Autor Tema: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??  (Posjeta: 47490 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #105 : Svibanj 15, 2010, 01:29:37 poslijepodne »

Na listi HSS-a je Zmajlović bio nezavisni kandidat, ali NA LISTI HSS-a!!!!

Nije bio na nezavisnoj listi.

Znači bio je nezavisni kandidat. Ja sam pitala, a vi dakle tvrdite?
Pa kaj je u tome loše po Zmajlovića? HSS je bio itekako normalna stranka dok su imali Tomčića. (Od kad je ova seljaČina sve je otišlo k vragu.)

I zašto mu to uzimate za zlo. Po meni je veće zlo ako je istina ono drugo kaj ste napisali, da je dobio direktorsku fotelju bez iskustva a da do tada nije čak niti bio u državi.

Sused - nitko nije rekao da vi lažete (nisam to pročitala), nego tvrdim da zaobilazite istinu, i to namjerno.

Uostalom vi ste meni inputirali nešto što nisam napisala niti tako mislim ("Ne mogu se složiti da nije ništa radio u stranci i da se nije zalagao za svoj grad, to su gluposti!" Odgovor #74 na: Svibanj 13, 2010, 02:38:41 pm) .
Kao i u slijedećem: "Počinjete pisat kao mali od palube, koji se očito izgubio pa je stranački drug preuzeo dužnost.... " (Odgovor #98 na: Danas u 09:25:14 am)  

Nego, acer1 je predložio da se ovo oko Zmajlovića završi, ajdemo ga poslušati.Osim toga, problem nema ime Problem Zmajlović, nego Problem SDP-VG.


Ne uzimam to za zlo nego to govori da je karijerni političar.

No dobro, ja sam iznio svoje viđenje i imam stav o tome.
Isto tako cijenim svačije mišljenje i tako jedino možemo graditi bolje sutra.

Slažem se s tim da ovu temu završimo

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #106 : Svibanj 15, 2010, 01:40:31 poslijepodne »
Citat:
Pa kaj je u tome loše po Zmajlovića? HSS je bio itekako normalna stranka dok su imali Tomčića

Ups...normalna....kaj to znači??????...svi su normalni dok plešu kak ti sviraš????...čim prestanu plesati postaju nenormalni....jel to misliš????....vidim (čujem) za VŠO si naručila pjesmu "ostani đubre do kraja"....jel to primjereno???....to pokazuje zapravo kakva si.....vjerovatno bi tak i svog muža da se rastaneš oblajavala i vrijeđala....fakat bolesno...a kaj se ja isto čudim "kakav učitelj takav i učenik"....

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #107 : Svibanj 15, 2010, 01:57:11 poslijepodne »
E moj muha nemoj odma tak, pa sigurno je plemenitašica povrijeđena pa sad tak reagira...

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #108 : Svibanj 15, 2010, 02:15:32 poslijepodne »
E moj muha nemoj odma tak, pa sigurno je plemenitašica povrijeđena pa sad tak reagira...

Ne nije, ni sa čim nisam povrijeđena.

...a kaj se ja isto čudim "kakav učitelj takav i učenik"....

Muha – jesam li ja igdje u ovih nekoliko godina vama ili bilo kojem forumašu spomenula muža, ženu, dijete?
Nisam, niti imam namjeru.
Za mene je svaki čovjek jedinka, i niti je moj muž „kriv“ što ja pišem kako pišem, niti je moje dijete tomu doprinjelo, niti su oni „krivi“ što imaju ženu, majku takvu  kakva ja jesam.

Naravnoučenije: Ne dirajte niti u mislima moju obitelj koja nema baš nikakve veze s ovim mojim  pisanjem na forumu ili blogu. Poslušajte me.

Možete me mrziti, možete me zaobilaziti, možete mi proturječiti, možete me olajavati, možete me razapinjati - ali moju obitelj nikada i nigdje. Za to "kopam oči" - to je svetinja kao Majka Božja Bistrička. Ste razmeli?
Davno sam to Japcu napisala kad se poslužio takvim metodama i shvatio je, nadam se da ćete i vi.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #109 : Svibanj 15, 2010, 03:01:29 poslijepodne »
Citat:
Možete me mrziti, možete me zaobilaziti, možete mi proturječiti, možete me olajavati, možete me razapinjati

U čemu je problem????....u čemu je razlika????...postavili ste filmić kojim VŠO nazivate i poručujete joj da je đubre....to je ok jel????...meni prijetite samo samo zato što sam spomenuo muža u smislu rastave....fakat bolesno... Uguravanje u Mesićev kadar ...

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #110 : Svibanj 15, 2010, 03:59:34 poslijepodne »
O Bože moj,Muha vi ste zbilja jedna bolesna osoba izopačenog uma.Dali vam kad idete na instruktaže k hadezeovcom baš svaki put daju buniku,kaj nijemput ne preskoče?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #111 : Svibanj 15, 2010, 05:20:18 poslijepodne »
Citat:
Muha vi ste zbilja jedna bolesna osoba izopačenog uma

Na djelu je izmišljena konstrukcija iz labaratorija dr. Heida, a iz usta domaće životinje u stilu nekog blejanja i olajavanja sa zadnjim gnjusnim namjerama. Znam da ima mnogo diletanata koji preko PC-a liječe svoje frustracije, ti bohami prednjačiš u svom očito poprilično rastrojenom i oboljelom okruženju. Za takve gnusobne riječi teško je dati pravu dijagnozu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #112 : Svibanj 15, 2010, 05:28:57 poslijepodne »
Citat:
Možete me mrziti, možete me zaobilaziti, možete mi proturječiti, možete me olajavati, možete me razapinjati

U čemu je problem????....u čemu je razlika????...postavili ste filmić kojim VŠO nazivate i poručujete joj da je đubre....to je ok jel????...meni prijetite samo samo zato što sam spomenuo muža u smislu rastave....fakat bolesno... Uguravanje u Mesićev kadar ...


Viš kak se VŠO uspije ugurati svima, Tuđmanu, Mesiću, SDP-u ( muhici) a sada i HDZ-u(opet muhici). ^-^ ^-^
Žena za sve opcije kao na WienaGuertlu. Muhica ju tera, li tera moš ju i sustigne. ;D ;D
Kam muhica tam i VŠO.  :D

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #113 : Svibanj 15, 2010, 07:11:52 poslijepodne »
Neka mi netko objasni kakve veze ima ovaj filmić sa naslovom ovog foruma "VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??" i mojim citatom.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #114 : Svibanj 15, 2010, 07:22:43 poslijepodne »
To samo muha zna,ali bitno da smo mi svi nenormalni

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #115 : Svibanj 15, 2010, 08:49:41 poslijepodne »
Citat:
Za to "kopam oči" - to je svetinja kao Majka Božja Bistrička. Ste razmeli?

Jel znaš ti kad su žene prije nekakvih 100 godina spravljale sijeno na jedno sinokoši između Kravarske i Čakanca???...s njima je bio jedan pop koji ih je čuvao od napada crnih vrana koje su po vjerovanju napadale i kopale oči....rekao im je da ukoliko naiđu crne vrane, on će upozoriti one moraju brzo uroniti glave u kupove sijena...u jednom trenutku pop počne vikati "idu vrane" a žene sve uroniše glave u kupove sijena....pop se prve koja mu je bila dovati i opali je z guza, žena pri tom počne vikati "KOPAJ, KOPAJ AL DO OČIJU NEČEŠ DOĆI".....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #116 : Svibanj 15, 2010, 09:04:07 poslijepodne »
Mislim da niko tu nikome ne dira obitelj, Plemenitasice, nemojte se odma na zadnje noge postavljati, spominjanje je bilo u kontekstu. Mozda je sused u pravu, samo ste sada malo nervozni pa vas to tako lupilo. Ma mene sada zanima nekaj drugo... kaj onda sada g. Beus nebude vise predsjednik gradskog vijeca? Ili ostaje i dalje bez obzira na sve?

JosipJoža

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #117 : Svibanj 15, 2010, 09:14:27 poslijepodne »
Dečki mene spopada napast da Vam velim da se dokazujete samo kao pravi balkanci. O0
Inače da imate imalo uljudnosti i poštovanja prema ženama, općenito, prije svega ne bi se ovako javno i na portalu spominjali.
Podsjetio bi Vas da niste u bertiji, gdje inače prečesto boravite, kupite informacije i gdje ste se naučili ovako ponašati. >:(
HDZ se dekontaminirao ^-^ a Vi kaskate još uvijek za njima, vrijeme je dekontaminacije. ;D


plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #118 : Svibanj 15, 2010, 09:17:48 poslijepodne »
Mislim da niko tu nikome ne dira obitelj, Plemenitasice, nemojte se odma na zadnje noge postavljati, spominjanje je bilo u kontekstu.

Ja sam svoje napisala. I to vrijedi za sve, ne samo za Muhu, ali on je valjda "najhrabriji".
U kontekstu je nekima i pas mater pa ja to tako ne čitam. Nismo svi isti.

I nisam nervozna. Cijeli dan sam doma, odmaram, izležavam se i družim s familijom.


Ma mene sada zanima nekaj drugo...
Za pitanje ste fulali temu. Odgovaram vam tamo, ono kaj znam. Možda će to bolje netko drugi znati.

http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/laku-noc-vg-2-cin/new/#new
« Odgovor #55 na: Danas u 09:16:31 pm  »
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2010, 09:22:05 poslijepodne plemenitašica »

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #119 : Svibanj 15, 2010, 10:39:59 poslijepodne »

Samo lupetaš i lupetaš…

A to da li ja obmanjujem nekog ili ne prepusti drugim forumašima neka prosude, jer sam uvjeren da oni razmišljaju svojom glavom i ne izvršavaju partiske zadatke..


Iju...
Sused, ako ti je ovako lakše komunicirati sa mnom, samo ti daj...Liječi ti svoje frustracije na meni, možeš mi i poslat PP, ne moraju svi forumaši znati za tvoje probleme, reci kaj te muči i obećavam da će ostati među nama! Nema c/p, ostaje sve među nama!  ;)

Ček ček....mali od palube zar si ti  toliko zelen da neznaš da stranačak  lista može imati i nezavisnog kandidata??? isssssss

Na listi HSS-a je Zmajlović bio nezavisni kandidat, ali NA LISTI HSS-a!!!!

Nije bio na nezavisnoj listi. Kopčaš??

Ma znam ja da si ti zeleni mali od palube nema veze, dat ću si ja truda i pomoći ti da savladaš neke osnove, znam ja, vjerujem u tebe, bit će od tebe nešto.

Prvi zadatak ti je najteži, a to je da razmišljaš sa svojom glavom.....   valjda češ moći jer je imaš kaj ne :D

Ja možda jesam politički zelen, ali izgleda da si ti politički jesenji list, list u mjesecu studenom u našem velikogoričkom parku, kojem je ovaj Forum zadnji vjetar koji ga diže i baca uokolo po parku! O, tugo jesenja!

Mudri, o premudri donosioče svjetlosti, lučonošo naš! Pa kako si ti razmišljao svojom glavom te se pojavio ovdje na Forumu tek prije, recimo, 2-3 mjeseca, pa gdje si prije bio? Jesi li bio na starom Forumu, jesi li se pripremao za ovaj novi Forum, jesi li proučavao Statut ili si bio na nekoj self-help literaturi o tome kako izbjegavati istinu? Reci ti meni jel se vodiš onom Hebrangovom krilaticom:" Ja nikada ne lažem, samo ponekad ne govorim istinu!"?
Da, ja ću ti ponavljati to k`o papagaj, jer netko mora isparavljati ove tvoje neistine!
Kužiš?

A ovo sa glavom, da, imam ih dvije, jedna je za razmišljanje, a druga je za djelovanje... ;)
Ova za razmišljanje radi samostalno, bez ičije pomoći, šta je tebi jako čudno, jer se ti ravnaš prema sebi i nije ti jasno, kako ja pišem samostalno, bez ičije pomoći, a ti svako malo moraš ili na telefon ili msn ili skype, i kužim da te to buni! Ja da pišem uz nečiju pomoć, ti bi se preselio na neki drugi forum i svako malo bi pratio šta ja ovdje pišem i mislio bi si:"Gle, imao je mali_od_palube pravo, ne znam šta je meni bilo u svibnju 2010 godine da sam tako pisao!"
A ova glava za djelovanje je sada na pola Viagre(kineske), pa malo pod*ebava!

Susede, kad te napusti ovaj stres i šok, onda ćemo moći razgovarati normalno, poslao bih ja tebi i PP da te malo oraspoložim, ipak si ti moj kolega i sused...

Ček`, ček` malo...heheh
Ma znam ja da si ti zeleni mali od palube nema veze, dat ću si ja truda i pomoći ti da savladaš neke osnove, znam ja, vjerujem u tebe, bit će od tebe nešto.
Hvala!
Unaprijed sam zahvalan na instrukcijama, te se bilježim sa štovanjem! I hvala na vjeri u mene!

"...i ruši se zeleni autobus tjeran jesenjim vjetrom
    kao list niz jednu beogradsku padinu..."
                                                    A. Dedić