Autor Tema: Zagrebačka luftbrenza  (Posjeta: 59569 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #30 : Studeni 18, 2011, 12:57:10 poslijepodne »
Dakle, potvrdio si nam da je Jadranka tvoj izbor posredno.

Ti si tom izjavom potvrdio samo jedno - da si ograničeni stranački vojnik koji radi na principu štekera - ili je On ili je OFF.

Tj., "ili si naš ili si njihov, ili si kukuriku ili si HDZ - treće ne postoji...-" - no rekoh već da je takvo "rasuđivanje" samo odraz bedastoće, jer se temelji na vlastitim proizvoljnim zaključcima, za koje i nije bitno imaju li ili ne veze s istinom. Najvažnije je ako ti sam sebe miožeš uvjeriti u nešto - zato ti je špigl najbolji prijatelj. Tamo je tvoje društvo - istinaibog, nije nešto, ali nisi sam... sa sobom si!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Vlatka Pejak at Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #31 : Studeni 20, 2011, 06:37:10 poslijepodne »
Vlatka Pejak, predsjednica velikogoričke podružnice HSP-a, poručila je kako HSP podupire sve zahtjeve djelatnika Zračne luke Zagreb koji su ogorčeni stanjem u Zračnoj Luci i čiji je status nakon davanja u koncesiju vrlo upitan.
„Ono što se u Hrvatskoj već duže vrijeme događa je jeftina rasprodaja svega što je vrijedno, otpuštanje radnika i omogućavanje brzog i velikog profita pojedincima, a to se ovdje pokušava napraviti kroz model davanja u koncesije. Ono što ćemo sigurno kao stranka i dalje zagovarati je zaštita svih hrvatskih radnika koji rade u Zračnoj luci kao i u svim drugim hrvatskim tvrtkama“ kazala je Vlatka Pejak...
http://hsp-sisak.info/2011/10/priopcenje-za-javnost-koncesija-zracne-luke-zagreb/
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #32 : Studeni 21, 2011, 01:02:42 poslijepodne »
Tako bogata tvrtka, sa prihodima tipa "lezi lebe da te jedem", je najbolji prikaz kako mi niti to nismo sposobni održati, već se i to mora pripremiti za nekog bogatog gazdu, a svi zajedno su taoci interesa nekolicine osoba...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #33 : Studeni 21, 2011, 02:52:51 poslijepodne »

Bil sam nedavno na aerodromu i u njihovom parkiću.
Tamo su inox stupovi svijetla koja su nešto super - i koštala su 30,000 kuna svaki skupić.

Prošle godine su postavljeni. Sada ni jednom se više ne mijenjaju boje a jedan stupić je potpuno pregorio.

Stoga koliko love bacaju na takve glupe stvari je strašno i prestrašno.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #34 : Studeni 21, 2011, 03:51:34 poslijepodne »
Dobri neki svjetleći stupići ... za 30000 kn po komadu , naravno, nisi pretjerao sa cifrom ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #35 : Studeni 21, 2011, 05:02:28 poslijepodne »
Dobri neki svjetleći stupići ... za 30000 kn po komadu , naravno, nisi pretjerao sa cifrom ... ?

Možda i nije, moguće obzirom šta smo sve kroz javne nabave do sada vidjeli, koje rade moralne veličine iz organizacije OOUR UZP, kaj možda lampe daju svjetlost koja utječe jače od bunike.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #36 : Studeni 21, 2011, 05:03:21 poslijepodne »
Ne baca se lova na glupe stvari, nego se dobre stvari naplaćuju previše jer se kroz to pere lova. Zato toliko i koštaju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #37 : Studeni 21, 2011, 05:50:11 poslijepodne »

Bil sam nedavno na aerodromu i u njihovom parkiću.
Tamo su inox stupovi svijetla koja su nešto super - i koštala su 30,000 kuna svaki skupić.

Prošle godine su postavljeni. Sada ni jednom se više ne mijenjaju boje a jedan stupić je potpuno pregorio.

Stoga koliko love bacaju na takve glupe stvari je strašno i prestrašno.

cuj, ja cesto iz potrebe koristim tu balkansku potleusicu, nema druge, da je ima,ta nebi imala sanse , ne samo od strucnjaka koji neznaju podici kopito povise od gleznja, vec  i od onog prolaza sa pleske strane za cucke..

 i sad buduci , konsionari bi to trebali preuzeti .u tri pmm-re-.
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2011, 05:52:07 poslijepodne @Franjo@ »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #38 : Prosinac 05, 2011, 04:26:24 prijepodne »
Gostovanje Gorana Beusa Richembergha u TV Bujici
Petak, 02 Prosinac 2011 11:47

Prošlog tjedna je, saborski zastupnik i predsjednik HNS-a Velike Gorice, Goran Beus Richembergh gostovao u emisiji TV Bujica kod Velimira Bujanca.

Razgovaralo se parlamentarnim izborima, situaciji u Velikoj Gorici, a ponajviše o zbivanjima u Zračnoj luci Zagreb koja je od vitalnog gospodarskog značaja za Veliku Goricu.

HNS Velike Gorice pomno prati događanja vezana uz davanje zračne luke u koncesiju.

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=308&Itemid=70

Tv bujica 22 11 11.Goran Beus Richembergh

Kaj Gorica more "zmučiti" z svoje 5% ..? (Budući da smo odjebantus po pitajnu Kosnice)
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #39 : Prosinac 13, 2011, 01:40:41 poslijepodne »
http://danas.net.hr/novac/page/2011/12/12/0895006.html?rss=1

Na natječaj za koncesiju na Zračnu luku Zagreb stigla je samo jedna ponuda i to od francuskog konzorcija Zagreb Airport International Company koji čine upravitelj pariških zračnih luka Aeroport de Paris i velika građevinska tvrtka Bouygues.

Francuzi su za 30-godišnju koncesiju na Plesu ponudili 226 milijuna eura fiksne koncesijske naknade, a i još različite postotke od ukupnih prihoda u 30 godina koji će činiti varijabilnu koncesijsku naknadu.

U drugi krug natječaja za Pleso bilo je pozvano šest ponuđača koji su prošli prvi krug.

No, zračne luke Atena, München, Houston i Incheon sa svojim partnerima nisu poslali svoje konačne ponude, kao ni Zürich koji je ipak dostavio na otvaranju ponuda svoju izjavu da nisu imali dovoljno vremena pripremiti ponudu, ali da su i dalje zainteresirani za koncesiju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #40 : Prosinac 13, 2011, 05:18:15 poslijepodne »
http://danas.net.hr/novac/page/2011/12/12/0895006.html?rss=1



No, zračne luke Atena, München, Houston i Incheon sa svojim partnerima nisu poslali svoje konačne ponude, kao ni Zürich koji je ipak dostavio na otvaranju ponuda svoju izjavu da nisu imali dovoljno vremena pripremiti ponudu, ali da su i dalje zainteresirani za koncesiju.

naravno , nema interesa za taj kolosano projekt , citaj , smece , plagijat od hr. akademika.. da ima pravde akademik bi se susio na banderi za zlocin prema zivotnom prostoru

prekrasno je pratiti  misljenje njegovih strukovnih idiota , koji nisu ni z-pisnulu na tu rugobu, jer ti idiotski stetocinje rade po istoj matrici.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #41 : Prosinac 13, 2011, 11:51:00 poslijepodne »
Slučaj koncesije za Zračnu luku Zagreb u dramatičnoj fazi
Ponedjeljak, 12 Prosinac 2011 10:45
PREDSTAVNIK RADNIKA TRAŽI ODGODU OTVARANJA PONUDA!
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=400:sluaj-koncesije-za-zranu-luku-zagreb-u-dramatinoj-fazi&catid=1:latest-news

-

"Kukavičje jaje" podmetnuto Milanovićevoj vladi i prije preuzimanja dužnosti
Ponedjeljak, 12 Prosinac 2011 22:52
Vladino povjerenstvo ipak otvorilo ponude za Zračnu luku
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=401:qkukavije-jajeq-podmetnuto-milanovievoj-vladi-i-prije-preuzimanja-dunosti&catid=1:latest-news
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #42 : Prosinac 29, 2011, 05:29:16 poslijepodne »
Zračna luka dobiva terminal za 5 milijuna putnika a proračun 87,2 milijuna Eura
Novoj Vladi preostalo je oko 90 dana za očitovanje o ponudi.
http://www.cityportal.hr/vijesti/zracna-luka-dobiva-termina-za-5-milijuna-putnika-a-proracun-872-milijuna-eura/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #43 : Siječanj 17, 2012, 01:30:02 poslijepodne »
Problemi u Croatia Airlinesu
Upućeno otvoreno pismo javnosti.

Koordinacija sindikata Croatia Airlinesa uputila je otvoreno pismo javnosti u kojem od odgovornih ljudi u Vladi traže uvođenje kriznog menadžmenta

U Croatia Airlinesu vodi se potpuno promašena poslovna politika s izuzetno visokim cijenama karata, koje nisu u razmjeru s cijenama karata konkurencije na istim direktnim linijama, kažu sindikalisti te upozoravaju na probleme u ostvarivanju radničkih prava. "Izrada plana restrukturiranja radi se u tajnosti, a zapošljavanje sezonskog kabinskog osoblja obavlja se preko vanjskih agencija za privremeno zapošljavanje ", kažu.
 
Ozbiljno sumnjaju i na problematičnu razliku u odnosu prikazane količine goriva natočenog u hrvatskim zračnim lukama i stvarne količine goriva koja završi u zrakoplovima.
http://totalnifm.hr/vijesti/problemi--u-croatia-airlinesu/2652/

Ni luftbrenza al ni ni dalko...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #44 : Veljača 23, 2012, 10:10:57 poslijepodne »
Povjerenstvo prihvatilo ponudu Francuza za Pleso: Radovi počinju već ovog ljeta?
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4045/povjerenstvo-prihvatilo-ponudu-francuza-za-pleso-radovi-pocinju-vec-ovog-ljeta.aspx
wwwg tablice