Autor Tema: Vicevi 1  (Posjeta: 308917 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #240 : Veljača 06, 2011, 01:11:49 poslijepodne »
Veoma zgodan mladić, koji je diplomirao prije nekog vremena, nikako nije mogao naći posao. Ostao je švorc, a morao je platiti račune za struju, stan i sve ostalo.Onda se sjetio šta da radi, dok ne dobije stalni posao. Na vrata svog stana je napisao oglas, velikim slovima:

NA KREVETU - 100 EURA
NA KAUČU - 50 EURA
NA PODU - 25 EURA!!!!

Pored njegovih vrata prolazila jedna bakica i vidjela njegov oglas. Požurila kući, razbila kasicu prasicu, pobrala svu lovu iz čarape, vratila se do njegovog stana i pokucala te mu... pružila novac. Mladić se osjećao nelagodno u njenom prisustvu i pri pomisli na ono što ga je čekalo, ali nije imao izbora, izbrojio je novac, bilo je točno 100 eura, poljubio bakicu i rekao:

- Dakle, želite na krevetu, je li tako?

Bakica mu, smijući se, reče:

- Sinko, ne budi naivan. Želim četiri puta na podu!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #241 : Veljača 07, 2011, 01:51:39 poslijepodne »
Otac spremio novogodišnji poklon dvojici sinova. Pesimistu kupio električni vlak, a optimistu dao ... konjsku balegu! Kada je pesimist otvorio poklon počeo je kukati:

- Joooj, vlak je električan, neće raditi kad nema struje...

- Ali, radi on i na baterije... - kaže otac.

- Što kad se potroše baterije, a ja se zaigrao?

- Kupit ću rezervne baterije! - kaže otac.

- A i tračnice će se iskriviti! ..... i tako dalje i tako dalje.

- Što si ti dobio? - pitali sina optimista.

- Ja sam dobio ponija - ali je nekud otišao!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #242 : Veljača 08, 2011, 10:48:05 prijepodne »
Dva svecenika odlucise  da provedu odmor na Havajima.

Odlucise provesti "pravi" odmor. Ne bi tebalo da na
sebi imaju nesto sto bi pokazivalo sa su svecenici.

Cim je avion sletio, pozurise do trgovine

i kupise karakteristicnu turisticku

odjecu, sorc, T majicu, suncane naocale i sandale.

Slijedece jutro pozurise na plazu obuceni u svoju

turisticku odjecu i smjestise se svaki u svoju lezaljku.

Uzivali su u picu, suncu i lijepom prizoru.

Iznenada im se priblizavala lijepa blondinka u toplesu.
Isla je pravo prema svecenicima.
Nisu se mogli suzdrzati, netremice su gledali u nju.

U trenutku kada je blondinka prolazila pored njih,
nasmijesi se i rece "Dobro jutro oce"
 
jednom, a zatim"Dobro jutro oce" i drugom.
Svecenici su samo zurili jedan u  drugoga.

Kako je za ime Boga mogla znati sa smo svecenici? Oni stoga odose u drugu trgovinu i
 
kupise jos ljepsu odjecu.

Slijedeci dan se ponovo smjestise u svoje lezaljke.

I kad su tako najvise uzivali lezeci na suncu i toplini
dodje prema njima ista ona blondina od jucer, ali ovog puta sa drugom bojom gacica.

I ovog puta pozdravi ih obojicu  sa "Dobro jutro oce" i produzi.  

Ali sada se jedan od njih nije mogao savladati nego povika za njom:"Samo trenutak mlada damo"

"Da oce "odgovori ona

"Mi jesmo svecenici i ponosni smo na to  ali bismo rado zaljeli znati kako vi to znate kad na sebi
nemamo nista sto bi vas uputilo na to."
 
Ona odgoovori:

. . . . . . . . . . . .  

"Oce, to sam ja sestra Mary...."
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #243 : Veljača 08, 2011, 01:55:14 poslijepodne »
Zato ja ne idem na Havaje jer nikad ne znaš koga poznatog tamo možeš naći. :)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #244 : Veljača 08, 2011, 06:40:23 poslijepodne »
KADA TI SE NETKO JAAAAKO ZAMJERI........
 
 "Da bog da ti Sanader krojio kućni budžet i Milinović ti bio
 kućni liječnik, da ti Jadranka Kosor  bila modni mačak i
predstavnik stanara,
a Šeks ti bio suvlasnik s tobom u kafiću
 i da bog da ti Simona i Dolores bile kćerke
a Ante Gotovac i Ciganović sinovi,
barba Luka ti sredio prijevoz vlakom do Splita
i za kraj, da Bog da sa Šukerom dijelio ručak ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #245 : Veljača 08, 2011, 08:09:13 poslijepodne »
HOĆEMO LI i MI POSTATI OVAKVI?


Tri sestre stare 92, 94 i 96 godina žive u zajedničkoj kući. Jedne noći najstarija sestra ulije vodu u kadu da se okupa. Kako je zakoračila u kadu tako je zastala i viknula sestrama:

- Jesam li se ja krenula okupati ili sam već završila??

Srednja sestra vikne:

- Nemam pojma, eto me gore da vidim!

Kako je zakoračila na stepenice, zaustavi se i viknu sestrama:

- Jesam li ja krenula uz stepenice - ili sam pošla nazad??

Najmladja sestra sjedi u kuhinji, srče čaj i sluša svoje sestre. Odmahnu glavom i promumlja:

- Nadam se da ja neću nikada postati tako zaboravna! - te kucnu tri puta na drveni stol za sreću. Potom viknu sestrama:

- Sad ću ja doći gore da vam objema pomognem, samo da vidim - tko to kuca na vrata!
_______________________________________________

Dvije stare gospodje su prijateljice vec desetljećima. Tokom godina, dijelile su svakakve aktivnosti i avanture. U zadnje vrijeme njihove aktivnosti su se svele na sastanke par puta tjedno da igraju zabavne igre. Jednoga dana igrale su slova kada se jedna zagledala u drugu i pažljivo rekla:

- Molim te, ne ljuti se na mene. Znam da smo prijateljice jako dugo vremena, ali trenutno baš ne mogu se sjetiti tvoga imena. Mislim se i mislim, ali jednostavno ne mogu se sjetiti. Molim te, reci mi tvoje ime!

Njena prijateljica se zagleda u nju. Piljila je tako najmanje tri minute. Konačno je progovorila:

- A za kada ti to treba??
_____________________________________________

Penzionirani gospodin vozio je autoputem kad njegov telefon u autu zazvoni. Kada se javio, čuo je uzrujan glas njegove zene upozoravajući ga:

- Hermane, upravo sam čula na vijestima da neka budala ide u pogrešnom pravcu na autoputu 77. Molim te budi pažljiv na putu kući!

- Ma kakvi jedna budala - odgovori Herman - ima ih na stotine!!
______________________________________________

Dvije starije gospodje su se vozile u velikom autu, obadvije su jedva virile preko upravljačke ploče. Kako su lagano plovile ulicom u udobnom autu, došle su do križanja. Svjetlo na semaforu je bilo crveno, ali su one samo prošle kroz križanje. Gospodja na suvozačevom mjestu pomisli:

- Mora da sam poludjela, zaklela bih se da smo upravo prošle kroz crveno svjetlo...

Nakon par minuta, došle su do još jednog križanja i svijetlo je ponovno bilo crveno. Opet su samo proše kroz križanje. Gospodja na suvozačevom mjestu bila je gotovo sigurna da je ovoga puta svjetlo bilo crveno, i zaista se zabrinula da je poludjela i da sve to umišlja. Već se dobro unervozila... No na sljedećem križanju, svjetlo je opet bilo crveno, a one su samo prošle. Sada već sigurna da je svjetlo svakog puta bilo crveno, okrenu se gospodji za volanom i reče:

- Mildred, da li si ti svjesna da smo upravo prošli kroz TRI crvena svjetla? Mogla si nas obje ubiti!?

Mildred se trgnu i iznenadjeno uskliknu:

- Oh, zar ja vozim??
______________________________________________________

Starija gospodja je uzrujano zvala policiju preko mobilnog telefona i prijavila da je njen auto provaljen. Histerično objasnjava situaciju:

- Ukrali su stereo, volan, kočnicu, pa čak i papučicu za gas!! - i onda zaplaka. Osoba na drugoj liniji odgovori:

- Smirite se gospodjo, policajac je već na putu.

Nekoliko minuta kasnije, policajac zove kolegu preko radija:

- Zanemari ovaj zadnji poziv, gospodja je greškom sjela na zadnje sjedište...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #246 : Veljača 08, 2011, 08:11:33 poslijepodne »
HOĆEMO LI i MI POSTATI OVAKVI?


_____________________________________________

Penzionirani gospodin vozio je autoputem kad njegov telefon u autu zazvoni. Kada se javio, čuo je uzrujan glas njegove zene upozoravajući ga:

- Hermane, upravo sam čula na vijestima da neka budala ide u pogrešnom pravcu na autoputu 77. Molim te budi pažljiv na putu kući!

- Ma kakvi jedna budala - odgovori Herman - ima ih na stotine!!
______________________________________________




Sjećam se ovog vica još dok se Herman zval Mujo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #247 : Veljača 08, 2011, 08:15:12 poslijepodne »
Da, u verziji koju su donijeli bosanski gastarbajteri iz Njemačke u Bosnu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #248 : Veljača 08, 2011, 08:47:27 poslijepodne »
... Nisam ni sumjnao da ti ne znaš originalni vic, još samo izbaci podatak na kojem je to autoputu bilo, koje godine i da li je kišilo ... 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #249 : Veljača 08, 2011, 09:29:02 poslijepodne »
Pa kako je taj vic i stariji od mene, a od tebe pogotovo, popusti malo sa glupostima i radije prije spuštanja vica malo ga uredi, da nije vidljivo da preko k.... samo copy-paste iz maila na forum...

BTW, u ovoj temi komentari nisu ni dozvoljeni ni poželjni. No budalaši moraju i vic komentirati. Ili dokazivati da jesu Bosanci, jer im iz prvih nekoliko čitanja ništa nije jasno...
« Zadnja izmjena: Veljača 10, 2011, 08:49:49 poslijepodne Mlačanin »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #250 : Veljača 08, 2011, 09:51:25 poslijepodne »
... to prostačenje ostavi za pendrek bar i menzu ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #251 : Veljača 08, 2011, 11:07:53 poslijepodne »
Novo pravilo za ovu temu: tko hoće komentirati mora uz komentar navesti i novi vic. :-)

Voze se Mujo i Fata, Hasina žena. Kaže Fata: Joj bolan Mujo, ja se jako bojim da ćeš ti mene silovat! Kaže Mujo: Ma di bi ja tebe bona, silovao, ti si žena mog jarana, Hase! Kad, nakon 10-tak minuta, Fata će opet: Ma joj, moj Mujo, ja ti se baš jako nešto plašim da ćeš ti mene silovat! Mujo će opet: Ma lude žene, neću, nema šanse.... Nakon 15 minuta vožnje, Fata će Muji: E, znaš šta, ja ću umrijet od straha, ajd ti mene siluj da se ja više ne bojim!

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #252 : Veljača 12, 2011, 06:52:28 poslijepodne »
Chuck Norris je umro prije tri dana ali se Smrt boji to to objaviti.
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #253 : Veljača 12, 2011, 08:06:56 poslijepodne »
Što radi Chuck Norris u gradskom poglavarstvu grada Gorice ?

... Ono kaj mu Šuker veli ...



... ali ne još dugo .....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #254 : Veljača 12, 2011, 08:56:46 poslijepodne »
Kaj je Chuck Norris bil prije nek se vučlanil v HDZ?

Nezaposlen!

 ;D  ;D  ;D
wwwg tablice