Autor Tema: Sledgehammer razriješen dužnosti  (Posjeta: 6799 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Sledgehammer razriješen dužnosti
« Odgovori #15 : Studeni 19, 2010, 11:54:15 prijepodne »
@Rožica-ljutibijes: i HDZ je pošteno i demokratski došao na vlast, a da li je to bilo najbolje rješenje za Hrvatsku?

@Stjepane: između poštenje&demokratsko i HDZ staviti znak ( = )  jednakosti, po meni je apsolutno NESPOJIVO, čak i grešno.  I da, što su na vlasti, rješenje za Hrvatsku koju živimo apsolutno pogrešno, krivo, ubitačno.

Ne želim niti u najcrnjoj primisli imati tebe kao admina ovog foruma i Stjepana kao čovjeka ovakvog kakvog sam te doživjela putem ovog foruma od osnutka do danas, u bilo kakvoj dodirnoj sličnosti sa njima ZNA SE-glistama. Mislim da si uistinu pošteno postupio, demokratski odradio, javno i transparentno obznanio, objasnio i odlučio. Meni osobno dosta da bih napisala što jesam i mislila kako mislim, vrijeme će pokazati da li sam pogriješila.

Ah, da svi manje ili više griješimo - ta ljudi smo, ali je veliko kada čovjek to i prizna ili čak se zauzme na najpošteniji način to ispravi, popravi itd.

Dakle Stjepane povući bilo kakvu paralelu između tebe i tvog čina i HDZ-a i njihovog zlodjelovanja, oprosti, ali meni je neprihvatljivo i neprimjereno.

Nadam se da si/ste me shvatili i razumjeli. S poštovanjem - Rožica-ljutibijes

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Sledgehammer razriješen dužnosti
« Odgovori #16 : Studeni 19, 2010, 12:23:14 poslijepodne »
Sledge je posao odradio u svom već prepoznatljivo-predvidivom stilu i forum je uspio odmaknuti od prčije i konstantnog spamanja jednoumljem zasljepljenih sljedbenika jedne stranke.

Takav razvoj situacije , po mom mišljenju bio je i planiran i nema tu ništa loše, jedino čini mi se loša je reakcija nekih poput one bezobrazne i iritantne ljuto-bijesne forumašice, koja je kao zmija iza kamena jedva dočekala da grizne, a i dalje ne shvaća da smjena Sledgea nije povratak "na staro", nego korak koji bi konačno ovaj forum izdigao i temama i interesom i tako se približio i privukao većinu normalnih građana bez straha da će odmah biti etiketirani od strane političkih umobolnika.

U svakom slučaju Sledge je ono, zbog čega je i postavljen , dobro odradio i mislim da to nebi nitko bolje.

Hvala za riječi razuma - šteta što više ljudi razmišlja guzicom nego glavom, što je emocionalna argumentacija važnija od racionalne - no takova je cijela nacija, stoga i ne čudi. Znao sam da bu tako - ja nikada nisam pripadao većini, i drago mi je zbog toga, jer sam o većini i prosjecima već rekao dovoljno.

I ja čekam jednog koji će mi pokazati i dokazati da je moj posao bio loš. I koji će "motivirati" ljude da više rade, da ih bude više ovdje, da više pišu.

Možemo otvoriti i malu kladionicu da nebu ništa bolje. Jer razlozi su negdje dalje, no ljudima je bitno da imaju nekoga opipljivog po kome mogu drviti - i tu sam bio ja.

Znam da sam pogriješio u jednom - što sam uopće bio čovjek prema onima koji su to najmanje zaslužili, i što sam uopće razgovarao i pričao sa ljuidima, ne želeći da ostanu "neriješeni" slučajevi koji ostavljaju gorčinu u ustima. Očito je trebalo samo ognjem i mačem - jer batina je stvarno iz raja izašla.

I dobar je strah - kome ga je Bog dao. Jer htjeli mi to ili ne - ali samo strah rezultira i poštovanjem i nekakvim redom i disciplinom. Ja sam, u svom silnom" zlu", postigao da me se nitko nije bojao - što je bila očita pogreška. Nema veze - no zanimaju me "demokratski standardi" budućeg rukovodstva.

P.S. Vidim da su opet počele šifre "MI-gliste" i slične ribičke fore koje nikada nisam razumio... čekaj da dođu i ostali koji unapređuju hrvatski jezik na tako inteligentnoj razini...
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2010, 12:24:56 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”