Anketa

Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?

Da
12 (38.7%)
Ne
19 (61.3%)

Ukupno Glasova: 30

Glasanje završeno: Studeni 18, 2010, 11:38:40 prijepodne

Autor Tema: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?  (Posjeta: 16268 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #30 : Studeni 16, 2010, 10:48:54 prijepodne »
Da kunta je kap koja je prelila čašu, čovjek koji je jako puno doprinosio a za njega se nemre reći da je HNS-ovac ili da se je stranački prepucavao, pa je zbog sledgha otišao.

Ti znaš da je otišao zbog mene (to ti je rekao)?

Očito se nameće mišljenje kako sam za sve (uvjetno rečeno) loše stvari ja kriv.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #31 : Studeni 16, 2010, 07:29:32 poslijepodne »

Za goričanku i inače nemam riječi, mada su se puno puta prepucavali ovdje na forumu, sad traje ljubav, jer su se složili, da je politika fuj i da je najlakše promatrati tu politiku sa svog trijema, ljuljajući se u svojoj fotelji, eventualno sa puškom u ruci, i mantrat, fuj, meni se politika ne sviđa, ali kaj mogu kad sam kilava i ne da mi se ništa mijenjat, zadovoljna sam tako, svi su oni isti, a vi se, volite, ljudožderi...
Zašto uopće pišeš na političkim temama? Nekome nešto dokazuješ?
Ja sam se u životu oprijedjelio, da me dira, i nepravda i brisanje postova koji ne vrijeđaju nikoga, a za koje neki pikzibner odluči da mu baš nisu po šlifu, pa ih obriše, i da, smeta me laž i smetaju me parade dobrodošlice kao u New Yorku i smeta me arhaično: "Svejedno mi je i svi su oni isti"!  Jer nisu!
A sad i dalje zajedno možemo pjevati: "Fly me to the moon..."


Pa prilično si riječi potrošio na nekoga za koga "nemaš riječi".

U pravu si da smo se Sledge i ja puno puta prepucavali na forumu. ALI, ono što me razlikuje od tebe i tebi sličnih istomišljenika, je činjenica da nikad nisam cendrala po forumu o tome, nisam tražila ičiju podršku, zaštitu i razumijevanje, niti je itko od vas forumaša ("vrlina čistih") napisao jedno jedino slovo slaganja ili neslaganja s njegovim načinom kad je bio sa mnom u konfliktu. Šutjeli ste mudro i veselo se cerekali iz svojih fotelja, svi do jednoga - osim jednom amarkulina na temi o homoseksualcima i jednom Točkice u temi o smrtnoj kazni. Svoja sam prava i mišljenje branila isključivo sama ili sam prijavila adminu kad mi je baš prešlo mjeru. Tada te nije boljela i vrijeđala nepravda?
E, pa sad se malo ja veselo cerekam i šta mi možeš :)

Kažeš da sad traje ljubav jer smo se složili oko toga da je politika fuj.
Pa ne smeta te valjda što "traje ljubav"? Kao da si malo ljubomoran na taj naš idiličan odnos?
Nije li cijela priča pokrenuta upravo zato jer mu zamjerate da je svakakav, fali vam što nije ljubazniji, a kad negdje "traje ljubav" onda ipak ni to ne paše?
Zanimljivo, kaj ne?
No, da te utješim, ne traje nikakva ljubav, samo trenutno na ovom forumiću, na moju veliku žalost, nema ni jedne poštene teme oko koje bi se počepusali.
To je prava nepravda.

Što se tiče mog političkog opredjeljenja i stava, uopće mi se ne raspreda ovuda. Najmanje s tobom i ekipom koja misli da sve zna najbolje.
U Hrvatskoj politike u pravom smislu riječi nema. Ne postoji. Sve što nam se servira na dnevnoj bazi je hrpa politikantskih floskula za koje nemam vremena jer radim više nego ikad, tako da bi mogla normalno živjeti.
Mislim da u toj dnevnoj "politici" i previše sudjelujem jer mi je nametnuta u svakoj pori života, tak da mi nemoj zamjeriti kaj još ovdje nemam potrebu piskarati o goričkoj vrloj političkoj sceni.
Ima vas dovoljno na tim temama i bez mene.
A kad već spominješ moju navodnu političku pasivnost (o kojoj btw nemaš blagog pojma), mislim da žvrljanje po forumu nije način na koji se bu nekaj bitno promijenilo, a za mlaćenje prazne slame nemam ni volje ni vremena.
So, fly me to the moon  ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #32 : Studeni 18, 2010, 12:20:46 poslijepodne »
Jel mi to more neko objasniti:

Pitanje:    Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?  (Glasanje završeno: Danas u 11:38:40)
Da    - 12 (38.7%)
Ne    - 19 (61.3%)
   
Ukupno glasača: 30



Kaj 12 + 19 nije 31?   ::)

Štef, daj pofixaj taj defect.   :)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #33 : Studeni 18, 2010, 02:16:03 poslijepodne »
To je zbog jednog člana koji je dao svoj glas, a onda je obrisao svoj korisnički račun. Izgleda da procedura koja broji ne uzima to u obzir. Uvidom u tablicu u kojoj se bilježe glasovi vidi se da je svoj glas dalo 30 aktivnih članova.

12 je dalo svoj glas za, a 18 ne podupire Sledgehammerovo moderiranje.

To je za sada najveći broj korisnika foruma koji su dali svoj glas u nekoj anketi (Do sada je najviše glasova bilo u odabiru za jednu od slika, ali tamo je svaki član mogao dati dva glasa).


Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #34 : Studeni 18, 2010, 03:35:14 poslijepodne »
12 je dalo svoj glas za, a 18 ne podupire Sledgehammerovo moderiranje.

Znači ovog jednog koji je otišel ne računaš, ali nisi reko ni riječ zašto to tak vidiš? Pa nije prije početka ankete otišel. Niti se poslije početka ankete registriral. Formalno nije prekršil nijedno s tvoje strane zadano pravilo.

Zapravo bi mu se trebalo dati dva glasa jer je svojim postupkom samo dodatno podcrtal svoje mišljenje.   ;)

A da nije možda otišel jedan koji je glasal za "DA", pa treba jedan "DA" glas izbaciti iz statistike - ako već izbacujemo glasove?   :D

No dobro, dosta je zezancije. Kaj sad?

Pisal si "Ovaj referendum je zbog toga da se rasčisti da li većina podržava moderatora." Po rezultatima definitivno imamo većinu za jedan smjer, samo da li je za tebe ova većina zadovoljavajuća za neku odluku?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #35 : Studeni 18, 2010, 03:54:28 poslijepodne »
Znači ovog jednog koji je otišel ne računaš, ali nisi reko ni riječ zašto to tak vidiš? Pa nije prije početka ankete otišel. Niti se poslije početka ankete registriral. Formalno nije prekršil nijedno s tvoje strane zadano pravilo.

Zapravo bi mu se trebalo dati dva glasa jer je svojim postupkom samo dodatno podcrtal svoje mišljenje.   ;)

A da nije možda otišel jedan koji je glasal za "DA", pa treba jedan "DA" glas izbaciti iz statistike - ako već izbacujemo glasove?   :D

No dobro, dosta je zezancije. Kaj sad?

Pisal si "Ovaj referendum je zbog toga da se rasčisti da li većina podržava moderatora." Po rezultatima definitivno imamo većinu za jedan smjer, samo da li je za tebe ova većina zadovoljavajuća za neku odluku?

Nije to da ga ja ne računam, SMF aplikacija ga ne računa, u log tablici nema tog zapisa jer se brisanjem korisničkog računa obrisao i taj podatak. Očito da je taj slučaj otkrio bug u aplikaciji koja ne broji slogove već pribraja brojeve što je poprilično ofrlje sa strane programera koji je očito zaboravio isprogramirati da se i oduzima u slučaju brisanja članova.

To što je netko dao svoj glas i onda odlučio da ga se obriše kao člana ovog foruma znači da njemu nije stalo da bude član foruma i uopće ne vidim zašto bi se onda njegovo mišljenje uzimalo u obzir? Bez obzira na to za što je dao svoj glas.

Tebi je to možda zezancija, ali netko bi mogao poprilično ozbiljno shvatiti tu zezanciju pa da se opet povedu priče o lažiranju ovog referenduma koje su već polako počele kružiti.

Kao što sam već rekao, ovdje je previše politikanstva i prikrivenih motiva.

Da nisam imao namjeru poštivati rezultate ne bih ni pokrenuo ovo. Pa nisam ja Vlada RH.

amarkulin

  • Gost
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #36 : Studeni 18, 2010, 04:57:59 poslijepodne »
Tako da bih čak i volio da o meni odlučuju moji najveći kritičari, jer ne sumnjam da bi se i tu pokazao onaj sindrom naših političara prije i poslije izbora; prije sve znaju, od toga tko, što, zašto, pa čak i kako nešto riješiti - poslije odjednom utihnu, oglupave preko noći, odjednom ništa ne znaju, a ponajprije zaborave principe i metode na koje su se pozivali pred izbore.

Iako nisam odlučivao u ovoj anketi, moj stav je bio jasan i samo bi povećao omjer. I nemoj računati na to da ću sada utihnuti. Više me nećeš moći utišati svojim klasičnim načinom:
1. izbrišeš moju raspravu
2. izvrijeđaš me
3. zaključaš temu
Sad ti je većina pokazala koliko stvarno cijene tvoj rad kao moderatora. Uzdravlje!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #37 : Studeni 18, 2010, 05:50:41 poslijepodne »
Ajmo ljudi dosta!

Stvar je završila i sad možemo gledati naprijed, a ne onog na podu još i cipelariti.

Ja bi da se ova tema zaključa, ako može.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #38 : Studeni 18, 2010, 05:54:52 poslijepodne »
Markulin, ti si zadnja osoba na svijetu (ponavljam: na CIJELOM SVIJETU) koji ima pravo bilo koga prozivati za moderiranje. Ti si sramota za moderiranje, ti si jedinična mjera za zloupotrebljavanje ovlasti moderatora. Uništio si dva foruma, no i dalje se bahatiš. Imaš li ti špigl doma uopće, pogledaš li se koji puta?

Po debljini džon-obraza, ni tadašnji Ivić Pašalić ti nije do gležnja - toliko si dvoličan. Stvarno misliš da smo svi budale koje se ničega ne sjećaju, ništa ne znaju, pa ćeš nam ti reći kako stoje stvari...

Sve to kaj si nabrojao - ti si na starom forumu radio pet puta dnevno, bez obzira na bilo koji kriterij osim povrede tvog napuhanog ega. Koji je išao ruku pod ruku sa partijskim zadacima bezobzirnog i bezkriterijskog uništavanja svakoga tko je mislio slobodno i protupartijski, znači onako kako si dozvoljavaš sada uzimati kao izgovor! I još se usuđuješ nešto reći?

Dečec moj dragi, ima jedna izreka o govnima i o plivanju...

Kaj je, BobRock?? Nisi bio takav donedavno, onda ti je ratna perjanica pasala? Još jedan "dvolični"?? Ma neeee....
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #39 : Studeni 18, 2010, 05:56:34 poslijepodne »
Ma kakvi pod kljuc, sada cemo svi po Sledgeu, da nas zapamti... kak si reko, idemo ga iscipelariti za svaki slucaj:)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #40 : Studeni 18, 2010, 06:04:40 poslijepodne »
Mogu mi s jezikom cipelariti po ...  >:D >:D >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #41 : Studeni 18, 2010, 06:05:59 poslijepodne »
Ajde sledge, primi to dostojanstveno... jes da malo ego pogodjen, ali nis strasno... popi dva mala i opusti se:)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #42 : Studeni 18, 2010, 06:10:38 poslijepodne »
Nije meni povriješen ego - nego me smeta što je nekorektnost i dvoličnost opostalo pravilo ponašanja čak i ovdje.

Glede ega - nema beda, ja sam zadovoljan, nemam više obveza nikakvog oblika jer je Stjepan "prezauzet", pa i ne moram deset put na dan dolaziti vidjeti tko je podilkanio do kraja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #43 : Studeni 18, 2010, 06:11:47 poslijepodne »
Nije meni povriješen ego - nego me smeta što je nekorektnost i dvoličnost postalo pravilo ponašanja čak i ovdje, i to od onih od kojih se najmanje nadaš.

Glede ega - nema beda, ja sam zadovoljan, nemam više obveza nikakvog oblika jer je Stjepan "prezauzet", pa i ne moram deset put na dan dolaziti vidjeti tko je podilkanio do kraja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: [Referendum] Podupireš li da Sledgehammer i dalje obavlja dužnost moderatora?
« Odgovori #44 : Studeni 18, 2010, 06:22:48 poslijepodne »
Evo nakon pet dana hlađenja zbog rasprave glede gospodina Sladge-a, da se dovežem jer sam se hladio "zbog mogućeg utjecaja na forumaše", a drugi koji su razvukli raspravu na tri stranice nisu osim opomene dobili ništa.
Pustite čovjeka koje ji smjenjen sa dužnosti na miru nije se lijepo naslađivati, ma tko kakvo mišljenje imao o tom čovjeku.
Zanima me objektivnost nekog budućeg moderatora.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...