Osoblje > O forumgorica.com stranici

Opomena pred isključenje: Sledgehammer

(1/1)

Stjepan:
Prva i posljednja opomena pred isključenje s foruma na mjesec dana članu foruma s nickom Sledgehammer.

Zbog nepoželjnog i agresivnog ponašanja prema drugim članovima foruma koji su zbog njega ili prestali pisati ili pišu sve rijeđe.

Zbog spekuliranja o identitetu članova foruma. Najmanje dvoje ljudi je optužio da se iza njih krije jedan bivši član starog foruma.

Zbog iznošenja zlonamjernih i neistinitih provokacija uperenih protiv administratora...


--- Citat: Sledgehammer - Siječanj 10, 2010, 09:12:49 poslijepodne ---Npr., možda si postavio forum za nečije druge interese, možda pripremaš teren za neke druge stvari, možda skirveno želiš i radiš za neku svoju političku ili drugu interesnu opciju... možda?

--- Kraj citata ---

Kao što je to Alen lijepo rekao: ja svoje vrijeme trošim da bi omogućio da ovaj forum radi. To vrijeme bi mogao provesti s obitelji ili uložiti u neki projekt koji bi se kasnije unovčio. Zbog toga mi se ne isplati trošiti ga na beskonačne rasprave s osobom koja tvrdi da ne mijenja svoja mišljenja. S takvom osobom nikakva rasprava nema smisla. A stara narodna lijepo kaže da samo mrtav čovjek i budala ne mijenjaju svoje mišljenje. 

Namjeravao sam prepustiti administriranje foruma nekome drugome (hosting i zakup domene sam preuzeo na sebe i to ću osiguravati sve dok na forumu bude i jedan aktivan član te sve dok bude posjetitelja), ali to bi vjerojatno značilo da bi forum jedno vrijeme bio bez adminstratora i to bi zlonamjernicima omogučilo da naprave nered. Zato ću i dalje zadržati administratorske ovlasti, ali će se postrožiti kriteriji. Zbog poslovnih obveza ću biti vrlo malo prisutan na forumu, ali ću zato biti malo manje tolerantan.

Kao i na svim drugim forumima odluke administratora i moderatora se ne komentiraju, a za žalbe služe privatne poruke.

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju