Autor Tema: Imenom i prezimenom na forum!  (Posjeta: 3131 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Imenom i prezimenom na forum!
« : Siječanj 16, 2011, 10:28:00 prijepodne »
Goran Beus je jednom nasem forumasu spocitavao sto se na forum ne prijavi imenom i prezimenom pa da onda postavlja neugodna pitanja. ali to znaci da se po direktivi svi koji ce postavljati neugodna pitanja ubuduce moraju predstaviti na forumu imenom i prezimenom, a koji ne postavljaju mogu na forum kako hoce? Ili iz njega izlazi informaticka nepismenost prouzrokovana pitanjima pa zaboravlja na pravila foruma. Cak u javnosti iznosi svoje tvrdnje da je neko na forumu taj ili taj. mislim da stoga ovakvom clanu nije mijesto na forumu te predlazem brisanje sa foruma.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Imenom i prezimenom na forum!
« Odgovori #1 : Siječanj 16, 2011, 10:34:28 prijepodne »
Gdje?
Kad?
Link?
Nešto da potvrdiš to o čemu pričaš, pa da možemo komentirati.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Imenom i prezimenom na forum!
« Odgovori #3 : Siječanj 16, 2011, 10:49:55 prijepodne »
Ukoliko netko misli da smije i može postavljati pitanja - koja zahtijevaju truda, preciznih podataka i "borbu" protiv provokacija, uvreda i podmetanja od strane onoga kome su pitanja upućena - onda sam i ja za to da mu se ne odgovori, ili da shvati da forumska i svaka druga skrivenost ima svojih granica.

BTW, zašto bi se čovjek skrivao ako stoji iza svojih tvrdnji i pitanja?

I zašto bi upitani odgovarao na apsolutno sva pitanja ako ne zna tko i sa kakvim pobudama postavlja ta pitanja?

Valjda dozvoljavaš da i upitani ima pravo postaviti se tako jadno i nisko, skrivajući se, te ti na toj razini i odgovoriti, ili i ne odgovoriti - u svakom slučaju nemaš pravo na ljutnju ako on nije cijelo vrijeme bio na visini zadatka samo zato jer bi ti to tako htio... niti ja ti nebih tako odgovarao; dečko, ako tebe nešto stvarno i iskreno interesira, dođi tamo gdje postoje odgovori i postavi ih otvoreno, ljudski, bez srama itd itd... a ne podmetati i provocirati udobno zavaljen u svoje inkognito more... to je i dalje, unatoč internetu, osnova kulture ljudske komunikacije.

Zašto misliš da bi on MORAO ili uopće TREBAO odgovarati takvim pojedincima i na takva pitanja?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Imenom i prezimenom na forum!
« Odgovori #4 : Siječanj 16, 2011, 11:00:56 prijepodne »
Newbie, fakat!
Sve ima svoje granice.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Imenom i prezimenom na forum!
« Odgovori #5 : Siječanj 16, 2011, 11:02:22 prijepodne »
Da vi ste u pravu, sve ima svoje granice :)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Imenom i prezimenom na forum!
« Odgovori #6 : Siječanj 16, 2011, 11:32:58 prijepodne »
Ili iz njega izlazi informaticka nepismenost prouzrokovana pitanjima pa zaboravlja na pravila foruma. Cak u javnosti iznosi svoje tvrdnje da je neko na forumu taj ili taj. mislim da stoga ovakvom clanu nije mijesto na forumu te predlazem brisanje sa foruma.

Opomene, kazne i brisanja na ovom forumu se odnose samo na pisanje i djelovanje članova ovdje na forumu. Nisam još čuo za forum gdje se članovi sankcioniraju zbog djelovanja u off-line životu.