Anketa

Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?

Da
12 (38.7%)
Ne
19 (61.3%)

Ukupno Glasova: 30

Glasanje završeno: Studeni 18, 2010, 11:38:40 prijepodne

Autor Tema: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?  (Posjeta: 16288 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #45 : Studeni 18, 2010, 06:47:17 poslijepodne »
Evo demokracije na djelu!
Narod je presudio.
Nadam se da ste zadovoljni rezultatima, da je pravda zadovoljena i da su na licima samo osmjesi!
Vjerujem da će od sad na dalje na ovom forumu biti samo ljubav bez granica.

No, forumu i dalje fali moderatora, ili sam se nekaj zabunila?
Tko je sljedeći koji će svojim primjerom pokazati kako se to zapravo radi?
Ili će Stjepan uzeti mač i žezlo i apsolutistički rezati na prvu krivu?
To mi se čini najbolja opcija, ali meni sve paše, jer sam malo tu. Bit će svakako zanimljivo vidjeti kako će se ovo mjesto razvijati u budućnosti. Veselim se tome!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

amarkulin

  • Gost
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #46 : Studeni 18, 2010, 07:09:41 poslijepodne »
Markulin, ti si ... Ti si ..., ti si ... Uništio si ... Imaš li ...

Hoće li ovo đubre od čovjeka ikad začepiti svoju poganu gubicu?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #47 : Studeni 18, 2010, 07:10:57 poslijepodne »
Mislim, da je vrijeme za smirivanje... ne takve epitete ljepiti, nikuda to ne vodi

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #48 : Studeni 19, 2010, 12:06:36 poslijepodne »
Hoće li netko stati na kraj tom markulinu??

Smeće, pogana gubica, đubre...??  ??? ??? ???  Hej, ja nikada nikome nigdje nisam rekao ništa ni približno tome, i molim da se ovo sankcionira, jer je debelo prešlo sve granice. Kao da nije dosta što je stavio svoju sliku u avatar - i to je već previše!!

Zamislite sada takvu spodobu, koja je takva svaki dan i uvijek, i kojoj usput daš velike mod-admin ovlasti - znate li gdje i kada vam je kraj??

A ja sam, kao, iskompleksiran??  ::) ::) ::)

Eto, tko nije bio, sada zna kako je izgledao stari forum i zašto je propao. Pametnom dosta.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #49 : Studeni 19, 2010, 12:27:25 poslijepodne »
Smeće, pogana gubica, đubre...??  ??? ??? ???  Hej, ja nikada nikome nigdje nisam rekao ništa ni približno tome, i molim da se ovo sankcionira, jer je debelo prešlo sve granice.
Slažem se da je debelo prešlo granice. I tebe stvarno nis videl da tak direktno vrijeđaš, kaj ne znači da indirektno vrijeđanje nije loše. Zato me je dost iznenadil.
Citat:
Kao da nije dosta što je stavio svoju sliku u avatar - i to je već previše!!
Ha - ha - ha!   :D
Ovak dobro se još dugo nis nasmijal. I to još od tebe??? Ko bi ti reko.   ;)  ;D
Citat:
Zamislite sada takvu spodobu, koja je takva svaki dan i uvijek, i kojoj usput daš velike mod-admin ovlasti - znate li gdje i kada vam je kraj??

Takav ne smije uopće biti, a kam pak svaki dan. Ako bu bil moderator i ako bum pročital da kao moderator nekog na sličan način vrijeđa, ovako direktno i ružno, ja ču prvi otvoriti novu temu sa referendumom protiv njega.

Niko ne smije vrijeđati. A moderator pogotovo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #50 : Studeni 19, 2010, 12:46:08 poslijepodne »
Eto, da sam moderator, sada bih već odavno zatvorio ovu temu. Ne zato jer je o meni, nego zato jer je referendum gotov, i nema više smisla. Ili nekome ipak ima - jer je to dio dogovora?

Molim da se tema zaključa. I sve slične teme - i da se forum okrene budućnosti.

Iako mi nekaj govori da je to ipak malo prevelik zalogaj za Stjepana i njegove najnovije ideje, jer svi sve znaju dok su opozicija, no kad dođu na vlast - vide da to kako su oni smatrali baš i "nije tako"... a ne sumnjam da će i ovdje biti tako.

Zato me i čudi kaj najglasniji bukači nemaju interesa za moderatorstvo (ili se i to dogovara iza planjke??, onak demokratski kao i ovaj referendum i moja smjena - s pesima lutalicama pred vratima), tj. kaj imaju toliko mozga da ipak shvaćaju da to nije "sam tak"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #51 : Studeni 19, 2010, 01:05:14 poslijepodne »
Ne, Sledge ne vrijeđa. On kolege s foruma naziva "psima lutalicama pred vratima".

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #52 : Studeni 19, 2010, 01:21:09 poslijepodne »
Anđelko i ti bi mogao malo stati na loptu, jedino ako ti nije cilj isprovocirati Sleđa pa obojica dobite banane.
Najsretnije rješenje za sve nas bi bilo da jedan drugog stavite na ignore listu.

amarkulin

  • Gost
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #53 : Studeni 19, 2010, 01:22:30 poslijepodne »
Hajde se vrati na temu o mojem predstavljanju, pa reci kome je cilj koga isprovocirati?

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #54 : Studeni 19, 2010, 02:51:15 poslijepodne »
Stvarno se lako daš isprovocirati i spustiti na njegov nivo. Zašto mu primjerom ne pokažeš kako biti gospodin?

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #55 : Studeni 19, 2010, 03:04:34 poslijepodne »
Stvarno se lako daš isprovocirati i spustiti na njegov nivo. Zašto mu primjerom ne pokažeš kako biti gospodin?
Slažem se.

Znam da imate starih rana i da je nekaj teško zaboraviti. Naročito ak se čovjek osjeća dužan.

No, ajde da se sad, malo za promjenu, svaki potrudi biti bolji od drugoga. Kaj velite na to? Vjerujete da bi nam svima ovdje to bilo draže.

amarkulin

  • Gost
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #56 : Studeni 19, 2010, 03:15:03 poslijepodne »
Svaki put kad ja objavim primirje u ratu sa čekićarem, on uleti s vrijeđanjem po nekoj novoj temi u kojoj ja pišem (sjetimo se vrtića u Mlaki). Vidjet ćemo što će biti sljedeće...

amarkulin

  • Gost
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #57 : Studeni 19, 2010, 04:17:13 poslijepodne »
Eto, tko nije bio, sada zna kako je izgledao stari forum i zašto je propao.

Otkud ti ideja da je stari forum propao? Forum je zabranila politika. I time si pokazao koliko si informiran i zainteresiran kaj se događa u tvom gradu...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #58 : Studeni 19, 2010, 05:58:10 poslijepodne »
Svaki put kad ja objavim primirje u ratu sa čekićarem, on uleti s vrijeđanjem po nekoj novoj temi u kojoj ja pišem (sjetimo se vrtića u Mlaki). Vidjet ćemo što će biti sljedeće...

Onda ignoriraj kaj je napisal. Bar onaj provokantni dio. Ja to pokušavam u zadnje vrijeme i nejde mi loše. Ak bu mi previše onda ga stavim na ignore i mirna bosna. Ali valjda i sam znaš da nije vrijedno da se čovjek spušta niže od svojeg nivoa, samo da bi vratil oko za oko? Kaj ti to treba? I ti si direktor informatike? Ajde daj, pa valjda ne dozvoljavaš da te svako izbaci iz koncepta i da svako vidi tvoje slabosti i tvoj primitivizam? Se slažeš da takvo ponašanje niš dobrog ne govori o tebi? Onda kaj ti to treba?

Dobro, nis ni ja niš bolji kad se izživciram, ali to nije nikakvo tumačenje. S godinama se treba imati sve više pod kontrolom.