Autor Tema: Moderiranje na starom forumu  (Posjeta: 17102 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Moderiranje na starom forumu
« : Studeni 19, 2010, 08:30:46 prijepodne »
Posto sam ja izbacen iz daljnjeg natjecanja za mjesto moderatora direktnom odlukom admina, samo da velim sretno novim moderatorima...

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #1 : Studeni 19, 2010, 09:31:47 prijepodne »
Ja mislim da bih ja bil dobar moderator za podforum politike, jer mi se toliko zgadila da sam indiferentan prema svim političkim opcijama. To znači da sam tolerantan prema svim oblicima političkog marketinga, dokle on ne prijeđe u vrijeđanje i klevetanje.

Eto, ako kojih 5 ljudi podupire ovaj prijedlog - nek se javi. Ako ne, bar nemrete reći da nisam ponudil svoju suradnju.  8)

Bilaj

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #2 : Studeni 19, 2010, 09:58:39 prijepodne »
Čovjek koji od prvih 9 postova ima 33% postova vrijeđanja ne bi trebao biti moderator.

Moderator mora biti onaj tko se neće sluštati na osobnu razinu i vrijeđati kak se sjeti a pritom stajati iza moderatorskog štita.

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #3 : Studeni 19, 2010, 10:05:00 prijepodne »
Bilaj, jesi li pročitao sledžove poruke ispred mojih? Imaš li komentar na njih?

U podforumu za predstavljanje ja napišem svoje osobne podatke, i što onda uslijedi? Čime je to bilo izazvano? Kako se to uklapalo u temu o predstavljanju?

Moderator mora biti onaj tko se neće spuštati na osobnu razinu i vrijeđati kak se sjeti a pritom stajati iza moderatorskog štita.

Jesi li i Sledgehammera upozorio na ovo što si sad naveo? Pokaži gdje...

Taj tip je mjesecima kao moderator vrijeđao sve i sva. Ne sjećam se da sam igdje vidio da si ga makar upozorio, a kamo li da bi napisao da on "ne bi trebao biti moderator". Nisu li to dvostruka mjerila? Ili si se bojao napisati mu išta, da i tebe ne izbriše?
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2010, 10:20:12 prijepodne amarkulin »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #4 : Studeni 19, 2010, 10:45:00 prijepodne »
Bilaj, jesi li pročitao sledžove poruke ispred mojih? Imaš li komentar na njih?

U podforumu za predstavljanje ja napišem svoje osobne podatke, i što onda uslijedi? Čime je to bilo izazvano? Kako se to uklapalo u temu o predstavljanju?

Moderator mora biti onaj tko se neće spuštati na osobnu razinu i vrijeđati kak se sjeti a pritom stajati iza moderatorskog štita.

Jesi li i Sledgehammera upozorio na ovo što si sad naveo? Pokaži gdje...

Taj tip je mjesecima kao moderator vrijeđao sve i sva. Ne sjećam se da sam igdje vidio da si ga makar upozorio, a kamo li da bi napisao da on "ne bi trebao biti moderator". Nisu li to dvostruka mjerila? Ili si se bojao napisati mu išta, da i tebe ne izbriše?
Slažem se s tobom, da Bilaj Sleđu nije niš rekel glede njegova vrijeđanja, nego je samo tebi to išel reć.

Samo onakvo vrijeđanje jučer - to ti nije trebalo. Iznenadil si me. I razočaral. Do sad si se držal donekle u granicama, obadvoje ste se pljuvali kak ste mogli, ali ono je bilo... jako. Stvarno si se nisko spustil. Nije baš najbolja predispozicija za jednog moderatora.

Neovisno o tome, svako može pogriješiti, pa stoga ak je Sleđ imal šansu zakaj ju i ti ne bi dobil. Moj glas imaš.

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #5 : Studeni 19, 2010, 10:50:05 prijepodne »
BobRock, gledaj: dok su rasprave, svađe i pljuvanja išla pod temama iz politike, sve ok - u žaru borbe svašta se tolerira.

Ali kad on u temi gdje ja spominjem svoju ženu i djecu ide pljuvati po mojem moralu i poštenju - o kojima ne zna ništa osim ovih forumskih podjebavanja - e, tu nema praštanja ni obzira!  >:D
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2010, 10:52:15 prijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #6 : Studeni 19, 2010, 11:35:35 prijepodne »
Bilaj, jesi li pročitao sledžove poruke ispred mojih? Imaš li komentar na njih?

U podforumu za predstavljanje ja napišem svoje osobne podatke, i što onda uslijedi? Čime je to bilo izazvano? Kako se to uklapalo u temu o predstavljanju?

Sledgehammer u to vrijeme više nije bio moderatort kada ti je pisao u predstavljanju. A ti si se deklasirao time što si napravio upravo ono što meni cijelo vrijeme spočitavaš.

Drugim riječima, možeš nas uvjeravati u štogod hoćeš - promijenio se nisi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #7 : Studeni 19, 2010, 11:40:35 prijepodne »
Ali kad on u temi gdje ja spominjem svoju ženu i djecu ide pljuvati po mojem moralu i poštenju - o kojima ne zna ništa osim ovih forumskih podjebavanja - e, tu nema praštanja ni obzira!  >:D

Tak je - ti jesi spomenul u istoj temi ženu i djecu - no pljuvanje po tvojem moralu nije pljuvanje i po njima. I nije to tako niti mišljeno, a kamoli napisano - znači da opet lažeš tim navodom! Srami se - ako uopće znaš kaj sram je!

Kaj to znači - da ja sada u svaki svoj post mogu dodati popis članova uže obitelji - i da to znači da mi nitko ne smije niš reći - jer bi se to tumačilo kao vrijeđanje njih?? A ti upravo tako nastupaš i tumačiš!!

C'mon, vidim da ti i dvoličnost i dalje funkcionira savršeno. Izvlači iz konteksta, parcijalni navodi, tumačenje samo onoga što tebi paše... fakat si "materijal"!

Stjepane, daj ga za mnoda - biliv or not, ja mu dajem glas, ionako će se sposrati sam po sebi u rekordnom vremenu, to je jače od njega.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #8 : Studeni 19, 2010, 11:55:33 prijepodne »
Slažem se s tobom, da Bilaj Sleđu nije niš rekel glede njegova vrijeđanja, nego je samo tebi to išel reć.

Za sleđa je dovoljno rijeći potrošeno, nije li?
I tu i na starom forumu (a i onom prije njega).

Ali trebao se okrenuti novom moderatoru i kvalitetama koji isti mora imati.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #9 : Studeni 19, 2010, 01:16:48 poslijepodne »
Stjepane, nije mi jasno zašto si od Newbie i Anđelka, koji su se javili za modove, odmah odustao. Možda im ne bi trebao dati politiku ili neki osjetljivi dio foruma, ali ako žele sigurno bi se našle neke teme u kojima mogu biti korisni. I ovo s glasovanjem su bedastoće, forum ima dva admina koji kontroliraju modove s minimalnim ovlastima i nije mi jasno kakvu štetu mogu napraviti, ako i naprave mogu samo u svojem dijelu za kojeg su odgovorni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #10 : Studeni 19, 2010, 04:29:16 poslijepodne »
Stjepane, nije mi jasno zašto si od Newbie i Anđelka, koji su se javili za modove, odmah odustao. Možda im ne bi trebao dati politiku ili neki osjetljivi dio foruma, ali ako žele sigurno bi se našle neke teme u kojima mogu biti korisni. I ovo s glasovanjem su bedastoće, forum ima dva admina koji kontroliraju modove s minimalnim ovlastima i nije mi jasno kakvu štetu mogu napraviti, ako i naprave mogu samo u svojem dijelu za kojeg su odgovorni.


Mislim da su privatni razlozi u pitanju, tak da od mojeg modanja nista...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #11 : Studeni 19, 2010, 05:59:11 poslijepodne »
Mislim da su privatni razlozi u pitanju, tak da od mojeg modanja nista...
I dobro da je tak.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #12 : Studeni 19, 2010, 06:16:42 poslijepodne »
Mislim da su privatni razlozi u pitanju, tak da od mojeg modanja nista...

Ti si zlonamjeran i pun predrasuda. Nisu ti strane rasističke primjedbe, a ako netko želi napraviti nešto za ovaj kraj i grad ti mu prebrojavaš krvna zrnca. Mislim da nisi za moderatora jer nisi objektivan.

Npr. http://www.forumgorica.com/tradicija/etno-udruga-kurilovec/

Oni koji su na tvojoj političkoj liniji su dobri (Ana), a oni koji nisu su loši (Rade, Lučić) ljudi i sramota za kraj.

I ovo pod.ebavanje s boljševizmom i optužbama da su poništeni glasovi (Mile car), a nisu, pokazuješ da ti je iznošenje neistina i podmetanja uobičajena praksa.



Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #13 : Studeni 19, 2010, 06:21:24 poslijepodne »
Stjepane, nije mi jasno zašto si od Newbie i Anđelka, koji su se javili za modove, odmah odustao.

Newbie tu proglašava diktaturu, a Anđelko javljanje izgleda kao inat Sledgehammeru. Zašto misliš da bi oni bili dobri moderatori?

Ja bih više volio da se javi netko s dobrim namjerama, netko tko želi pomoći, a ne odmoći.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #14 : Studeni 19, 2010, 06:24:41 poslijepodne »
Moj glas vrijedi duplo, s obzirom da je Bandić ušao u drugi krug na predsjedničkim izborima, hahahahahaha
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...