Autor Tema: Forum polako odumire  (Posjeta: 24612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Forum polako odumire
« : Siječanj 29, 2010, 11:08:49 poslijepodne »
Prema ovom kaj se meni onak na prvo a i drugo i pak na treće i sve daljne oko, sa strane i napred i nazaj i svakam i u svakom pogledu i u svakoj temi, čini, jest da je of forum , kaj se kvalitetne i interesantne rasprave za široliko pućanstvo dotikavle, pred samrti. Nekakmi se čini da kvalitetna, višeinteresna rasprava na ovom forumu, jednostavnost i brzina dostupnih  građanskih informacija polako ali sigurno odumire. Dominiraju jedni te isti dosadno - predvidivi članovi -forumaši sa svojim lokalno političkim ili osobnim frustracijama, vezanim uz svoj položaj u gradskoj vlasti ili kojekavim interesnim skupinama-udrugama vezanim uz grad, svaka čast iznimkam, al kak god se zeme, mene na ovom forumu trenutno, uz primjetan nedostatak starih forumaša i forumašica, jednostavno pere dosada.

Tur

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #1 : Siječanj 30, 2010, 09:36:30 prijepodne »
Vi ste se zato jako potrudili da forum prestane odumirati i da ne bude dosadan.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #2 : Siječanj 30, 2010, 02:35:55 poslijepodne »


Pa dajte ga onda vi oživite, Vegi! Kaj niste i vi dio ovog foruma?    ???    Zakaj samo cendrate? Pljunite u šake pa na posel!!! 

JosipJoža

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #3 : Siječanj 30, 2010, 03:03:55 poslijepodne »
pada možda snijeg opet? ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #4 : Siječanj 30, 2010, 07:48:01 poslijepodne »
Ima Vegi i praf, a ja znam i zakaj; zato jer kružok povlaštenih forumaš(ic)a počne cendrati i tražiti da se mene ili još ponekoga banira jer isti ne trpe da se njihovo neznanje i nepoznavanje osnovnih stvari javno prokazuje, pa to rezultira frustracijama za koje se krivica svaljuje na npr mene, jer "moj stil nije dostojan mnogih velevažnih persona ovdje"...

Jadnik je svatko tko želi nešto iskamčiti ispood stola, tj. (zlo) upotrebljava moderatorske panele da žica druge da za njih odradi prljav posao baniranja i spašavanja njihova maličkog beznačajnog ega... treba li o imenima?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #5 : Siječanj 30, 2010, 09:35:30 poslijepodne »
Meni baš nedostajete ;) nema više Vaših postova kao ranije, ma dajte, naravno ne mislimo isto i to je dobro.
Tek bi bilo dosadno da svi mislimo isto. Ovako je napeto, ko rukometno finale s Francuzima. ;)
A iz svakog napisanog redka se može ponešto saznati i naučiti. ;)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #6 : Siječanj 31, 2010, 05:14:35 poslijepodne »
Znamo da postoje laž, velika laž i statistika te je zbog toga vrlo nezahvalno statistiku uzimati za mjeru, ali...

Ovaj mjesec je ovaj forum imao više 11.700 jedinstvenih posjetitelja što je značajan skok od prošlomjesečnih 9160.
I mjesečni sažetak forumske statistike pokazuje da je broj poruka i tema u porastu.

 

plemenitashica

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #7 : Siječanj 31, 2010, 06:52:48 poslijepodne »

Dominiraju jedni te isti dosadno - predvidivi članovi -forumaši sa svojim lokalno političkim ili osobnim frustracijama, vezanim uz svoj položaj u gradskoj vlasti ili kojekavim interesnim skupinama-udrugama vezanim uz grad,

Vi ili ne znate značenje ovih priljepljenih navoda „dosadno - predvidivim članovima –forumašima“ ili ste sami takvi pa sudite po sebi.


………. mene na ovom forumu trenutno, uz primjetan nedostatak starih forumaša i forumašica, jednostavno pere dosada.

Forum nije cenzuriran, ne svađaju se i ne psuju jedni druge, uvažavaju tuđe mišljenje i jedni i drugi puno argumentiraju, ne iznose laži i bljuvotine.
Da, teško je čitati, a još se teže priključiti sa svojim stavom kojeg prije svega treba posjedovati i biti svjestan, ostajete usamljeni u HDZ garnituri a možete opstati samo u čoporu koji vam fali. :P

U svakom slučaju totalno krive i lažne informacije pokušavate ugurati.
Stjepan vam je objasnio.
Kaj vas je sram napisati tko vam fali ili tom forumašu/forumašici poslati privatnjaču?

Edit: boldanje

« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2010, 07:17:20 poslijepodne plemenitašica »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #8 : Siječanj 31, 2010, 07:11:31 poslijepodne »
 
Mjesečni Sažetak   Nove teme   Nove poruke   Novi članovi   Najviše online

Siječanj 2010            107              2323             46            58
 Prosinac 2009            88              1984             29            23
 Studeni 2009            107             1693             25            46
 Listopad 2009           117             1769             29            39
 Rujan 2009               279             3264             96            26

Statistika Foruma
10833 Postova u 669 Tema od 181 Članova. Najnoviji Član: greyhounds
Najnoviji Post: "Odg: Dionice iz branitel..." ( Danas u 07:07:05 pm )
Najnoviji Postovi
[Ostale Statistike]  - kliknuti OVDJE pa se vidi ova tablica koju sam c/p.



Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #9 : Siječanj 31, 2010, 08:52:16 poslijepodne »
Ovaj se forum bez ikakovih problema javlja na googleu,čak i po temama.Dakle "vrlo mala" popularnost,da odumire to je sigurno.

A molim lijepo kaj to dumire???
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #10 : Veljača 13, 2010, 06:58:42 poslijepodne »
Baš me iznenadio ovaj topic!
Vegi opet vidi čega nema?

U zadnje vreme sam "na vi" sa slobodnim vremenom, pa nisam tu htela ni poviriti jer uvek zgubim više vremena nego si trenutno mogu dozvoliti.
Povuče me neka rasprava, pa zabrazdim.
Ali nadam se da ću sad redovitije dolaziti i bilo bi mi zbilja žal da su ovakve Vegijeve prognoze točne.

Svim forumašima lijepi pozdrav!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #11 : Veljača 16, 2010, 08:30:10 prijepodne »
forum odumire ali ga on posjecuje...koji kralj  :'(

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #12 : Veljača 19, 2010, 04:04:31 poslijepodne »
Forum čine učesnici u njegovu radu, a ne posjetitelji čiji klikovi se broje.

Da se ne bi kitili krivim stvarima, sve ovisi o aspektu gledanja, zar ne?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #13 : Veljača 20, 2010, 10:38:48 prijepodne »
Sleđ, forum čine jedni i drugi. Za koga bi pisali ako nitko ne čita?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Forum polako odumire
« Odgovori #14 : Veljača 20, 2010, 11:27:07 prijepodne »
Sleđ, forum čine jedni i drugi. Za koga bi pisali ako nitko ne čita?

Nije baš tako. Ako netko želi čitati, neka kupi novine pa čita.

Ja ne pišem zato da me čitaju oni koji nikada ne učestvuju u forumu (moj stav je poznat, takve bih izbacio iz članstva foruma), već je moje htijenje boravka na forumu rezultat želje za RAZGOVOROM; a ne monologom, da ja ne bih gubio vrijeme za nekoga tko to isto nije spreman dati za mene. Sigurna sam da je u pitanju isključivo lijenost, i to smo ovdje već i dokazali, kada su se neki sa istom galerijom izgovora uključili u DIJALOG isprovocirani nekim stavovima (i to je poanta foruma!!). RAZGOVOR!!

Znači, ja želim RAZGOVARATI sa ostalima, razmjenjivati mišljenje sa drugima, a me pisati zato da bi lijene drkađije imale što čitati (forumi i ne služe za to, jer forum je sredstvo KOMUNIKACIJE, tko želi samo čitati neka ide kupiti novine, ode u knjižnicu, ja nisam pisac koji piše za NN čitatelje, za to imaju na tisuće pisaca...), puni sebe i puni izgovora kako oni za pisanje nemaju smisla, nemaju vremena, nemaju volje i nemaju još tko-zna-što za učešće na forumu.

Veli narod da onaj tko se zna izgovoriti, taj i u crkvi prdne, a za takve pak ja nemam opravdanja ni tolerancije. Iako sam se već izjasnio po tom pitanju, a poklopili su me dežurni "demokrati" (koji demokraciju tumače isključivo kroz prizmu nekakvih "prava", zaboravljajući na obveze i ine karakterno-moralne detalje...), i dalje smatram da su kvalitetniji forumi oni gdje se ništa ne vidi dok se čovjek ne registrira, a mnogo foruma u inozemstvu ima i obveze pisanog učešća u diskusijama, ili imaju obveze plaćanja članarine (pa onda neka čitaju).

U svakom slučaju, ne može se govoriti o nekakvom "pravu" da se samo i isključivo čita forum, jer to pravo nigdje ne postoji kao takvo, i nitko se i ne bi mogao buniti ukoliko bi mu se to "pravo" uskratilo. To je i dokaz kako nekakvo "pravo" čitanja ne postoji (i kako se pojam "imanja prava" koristi tamo gdje tome nije mjesto, i tako zloupotrebljava!), već je isto jedino dano dobrom voljom forumaša, bolje rečeno rukovodstva foruma. Ukoliko je ovo privatan forum, tu nema pogotovo prava na isti način na koji se prava ima na javno-financiranim forumima kao što je to na gorica.hr, pa je time pozivanje na nekakva "prava" još promašenije.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”