Autor Tema: sleđ .....  (Posjeta: 2633 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
sleđ .....
« : Rujan 12, 2010, 06:35:20 poslijepodne »
... napišeš odgovor na post i onda ga zaključaš .... veliš da je novi forum UMOBOLNICA ... Što bi onda ljudi trebali pomisliti o Velikom Moderatoru ???    :P
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: sleđ .....
« Odgovori #1 : Rujan 12, 2010, 07:22:22 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: sleđ .....
« Odgovori #2 : Rujan 12, 2010, 10:26:53 poslijepodne »
... napišeš odgovor na post i onda ga zaključaš .... veliš da je novi forum UMOBOLNICA ... Što bi onda ljudi trebali pomisliti o Velikom Moderatoru ???    :P

Tako je - napišem post i onda ga zaključam. Što je u tome neobično? Tema je došla do svojeg kraja, a ovdje se nećemo spuštati na njihovu razinu i baviti se drugim forumima. Kako rekoh - doznali smo da isti postoji, i što bi sada trebali? dramiti o njemu i čuditi se k'o pura dreku nad time? Forum k'o forum - ima ih na desetine u Hrvatskoj, što bi se još trebali zamarati sa njime?

Jesi li i njih pitao da ti objasne razinu njihove komunikacije, uvreda i mene i ovog foruma??

Nisi?? A zašto??

Što će ti ljudi misliti o meni - uopće me ne zanima (kao što ni njih ne zanima što ja mislim o njima). Imaju za to svoj forum, odi tamo pa ih pitaj kaj ti nije jasno. Naravno, "siguran" sam da će ti odgovoriti, a posve tolerirati pozivanje na red za intonacije njihovih postova i tema usmjerenih protiv mene i ovog foruma. Taj forum i postoji isključivo zato da peru svoje frustracije činjenicom što više ovdje ne mogu raditi što požele.

BTW, već je rečeno da ako ti nekaj nije jasno, imaš PP; članovi nemaju kaj javno prozivati moderatore, ja tebi ne odgovaram za svoj rad ovdje. Pošalji PP, pitaj gdje te svrbi, a teme se ne pokreću. Odsad pa ubuduće na znanje.

Pročitaj i EULU i nova pravila foruma, tamo ti to isti piše. Tak da nebu drugi puta "nisam znao".

Joža, isto se i tebe tiče - ak te ovdje smeta, odi tamo. Svatko gospodari svojim odlukama i stavovima, nitko nikoga ne tjera, ali ako ti se ne sviđa - nemoj sjediti na dva stolca protiv ovog foruma.
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2010, 10:28:38 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”