Autor Tema: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"  (Posjeta: 75957 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #15 : Siječanj 19, 2011, 10:41:32 prijepodne »
Zlatko Rovišan kao član Urbarskih zemljišnih zajednica sukladno sa stavom vodstva podržao je ono što SDP nije htio, a to je povrat oduzete imovine za vrijeme komunizma(VFK bi se tata Japa okrenuo u grobu da to podrži). Isto tako članovi svih stranaka pa i SDP-a moraju poštovati demokraciju i prihvatiti stav većine svoje organizacije stoga ne vidim gdje je tu problem. No nije problem što je Rovišan poštovao demokraciju i volju većine članova zemljišnih zajednica, problem je u tome što je prvi u SDP-u rekao kako je Picula nesposoban i vrijeme je da ode sa goričke političke scene. Njegova izjava povrijedila je taštog Tonina Piculu koji je svojom izjavom u vrijeme kad je bio gradonačelnik "TKO JE VIDIO PIRAMIDE NE BAVI SE RUŠEVINAMA" dokazao koliko mu je stalo do Gorice, a vidimo i danas koliko je često u gradu i  gradskom vijeću.
Takvog je mišljenja u to vrijeme bio dobar dio Velokogoričkih SDP-ovaca, samo nitko nije ima hrabrosti suprotstaviti se toj napuhanoj veličini kojoj su i građani na izborima pokazali da nije zaslužio još jedan mandat gradonačelnika u čemu im je Beus pomogao.
Dokaz tomu je i Gradski odbor SDP-a na kojem je jedna od točaka dnevnog reda bila  izbacivanjem iz članstva Zlatka Rovišana na kojem se nelegitimno pojavio Tonino Picula. Naravno da su Picula i VFK svojim staljinističkim i partiskim metodama utjecali na članove gradskog odbora da glasaju za izbacivanje, no nisu svi podigli ruku(oni koji nisu odmah su osuđeni kao izdajice te marginalizirani na slijedećoj konvenciji stranke)
Na tom Gradskom odboru Picula se pravio da nema pojma tko je Zlatko Rovišan, da nije s njim zajedno podizao prvi stranački ogranak u Buni, nema pojma da je Zlatko Rovišan prvi sa nekolicinom SDP-ovaca 90-ih počeo obilježavati praznik rada sa limenom glazbom i karanfilima po Velikoj Gorici dok su ga sadašnji članovi SDP-a koji su ušli u SDP 2000. gađali paradajzima, itd.
Zlatko Rovišan oduvijek je zagovarao socijaldemokraciju i to čini i danas. Pitanje je da li je gorički SDP ubiti Stranka Demokratskog Paravana?
Način na koji se vodi Gorički SDP dokaz je, da je Zlatko Rovišan bio potpuno u pravu.


Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #16 : Siječanj 19, 2011, 10:53:58 prijepodne »
Mislim da ovakva stranka nije uopće relevantna za Veliku Goricu. Velike stranke poput SDP,HDZ,HSS i HNS, se ne trebaju bojati, jer budimo realni HSD ne dobiva postotak s kojim bi mogao ugroziti te stranke.

Ovom izjavom si upravo dokazao da se vi u SDP-u bojite ljudi koji su se okupili u HSD-u. SDP do dolaska Tonina Picule dobivao je svega 20-ak% glasova. To govori da građani na lokalnim izborima ne biraju stranke nego ljude. Picule više nema...
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #18 : Siječanj 19, 2011, 02:44:17 poslijepodne »
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2011, 02:46:36 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #19 : Siječanj 19, 2011, 03:37:34 poslijepodne »
Muha, donosiš "friške" vijesti s bloga na kojem je zadnja izmjena bila   22 Rujan, 2009 20:03

http://alen.iz.vg/openito/2009/09/22/ho-e-li-velikogori-ki-sdp-preuzeti-mlade-snage

http://politika.iz.vg/stranke/2009/06/26/tko-ce-reci-piculi-da-mu-je-vrijeme-da-ode   lipanj 2009

http://glup.iz.vg/gradonaelnik/2009/10/02/naguzio-vas-je    listopad 2009


Da i ??? ..ne žiku?..pa tu sve piše kak je i zakaj otišel iz SDP-a...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #20 : Siječanj 19, 2011, 03:44:47 poslijepodne »
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #21 : Siječanj 19, 2011, 04:09:58 poslijepodne »
... imaš li kakve "friške informacije" o urbarcima od prije 10-15 godina ...?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #22 : Siječanj 19, 2011, 05:02:05 poslijepodne »
... imaš li kakve "friške informacije" o urbarcima od prije 10-15 godina ...?

Poštovani forumaši evo kako koko kao partijski vojnik skreče temu, mulja, obmanjuje, laže,...
Nisi dovoljno hrabar pisati kad se govori o tvojoj VFK? Da spomenemo i kako je došla do funkcije predsjednice goričkog SDP-a?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #24 : Siječanj 19, 2011, 05:40:46 poslijepodne »
S obzirom na je ovdje veliki presing na "anonimca", očito baš i nije bezvrijedan kako ga žele prikazati.
Malo sam se raspitao o dotičnom Rovišanu, i mogu reći bravo majstore, jesi ih zaljuljao, jedini imao petlju reći Piculi da ode, a vidim ovdje odmah na zadnje noge se postavljaju na njegovu spomen, a zamisli čovjek je beznačajan u političkom životu kako kažu.
Očito zna gdje boli, pobornike klijentelističke politike, očito Zlatko nikog svog nije zaposlio u gradske strukture, očito Zlatko nije pogodovao zapošljavanju drugih, nije pogodovao dodjeli raznih manager-skih ugovora poput Senkinog, nije se kompromitirao da se okoristio politikom, čovjek ima čiste ruke.
Rekao mi je gospodin s kojim sam razgovarao iz medija, da ga se sjeća iz vremena kad je Zlatko bio nezaposlen, čovjek doslovno kopao kanale, a novopečena gospoda iz SDP-a su se navodno s podsmjehom šetala ispred njega i i smijuljila se. Kad sam to čuo, jednostavno, Zlatko je po meni čovjek koji razumije što znači rad i život od svog rada. Dali to znaju Picula i Beus?
Što je to radio Picula?
Što je to radio Beus?
A da su živjeli od svog rada, što?
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2011, 05:43:54 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #25 : Siječanj 19, 2011, 05:46:11 poslijepodne »
S obzirom na je ovdje veliki presing na "anonimca", očito baš i nije bezvrijedan kako ga žele prikazati.
Malo sam se raspitao o dotičnom Rovišanu, i mogu reći bravo majstore, jesi ih zaljuljao, jedini imao petlju reći Piculi da ode, a vidim ovdje odmah na zadnje noge se postavljaju na njegovu spomen, a zamisli čovjek je beznačajan u političkom životu kako kažu.
Očito zna gdje boli, pobornike klijentelističke politike, očito Zlatko nikog svog nije zaposlio u gradske strukture, očito Zlatko nije pogodovao zapošljavanju drugih, nije pogodovao dodjeli raznih manager-skih ugovora poput Senkinog, nije se kompromitirao da se okoristio politikom, čovjek ima čiste ruke.
Rekao mi je gospodin s kojim sam razgovarao iz medija, da ga se sjeća iz vremena kad je Zlatko bio nezaposlen, čovjek doslovno kopao kanale, a novopečena gospoda iz SDP-a su se navodno s podsmjehom šetala ispred njega i i smijuljila se. Kad sam to čuo, jednostavno, Zlatko je po meni čovjek koji razumije što znači rad i život od svog rada. Dali to znaju Picula i Beus?
Što je to radio Picula?
Što je to radio Beus?
A da su živjeli od svog rada, što?


Bravo Mile, ovo je dobro napisano.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #26 : Siječanj 19, 2011, 10:45:14 poslijepodne »
Koko opet si se uzrujao, da te boli ona stvar za VFK i SDP nebi tako planuo. Gospodine Z. Rovisan ako citate ovaj forum svaka vam cast na hrabrosti! Takve ljude trebamo u politici.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #27 : Siječanj 20, 2011, 08:18:57 prijepodne »
Citat:
... imaš li kakve "friške informacije" o urbarcima od prije 10-15 godina ...?

Pronašao sam odluku GO SDP-a o pokretanju stegovnog postupka protiv Zlatka..  


Normalnom, nepristranom dovoljno kad to vidi...

« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2011, 08:28:16 prijepodne Muha »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #28 : Siječanj 20, 2011, 10:27:55 prijepodne »
Koko opet si se uzrujao, da te boli ona stvar za VFK i SDP nebi tako planuo. Gospodine Z. Rovisan ako citate ovaj forum svaka vam cast na hrabrosti! Takve ljude trebamo u politici.

Krok ... reci čovjeku otvoreno :" gospon Rovišan, dozvolite da vam se uvučem ... "  ako  te Muha ni prestigel ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #29 : Siječanj 20, 2011, 01:19:36 poslijepodne »
Negativne priče koje kruže o Zlatku Rovišanu ovdje na forumu, koje šire partijski poltroni i vojnici, potaknule su me da ispričam još jedan dio istine o njemu. Računam pri tom na već provjerenu objektivnost i nepristranost vas kao sudionika na ovom forumu, te davanju svog mišljenja. Stoga u prilogu prilažem „odluku o stegovnom postupku SDP-a Velike Gorice protiv Zlatka Rovišana“  http://img43.imageshack.us/i/stegovnipostupak.pdf/    , „ očitovanje na odluku i zahtjev za obustavom stegovnog postupka“ http://img198.imageshack.us/i/oitovanjezahtjevzaukida.pdf/  i „odluku o isključenju“ http://img2.imageshack.us/i/odlukastegpostup.pdf/ . Problemi u  SDP-u započeli su angažmanom Rovišana u Urbarskim zemljišnim zajednicama Turopolja kada je kao ovlaštenik zemljišne zajednice Velika Buna pokušao osnovati Udrugu ZZ računajući pri tom doista podršku prvenstveno SDP-ovaca. SDP-ova podrška je izostala na vrlo ružan način stranačkom opstrukcijom i sabotažom iako je VFK tada i danas tajnica združenih zemljišnih zajednica. Naime to ga nije obeshrabrilo već dapače dalo mu još jači poticaj da osnujem Udrugu ZZ Velika Buna. Udruga je osnovana bez SDP-ovaca i registrirana u registru Udruga krajem 2008 godine http://img188.imageshack.us/i/rjeenjestatut.pdf  Da ne duljim bilo je tu još niz aktivnosti ZZ u predizborno vrijeme gdje je Rovišan sudjelovao, naravno sve u cilju ispravljanja povijesne nepravde učinjene 1947 godine. Kap koja je prelila čašu bila je, kao što sam spomenuo u svom postu prije, izjava temeljem lošeg izbornog rezultata SDP-a u lokalnoj tiskovini „vrijeme je da netko kaže Piculi da ode“. Dakle istina u cijeloj ovoj priči je da je zapravo ta izjava bila okidač da se protiv Rovišana pokrene stranački stegovni postupak koji je nelegitimno vodio Picula! http://img509.imageshack.us/img509/1397/slika033.jpg   a ne aktivnosti u ZZ koje mu se pripisuju.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu