Autor Tema: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??  (Posjeta: 46129 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #120 : Svibanj 16, 2010, 01:48:32 prijepodne »
Mislim da niko tu nikome ne dira obitelj, Plemenitasice, nemojte se odma na zadnje noge postavljati, spominjanje je bilo u kontekstu.

Ja sam svoje napisala. I to vrijedi za sve, ne samo za Muhu, ali on je valjda "najhrabriji".
U kontekstu je nekima i pas mater pa ja to tako ne čitam. Nismo svi isti.

I nisam nervozna. Cijeli dan sam doma, odmaram, izležavam se i družim s familijom.


Ma mene sada zanima nekaj drugo...
Za pitanje ste fulali temu. Odgovaram vam tamo, ono kaj znam. Možda će to bolje netko drugi znati.

http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/laku-noc-vg-2-cin/new/#new
« Odgovor #55 na: Danas u 09:16:31 pm  »

Alo gospođo uz dužno poštovanje nitko nije izrijekom ni spomenuo Vašu obitelj niti jednog člana Vaše obitelji

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #121 : Svibanj 16, 2010, 03:59:17 poslijepodne »
Zašto ste raspustili ogranak koji dokazano funkcionira i izbacili sve članove kad ste samo mogli napraviti novu konvenciju?

Neki članovi za razliku od onih koji su ih ŠUTNULI imaju morala i nisu ludi da se natrag vrate, a ti isti  su cijele noći za vrijeme izbora ljepili plakate, dijelili letke, novine i ostale promidžbene materijale i u drugim prilikama zalagali se za stranku.

Daj molim te, di funkcionira, funkcionira kad se cijela stranka organizira za izbore, a kako kad oni prođu??? Svatko normalan će shvatiti da se nije namjeravalo sa ikime se našutavati, to je samo tvoje zlobno tumačenje, ali ništa od toga. U tom ogranku postoje svi uvijeti da normalno profunkcionira i svatko tko želi raditi za SDP će TO (raspuštanje ogranka) shvatiti kao nužnost i priliku za novi, bolji početak, a ne kao udar na članstvo!

I drugi su članovi SDP-a po drugim ograncima lijepili plakate i sve ostalo što kampanja zahtijeva, i pošteno su odradili posao za stranku, i takvi sigurno neće shvatiti raspuštanje ogranka kao našutavanje sa članstvom! A ako si i ti kojega zalijepio, super!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #122 : Svibanj 16, 2010, 07:14:12 poslijepodne »
Citat:
Svatko normalan će shvatiti da se nije namjeravalo sa ikime se našutavati

Upravo kontra....svak normalan će vas sterat u tri ......

Citat:
shvatiti kao nužnost i priliku za novi, bolji početak, a ne kao udar na članstvo!



Daj brzi ne trkeljaj...ak nemreš smislit bolje orazloženje radije šuti...hebala vas vaša politika koju provodite...na sljedećim lokalnim izborima nećete imati više od 5 vjećnika....

acer1

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #123 : Svibanj 16, 2010, 09:34:26 poslijepodne »
Mislim da bi prilika za novi početak mogla biti recimo neka konvencija s novim rukovodstvom, to bi afirmativnije djelovalo.
Raspuštanje je vrlo hrabar čin. Znaš i sam kakva je rasprava bila oko toga.

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #124 : Svibanj 17, 2010, 09:40:26 prijepodne »

Samo lupetaš i lupetaš…

A to da li ja obmanjujem nekog ili ne prepusti drugim forumašima neka prosude, jer sam uvjeren da oni razmišljaju svojom glavom i ne izvršavaju partiske zadatke..


Iju...
Sused, ako ti je ovako lakše komunicirati sa mnom, samo ti daj...Liječi ti svoje frustracije na meni, možeš mi i poslat PP, ne moraju svi forumaši znati za tvoje probleme, reci kaj te muči i obećavam da će ostati među nama! Nema c/p, ostaje sve među nama!  ;)

Ček ček....mali od palube zar si ti  toliko zelen da neznaš da stranačak  lista može imati i nezavisnog kandidata??? isssssss

Na listi HSS-a je Zmajlović bio nezavisni kandidat, ali NA LISTI HSS-a!!!!

Nije bio na nezavisnoj listi. Kopčaš??

Ma znam ja da si ti zeleni mali od palube nema veze, dat ću si ja truda i pomoći ti da savladaš neke osnove, znam ja, vjerujem u tebe, bit će od tebe nešto.

Prvi zadatak ti je najteži, a to je da razmišljaš sa svojom glavom.....   valjda češ moći jer je imaš kaj ne :D

Ja možda jesam politički zelen, ali izgleda da si ti politički jesenji list, list u mjesecu studenom u našem velikogoričkom parku, kojem je ovaj Forum zadnji vjetar koji ga diže i baca uokolo po parku! O, tugo jesenja!

Mudri, o premudri donosioče svjetlosti, lučonošo naš! Pa kako si ti razmišljao svojom glavom te se pojavio ovdje na Forumu tek prije, recimo, 2-3 mjeseca, pa gdje si prije bio? Jesi li bio na starom Forumu, jesi li se pripremao za ovaj novi Forum, jesi li proučavao Statut ili si bio na nekoj self-help literaturi o tome kako izbjegavati istinu? Reci ti meni jel se vodiš onom Hebrangovom krilaticom:" Ja nikada ne lažem, samo ponekad ne govorim istinu!"?
Da, ja ću ti ponavljati to k`o papagaj, jer netko mora isparavljati ove tvoje neistine!
Kužiš?

A ovo sa glavom, da, imam ih dvije, jedna je za razmišljanje, a druga je za djelovanje... ;)
Ova za razmišljanje radi samostalno, bez ičije pomoći, šta je tebi jako čudno, jer se ti ravnaš prema sebi i nije ti jasno, kako ja pišem samostalno, bez ičije pomoći, a ti svako malo moraš ili na telefon ili msn ili skype, i kužim da te to buni! Ja da pišem uz nečiju pomoć, ti bi se preselio na neki drugi forum i svako malo bi pratio šta ja ovdje pišem i mislio bi si:"Gle, imao je mali_od_palube pravo, ne znam šta je meni bilo u svibnju 2010 godine da sam tako pisao!"
A ova glava za djelovanje je sada na pola Viagre(kineske), pa malo pod*ebava!

Susede, kad te napusti ovaj stres i šok, onda ćemo moći razgovarati normalno, poslao bih ja tebi i PP da te malo oraspoložim, ipak si ti moj kolega i sused...

Ček`, ček` malo...heheh
Ma znam ja da si ti zeleni mali od palube nema veze, dat ću si ja truda i pomoći ti da savladaš neke osnove, znam ja, vjerujem u tebe, bit će od tebe nešto.
Hvala!
Unaprijed sam zahvalan na instrukcijama, te se bilježim sa štovanjem! I hvala na vjeri u mene!

"...i ruši se zeleni autobus tjeran jesenjim vjetrom
    kao list niz jednu beogradsku padinu..."
                                                    A. Dedić




Ja se trudim uspostaviti komunikaciju na razinu argumenata, a ti i dalje po partijskom zadatku. Očito je tko ti je nalogodavac i vidi da je nesposobna osoba jer mi niste niti jedno moje slovo pobili argumentima i dokazali da sam u krivu i da lažem odnosno kako ti veliš obmanjujem.

Moji svi postovi su argumentirani i stoje, a tvoji?? Čista lupetanja odnosno izvršavanje partijskog zadatka!!!

Stoga si fakat dosadan i ne želim se više s tobom raspravljati jer ti samo podhebavaš.
Kad odrasteš i počneš samostalno donositi odluke onda se javi.

Što si ti napravio za javni interes i tvoji drugovi u zadnjih nekoliko godina??
Daj molim te vidim da si očajan, ajde, kad odrasteš javi se, a do tada, kao što sam ti rekao želim ti sretno djetinjstvo uz Kawasaki 3P.

Hvala onome koji je mislio na ovakve izgubljene slučajeve da će se pojaviti na forumu i izvršavati partijske zadatke pa je omogućio funkciju IGNORE.

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #125 : Svibanj 17, 2010, 10:29:40 prijepodne »
Zašto ste raspustili ogranak koji dokazano funkcionira i izbacili sve članove kad ste samo mogli napraviti novu konvenciju?

Neki članovi za razliku od onih koji su ih ŠUTNULI imaju morala i nisu ludi da se natrag vrate, a ti isti  su cijele noći za vrijeme izbora ljepili plakate, dijelili letke, novine i ostale promidžbene materijale i u drugim prilikama zalagali se za stranku.

Daj molim te, di funkcionira, funkcionira kad se cijela stranka organizira za izbore, a kako kad oni prođu??? Svatko normalan će shvatiti da se nije namjeravalo sa ikime se našutavati, to je samo tvoje zlobno tumačenje, ali ništa od toga. U tom ogranku postoje svi uvijeti da normalno profunkcionira i svatko tko želi raditi za SDP će TO (raspuštanje ogranka) shvatiti kao nužnost i priliku za novi, bolji početak, a ne kao udar na članstvo!

I drugi su članovi SDP-a po drugim ograncima lijepili plakate i sve ostalo što kampanja zahtijeva, i pošteno su odradili posao za stranku, i takvi sigurno neće shvatiti raspuštanje ogranka kao našutavanje sa članstvom! A ako si i ti kojega zalijepio, super!

Nisi u pravu!

Ne možeš znati kako bi drugi članovi reagirali kad niste nikog drugog šutnuli osim članova Čičke Poljane.

Zašto niste šutnuli i članove Donje Lomnice?? Jer je to ogranak koji ima cca 34 člana, a niti jedan nije došao na predstavljanje kad su bili izbori za predsjednika SDP-a GO VG i kako veli njihov predsjednik Željko Stepanić pred nekoliko svijedoka da su njegovi članovi čudni i da ne žele sudjelovati u radu…
Kaj ćeš sad napisati baš me zanima

Uostalom koliko ja znam sve je na Nadzornom odboru, a kako se zna da ste smuljali konvenciju….. i da nema zapisnika…. I NE POVLAĆI ME ZA JEZIK

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #126 : Svibanj 17, 2010, 10:48:49 prijepodne »
Brzi, molim te daj ga povlaci jos za jezik, bas me zanima i nastavak:))
Nek se rastepe tuda sav zmazani ves kaj je VFK iznosila i sfrkala u kut nekam! Nemres verovat da jedan predsednik stranke, zbog svojeg osobnog prosperiteta ide sjebati cjelu stranku, kao sto VFK to radi. Ima raznih drugih nacina kako sacuvati svoju poziciju u stranci i svoje mjesto, a ne osvetnickim pohodima... sreca je sto ona nije na vlasti u vrijeme gologa otoka i slicnih institucija, jer ta bi ga napunila!
Malo tolerancije, puno konverzacije, mislim da je bolji recept za uspjeh nego njen nacin, uzmimo Beusa za primjer, pogledas samo njegove pristalice ovdje, oni su ko hipnotizirani... JosipJoza, Plemenitasica, Mojca... on sa njima ljepo, a oni jos ljepse za njega i sve jace i jace... i ne popustaju. Beus ni nema protivnike iz iste stranke, ko im se suprotsavi, zna se da je iz neke druge... docim SDP, savim druga prica! VFK samo napravila gomilu neprijatelja koji ce je pomalo izgristi i izjesti, a toliko su pokusali napraviti za tu stranku u nekim proslim vremenima! No kaj ces, njen strah od toga da bi neko drugi mogao zasjesti na njeno mjesto je prevladao... ubi sve i vrati se sam!!!

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #127 : Svibanj 17, 2010, 11:46:23 prijepodne »
......kao sto VFK to radi.
... sreca je sto ona nije na vlasti u vrijeme gologa otoka i slicnih institucija, jer ta bi ga napunila!

Tak bi i ja. Kaj je tu čudno? I ne samo napunila, nego i novi izmislila, čak slala na druge kontinente.

....... uzmimo Beusa za primjer, pogledas samo njegove pristalice ovdje, oni su ko hipnotizirani... JosipJoza, Plemenitasica, Mojca... on sa njima ljepo, a oni jos ljepse za njega i sve jace i jace... i ne popustaju. Beus ni nema protivnike iz iste stranke, ko im se suprotsavi, zna se da je iz neke druge...

Razlika je između pristalica i članova. Naročito članova ili ako hoćete i pristalica koji traže protuuslugu. Mislim da je kod VFK to veći problem.

No, nije riječ o hipnozi. Riječ je o razgovoru, pristupu, civilizacijskim normama, ukratko  -  ljudskosti i percepciji čovjeka kao čovjeka sa stavom.
Niti je mene Beus čime zadužio, a bome niti ja njega.

Hipnotizirani su ZNA SE koji, oni ima da slušaju i odrađuju, ako se pobune slijede obračuni svakakve vrste. Donositi svoj sud pa i u mislima, a kam tek naglas je nedopustivo, zabranjeno, kažnjivo sa svim metodama.
« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2010, 11:48:10 prijepodne plemenitašica »

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #128 : Svibanj 17, 2010, 12:25:28 poslijepodne »
zvonko kunic podrzava hdz-ovca ante simunovica.....   ::) ::) ::) ::)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #129 : Svibanj 17, 2010, 02:48:11 poslijepodne »
Citat:
Tak bi i ja. Kaj je tu čudno? I ne samo napunila, nego i novi izmislila, čak slala na druge kontinente

Eto, nije li to dokaz kakva je plemenitašica???...čitavo vrijeme prosipa tobož nekakvo družebrižje a s druge strane se ni libi ovak javno obznaniti kakva se zapravo neman skriva u njoj...ona bi bez suda, na osnovu sviđa mi se netko ili ne mučila, protjerivala, gradila nove zatvore....nije li ovo jezik mržnje, poziv na neuvažavanje.??..na neki način razumjem da je plemenitašica ljuta po radi raskida braka i gubitka GV no isto tako bi trebala znati da je u ljubavi i politici dopušteno sve dok se ne dođe do cilja a sve ostalo, dalje je bez veze....stoga molim admina da ukori dotičnu....

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #130 : Svibanj 17, 2010, 03:00:25 poslijepodne »
......kao sto VFK to radi.
... sreca je sto ona nije na vlasti u vrijeme gologa otoka i slicnih institucija, jer ta bi ga napunila!

Tak bi i ja. Kaj je tu čudno? I ne samo napunila, nego i novi izmislila, čak slala na druge kontinente.

Odlično rečeno, ali mi je nekak i preblizu čak, ovo kaj sem poboldala. Ja bih njih z nekakvim satelitom (poput Voyagera) negde u svemir i svakako izvan naše galaksije, ispalila na put bez povratka :D :P.

.

....... uzmimo Beusa za primjer, pogledas samo njegove pristalice ovdje, oni su ko hipnotizirani... JosipJoza, Plemenitasica, Mojca... on sa njima ljepo, a oni jos ljepse za njega i sve jace i jace... i ne popustaju. Beus ni nema protivnike iz iste stranke, ko im se suprotsavi, zna se da je iz neke druge...


....... uzmimo Beusa za primjer, pogledas samo njegove pristalice ovdje, oni su ko hipnotizirani... JosipJoza, Plemenitasica, Mojca... on sa njima ljepo, a oni jos ljepse za njega i sve jace i jace... i ne popustaju. Beus ni nema protivnike iz iste stranke, ko im se suprotsavi, zna se da je iz neke druge...

Razlika je između pristalica ...

No, nije riječ o hipnozi. Riječ je o razgovoru, pristupu, civilizacijskim normama, ukratko  -  ljudskosti i percepciji čovjeka kao čovjeka sa stavom.
Niti je mene Beus čime zadužio, a bome niti ja njega.

Hipnotizirani su ZNA SE koji, oni ima da slušaju i odrađuju, ako se pobune slijede obračuni svakakve vrste. Donositi svoj sud pa i u mislima, a kam tek naglas je nedopustivo, zabranjeno, kažnjivo sa svim metodama.

E pa da znate i ja sam jedna od Beusovih pristalica i ničiji član. A mene je zadužio tako, što je jedini dužnosnik do kojeg kao građanka uvijek mogu u slučaju potrebe stupiti u kontakt sigurna i uvjerena da će saslušati, razgovarati, objasniti, koja sam imala čast biti u njegovom društvu, razgovarati i koju je pridobio za pristalicu upravo njegova jednostavnost, bliskost malom čovjeku, njegov pristup, civilizacijski doseg ukratko ljudskost pa eto s toga i svega što sam spoznala, postala i ostala njegov pristalica. I niti se kajem, niti mi je žao, niti me je stid, niti će me svi njegovi protivnici pokolebati u tome.

Gospodine GBR, kročite ponosno uzdignute glave kao i do sada, jer ponosim se što ste moj sugrađanin, moj zastupnik i na lokalnoj i parlamentarnoj razini. Nisu Vas ubili-pomeli, ali vjerujem da su Vas ojačali.  :)

@muha, pa neka Admin ukori odmah i mene jer to što vi spočitavate plemenitašici možete odmah i meni, obzirom da sam već ranije napisala u vezi s time da se radi o "političkoj prostituciji" što i jeste očigledno, a ja to nazvah "kurveraj" O0 lokalno, a "kupleraj" - državno :P :D.

http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/laku-noc-vg-2-cin/msg16478/#msg16478

« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2010, 03:13:05 poslijepodne Rožica-ljutibijes »

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #131 : Svibanj 17, 2010, 04:05:12 poslijepodne »
Citat:
Tak bi i ja. Kaj je tu čudno? I ne samo napunila, nego i novi izmislila, čak slala na druge kontinente

.......ona bi bez suda, na osnovu sviđa mi se netko ili ne mučila, protjerivala, gradila nove zatvore....

 – di ste ovo pročitali?  U tome da bih gradila nove zatvore?

.........na neki način razumjem da je plemenitašica ljuta po radi raskida braka i gubitka GV no isto tako bi trebala znati da je u ljubavi i politici dopušteno sve dok se ne dođe do cilja a sve ostalo, dalje je bez veze....stoga molim admina da ukori dotičnu....

Muha –

1.- a koga sam ja od forumaša uvrijedila naročito ovim citatom koji ste pokazali, da bih dobila ukor?

2.- Plemenitašica nije ljuta.

3.- Plemenitašica ne zna kak je u "politici sve dozvoljeno" jer nije političarka. A ako je vama kao bivšem političaru za vjerovati da je to tako, onda još jedan razlog više da nisu svi političari isti, kao i da se plemenitašica ne vidi u politici u smislu "sve je dozvoljeno". A naročito ne  - "dalje je bez veze".


@Rožica-ljutibijes - poštovanje, pa di ste vi? :)

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #132 : Svibanj 17, 2010, 05:02:50 poslijepodne »
Pozdrav Ružica ljuti bijes,pa konačno da nam se javite.Nadam se da ste dobro.Slažem se sa vašim postom.
Još jednom pozdrav Vama i češće nam se javljajte.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #133 : Svibanj 17, 2010, 06:10:07 poslijepodne »
...
@Rožica-ljutibijes - poštovanje, pa di ste vi? :)

Pozdrav Ružica ljuti bijes,pa konačno da nam se javite.Nadam se da ste dobro.Slažem se sa vašim postom.
Još jednom pozdrav Vama i češće nam se javljajte.

Bog daj, lepe moje spametnejše dekle, lepe vam pozdravčeke šelem,  :-* tu sem ja, tu. Zapraf malo tu, malo tam.

Študeram vam ja, študeram, ni majne ni više nek "pravo". Mi se vidi kak se ove z "pravom" najbolše trže f sajmene dane  ??? pri financijerom. A kaj čete, do bi to razmel se, vu koje zemle živimo ;), pak me nateralo na študerajnje. Moram, em me buju na kriš pribili kakti maloga Isuseka.

Sejeno, navrnem ja tu, na ovej naš pripovedalni forum, prečitam si se vnatrag propuščeno. Trudim se da si i tu nekaj znajnja poberem kak si prečitam "pametnih postof", negda morem i moram mučati i čkomiti, am pak negdar nemrem  >:( O0 kak ste videle, dekle drage :).

Ste me zvlekle, pak sem "off topic", prosim lepo se forumaše - najte se srditi, em je to dost meni >:(.

« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2010, 06:27:58 poslijepodne Rožica-ljutibijes »