Autor Tema: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!  (Posjeta: 27569 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« : Srpanj 29, 2011, 05:43:40 poslijepodne »
„Od 95 godine u Gorici se nikad nije toliko gradilo“, rekla je predsjednica Gradskog vijeća, Vesna Škare Ožbolt koja je danas posjetila gradilišta, od Gorice sve do Mraclina. Kad svi projekti završe, kaže Škare Ožbolt, više od 95 posto građana bit će priključeno na infrastrukturu. „To je daleko iznad hrvatskog standarda! Vjerujem da će jesen pred nama biti jesen velikih otvaranja“, rekla je.

Šefica Vijeća nije se propustila osvrnuti i na reakcije oporbe koja tvrdi kako u gradu nema invesicijskog zamaha. Njima je pak poručila: „Neka sami dodju na teren i uvjere se što se i koliko radi“

http://www.rvg.hr/index.php?id=4239
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #1 : Srpanj 29, 2011, 09:06:44 poslijepodne »
kaže Škare Ožbolt, više od 95 posto građana bit će priključeno na infrastrukturu. „To je daleko iznad hrvatskog standarda! Vjerujem da će jesen pred nama biti jesen velikih otvaranja“, rekla je.


Najbolje bi bilo da postavi jedan javni toalet kod gradske uprave, tak da ga mogu svakih 5 minuta otvarati. ;D
Jesen bi mogla prije biti i jesen velikih zatvaranja ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #2 : Srpanj 29, 2011, 09:49:25 poslijepodne »
Jel' si i ti moron koji dalje od svoje stranačke knjižice ne vidi?

Zabole me neka stvar za to što bilo tko misli dok se radi, napreduje i otvara! I vjeruj mi da tako razmišlja svatko tko ima svoju glavu da s njom misli, a ne da je potpisao da će nekakav stranački nadređeni jebivjetar, najvjerojatnije podostqa gluplji od njega samog, propisivati kao će se o nečemu misliti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #3 : Srpanj 29, 2011, 10:40:38 poslijepodne »
Jel' si i ti moron koji dalje od svoje stranačke knjižice ne vidi?


Nije u redu i korektno glavonjića ovako vrijeđati. ;D

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #4 : Srpanj 30, 2011, 09:11:07 prijepodne »
Jel' si i ti moron koji dalje od svoje stranačke knjižice ne vidi?


Nije u redu i korektno glavonjića ovako vrijeđati. ;D

Samo potvrđuje Sledgehammerovu izjavu koliko si glup. Kad se i nešto radi ti ne vidiš dalje od partijske knjižice. Ovo je sve što možete pisati i reći protiv ove vlasi uz ovolike radove, da sjede na kavi ;D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #5 : Srpanj 30, 2011, 09:19:19 prijepodne »
... Što se obnove nekih prometnica tiče, radi Barišić, sve u šesnaest ... samo je žalosno što će večina njih, zbog loše izvedbe već za godinu dvije morat ići na sanaciju .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #6 : Srpanj 30, 2011, 09:35:52 prijepodne »
Započeli radovi u Buševcu

Na odvodnji Donjeg Turopolja intenzivno se radi. Danas su započeli radovi i u tehnoekonomskoj cjelini Buševec – Ogulinec. U prvoj fazi, za koju je predviđeno 6,1 milijun kuna, izvest će se ukupno sedam kilometara kanalizacije te dvije crpne stanice, u naseljima Novo Selo i Pušćine. Vrijednost cijelog projekta iznosi 16,7 milijuna kuna.

Radovi u ovoj cjelini dio su projekta „Vodoskok“. Kanalizacija Donjeg Turopolja jedan je od strateških objekata koje su aktualni gradonačelnik i njegova stranka obećali prije izbora. „Pripreme su bile opsežne i dugotrajne, a do realizacije je došlo zahvaljujući Vladi koja je osigurala sredstva iz projekta 305. Odvodnja u Donjem Turopolju stajat će ukupno oko 150 milijuna kuna, pa će i dalje biti najveći problem iznaći izvore financiranja, jer se ponovno postavlja i problem pročistača – kaže gradonačelnik Barišić.

Podsjetimo da se već naveliko radi na cjelinama Mraclin – Okuje te Kuče – Podotočje.

http://www.cityportal.hr/aktualno/zapoceli-radovi-u-busevcu/
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #7 : Srpanj 30, 2011, 09:41:58 prijepodne »
... Što se obnove nekih prometnica tiče, radi Barišić, sve u šesnaest ... samo je žalosno što će večina njih, zbog loše izvedbe već za godinu dvije morat ići na sanaciju .

Kurilovečka otvorena za promet


Nakon mjesec dana, koliko su trajali radovi na dijelu Kurilovečke od Matice hrvatske do Zagrebačke, ova je ulica ponovno otvorena za promet. Sanaciju vrijednu 889 tisuća kuna odradili su djelatnici VG Komunalca, a radovi su se odvijali u dvije faze. Na ukupnoj dužini od 400 metara potpuno je uklonjen postojeći asfalt i podloga, izrađena je nova tamponska podloga i ulica je asfaltirana u dva sloja. ;D

Bolje nisu mogli napraviti, Bravo HDZ i DC ;)

Ovi radovi, investicijski zamah u potpunosti opravdava DC-ov postupak. Dobro da nisu ostali sa prošlom nesposobnom oporbom na vlasti. Samo tako nastavite gospođo Škare Ožbolt, neka se i dalje naš grad razvija, neka se gradi :)
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #8 : Srpanj 30, 2011, 10:30:29 prijepodne »
Nije u redu i korektno glavonjića ovako vrijeđati. ;D

To je išlo onog glavonju Jaguara, ako se ne varam... ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #9 : Srpanj 30, 2011, 10:34:58 prijepodne »
... Što se obnove nekih prometnica tiče, radi Barišić, sve u šesnaest ... samo je žalosno što će večina njih, zbog loše izvedbe već za godinu dvije morat ići na sanaciju

A ti čak i to znaš!! Vauuuu.... "most impressive!" - rekao bi Darth Vader...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #10 : Srpanj 30, 2011, 09:05:15 poslijepodne »
... Što se obnove nekih prometnica tiče, radi Barišić, sve u šesnaest ... samo je žalosno što će večina njih, zbog loše izvedbe već za godinu dvije morat ići na sanaciju .

Kurilovečka otvorena za promet


Nakon mjesec dana, koliko su trajali radovi na dijelu Kurilovečke od Matice hrvatske do Zagrebačke, ova je ulica ponovno otvorena za promet. Sanaciju vrijednu 889 tisuća kuna odradili su djelatnici VG Komunalca, a radovi su se odvijali u dvije faze. Na ukupnoj dužini od 400 metara potpuno je uklonjen postojeći asfalt i podloga, izrađena je nova tamponska podloga i ulica je asfaltirana u dva sloja. ;D

Bolje nisu mogli napraviti, Bravo HDZ i DC ;)

Ovi radovi, investicijski zamah u potpunosti opravdava DC-ov postupak. Dobro da nisu ostali sa prošlom nesposobnom oporbom na vlasti. Samo tako nastavite gospođo Škare Ožbolt, neka se i dalje naš grad razvija, neka se gradi :)

Da se gore navedena iz Demokratskog Trgovačkog Centra samo malo raspitala, vidjela bi da ima prometnica koje su u puno lošijem stanju nego ova Kurilovečka. (čak i u samoj Gorici, da ne nabrajamo sela u okolici ...) Vi joj još i čestitate na tome ???

Čestitali su izvođačima mnogi prije vas ... da samo podsjetim ... kolodvorska ulica ... obnavljana 3 puta u nepunih deset godina (stanari su mislili da imaju privilegije kaj se njihova ulica tak često asfaltira ... jadnici, bez obzira kaj im ke susjed Tomo Vidović, ulicu su katastrofalno uredili.) Zatim Trg Stjepana Radića ... obnavljan je kao da su se djeca u osnovnoj školi igrala na satu tehničkog. Zatim Josipovićeva ulica ... Gradonačelnik ju je "svečano otvorio" 11. 12. 2010. (friški snijeg je pokrio a se ne vidi da je u stvari nezavršeno) Dovršena je tek početkom 5. mjeseca ove godine, ali kak ... katastrofalno ... tko ne vjeruje nek se preveze autom ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #11 : Kolovoz 01, 2011, 10:28:12 prijepodne »
kaže Škare Ožbolt, više od 95 posto građana bit će priključeno na infrastrukturu. „To je daleko iznad hrvatskog standarda! Vjerujem da će jesen pred nama biti jesen velikih otvaranja“, rekla je.


Najbolje bi bilo da postavi jedan javni toalet kod gradske uprave, tak da ga mogu svakih 5 minuta otvarati.

To ti je sigurno savjetovao istaknuti član HNS-a Zdravko Lučić lokalni kroner koji cijeli dan konzumira(čitaj loče) alkoholna piča u kafiću pored gradske uprave, pa ga je sram svakih 5 minuta ići na kemijsko čišćenje u WC kafića ovako bi imao dva pa bi kombinirao. ;D

To su viječnici HNS-a Gradskog vijeća grada Velike Gorice( mislim njega su prije koji mjesec šutnuli van)

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #12 : Kolovoz 01, 2011, 10:40:22 prijepodne »
Da se gore navedena iz Demokratskog Trgovačkog Centra samo malo raspitala, vidjela bi da ima prometnica koje su u puno lošijem stanju nego ova Kurilovečka

Gradonačelnik se drži prioriteta i Kurilovečka je sigurno veći prioritet nego cesta u Šiljakovini na koju ti ciljaš ;D


Čestitali su izvođačima mnogi prije vas ... da samo podsjetim ... kolodvorska ulica ... obnavljana 3 puta u nepunih deset godina (stanari su mislili da imaju privilegije kaj se njihova ulica tak često asfaltira ...

Slažem se, loše se radilo i nekvalitetno. Šparalo se na materijalu i fušalo. Zato bivša koalicijska vlast na čelu sa Piculom(SDP) i Beusom(HNS) nemaju više što tražiti u Velikoj Gorici, tu si, moram ti priznati potpuno u pravu. Nismo im dali ponovno povijerenje koje su izigrali.Veliki nesposobnjakovići, a pritom i veliki egoisti više ne vladaju ovim lijepim gradom.
Picula rodom iz Šibenika, a za Beusa se svašta priča kad se malo "progugla" saznaš kako Nacional piše da je Goran Beus "Lažni nijemac iz Turopolja", on tvrdi da je iz Splita, novinari ga prozivaju da je sa juga Balkana,...


http://www.nacional.hr/clanak/47301/lazni-nijemac-iz-turopolja



Ovo sa Kurilovečkom mi se jako sviđa što je potpuno uklonjen postojeći asfalt i podloga, izrađena je nova tamponska podloga i ulica je asfaltirana u dva sloja.

Napokon imamo gradonačelnika koji brine o gradu, radi kvalitetno i ne fuša. Građani Velike Gorice to vide i nagrađuju na izborima.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2011, 10:44:01 prijepodne tromblon »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #13 : Kolovoz 01, 2011, 11:58:00 prijepodne »
Kaj je - je! Nadam se da bu tak i dalje, a veseli i kaj su počeli radovi na kanalizaciji na potezu Buševec-Ogulinec... još da napravi novu cestu kroz Mraclin, koja je županijski prioritet, bilo bi super...  :D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #14 : Kolovoz 01, 2011, 01:07:37 poslijepodne »
Trobmblon,

Evo na primjer ... bila bi veća korist da su presvukli novim slojem asfalta cestu kroz Mraclin nego kaj su popravili onaj komad Kurilovečke.  (Biračko tijelo nije samo uži centar Gorice.)

Što spominješ opet Beusa i Piculu ?  Kad se obnavljala Kolodvorska i Trg Stjepana Radića, nisu oni bili na vlasti ....

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.