Autor Tema: Ignoriranje  (Posjeta: 38540 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #15 : Siječanj 07, 2010, 04:54:20 poslijepodne »
Otkuda da ja to znam??

To je tvoj najveći problem: ti na pretpostavkama temeljiš svoje zaključke, ulaziš u diskusije i beskompromisno braniš svoje mišljenje. A pretpostavka je majka svih zajeba.

Ti si kao Dr Jekyll i Mr Hyde. Neke tvoje poruke bih bez problema i sam potpisao i potpuno se slažem s tobom. A u nekima lupaš kao Maks po diviziji. Čini mi se da je glavni uzrok tim lupanjima kriva pretpostavka.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #16 : Siječanj 07, 2010, 08:10:05 poslijepodne »
Števa, ni riječ o pretpostavkama... riječ je o tome da ja ne znam gdje bih se opskrbio tom informacijom!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #17 : Siječanj 07, 2010, 08:57:44 poslijepodne »
.. riječ je o tome da ja ne znam gdje bih se opskrbio tom informacijom!


Pričaš li o ovoj temi ili misliš puno šire? Nekak mi se ovaj odgovor uklapa i brojne druge tvoje postove....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #18 : Siječanj 08, 2010, 08:30:05 poslijepodne »
Jedva si dočekala?

Na tvoju žalost, tebi se - kao i obično - samo čini...  ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #19 : Siječanj 09, 2010, 08:45:39 poslijepodne »
Kad odlučim da me nervirate sve ću vas ignorirati i onda bum tu samo svoje postove čitala u miru Božjem  :) :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #20 : Siječanj 10, 2010, 01:26:07 poslijepodne »
Kad odlučim da me nervirate sve ću vas ignorirati i onda bum tu samo svoje postove čitala u miru Božjem  :) :)

I ne sumnjam da je ogledalo tvoj najbolji prijatelj... tamo uvijek imaš društvo (kakvo takvo...), uvijek si u pravu, a ignoriranje je potpuno u neskladu sa tvojom izražćenom snagom i samouvjerenošću koju prodaješ ovdje - na temelju pretpostavki, kako veli Stjepan za mene...

No Stjepan, koji mene proglašava tipom koji se služi samo pretpostavkama, još me uvijek nije uvjerio u ono što sam ga pitao... a do tada ja shvaćam kako on mene želi u nešto uvjeriti - na temelju pretpostavki. Jer od dokaza ni "D"... Ili da ponovim pitanje??  :-X
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2010, 01:28:30 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #21 : Siječanj 10, 2010, 02:22:12 poslijepodne »
Jer od dokaza ni "D"... Ili da ponovim pitanje??  :-X

Dokaze za što? Koje je pitanje?

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #22 : Siječanj 10, 2010, 02:34:17 poslijepodne »
E baš ima svakojakih ljudi, koji stalno zanovjeću :-X

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #23 : Siječanj 10, 2010, 03:02:33 poslijepodne »
Dokaze za što? Koje je pitanje?

Pa pitanje je "gdje bih se opskrbio tom informacijom!"... jer nigdje ne piše tko je i koliko otvorio probnih korisničkih računa, nigdje ne piše da takvi računi uopće postoje, nigdje ne piše da račun "probatora" sa brojem dva ustvari predstavlja račun za isprobavanje opcija foruma na usluzi adminu... ili i to - pretpostavljam??

GDJE TO PIŠE DA BIH JA - ili i bilo tko drugi - TO ONDA MORAO/MOGAO ZNATI??

Ili sam ja kriv za nečiji nemar, i usuđujem se postavljati drska, bezobrazna, bahata pitanja, sram da me bilo??

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #24 : Siječanj 10, 2010, 03:49:00 poslijepodne »
Ti si rekao:
Citat:
Iako sa SMF-om imam i admin i mod iskustva, te sam računalni programer za web-dizajn i mastering,

Hvališ se svojim iskustvom, a nije ti palo na pamet da korisnički račun s brojem 2. nije običan korisnik? Čak se i Alen (drugi administrator) registrirao nakon njega. I zašto bi ljudi trebali znati za sve tehničke detalje? U trenutku kad je bilo potrebno objašnjenje dobio si ga.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #25 : Siječanj 10, 2010, 04:13:15 poslijepodne »
Hvališ se svojim iskustvom, a nije ti palo na pamet da korisnički račun s brojem 2. nije običan korisnik? Čak se i Alen (drugi administrator) registrirao nakon njega. I zašto bi ljudi trebali znati za sve tehničke detalje? U trenutku kad je bilo potrebno objašnjenje dobio si ga.

Nije mi palo na pamet, jer to nije pravilo ponašanja.

A objašnjenje sam dobio onda kada je već bilo prekasno, jer je tema zakuhana u krivim tonovima. Naravno, mojom krivicom, jer ja budala nisam čitao tužđe misli, a trebao sam.

Ustvari, što ja, kao mala lajava beznačajna uštva uopće imam što za pitati? Tko sam ja da bih išta pitao?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #26 : Siječanj 10, 2010, 04:23:59 poslijepodne »
S obzirom da ti nikada nećeš priznati da si u bilo čemu pogriješio niti ćeš ikada promijeniti svoje mišljenje ovime prestaje svaka moja komunikacija s tobom.

Još jednom navodim citat iz Alenove poruke:
Citat:
Na kraju, svi mi radimo neki svoj posao od kojeg živimo, većina nas ima obitelj i djecu od kojih krade vrijeme da bi ga proveo ovdje na forumu pokušavajući biti koristan zajednici. Nije u redu da itko i to malo vremena krade od nas.

Ti kradeš moje vrijeme, a budući da rasprava s tobom ništa ne mijenja, onda je tu priči kraj.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #27 : Siječanj 10, 2010, 09:17:24 poslijepodne »
S obzirom da ti nikada nećeš priznati da si u bilo čemu pogriješio niti ćeš ikada promijeniti svoje mišljenje ovime prestaje svaka moja komunikacija s tobom.

Još jednom navodim citat iz Alenove poruke:
Citat:
Na kraju, svi mi radimo neki svoj posao od kojeg živimo, većina nas ima obitelj i djecu od kojih krade vrijeme da bi ga proveo ovdje na forumu pokušavajući biti koristan zajednici. Nije u redu da itko i to malo vremena krade od nas.

Ti kradeš moje vrijeme, a budući da rasprava s tobom ništa ne mijenja, onda je tu priči kraj.

Najjači su mi igrači koji drugima zamjeraju ono što sami izdašno rade...

Kako si ti "pokazao volju" za vrlo "fleksibilno mijenjanje mišljenja i stavova", ja sam - krut kao kuhana bukovina - sušta suprotnost tebi. Što neki cijene, neki ne. Ja ne cijenim savitljive ljude...

Sve ono kaj je boldano, vrijedi i za mene. U čemu si ti bolji?? Ti si dobar dečko, a ja loš??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #28 : Siječanj 11, 2010, 12:57:56 poslijepodne »
Ja ovdje ne bi dijelio baš na dobar dečko i loš dečko, više na... sposoban  i nesposoban u shvaćanju nekih stvari.
Voljan i nevoljan u sagledanju problematike iz druge perspektive, a ne samo svoje.

Koji je koji, to nek svak sam za sebe procjeni, ja ne želim nikome svoje mišljenje nametati.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ignoriranje
« Odgovori #29 : Siječanj 11, 2010, 02:47:03 poslijepodne »
Bob, upravo sam ja nebrojeno puta ovdje pokazao kako baš ja - DA; BAŠ JA! - sagledavam stvari sa više aspekata negoli drugi, i na tome sam ispadao uvijek nekakva crna ovca, jer ljudi vole smatrati da je njihov aspekt gledanja najbolji i jedini ispravan.

Tko je čitao teme, zna da sam upozoravao uvijek i na drugačije mogućnosti tumačenja, na druge aspekte, na to da onaj tko je u drugačijoj situaciji i interesu stvari i drugačije sagledava, shvaća i prihvaća.

Pritom je važno reći da slaganje sa većinom ne znači i da je ta većina u pravu, već najčešće da ta većina ima iste interese, ili ima istu razinu kompromisa glede nečega, pa se popušta i gdje treba i gdje ne treba (i to je tipično hrvatska nacionalna bolest, koja je i rezultirala da je stanje hrvatske države i nacije upravo tako jadno i nisko kako je... previše se podilazi drugima, previše se popušta tamo gdje ne treba, previše se izlazi u susret i previše se oprašta, zaboravlja i nudi onome tko istodobno za nas ne daje ni pola čaše mlake vode...).

Tako da ja ne gledam i ne smatram da nisam u pravu ukoliko se i pet ili deset forumaša "uroti" protiv mene i postavi se tako da me uvjeri u nešto. Može me se uvjeriti, naravski, no ne sa svojim mišljenjem... i kada sam bio u krivu, opet sam bio JEDINI ovdje koji je to priznao i ispričao se (što ne pada na pamet onima koji mene prozivaju za tvrdoglavost, nekulturu i netoleranciju).

Ja ne shvaćam da se poštovanje apriori mora davati, ja shvaćam da se isto prvo treba zaslužiti da bih ga ja nekome davao. I u tome sam isto malo drugačiji od ostalih, no očito je da je forma ispred sadržaja u mnogim glavama. Kod mene nije - i to je problem. ne meni, već onima koji osim forme drugo i ne znaju. NHF, ali tako je; barem mi do sad nisu ništa ponudili da povjerujem u suprotno.
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2010, 03:30:01 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”