Autor Tema: Komentari  (Posjeta: 12122 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Komentari
« Odgovori #30 : Prosinac 27, 2009, 10:45:19 poslijepodne »
6 minut razlike...

Ma jedno vrijeme je bilo po par sati, ali se sada unormalilo...

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Komentari
« Odgovori #31 : Siječanj 08, 2010, 11:54:34 poslijepodne »
Obzirom da je tema prerano zaključana "Bandić i njegova kandidatura", i kako sam jako zato  >:( odlučila sam zatrolati svojim postom pripremljenim  još u 23,20 sati, a istog nisam mogla poslati (dakle bez kršenja izborne šutnje), to činim pod ovom temom, pa molim KLJUČARE foruma da spoje pod odgovarajući naslov slijedeći tekst:


quote author=mlačanin link=topic=414.msg9408#msg9408 date=1262981170]
Čovjeće ne mogu slušati ,a ni gledati lupetanje sveznalice Bandića. Gleda u oči i laže,laže i opet laže.
Nema dokaza ali se ponaša kao da sve zna ……!!!!
Ludilo………..

[/quote]

Sorry, evo koliko sam puta gledala ova njihova sučeljavanja, još nisam vidjela, doživjela da je taj Banditć gledao pravo, direktno u kameru, dakle preko nje u mene, vas, nas i uputio nam tako direktno neku izjavu ili poruku.  :o Strašno  ???  I zato je točno da samo laže, laže i opet laže (baš bi pasala ona Alkina "Laži, laži, laži me, ti to radiš najbolje..." O0, naravno poslije DrIva Pobjegulje >:(

Ma slušam na Novoj TV u kadru kampanjskog putovanja u autobusu (riječi se jasno čuju) razgovor između ovog Redikula Banditća i njegovog redikulića-priljepka Ljuštine o sudjelovanju Redikula u emisiji Noćna mora, gdje jasno Ljuština govori kako tu emisiju gledaju... Redikul dodaje:..na što Ljuština odgovara:..."al i ti luđaci izlaze na izbore". ;) Pa nisam mogla vjerovati da to čujem ???, no i u drugim vjestima su istu snimku pustili i ponovili, što sam ponovo jasno čula.

Pokušavala sam pronaći taj video da prenesem link, ali nažalost, nije mi to uspjelo. Bolji znalci će vjerojatno na portalu Nove TV moći pronaći, a vjerujem da su mnogi gledatelji Nove TV to čuli.

Dakle, završno moj stav, negdje u sebi se nadam (a nada umire posljednja), da su građani ove zemlje IPAK dovoljno demokratski i u svijesti dozreli  8) da nam ne izaberu ovakvog REDIKULA  ;) na čelo države za predsjednika.

Ono što ja poručujem i želim ovom REDIKULU Banitću jeste: "...leti, leti daleko, iza dalekih gora, preko sedam oceana i mora, banditino jedna prava"... :D :P

Bio si, jesi i ostani REDIKUL, a predsjedničko mjesto prepusti onome tko makar sliči uljuđenom gospodinu 8)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komentari
« Odgovori #32 : Veljača 14, 2011, 05:49:37 poslijepodne »
Citat:
Najviše Online Danas: 44

Kaj se des nekaj zabadof delilo?  :o
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Komentari
« Odgovori #33 : Veljača 14, 2011, 07:41:29 poslijepodne »
Il su nekaj iskali, il su samo kontrole radi iskali?!

Il je se tak zanimljivo?? :D
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

amarkulin

  • Gost
Odg: Komentari
« Odgovori #34 : Veljača 15, 2011, 09:17:25 prijepodne »
A možda je Google povećal broj robota.  ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komentari
« Odgovori #35 : Veljača 18, 2011, 12:28:46 prijepodne »
Citat:
Birtija (Moderator: Mlačanin)

Po semi regula i štatuti ovomu bi se reklo vunzbacitel.  ;D  ;D  ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komentari
« Odgovori #36 : Veljača 18, 2011, 03:51:58 poslijepodne »
Citat:
Najviše Online Danas: 61. Najviše Online Ikada: 106 (Veljača 17, 2010, 02:08:10 am)

Kaj su došli obletnice slavit..?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komentari
« Odgovori #37 : Veljača 18, 2011, 04:07:51 poslijepodne »
Si prije igral na ZX Spectrumu il Commodoreu64 Sim City? Ista stvar.

Nema veze s raskrščem ( ionak smo o njemu sve već napisali) , al prisjetil si me starih dobrih vremena dok smo ganjali te mašinice po cele noći  :).

Ovaj tvoj Sim City nisem igral, ali River raid i Raid over Moscow bile su mi omiljene igrice ( pogotovo ova posljednja kad sam skužil kak s avionom izađem iz hangara  ;D).

HeHe, da nisi v to vreme još punil penel onda bi znal o čemu pričamo  :D :D

Wec Le Mans,Ninja massacre,Garry Lineker-Hot shot,Commando,Jet pac,bila je i nakakova Fifa 1990 il tak nekaj,Football manager,...
Mislim da još imam "katalog" igrice od "Duga softa" i druge velike "distributerov".  :D
wwwg tablice