Autor Tema: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??  (Posjeta: 46141 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #90 : Svibanj 14, 2010, 12:06:55 poslijepodne »
..........  da se županijski SDP na lokalnim izborima 2009.g. suprotstavio sugeriranju Goričkog SDP-a koji nije išao u koaliciju s HNS-om u VG, da se ne ide u koaliciju s HNS-om ni na županijskoj razini.

Ovo nisam znala. A zar tada g. Ostović koji je bio u vijeću VG i na funkciji u žapaniji nije mogao utjecati na hijerarhijski niže rangirani GO VG čiji je valjda isto bio član?

Da bi mogli donijeti neku odluku u nekom tijelu stranke, a u ovom slučaju GO treba vam većina ruku

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #91 : Svibanj 14, 2010, 02:51:08 poslijepodne »

DA LI JE OVO LISTA HSS-a? I DA LI JE ZMAJLOVIĆ NA 3. MJESTU??


U gradsko vijece po kandidacijskim listama izabrani su:
1. HRVATSKA SELJACKA STRANKA - HSS 4.514
13 mjesta
1. BORIS KLEMENIC
2. ZVONIMIR NOVOSEL
3. MIHAEL ZMAJLOVIC
.........

Nije li  možda, Zmajlović  bio na listi HSS-a  ali kao nezavisni kandidat?

U to vrijeme je Klemenić bio koliko toliko „normalan“ pa je moguće da je pozivao na listu mlade ljude s kojima je mislio raditi. Druga je stvar što je HSS na parlamentarnim, pa poslije na lokalnim odlučio SDP-u okrenuti leđa i spanđati se sa HDZ (iako sumnjam da Klemenić pa i Zmajlović nisu bili protiv).
Ne znam kak se to sad odražava u Jaski u međuljudskim odnosima, (valjda kao i kod nas, ako ne i gore) ali je činjenica da je Klemenić zbog toga prestao biti gradonačelnik čak nije prošao niti u drugi krug (i neka nije).

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #92 : Svibanj 14, 2010, 02:53:37 poslijepodne »
Da bi mogli donijeti neku odluku u nekom tijelu stranke, a u ovom slučaju GO treba vam većina ruku.


To je razumljivo, ali pitanje je bilo: Zar nije ŽO SDP mogao utjecati na gorički GO – dakle, kako to da gđa PKP i g.Ostović (koji je bio u tadašnjem GV, kao i VFK skupa sa Piculom kao gradonačelnikom)  nije uspio objasniti  goričkom SDP da bi bilo svrsishodno da prije izbora koaliraju sa HNS kao što je "progurano" na listi za županiju?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #93 : Svibanj 14, 2010, 06:05:29 poslijepodne »
a da ne spominjem izbacivanje pred izbore najveći, najaktivniji ogranak sa najboljim rezultatima u VG, samo radi toga što bi podršku dali Zoranu Ostoviću.

Pa imali su priliku, svi su članovi iz ogranka bili birači (dobili su sms od izborne komisije na vrijeme o izborima), od podrške ni P! Od 44 potencijalna glasa Ostoviću, kako se govori, samo njih 19, pa to baš i nije neka podrška, toliko o argumentaciji kako je ogranak raspušten od straha prema veliikoj podršci koju Ostović tamo ima. Samo laži i patke!!!


Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #94 : Svibanj 14, 2010, 06:07:19 poslijepodne »
Citat:
Čestitke Zamjloviću!

Toliko o lokal patriotizmu u SDP-u....podržavati tuđince ste naučili od Zdraveka, tak je i on radije podržal lažnog Nemca i Talijana nego domačeg dečka...to mi liči na 1941, tak je i Pavelić kolaboriral sa Nemcima i Italijanima.....KAK JE ZAVRŠIL????....

Slažem se sa pričom, samo promijeni imena! Zna se ko kome okreće leđa!

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #95 : Svibanj 14, 2010, 06:28:04 poslijepodne »
Zato bi trebalo shvati kritiku bilo koju kao dobru namjeru, ne kao napad nego kao namjeru da se ne dogodi ovaj scenario slabljenja SDP-a. ...

Sav sam se rastopio od dobrote... i ne brinite se vi za SDP u VG, ni vi, ni Muha, ni sused! Jer ako vi goričkom SDP-u ne možete ništa, (a ne možete) onda je za nas HDZ mila majka! (ovo zadnje vam je kakti kompliment)

I da, stvarno, ajmo rasčistit ovo sa podrškama kandidatima, toliko je sranja nadrobljeno da mi se i forum zgadio, a baš smo se zbližili!

shaka zulu

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #96 : Svibanj 14, 2010, 08:56:00 poslijepodne »
Ajmo već jednom završit tu farsu ...
Saka čast,acer,jen od bole postov na ovem i starem forumu.
Ovo z PR je dobra ideja,neznam jel to imate (il jel do opče v gradu od stranke ima,da ne ponavlam štoriju o medijske blokade...).
d d d

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #97 : Svibanj 14, 2010, 09:27:16 poslijepodne »
Citat:
ne brinite se vi za SDP u VG, ni vi, ni Muha, ni sused

Nešto te nema u zadnje vrijeme, jel to po radi zauzetosti, točnije novog radnog mjesta (stručnog suradnika)?????...btw jel istina da si zauzeo na Ibleru mjesto svojoj kolegici M..... G....?????

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #98 : Svibanj 15, 2010, 09:25:14 prijepodne »

DA LI JE OVO LISTA HSS-a? I DA LI JE ZMAJLOVIĆ NA 3. MJESTU??


U gradsko vijece po kandidacijskim listama izabrani su:
1. HRVATSKA SELJACKA STRANKA - HSS 4.514
13 mjesta
1. BORIS KLEMENIC
2. ZVONIMIR NOVOSEL
3. MIHAEL ZMAJLOVIC
.........

Nije li  možda, Zmajlović  bio na listi HSS-a  ali kao nezavisni kandidat?

U to vrijeme je Klemenić bio koliko toliko „normalan“ pa je moguće da je pozivao na listu mlade ljude s kojima je mislio raditi. Druga je stvar što je HSS na parlamentarnim, pa poslije na lokalnim odlučio SDP-u okrenuti leđa i spanđati se sa HDZ (iako sumnjam da Klemenić pa i Zmajlović nisu bili protiv).
Ne znam kak se to sad odražava u Jaski u međuljudskim odnosima, (valjda kao i kod nas, ako ne i gore) ali je činjenica da je Klemenić zbog toga prestao biti gradonačelnik čak nije prošao niti u drugi krug (i neka nije).


Nemojte petljat, stvarno počinjem sumnjat u vašu iskrenost. Gdje sam ja to napisao da je Zmajlović bio član HSS-a??
Pisao sam da je bio na listi HSS-a.
Počinjete pisat kao mali od palube, koji se očito izgubio pa je stranački drug preuzeo dužnost.... ;)

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #99 : Svibanj 15, 2010, 09:34:01 prijepodne »
Da bi mogli donijeti neku odluku u nekom tijelu stranke, a u ovom slučaju GO treba vam većina ruku.


To je razumljivo, ali pitanje je bilo: Zar nije ŽO SDP mogao utjecati na gorički GO – dakle, kako to da gđa PKP i g.Ostović (koji je bio u tadašnjem GV, kao i VFK skupa sa Piculom kao gradonačelnikom)  nije uspio objasniti  goričkom SDP da bi bilo svrsishodno da prije izbora koaliraju sa HNS kao što je "progurano" na listi za županiju?

Zato što oni vode SDP kao  demokratsku stranku, a ne kao partiju!
Znate i sam da je gorica vršila pritisak na županiju da izbace HNS iz koalicije.
Županijska organizacija SDP-a ne prijeti raspuštanjem organizacija ako se ne izvršavaju njihove naredbe!

Da je to bila greška koja nas je stajala vlasti nije ih mogao uvjeriti ni Goran Beus R. na dogovoru u nacionalnom parku….
Ruku na srce SDP je krivo procijenio, trebala je biti koalicija, a znam da HNS nije tražio ni više ni manje nego da se nastavi kako je bilo do sada.
 
Molim Vas da ne pišete suvisla pitanja na koja znate odgovor :P

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #100 : Svibanj 15, 2010, 09:52:42 prijepodne »
a da ne spominjem izbacivanje pred izbore najveći, najaktivniji ogranak sa najboljim rezultatima u VG, samo radi toga što bi podršku dali Zoranu Ostoviću.

Pa imali su priliku, svi su članovi iz ogranka bili birači (dobili su sms od izborne komisije na vrijeme o izborima), od podrške ni P! Od 44 potencijalna glasa Ostoviću, kako se govori, samo njih 19, pa to baš i nije neka podrška, toliko o argumentaciji kako je ogranak raspušten od straha prema veliikoj podršci koju Ostović tamo ima. Samo laži i patke!!!



Ne prebacuj lopticu...

Zašto ste raspustili ogranak koji dokazano funkcionira i izbacili sve članove kad ste samo mogli napraviti novu konvenciju?

Neki članovi za razliku od onih koji su ih ŠUTNULI imaju morala i nisu ludi da se natrag vrate, a ti isti  su cijele noći za vrijeme izbora ljepili plakate, dijelili letke, novine i ostale promidžbene materijale i u drugim prilikama zalagali se za stranku.

Priznaj da nije bilo smisla, to je isto da ŽO SDP-a raspusti SDP VG jednu od aktivnijih organizacija, najbrojniju itd.

Ponavljam:
Nije toliko bitno da li su imali pravo učlaniti se natrag ili ne, da li su imali pravo glasati ili ne. BITNO JE kako vodite stranku, a dokaz tomu je ovo ŠUTANJE sa članovima!

Dajte molim vas nemojte da vas stalno moram ispravljat. Ja znam da tko radi taj i griješi, a onaj tko prizna pola mu se prašta ;)
 

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #101 : Svibanj 15, 2010, 10:49:16 prijepodne »

Nemojte petljat, stvarno počinjem sumnjat u vašu iskrenost. Gdje sam ja to napisao da je Zmajlović bio član HSS-a??
Pisao sam da je bio na listi HSS-a.
Počinjete pisat kao mali od palube, koji se očito izgubio pa je stranački drug preuzeo dužnost.... ;)
Vidiš sused, ipak ti ne govoriš istinu! Ipak je Zmajlović bio nezavisni!
Ah, da, i malo sam se izgubio, a ti ćeš svojim lažima i obmanjivanjem te prikrivanjem istine meni naći pravi put! Ah, kako tužno! Ti i muha ste svjetlost na kraju tunela! Svašta! Ali sused, ja te volim, volim! Zašto onda tako grube riječi?

I na kraju krajeva, opet si preskočio par članaka iz Statuta, i samim tim opet namjerno krivo izvjestio ljude, ovdje na Forumu! A s obzirom da ti poznaješ Statut jako dobro, znat ćeš o čemu pišem! A sad, trk po Statut i opet mi odgovori u svezi toga, recimo, sutra, za 24 sata, dok se izkonzultiraš sa svojim nalogodavcima, egom, svejedno...
Oh, diko naša, ponosu, donosiče svjetlosti među nas neuke! Ima nešto mistično u tvojim lažima!
Ili u prikrivanju istine! Ili u obmanjivanju!
I svaki put kad slažeš, ja ću ti ukazati na to, a ti možeš uzeti i Ustav, samo šta ćeš onda odgovore malo duže (s)lagat!

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #102 : Svibanj 15, 2010, 11:00:02 prijepodne »

Nemojte petljat, stvarno počinjem sumnjat u vašu iskrenost. Gdje sam ja to napisao da je Zmajlović bio član HSS-a??
Pisao sam da je bio na listi HSS-a.
Počinjete pisat kao mali od palube, koji se očito izgubio pa je stranački drug preuzeo dužnost.... ;)
Vidiš sused, ipak ti ne govoriš istinu! Ipak je Zmajlović bio nezavisni!
Ah, da, i malo sam se izgubio, a ti ćeš svojim lažima i obmanjivanjem te prikrivanjem istine meni naći pravi put! Ah, kako tužno! Ti i muha ste svjetlost na kraju tunela! Svašta! Ali sused, ja te volim, volim! Zašto onda tako grube riječi?

I na kraju krajeva, opet si preskočio par članaka iz Statuta, i samim tim opet namjerno krivo izvjestio ljude, ovdje na Forumu! A s obzirom da ti poznaješ Statut jako dobro, znat ćeš o čemu pišem! A sad, trk po Statut i opet mi odgovori u svezi toga, recimo, sutra, za 24 sata, dok se izkonzultiraš sa svojim nalogodavcima, egom, svejedno...
Oh, diko naša, ponosu, donosiče svjetlosti među nas neuke! Ima nešto mistično u tvojim lažima!
Ili u prikrivanju istine! Ili u obmanjivanju!
I svaki put kad slažeš, ja ću ti ukazati na to, a ti možeš uzeti i Ustav, samo šta ćeš onda odgovore malo duže (s)lagat!

Joj molim te…
Pa pokaži mi tu rečenicu gdje sam ja napisao da je bio član HSS-a
Ja sam rekao da je bio na LISTI HSS-a, a to kaj si zelen za politiku to je tvoja stvar..

Vidiš ja sam se potrudio i napisao ti moje obrazloženje, a ti si toliko proziran i veliš da sam zaboravio nešto napisati, da sam preskočio, pa daj napiši gdje sam pogriješio? Što sam krivo napisao? Koji članak statuta ne stoji? Koji sam članak preskočio?

Samo lupetaš i lupetaš…
 
Ako nekog voliš onda se potrudiš i objasniti mu neke stvari, to sam ja upravo učinio tebi, a pričaš da ti voliš mene a ja tebe ne :P

 Ajde da molim te argumentiraj gdje nisam u pravu?

Samo ponavljaš kao papiga kao da te tetko navinuo, kao snimljeni cd, kao da te netko napunio nečim… ::)

A to da li ja obmanjujem nekog ili ne prepusti drugim forumašima neka prosude, jer sam uvjeren da oni razmišljaju svojom glavom i ne izvršavaju partiske zadatke..
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2010, 11:09:34 prijepodne sused »

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #103 : Svibanj 15, 2010, 11:04:41 prijepodne »
Ček ček....mali od palube zar si ti  toliko zelen da neznaš da stranačak  lista može imati i nezavisnog kandidata??? isssssss

Na listi HSS-a je Zmajlović bio nezavisni kandidat, ali NA LISTI HSS-a!!!!

Nije bio na nezavisnoj listi. Kopčaš??

Ma znam ja da si ti zeleni mali od palube nema veze, dat ću si ja truda i pomoći ti da savladaš neke osnove, znam ja, vjerujem u tebe, bit će od tebe nešto.

Prvi zadatak ti je najteži, a to je da razmišljaš sa svojom glavom.....   valjda češ moći jer je imaš kaj ne :D
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2010, 11:13:31 prijepodne sused »

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #104 : Svibanj 15, 2010, 01:11:31 poslijepodne »

Na listi HSS-a je Zmajlović bio nezavisni kandidat, ali NA LISTI HSS-a!!!!

Nije bio na nezavisnoj listi.

Znači bio je nezavisni kandidat. Ja sam pitala, a vi dakle tvrdite?
Pa kaj je u tome loše po Zmajlovića? HSS je bio itekako normalna stranka dok su imali Tomčića. (Od kad je ova seljaČina sve je otišlo k vragu.)

I zašto mu to uzimate za zlo. Po meni je veće zlo ako je istina ono drugo kaj ste napisali, da je dobio direktorsku fotelju bez iskustva a da do tada nije čak niti bio u državi.

Sused - nitko nije rekao da vi lažete (nisam to pročitala), nego tvrdim da zaobilazite istinu, i to namjerno.

Uostalom vi ste meni inputirali nešto što nisam napisala niti tako mislim ("Ne mogu se složiti da nije ništa radio u stranci i da se nije zalagao za svoj grad, to su gluposti!" Odgovor #74 na: Svibanj 13, 2010, 02:38:41 pm) .
Kao i u slijedećem: "Počinjete pisat kao mali od palube, koji se očito izgubio pa je stranački drug preuzeo dužnost.... " (Odgovor #98 na: Danas u 09:25:14 am)  

Nego, acer1 je predložio da se ovo oko Zmajlovića završi, ajdemo ga poslušati.Osim toga, problem nema ime Problem Zmajlović, nego Problem SDP-VG.