Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194186 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #180 : Kolovoz 28, 2010, 07:29:45 poslijepodne »
Brudet je bio izgleda jako dobar, koliko vidim na slikama bilo je zanimljivo.

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=202&Itemid=1

Već sedmu godinu za redom velikogorički HNS koncem kolovoza priređuje uličnu akciju "More dolazi k vama s HNS-om". Cilj akcije je podsjetiti da sve manje građana tijekom sezone godišnjih odmora može sebi i svojoj obitelji priuštiti odlazak na more ali i to da Velika Gorica još uvijek nema gradski bazen niti uređeno kupalište na nekome od obližnjih jezera.

U sklopu ovogodišnje akcije u velikogoričkoj krčmi "Tur" HNS-ovci su, predvođeni Goranom Beusom Richemberghom, saborskim zastupnikom, sinoć priredili i poslužili stotinjak porcija brodeta i viške pogače uz bevandu s Pelješca pa je degustacija primorskih delicija, garnirana glazbom dalmatinskih klapa i izvođača nakratko stvorila primorski ugođaj. U ugodnoj atmosferi građani su se družili s gradskim vijećnicima i dužnosnicima HNS-a a njima su se pridružili i gosti iz velikogoričkoga SDP-a i HSLS-a.

 

Slike pogledajte u našoj galeriji.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #181 : Kolovoz 28, 2010, 07:43:34 poslijepodne »
Odlična akcija stranke, svaka pohvala.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #182 : Kolovoz 28, 2010, 09:25:07 poslijepodne »
Brudet je bio izgleda jako dobar, koliko vidim na slikama bilo je zanimljivo.

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=202&Itemid=1

Već sedmu godinu za redom velikogorički HNS koncem kolovoza priređuje uličnu akciju "More dolazi k vama s HNS-om". Cilj akcije je podsjetiti da sve manje građana tijekom sezone godišnjih odmora može sebi i svojoj obitelji priuštiti odlazak na more ali i to da Velika Gorica još uvijek nema gradski bazen niti uređeno kupalište na nekome od obližnjih jezera.

U sklopu ovogodišnje akcije u velikogoričkoj krčmi "Tur" HNS-ovci su, predvođeni Goranom Beusom Richemberghom, saborskim zastupnikom, sinoć priredili i poslužili stotinjak porcija brodeta i viške pogače uz bevandu s Pelješca pa je degustacija primorskih delicija, garnirana glazbom dalmatinskih klapa i izvođača nakratko stvorila primorski ugođaj. U ugodnoj atmosferi građani su se družili s gradskim vijećnicima i dužnosnicima HNS-a a njima su se pridružili i gosti iz velikogoričkoga SDP-a i HSLS-a.

 

Slike pogledajte u našoj galeriji.

Je, super je to, nemamo bazen... a sto nisu bar neku rupu iskopali u zadnjih 4 godine sto su na vlasti bili, pa ono... da se vidi da su oni nes zapoceli, ali nisu ni lopatu gurnuli u zemlju. Jasu li tih 4 godine spominjali bazen u gorici na takvim skupovima? Jesu li jezero cice ili neku drugu sodericu kao kupaliste spominjali? O cemu su pricali proteklih godina?

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #183 : Kolovoz 28, 2010, 09:31:43 poslijepodne »
Kolega NEWBIE nemoj sad i ti, tu se radi o gozbi a ti odmah spomeneš lopate i rasteraš ekipu oko stola.
Kad se jede, priključiš se, kad se radi nemoj smetat.
To je opće poznata deviza.

samo što bi uz dotični dekor buno bolje pristajao vokalno instrumentalni sastav iz video uratka, s područja male rijeke udaljene oko 500 km istočno.
A vrlo su dobro opjevali dernek u TUR-u

Rokeri s Moravu - Daj ribu
 
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #184 : Kolovoz 28, 2010, 09:34:34 poslijepodne »
opet sam ja kriv... hm... pa samo sma pitao o cemu se prijasnjih godina pricalo, ali ako ni to nesmijem, eto, nis vise nepricam, slusam rokere...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #185 : Kolovoz 28, 2010, 09:38:59 poslijepodne »
kolega NEWBIE ono je bilo mali sarkastični igrokaz za kolegu Jožu, nisi ti ni najmanje kriv niti si išta loše rekao. Sve što si rekao rekao si odlično
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #186 : Kolovoz 31, 2010, 03:44:27 poslijepodne »
"Goran Beus Richembergh će sukladno očekivanjima na toj dužnosti biti aktivan i konstruktivan te pokrenuti inicijativu kojom bi se trajno obilježio doprinos nekih velikogoričkih političara najnovijoj gradskoj aferi s predznakom političke korupcije.

Beus najavljuje da će predložiti da se Ulica Ljudevita Posavskoga, inače smutljivca koji je ratovao protiv primorskoga kneza Borne, preimenuje u Ulicu Ivana Šukera, najvećega sina turopoljskih naroda i narodnosti te da se Cvjetno naselje preimenuje u Naselje 1001 noći Vesne Škare Ožbolt."

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=201&Itemid=1

Zašto ova dobra inicijativa, evo odgovora:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sedam-godina-vladavine-ivana-sukera-proracunske-pogreske-vrijedne-40-milijardi-kuna/509787.aspx

"Mogu vam reći, svitu moj, da mi se oba prijedloga jako sviđaju, iako ovaj prvi radnog naziva "domovine sin" ima jači temelj.

Sad budu oni neki rekli kak da se meni uvijek sviđa ono kaj GBR smisli, a kaj je je. Pametan čovjek. Da nam je bar još 10-15 tak pametnih u gradskom vijeću koje bi se moglo slušati."

Jako dobro i slobodnomisleči napisano:

http://plemenitashica.iz.vg/ni-blizu-ni-daleko/2010/08/31/domovine-sin

(..pas mater, nekaj mi šteka net. >:( - ne znam o čemu je riječ)










Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #187 : Kolovoz 31, 2010, 05:56:06 poslijepodne »
Beus najavljuje da će predložiti da se Ulica Ljudevita Posavskoga, inače smutljivca koji je ratovao protiv primorskoga kneza Borne, preimenuje u Ulicu Ivana Šukera, najvećega sina turopoljskih naroda i narodnosti te da se Cvjetno naselje preimenuje u Naselje 1001 noći Vesne Škare Ožbolt."


Hahahahaha koji je to lik taj Beus
« Zadnja izmjena: Kolovoz 31, 2010, 05:57:45 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #188 : Kolovoz 31, 2010, 06:14:49 poslijepodne »
Ma Mile pustite to, nego što mislite o prijedlogu imenovanja ulica, Vi kao pravi intelektualac imate zasigurno što suvislo za reći?
Ili ipak ostaje samo ono "hahahahaha" samo da Vam se još i newbie pridruži s ono " je*iga" da sve bude kompletno i intelektualno.

amarkulin

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #189 : Kolovoz 31, 2010, 06:27:25 poslijepodne »
što mislite o prijedlogu imenovanja ulica

Prijedlog je neprimjeren. Očekujem vidjeti neki Pravilnik o imenovanju ulica i trgova. Vjerujem da u njemu piše da se po živućim osobama ne dodjeluju nazivi ulica i trgova...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #190 : Kolovoz 31, 2010, 07:05:58 poslijepodne »
Ma Mile pustite to, nego što mislite o prijedlogu imenovanja ulica, Vi kao pravi intelektualac imate zasigurno što suvislo za reći?
Ili ipak ostaje samo ono "hahahahaha" samo da Vam se još i newbie pridruži s ono " je*iga" da sve bude kompletno i intelektualno.

Ako traži nešto suvislo mogu samo reći da mu baš i nije primjeren komentar na web stranicama HNS-a.
Razlog tomu je taj što spominjanje svih naših naroda i narodnosti je u njmanju ruku neukusan za čovjeka koji nikad nije staknuo svoje islamske korijene nego uredno glorificira njemačke. Između ostalog i sam vrh stranke HNS VG je sam po sebi mješavina svih naših naroda i narodnosti. Samim činom smještanja te terminologije u kontekst Šukera i još k tomu podsmijavačkim tonom, je ismijavanje svih naroda i narodnosti a srami se svojih korijena kao i pola HNS-a. Pa su tako neki neopredjeljni, pa su neki njemci, pa su neki vanzemljaci itd itd.....

Čin ismijavanja pripadnika nacionalnih manjina je morbidan i za mene osobno uvedljiv jer sam i sam "mješane krvi" i to ću s ponosom reći ali ne na način da se ismijavam sa svima na način na koji je to Beus učinioi to osoba koja se srami svojih korijena. Zašto nije nigdje javno rekao svoje korijene, nego ih krije kao zmija noge.
Stara narodna poslovica kaže " jebeš selo bez običaja" Gospodine Beus mogli biste puno naučiti iz ove poslovice jer ona je iz NAŠIH krajeva gospodine Beus, zemljače moj.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #191 : Kolovoz 31, 2010, 09:38:57 poslijepodne »
A da, nisam znao da cekas moje cijenjono misljenje oko Beusovog prijedloga oko promjena ulica, ali kad vec cekas, a ko ceka doceka, u dvije rijeci, velika glupost. Ne zasluzuje uopce ni da se bavim time, eto, dosta sto sam procitao, pa di ces vise, jeli tako? Jesi zadovoljan odgovorom? Nadam se da jesi i da je tvoja glad za intelektualnim prepucavanjima zadovoljena. Bas je i ovaj forum za takve stvari, uvjek cu radije sjesti sa nekime oci u oci reci sto imam... jos da znas kak su male tipkice na ovom netbooku... pa ti pisi knjige onda.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #192 : Rujan 08, 2010, 10:42:22 prijepodne »
Bivša Mesićeva savjetnica ulazi u Skupštinu http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/bivsa-mesiceva-savjetnica-ulazi-u-skupstinu_306781

Evo primjer i dokaz kako se u HNS-u bira...he...nije mi jasno kako je moguće da u naj Hrvatskoj stranci osoba koja je bila na 9 mjestu na listi preskoči 7 i 8 i uđe u Skupštinu....???..

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #193 : Rujan 08, 2010, 01:09:33 poslijepodne »
E baš ti je primjer.  ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #194 : Rujan 08, 2010, 02:07:04 poslijepodne »
Citat:
E baš ti je primjer.

Trebali bi se ugledati na HNS u Velikoj Gorici....he...umjesto Lučića sljedeći po redu..to je demokracija...he... :o