Autor Tema: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!  (Posjeta: 27596 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #60 : Kolovoz 09, 2012, 06:54:35 poslijepodne »
U Veliku Goricu stigao jedan od najmodernijih strojeva za sabijanje otpada
 Visoki standardi zbrinjavanja otpada na odlagalištu Mraclinska Dubrava podignuti su na još višu razinu nabavom novog kompaktora – specijaliziranog stroja za sabijanje otpada.
 Riječ je o jednom od najmodernijih strojeva te vrste koji trenutno postoje na svjetskom tržištu, teškom 26 tona koji je proizvela finska tvrtka Tana. Vrijednost stroja je 2 milijuna kuna.
http://www.gorica.hr/2012/08/u-veliku-goricu-stigao-jedan-od-najmodernijih-strojeva-za-sabijanje-otpada/

Došla još jena Patria.  ;D
wwwg tablice

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #61 : Kolovoz 10, 2012, 09:39:14 poslijepodne »
A po čemu je taj stroj tako supermoderan?
Proćitavši naslov sam pomislio da je došao neki "Wall-E", žderač otpada koji sve radi sam, a kad ono bager sa klinovima na valjcima... hahahhahhaa. Supermoderno prerađeni tenk.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2012, 09:42:11 poslijepodne Zagorec BP »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #62 : Kolovoz 10, 2012, 09:59:58 poslijepodne »
Novi stroj za suzbijanje otpada
http://www.cityportal.hr/vijesti/novi-stroj-za-suzbijanje-otpada/

Pazi naslov... XĐ
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #63 : Listopad 10, 2012, 10:53:11 poslijepodne »
Velika Gorica za primjer Zagrebu u zbrinjavanju otpada
http://www.gorica.hr/2012/10/velika-gorica-za-primjer-zagrebu-u-zbrinjavanju-otpada/

Ni reči o čip(s) kantami tere su nam uvalili isti ti gracki oci i mačehe. I za tere smo plačali reket a ne služe ničemu; kanta- kanta a oho-ho skupla. * je kante nesposobne...

"Do 2018. do kada se u cijelosti mora srediti gospodarenje otpadom u državi, gradonačelnik poručuje da će uvesti sustav odvojenog sakupljanja biootpada, izgraditi uređaj za obradu te vrste otpada, a Mraclinska Dubrava trebala bi “udomiti” i pogon za obradu građevinskog otpada i otpada od rušenja, kompostane za zeleni otpad s javnih zelenih površina, sortirnice i pretovarne stanice za otpad. "

Do onda "građevinski otpad i otpad od rušenja" kak numero uno caruju po divlemi deponijami čiji su glavni i pretežiti "sadržaj". Numero due na istemi; preuređenje i čiščenje, sve kaj mi se neda sorterati jednem potezom šelem via "muko moja pređi na drugoga". Od dečje igrački, obleče i opreme, kokpita i štosdemfera od passata, nameštaja, tepijov, stolarije... (razno-razno)

Kam spada "otpad" od kolinja? (Osim na prečistač.)
Kaj je to "pretovarna stanica za otpad"?
wwwg tablice