Autor Tema: Brisanje postova  (Posjeta: 3139 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Brisanje postova
« : Kolovoz 28, 2010, 10:38:03 prijepodne »
Pred par minuta sam poslao poruku. Na Goričankino pitanje "kaj ja ne smijem koristiti riječ GLUPO", nadovezao sam se komentarom kako nismo navikli da Goričanka sudionike u raspravi koji misle drukčije od nje proglašava GLUPIM.

Što se dogodilo s tim postom?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Brisanje postova
« Odgovori #1 : Kolovoz 28, 2010, 10:45:54 prijepodne »
Pred par minuta sam poslao poruku. Na Goričankino pitanje "kaj ja ne smijem koristiti riječ GLUPO", nadovezao sam se komentarom kako nismo navikli da Goričanka sudionike u raspravi koji misle drukčije od nje proglašava GLUPIM.

Što se dogodilo s tim postom?

Hihihihihihihihihihihihihihihihihihihih   
Fata daj još jednu pivu dok nije počelo....... Ah počelo je.  ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Brisanje postova
« Odgovori #2 : Kolovoz 28, 2010, 10:48:19 prijepodne »
Obrisan je, jer predstavlja off u toj temi, i jer navlači razgovor u drugom smjeru od teme. Takvi komentari - kako se tko izražava - se bespotrebni u temi koja se bavi prometom. Obzirom je to već treći post intoniran u tom smjeru, obrisan je, a isto će se desiti i ostalima. Molim držanje teme, off neću dozvoljavati. To sam rekao i tako će biti.

I za takove stvari ubuduće koristi PP, nema pokretanja tema.

Da, počelo je. Morate se naviknuti na to. I odviknuti od takvog ponašanja.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Brisanje postova
« Odgovori #3 : Kolovoz 28, 2010, 10:52:19 prijepodne »
Ako se nemozemo izraziti sa misljenjem da je neko glup, pa kaj cemo uopce pisati po forumu? Daj sledge ohladi malo, heheheh.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Brisanje postova
« Odgovori #4 : Kolovoz 28, 2010, 10:57:45 prijepodne »
Ako se nemozemo izraziti sa misljenjem da je neko glup, pa kaj cemo uopce pisati po forumu?

Možete, ali ne u temi. Imaš PP da to nekome veliš.

A ako nemaš kaj drugo pisati po forumu (osim da je netko glup i to komentirati), onda te žalim. Nađi neki drugi forum gdje ćeš moći razgovarati o tome i na toj razini.

Markulin, imaš upozorenje. Nećeš nikoga provocirati, pridržavati ćeš se pravila i kulture foruma. Nema pokretanja tema ovog tipa više, možeš se obratiti PP admin/mod timu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”