Autor Tema: I opet o starom forumu  (Posjeta: 2644 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
I opet o starom forumu
« : Prosinac 10, 2010, 09:50:02 poslijepodne »
Kad već spominješ zašto ne navodiš punu informaciju?

Eto, sad vidite sa čime smo se mi borili na starom forumu.

Dojdu 3 adezetovca i daju 7 dezinformacija. Ako ne reagiraš, to uskoro naraste na 100. A stoput ponovljena laž postaje istinom. Naravno da moderiranje takvih klevetničkih konstrukcija nije jednostavan zadatak - a niti popularan - ali činjenica je da je forum na gorica.hr bio jedini gradski medij kojeg nije kontrolirao ADZ. Zbog toga je i ukinut, a ne zato jer su moderatori loše radili. Ma što sledžamer mislio o tome.
« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2010, 09:52:29 poslijepodne amarkulin »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
I opet o starom forumu
« Odgovori #1 : Prosinac 11, 2010, 12:46:17 poslijepodne »
Markulin zaboravio si reći da su se na starom forumu borili i protiv tebe
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
I opet o starom forumu
« Odgovori #2 : Prosinac 11, 2010, 12:57:17 poslijepodne »
Koji su se borili? Jel misliš na Tomu, kojeg smo i konačno identificirali?
Ili na mog prijatelja sledgeamera?  :-*

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
I opet o starom forumu
« Odgovori #3 : Prosinac 11, 2010, 05:24:46 poslijepodne »
Zbog toga je i ukinut, a ne zato jer su moderatori loše radili. Ma što sledžamer mislio o tome.

Joooj, daj više prekini i ti prodavati po stoti puta dezinformacije u nadi da će postati istina.

Kao drugo, ja nisam "sledžamer", imam svoj nick, znaš čitati pa ga tako i piši, jer svaki puta tvoje iskrivljavanje nije drugo doli pokušaj omalovažavanja i vrijeđanja. Ako ja za tebe mogu napisati i Markulin i Anđelko, koristeći velika slova kako nečije ime ili naziv i zaslužuju, onda možeš i ti. Pa bih zamolio da u sebi pregrmiš i konačno nadrasteš komplekse i počneš se ponašati u skladu sa svojim godinama. I ti i svi ostali.

Kao treće, nisu svi moderatori loše radili (to nije nitko ni rekao, mi smo uvijek govorili o TEBI, ne njima). TI si loše radio, ono što njima zamjeraš, i sam si bio takav, samo sa druge strane barikade.

I kako to biva, pobijedio je onaj koji je imao batinu tog trena u rukama. To kaj si ti izvukao deblji kraj, jebiga - tako je grah pao. Odabrao si "krivu" stranu. Zato je svako svrstavanje na bilo čiju stranu loše.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
I opet o starom forumu
« Odgovori #4 : Prosinac 11, 2010, 05:45:57 poslijepodne »
Nije bilo "krive strane", jer je forum ukinut. Da ne velim: zabranjen. Tko je u tom trenutku ukidanja bio administrator, a tko moderator?

A Neo ti je lijepo napisal koliko su moderirali u pravom smislu tog posla domovinesin i idelac. Naravno da smo onda na vjetrometini ostajali ja i "lijevo orijentirani" Neo. No, znam da ti to ne želiš shvatiti...
« Zadnja izmjena: Prosinac 11, 2010, 05:49:13 poslijepodne amarkulin »