životu misliti svojom glavom (kao ima nekaj nutra) i počni gledati svijet kroz naočale normalnog, realnog čovjeka i osobe, a ne kroz stranačke očale, koje ti mogu osigurati sve, samo ne dobar vidik i čistu sliku.

Kao drugo, nemoj se praviti grbava i slijepo stranački braniti ono što je neobranjivo. naime, nije sramota biti nezaposlen - no takva osoba nema reference biti dogradonačelnik, jer - koliko ja znam - NITKO od nezaposlenih ne aspirira na tako visoku funkciju, iz prostog razloga što je jasno da mu bez osigurane egzistencije davanje javnih sredstava u ruke nije baš pametan čin ili odluka od povjerenja, jer se zna koji su mu prioriteti (natrpati svoj džep).

Ja znam da je vama HNSovcima sve relativno i da sve može i sve prolazi ako se radi o vašim guzicama, a drugima znate vaditi mast i brojati trunje u oku, dok debla i šume u svojem ne vidite. No moram ti reći da raja više nije glupa, raja to prepoznaje u glasovima, sam HNS je odavno propala stranka dvoje kriminalaca i malog kružoka uguzica oko njih (jedan je i doslovnu u buksi, a baba će tek doći na red!). To je strančica luzera koji da se ne vežu u koalicije glumeći veliku važnost, odavno ne bi više ni bili parlamentarna stranka, jer istraživanja po strankama zadnjih nekoliko izbora pokazuju da je HNS jako daleko od dosezanja izbornog praga, dapače nema realno ni pola potrebnih glasova da bi uopće prolazio igdje i za išta samostalno. Ovako glume prirepak velikima - taman dovoljan da se dvoje-troje povlaštenih uvali i uhljebi (Čačinjo, Puslica, Odisej), ostatak je roblje koje luzerski živi u iluzijama da će im diktatori ikada dati da im ližu tabane i ljube ih u dupe, a sve u ime prejebene demokratičnosti koja vlada u toj strahovladajućoj stranci, unutarstranački izbori im izgledaju kao u vrijeme Envera Hoxhe - ako se netko od glavonja, koji već sjedi na tridesetsedam stolica za nešto upražnjeno ne kandidira, ostali nemaju muda kandidirati se jer to znači šub-notu. I to je debeli deja-vu što se tiče HNS-a, opskurne grupice ljudi koja je iznjedrila velike hrvatske "domoljube", sve  kriminalne, izdajničke i neojugoslavenske ideologije i stavova, od Mesića do Čačića i Pusićke, skupa sa njezinim četničkim bratom i muževim stranim židovskim lobijem.

Tako da bih te zamolio da malo popustiš sa stranačkim bajanjima i veličanjima, ovo nije forum HNSa ni bilo koje stranke, tako da odjebeš sa tim domaćim zadaćama koje si kao nekakva Jehovka dobila u zadatak u stranačkoj šupi i sada ih slijepo prodaješ. Možemo o činjenicama, itd itd, no ne možemo o reklamama i pod "svaku cijenu" guranja onoga što ni pas s maslom pojeo ne bi... a likovi koje zastupaš su upravo to. Nabijem ja na debeli karinu svakog takvog "uspješnog" koji živi na tuđi račun, koji u vlastitoj kući ne nosi hlače i koji me uvjerava da on "zna" - kako će drugima naći posla, kada sam sebi ne može?? BTW, taj Pero je nakakav jebeni inženjer, tim više je jadno da lik sa toliko godina i sa nekakvom jebenom diplomom vozika Mercedes na ženin račun i benzin. Meni takvi "stručnjaci" ne trebaju, taj nemre pomoći ni sebi, kamoli će nekom drugom ili osobito jednom gradu... c'mon!...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #67 : Ožujak 06, 2013, 02:05:24 poslijepodne »
...................

Prvi i posljednji put - ne odgovaram ni na jedno vaše slovo.
Ukoliko ste imalo pristojni nećete mi više postavljati pitanja.



Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #68 : Ožujak 07, 2013, 07:24:04 poslijepodne »
http://velika-gorica.org/izhr/rezultati-ankete/

HNS u anketi dobiva 2 glasa od 86...

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #69 : Ožujak 08, 2013, 04:55:48 poslijepodne »
Predstavljamo prvu kandidatkinju za neovisnu gradonačelnicu Velike Gorice!

Građani Velike Gorice, članovi udruga HOP (Hrvatski obrtnici i poduzetnici) i Udruge mladih Velika Gorica okupljeni u neovisnu listu, povedeni Islandskim primjerom direktne demokracije, raspisali su natječaj za neovisnog kandidata za gradonačelnika Velike Gorice. Nakon 30 dana, pristiglo je 5 važećih prijava, te povodom Međunarodnog dana žena predstavljamo građanima kroz intervju i video na službenim stranicama prvu kandidatkinju gospođu Nives Kozačinski.

više: http://turopoljka.com/2013/03/08/velika-gorica-dobila-prvu-kandidatkinju-za-gradonacelnicu/
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2013, 09:27:47 prijepodne BobRock »

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #70 : Ožujak 08, 2013, 06:08:54 poslijepodne »
Predstavljamo prvu kandidatkinju za neovisnu gradonačelnicu Velike Gorice!

http://turopoljka.com/

Ispričavamo se po radi krivog naslova u prethodnom postu





Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #71 : Ožujak 10, 2013, 03:49:23 poslijepodne »
Ukoliko ste imalo pristojni nećete mi više postavljati pitanja.[/color]

To i nema veze sa pristojnošću, nego sa iskrenošću i osobnim i političkim moralom.

Držiš li opomene i predavanja i svojim stranačkim kolegama koji po portalu HNSa u VG pljuju, kleveću i omalovažavaju druge, bez dokaza, bez morala, bez istine?? Ili za to i doslovno nemaš muda??

Ili se slažćeš - očito da DA! - da je u političkoj borbi dozvoljeno sve, samo očito ne jedna stvar - proturiječiti HNSu na bilo koji način... no nema veze - govorili ili šutjeli, brojke sve govore, osobito glede popularnosti te opskurne ekipice ospkurne strančice, koja još malo i odlazi u ropotarnicu povijesnog smeća.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #72 : Ožujak 10, 2013, 08:52:31 poslijepodne »
Žalosno je čime se služi HNS kako bi se dočepali fotelja ljudi koji nikada u životu osjetili što znači raditi, biti zaposlen u privatnom sektoru. Sjetimo se menadžerskih ugovora koje je sređivao gorički hns

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #73 : Ožujak 13, 2013, 10:14:46 poslijepodne »
http://velika-gorica.org/izhr/rezultati-ankete/

HNS u anketi dobiva 2 glasa od 86...

Ja se uopće ne čudim tome... Pogledaj samo tko je iz HNS-a kandidat koalicije SDP HNS HSLS za dogradonačelnika. Pero Josipović, osoba koja je 1992. Pobegla iz svog rodnog sela Hrgovi donji BiH  u Žuanju... I od dolaska u Hrvatsku promijenila više od 5 adresa stanovanja... Tko je uistinu taj Pero Josipović?

hornet34

  • Gost
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #74 : Ožujak 13, 2013, 11:40:15 poslijepodne »
a di je Jaguar da sve to dematira...pa stalno je imao nekaj za reči...još bu ispalo da je sve to istina....