Autor Tema: PP  (Posjeta: 3785 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
PP
« : Kolovoz 24, 2010, 09:26:40 poslijepodne »
Blago forumu na kojem ne radi PP, tj. članovi između sebe ne mogu izmjenjivat privatne poruke :P

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: PP
« Odgovori #1 : Kolovoz 24, 2010, 09:29:15 poslijepodne »
Blago forumu na kojem ne radi PP, tj. članovi između sebe ne mogu izmjenjivat privatne poruke :P

Dobro koji Q izvodiš, lažeš i beljiš se? Želiš isprovocirati izbacivanje? Privatne poruke rade. Tvoju prouku sam dobio i na mail i vidim je na forumu.

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: PP
« Odgovori #2 : Kolovoz 24, 2010, 10:00:49 poslijepodne »
Evo Q se ispričavam što brže tipkam nego neki, pa sam prije očekivao odgovor, ali glavno da je stigao. :-X

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: PP
« Odgovori #3 : Kolovoz 25, 2010, 09:47:38 prijepodne »
A kaj se ti ovdje non stop javno buniš ko malo dete? Glumiš uvrijeđenu damu. Kolko ti imaš godina? Pa nismo u malom vrtiću. Daj se malo smiri, jel može?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: PP
« Odgovori #4 : Kolovoz 25, 2010, 12:03:22 poslijepodne »
... se non stop nekaj buni kak da je z Velike Bune .... ili mu je morti Matija Gubec kakva daljna familija ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: PP
« Odgovori #5 : Kolovoz 26, 2010, 01:20:29 poslijepodne »
A kaj se ti ovdje non stop javno buniš ko malo dete? Glumiš uvrijeđenu damu. Kolko ti imaš godina? Pa nismo u malom vrtiću. Daj se malo smiri, jel može?

Profil korisnika, zadnji postovi pa pogledaj od zadnjeg prema prvom ;) Možda postane jasnije što me izazvalo na takvo ponašanje.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: PP
« Odgovori #6 : Kolovoz 26, 2010, 01:51:00 poslijepodne »
A kaj se ti ovdje non stop javno buniš ko malo dete? Glumiš uvrijeđenu damu. Kolko ti imaš godina? Pa nismo u malom vrtiću. Daj se malo smiri, jel može?

Profil korisnika, zadnji postovi pa pogledaj od zadnjeg prema prvom ;) Možda postane jasnije što me izazvalo na takvo ponašanje.

Ma sve sam pročital odkad si došel sim na forum. Upoznat sam sa situacijom, ali opet ne vidim razloga za neko balavo ponašanje. Zar misliš da se moraš spustiti na neku nižu razinu da bi nekome mogao nešto pozakati / dokazati, ili vratiti oko za oko? To ti nije najbolja taktika, da se umjereno izrazim. Sačuvaj dostojanstvo i ne glumi uobraženog. Ili ih sve od*ebi, ili preskoči preko toga i probaj ponovo. Niti buš takvim ponašanjem mogel ikoga uvjeriti da si ti u pravu, ali ni ti nebuš mogel biti uvjeren. To ti nikamo ne vodi. Budi pametniji i pusti. Ovak samo govoriš o sebi, i to puno više nego kaj bi štel. Vjeruj mi. I to niš dobrog, makar ti i koristio te smajliće na kraju postova, ali to ti nemre zavarati onog koji pažljivo čita. Time samo još više gubiš na vjerodostojnosti. Ne zavaravaj sebe ni druge, tak nebuš daleko dospel.

Be cool.