Autor Tema: Da li je vama stalo do ovog foruma?  (Posjeta: 30884 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #15 : Lipanj 14, 2011, 10:26:31 poslijepodne »
Štef, već smo utvrdili da sledž ni o čemu ne zna ništa - krenuvši od famoznih "nedovršenih piramida" pa do toga da je on nekada negdje u nečemu "programirao". A nije znao naći tekst s prethodne stranice iste teme...  ::)

Da ima imalo obraza povukao bi se i nestao s ovog foruma. A možda upravo tome služe i sva ova vrijeđanja kojima se u zadnje vrijeme nemilice služi...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #16 : Lipanj 15, 2011, 07:14:20 prijepodne »
Sve kaj, jadničak, navodiš - tvoje je vađenje iz konteksta, obzirom da argumente nikada nisi mogao podnijeti, pa si se uvijek provlačio podlostima i niskostima. To je jedino obilježje i jedina konstanta tvojeg forumaškog života - naravno, otkada ne izvršavaš partijsku volju i zatireš ljude po forumu jer su se usudili nešto izreći protiv voljene partije i strančice kojoj si se guzio.

Nakon svega toga, ostaje samo zaključak da si ti zadnja osoba koja može i smije bilo kome ovdje tupiti o moralu i obrazu. Dapače, to su pojmovi u tolikom neskladu s tobom da ih slobodno i ispovijedaš, jer i oni zvuče griješno iz tvojih usta. Rekao bih ti da se sramiš, no... reći to tebi? Kao da sam Mengelea pitao za liječničku etiku...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #17 : Lipanj 15, 2011, 07:21:13 prijepodne »
To s brisanjem nema veze s bazom (toliko o tome koliko se kužiš u terminologiju) već o dodatnoj postavci/mogućnosti da se poruke umjesto brisanja premjeste u drugi forum.

Da?? Manemoj!! A otkuda da ja znam, kao moderator, kakve su postavke administratora stranice?? Iste nisu vidljive... barem ne meni, no ti svejedno smatraš da bi ih ja trebao "znati". Ja znam da je moguće sve regulirati, jer ovo nije jedini forum na SMF-u - no to ne znači da znam kako si ga ti podesio. Naveo sam ti primjer motori.hr - tamo postoji sve u bazi još otprije o-ho-ho godina. A možda samo tebi nije u interesu imati spremljene stranice?? Baš zbog onog straha "da bi ti netko mogao pokucati na vrata zbog nas"...? ne brini zbog toga - sav internetski promet u RH se dnevno kešira i sprema, te pregledava i filtrira, tako da ako nešto nemaš ti, postoji tko ima (ukoliko mu je to bilo imalo interesantno - barem kao dokaz zašto nekome pokucati na vrata...).

A ovo s vremenom, sjećam se te situacije i siguran sam da nije bilo par dana već manje od jednog dana, ali stvarno sad nemam vremena da idem gledati da li postoji što u logu da bih ti to dokazao nešto što ti ionako nećeš priznati za istinu jer smatraš da si jedino ti u pravu.

Daleko od toga da smatram da sam jedino ja u pravu - ako ništa drugo, ja sam maltene JEDINI ovdje koji je priznavao da nije u pravu i ispričao se nakon toga.

No slušajući tebe i tvoje "opservacije" u ovoj temi ispada mi prije da ti želiš ispasti nepogrešiv, bezgrešan i uvijek u pravu, jer eto - nisi rekao ništa porotiv bilo kojeg navoda koji te tereti, kao niti se ispričao za bilo koju od mnogobrojnih pogrešaka. No jesi nastupio kao da sam i opet ja kriv za sve, pa čak i za stvari koje nisam ni okom mogao vidjeti.

Još samo čekam kada će markulin reći da sam ja kriv ako konobaru u Esplanadi neće na kasi raditi neki obračun kako treba, jer i onda ću - najvjerojatnije - za to biti kriv ja. I to će biti krunski dokaz mojeg neznanja.
« Zadnja izmjena: Lipanj 15, 2011, 07:24:15 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #18 : Lipanj 15, 2011, 07:25:46 prijepodne »
ja sam maltene JEDINI ovdje koji je priznavao da nije u pravu i ispričao se nakon toga.

Hahahahahaha  :D  :D  :D  :D

Daj, majke ti - citat!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #19 : Lipanj 15, 2011, 07:56:24 prijepodne »
kak je ono išlo ... ON, ON, ON,  duuuuuuugo nitko pa opet ON .... Nije on kriv (majka priroda i tata iluzionist)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #20 : Lipanj 15, 2011, 08:28:20 prijepodne »
ja sam maltene JEDINI ovdje koji je priznavao da nije u pravu i ispričao se nakon toga.

Hahahahahaha  :D  :D  :D  :D

Daj, majke ti - citat!

Taj čovjek je sad na skroz izgubil vezu sa stvarnošću. Trebal bi promjeniti terapiju.   ???

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #21 : Lipanj 15, 2011, 09:02:52 prijepodne »
Sretnu se dva kondoma:
- Joj, stari, noćas sam imal čudan san: sanjal sam da imam djecu. Kaj to znači?
- Stari moj, ti si - puk'o!  ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #22 : Lipanj 15, 2011, 12:17:33 poslijepodne »
ja sam maltene JEDINI ovdje koji je priznavao da nije u pravu i ispričao se nakon toga.

Hahahahahaha  :D  :D  :D  :D

Daj, majke ti - citat!

Majku ne spominji, a da si čitao forum (ne samo vlastite postove), znao bi.

Tvoja ekipica podrške je odmah iz zapećka odradila svoje, sad si miran.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #23 : Lipanj 15, 2011, 12:33:34 poslijepodne »
Hahaha, znači nemreš najti.  :D
Nisam ni sumnjal...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #24 : Lipanj 15, 2011, 07:42:59 poslijepodne »
Daleko od toga da smatram da sam jedino ja u pravu - ako ništa drugo, ja sam maltene JEDINI ovdje koji je priznavao da nije u pravu i ispričao se nakon toga.

Eto, sve si lijepo nasmijao. Ti se stvarno zakapaš sve dublje i dublje. Nitko se ne sjeća da si ti priznao da nisi u pravu, a čak su se i tebi ljudi ispričavali kad bi pogriješili. Ni pretraživanje ne pomaže. Nađu se samo ovakve poruke iz kojih vidimo da je ispričavanje tebi jednostavno nepojmljivo.


Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #25 : Lipanj 16, 2011, 08:58:56 prijepodne »
Nitko se ne sjeća da si ti priznao da nisi u pravu, a čak su se i tebi ljudi ispričavali kad bi pogriješili.

Nem tražil jer mi se neda trošit vrijeme braneći ga, ali imam negdje u sjećanju (a moguće da me sjećanje vara) da je jednom, ali samo jednom negdje nekaj priznal. Nije se ispričal, kolko se ja sjećam, ali je, čini mi se, jednom priznal da se zeznul. Maksimalno jednom! A zajebo se bar 100 puta, tak da njegva izjava i dalje ni jednim djelom - "priznavao" (plural) i "ispričao" - ne štima.

Treba biti fer. Prema svakome.

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #26 : Lipanj 16, 2011, 09:31:41 prijepodne »
Evo, ja sam bil fer prema Sledgehammeru, i potražil sam gdje je on nekaj priznal. Blažene tražilice (ako znaš kak definirati pretragu)...

Ali bi više volio da se bar jedanput (od tolko svih tih zajeba kojih si imao) priznaš i prestaneš glumiti nepogrješivog, jer nisi ništa više nepogrješiv od drugih.

Ja ne glumim nepogrešivog - da čitaš moje postove, ne jednom sam rekao da sam daleko od toga da puno znam i da sam u pravu.
...
Da - vjerojatno sam uzeo podatke neke druge banke. Happy??

Dakle, samo je priznal da se zeznul - ali da se ISPRIČAL? Kaj god!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #27 : Lipanj 16, 2011, 10:58:37 prijepodne »
Evo, ja sam bil fer prema Sledgehammeru, i potražil sam gdje je on nekaj priznal. Blažene tražilice (ako znaš kak definirati pretragu)...
...
Dakle, samo je priznal da se zeznul - ali da se ISPRIČAL? Kaj god!

Štima.
Sad bar nemre reć da nismo fer i da se nismo potrudili.

Osim toga, hvala ti, Anđelko, kaj si se potrudil, laknulo mi je jer sad znam da mi moje pamćenje nije skroz zaqrac!  :)

Stvarno nije lako smisliti pojam koji ubaciš u tražilicu, kaj god da se traži. Smisliti dobar pojam je najteži dio posla kad nekaj tražiš.



Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #28 : Lipanj 16, 2011, 11:23:31 prijepodne »
Super je vidjeti ljude u ovoj drzavi da su im ovo najveci problemi. Super je da imaju I vremena I volje za ovakva prepucavanja I pisanje ovakvih gluparija. Super je I da neki to I citaju cak (ja haha). Europo, stizemo ti :) :D

amarkulin

  • Gost
Odg: Da li je vama stalo do ovog foruma?
« Odgovori #29 : Lipanj 16, 2011, 11:28:21 prijepodne »
Ja na forum dođem odmoriti mozak od svih ovih serverskih konfiguracija i korisničkih problema... a nadmudrivanje sa sledžom mi dođe kao fini brain fitness (sve dok on u nedostatku argumenata ne počne vrijeđati - onda ga jedino možeš ignorirati, jer se on urazumiti ne da).

P.S. A ti bi mogel ispraviti svoj Autocorrect, da ne piše taj veliki I...  :P
« Zadnja izmjena: Lipanj 16, 2011, 11:30:34 prijepodne amarkulin »