Autor Tema: Popis opomena i bannova  (Posjeta: 2622 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Popis opomena i bannova
« : Studeni 03, 2010, 08:55:16 prijepodne »
U ovoj temi, koja je vidljiva svima na forumu, moći će se vidjeti da li je netko dobio opomenu i koju, te da li je možda razlog njegove "neaktivnosti" to što je banniran.

Ova tema ima samo informativnu svrhu, i nije namijenjena ikakvoj raspravi forumaša.

Ovu temu otvara BobRock, za njega drugom opomenom zbog vrijeđanja. Nikome, pa tako ni meni, ne može ovdje reći "ti si kreten". Možda se tak doma nafčil razgovarati, ali ovdje to neće raditi, i takav način otvorene i direktne konverzacije neće se nikome tolerirati.

Opomenu samo dopunjuje njegovo služenje lažima - ja nisam nikoga protjerao sa foruma, oboje koji su otišli - otišli su jer su to htjeli, plemenitašica nije bila čak ni opomenuta, dok je Markulin bio dva puta, nitko nije bio niti bannan, niti mu je od strane bilo koga iz rukovodstva foruma brisan profil. Ljudima jednostavno ne paše da ne mogu raditi kaj hoće, i ne paše im da se prema njima imalo odnosi na onaj način na koji oni sebi dozvoljavaju da se odnose prema drugima. Vrijeđali bi, prozivali i omalovažavali, no kada se isti koncept usmjeri prema njima, onda je zlo i naopako. E pa ti ljudi će ipak morati naučiti da to tako baš i ne ide - baš kao BobRock sada. Proziva, spušta, podmeće - a kada mu se samo veli da spusti nos - odjednom gubi prisebnost i ne kontrolira se. Post je obrisan, a moj mu je savjet da malo stane na loptu, i ne ponaša se iskompleksirano i prgavo kao pravi BobRock. Ovo ipak nije strip - bez obzira koliko on dobar bio.

Ako mu je krivo kaj sam mu rekel da je trebao samo i letimično proći sajt da bi doznao sve kaj hoće, ja mu nemrem pomoći, no link koji traži je u samom izborniku na homepageu.

No i takova objašnjenja se više neće davati, ona su rezervirana za admin/mod panel.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Popis opomena i bannova
« Odgovori #1 : Studeni 07, 2010, 02:26:53 poslijepodne »
Nino_VG, prva opomena, vrijeđanje i laži, da ne velim netočni navodi.

Odmah i druga, dvaput brisani postovi zbog offa, i unatoč tome (kao i poruci na PP) ne posustaje... neka!  ^-^

Nino_VG, bann 3 dana zbog nepoštovanja offtopica, opomena, upozorenja i poruka na PP.
« Zadnja izmjena: Studeni 07, 2010, 03:07:36 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Popis opomena i bannova
« Odgovori #2 : Studeni 07, 2010, 03:54:30 poslijepodne »
Kakva vrijeđanja i kakve laži, navedi primjer?!!