Autor Tema: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!  (Posjeta: 27635 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #15 : Kolovoz 01, 2011, 01:21:08 poslijepodne »
Trobmblon,

bila bi veća korist da su presvukli novim slojem asfalta cestu kroz Mraclin

E vidiš, takvim presvlačenjem dolazi do loše izvedbe i upravo je to kontradiktorno onome što si u predhodnim postovima zagovarao. Budi dosljedan i nemoj pisati ovakve izjave ispadaš smiješan kontrirajući sam sebi.
Ja sam za temeljitiju i adekvatniju obnovu ulica koje će daleko duže biti u uporabi nego da presvlače slojeve preko postojećih uništenic ulica - cesta.

Probaj si barem, ako imaš kratko pamćenje pročitati što si zadnje pisao ili Ginko forte ;D

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #16 : Kolovoz 01, 2011, 05:52:45 poslijepodne »
Nikad bolja vlast, zato se prije nije nikada toliko gradilo.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #17 : Kolovoz 02, 2011, 11:48:14 prijepodne »
Bila bi veća korist da je asfaltirana glavna cesta kroz Mraclin (jer nju uništavaju mnogostruko i svakodnevno kamioni Čistoće, kao i mnogi drugi), no činjenica je da je upitan smisao takove operacije sada kada se postavlja kanalizacija - još bih više mrzio da naprave novi kolnik i onda ga u iduća dva mjeseca izrežu i zapune zakrpama zbog kanalizacije... budemo vidjeli - ionak se najviše dela u ulici koja je daleko od glavne, ali tam žive budžovani...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #18 : Kolovoz 02, 2011, 07:09:48 poslijepodne »
....ionak se najviše dela u ulici koja je daleko od glavne, ali tam žive budžovani...


Zanimljivo, ma kak je to moguće? Pikula, Pikula je kriv. ;D
Ne vičeš i ne psuješ na to, ne smeta ti, zanimljivo. 8)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #19 : Kolovoz 02, 2011, 08:46:03 poslijepodne »
Nisam rekao tko je kriv, no neka govorkanja po selu ipak imaju smisla. No kako ovo nije trač-rubrika (barem ja neću tako uništavati forum), to neka ostane za one ovdje - a ne sumnjam da će ih se "naći" - koji će sve "znati" iz prve ruke - tko, što, kako, s kim, zašto, preko koga, koliko...  ::) ::) ::)

Zašto bih vikao i psovao?  ??? ??? ???
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #20 : Kolovoz 02, 2011, 09:17:48 poslijepodne »
@Sledge: nekad nije lako razlikovati tračeve od govorkanja koja bi mogla biti istinita. Kad razgovaramo o cestama onda je jako važno čija je cesta (državna, županijska, gradska) tj. tko je nadležan za nju. Možda se nekad obnavlja sporedna cesta iz razloga što je za nju nadležan grad koji s glavnom ulicom kroz selo ne mora imati ništa ukoliko je ona županijska.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #21 : Kolovoz 02, 2011, 10:10:38 poslijepodne »
To mi je jasno - i moja zemlja je popušila takove "raspodjele".

@Sledge: nekad nije lako razlikovati tračeve od govorkanja koja bi mogla biti istinita.

Govorkanja koja bi mogla biti istinita su meni nekako ista stvar kao i tračevi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #22 : Kolovoz 03, 2011, 10:15:36 prijepodne »
Al ima jedna stvar, to jest velika greška... kad su strojevi vec bili tamo i radila se kurilovecka, kad se predje preko matice hrvatske ispred Pejaka vulkanizacije, ima 10 metara toliko sjebanog asfalta da je to prestrasno. Mozda ce nastavak Kurilovečke biti u nekoj drugoj fazi, ali taj dio su mogli bar poravnati. Postrugati i popraviti.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #23 : Kolovoz 18, 2011, 10:14:16 prijepodne »
Šetnica uz crkvu Sv. Petra i Pavla

Ovih dana započelo je uređenje prostora oko Crkve Sv. Petra i Pavla. Tako će uskoro biti ostvarena dugogodišnja želja župljana, a i svih žitelja Gradske četvrti Braća Radić da se na tom dijelu uredi šetnica.

Zemljani radovi su pri kraju, a tijekom ovog tjedna započeti će se popločavanjem površina oko crkve. Izvođač radova je VG Komunalac.

http://www.gorica.hr/2011/08/setnica-uz-crkvu-sv-petra-i-pavla/

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #24 : Kolovoz 18, 2011, 12:18:19 poslijepodne »
velike li investicije ... ne znam da li je to ravno sa izgradnjom hladnjaće ili sanacijom vodotornja ... sve ide punom parom ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
wwwg tablice

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #26 : Kolovoz 18, 2011, 06:07:10 poslijepodne »
Mediji iz drugih gradova u regiji primjećuju kako se Gorica brzo razvija!

Ekskluzivni interviju sa predsjednicom Gradskog vijeća i predsjednicom DC-a Vesnom Škare Ožbolt

jaska.info


....Grad Velika Gorica u kojem ste i predsjednica Gradskog vijeća, razvija se relativno brzo, brže od mnogih gradova u regiji....


http://jaska.info/novosti_detalji.aspx?IDClanka=2344



I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #27 : Kolovoz 19, 2011, 09:30:48 prijepodne »
Mediji iz drugih gradova u regiji primjećuju kako se Gorica brzo razvija!

Hahahahaha!  :D

Kako joj se taj novinar uvlači u šupak, pa to je strahota! Vjerojatno je pristala na intervju samo pod uvjetom da ona pripremi pitanja.  :D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #28 : Rujan 09, 2011, 10:13:08 poslijepodne »
Nekaj mi ni jasno...
Ovo proleče su oktopusi ( http://www.octopus.hr/radovi-na-visinama/ ) vrušili dimnak od toplane.Sad ga pak negdo ziđe.
Jel to mene malo kakti * percepcija (gluposti) il je kakov drugi "jack pot" f pitajnu ..? ???
wwwg tablice

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #29 : Rujan 09, 2011, 10:38:03 poslijepodne »
 Kol'ko sam ja čul, bil je zgoren iznutra i ni valjal, a još sam čul i da se malo nagnul (mizerno) pa su ga zrušili da naprave novi.