Autor Tema: Statistika  (Posjeta: 33442 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Statistika
« : Rujan 11, 2009, 12:16:30 poslijepodne »
Negdje u ovo vrijeme ili koju minutu kasnije forum je započeo s radom.
Nakon tjedan dana evo pokoje brojke..

61 aktivan član i preko 1200 postova
1362 jedinstvena posjetitelja (najbolji je bio jučerašnji dan s 254 jedinstvena posjetitelja)
112 ih je poslao Google
Posjetilo nas je 11 različitih robota (uglavnom tražilice)
Google je zaguglao 3088 stranica
Forum se dokopao prve stranice na rezultatima Google pretraživanja za forum gorica i slične izraze

Hvala svim posjetiteljima!

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Statistika
« Odgovori #1 : Rujan 11, 2009, 12:20:19 poslijepodne »
Ma ja mislim da je statistika dobra. Juuuuupi, tjedan dana. Ma, čestitke i to je to što trebamo - forum.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Statistika
« Odgovori #2 : Rujan 11, 2009, 12:44:00 poslijepodne »
Sretan nam prvi tjedan!
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Statistika
« Odgovori #3 : Rujan 11, 2009, 02:10:07 poslijepodne »
Dobra statistika! Dobra!  ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

perojosi

  • Gost
Odg: Statistika
« Odgovori #4 : Rujan 11, 2009, 03:00:22 poslijepodne »
Poštovani Forumaši,

koristim prigodu da Vas sve skupa najsrdačnije pozdravim i zaželim Vam sve najbolje,
raduje me da ste tu i da ste svi Vi i Forum ponovno živi,neznam koji sam po statistici 62-gi moguće ali vjerujem da će Forum ponovo zaživiti kao što je bio i ranije,to se već i vidi nakon tjedan dana od Uskrsnuća Foruma.

Ovo s Forumom me podsjeća na Apostolsko vjerovanje i Isusa Krista koji je.... mučen pod Poncijem Pilatom,raspet,umro i pokopan;sašao nad pakao,treći dan uskrsnuo od mrtvih....odonud će doći suditi žive i mrtve....



Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Statistika
« Odgovori #5 : Rujan 11, 2009, 05:05:22 poslijepodne »

Kad vidim ove statistike imam jednu neodoljivu potrebu:

našem dragom Gradonačelniku šaljem veeeeeliku pusu    i jedan srdačni "bok"    uz iskrenu zahvalu što nam je, ukinuvši onaj stari, omogućio da pokrenemo ovaj novi, stvarno slobodni forum.

Vjerujem da je već primijetio da ovaj forum iz dana u dan ima sve više članova nabrušenih pera i ornih za kvalitetne rasprave, u kojima se i on i njegovi potezi kritiziraju jopš žešće i još nemilosrdnije nego prije. Kad nekome na silu pokušaš začepiti usta, dobit ćeš dvostruko natrag!

Evo ovako:

Naravoučenije svima onima koji slobodnima pokušavaju začepiti usta: "Tko sa vragom (forumom) tikve sadi, o glavu mu se razbijaju!"  

Tur

  • Gost
Odg: Statistika
« Odgovori #6 : Rujan 12, 2009, 09:41:15 prijepodne »
Čestitke na odličnim statistikama!  ;)

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Statistika
« Odgovori #7 : Rujan 16, 2009, 01:18:18 prijepodne »
polefke deca ,polefke, saka čast robotima al zasad meni forum zgledi kak brbljaonica bez suprotstavljenih mišljenja navek  s jednim te istim geslom, a to je svi za jednog jedan za sve z malo trzavica al ne preveć da se nebi ko kome zameril jer ipak se većina zna i si su prijateli ( ak ne stvarni onda virtualni), nekak onak u stilu trla baba lan, pa sad ak je to zadovoljavajuće vama trenutno aktivnima ok, al ja inspiraciju za nekakve ozbiljnije rasprave, jednostavno nemam.Trenutno forum ima jednu jedinu težinu , a to je razmjena informacija med jenom užom cyber grupom građana, ali komentari u smislu pohvala , pokuda i mišljenja građana , barem za sad još uvijek nemaju težinu ko na starom forumu pa makar ovi dripci kaj su ga ukinuli i čitaju se ovo, al ni to to, ak me hoćete razmeti kaj sem štel reći , bute razmeli. Ni ovo nekakva pokuda pokretačima foruma-njima saka pohvala, neg ovo je čisto prezentacija mog trenutnog osjećaja, pak radi toga najte zameriti. Na kraju, moram reći,nažalost, da  imam i osjećaj da i oni časni profi ljudi , koji bi s nami običnim,  običnim moram naglasiti, građanima , mortik i komunicirali ili jesu komunicirali na bivšem forumu,, o koječemu kaj nas muči uz grad,  a vezani su zaposlenjem uz gradske firme, ne javljaju se  ovdje na ovaj forum, mortik i čitaju ( al egzistencija je jedno, a zajebancija s forumom drugo...si mi to razmemo) i se to skupa nekak mi ne daje motiva i inspiracije za pisanje, osim možda eto ovog posta kojim sam im svima skupa želio zahvaliti na trudu i "bivšem (ciber) druženju. Nadam se da će jednog dana i trenutna  ( HDZ) vlast shvatiti da ukidanje  (slobodne) komunikacije i uvođenje iste strogo kontrolirane ( na gradskom portalu) ne vodi ničem dobrom nego aternativnoj ciber komunikaciji koja im dugoročno , s obzirom na čitanost ovog foruma, ma koliko ga službeno ignorirali , ne donosi ništa dobro.

Ak aktualnoj vlasti išta znaći  IP adresa s koje se javljam, bilježe li je mortik?, analiziraju? li promet ili kaj već tak ( bez udbaških fora) onda će shvatiti da sam službeni gradski portal posjetio jedino u svrhu da provjerim jel kaj riješeno sa službenim gradskim forumom , a se one dobre vijesti , kak i za vladavine črlenih tak i sad jednostavno me ne impresioniraju. Bi se reklo se očekivano i po programu...zavisi ko vlada.
@HDZ
I eto na na krajnjem kraju bum rekel da je  smisao mog postojanja na službenom gradskom forumu bio, med sim mojim kasno-satnim bedastoćama i di koji "pametni" post usmjerenja da znate kak vam obični birači dišu i što očekuju,  a sad je ( s ukidanjem službenog foruma) se to otišlo u niži razred, pak ak vam je to tak lepo sad uživajte i budite sami sebi samodostojni, al najte se čuditi ak sem mortik ja ,samo mali ciber pismeni glasač , nekaj napisal, a ak posle ispadne da moje mišljenje djeli i velika većina ciber nepismenih. Hebiga dečki, posljedice bute snosili sami ( i nažalost svi mi građani) , i ak niš drugo bute se veselili kaj ste nas obične glasače ipak v nečemu zadovoljili, al to samo, ak i kada uspijete dovršiti obećanu autocestu, a i onda bu v pitanju jeste li nas stvarno zadovoljili i zato počnite razmišljati z gornjom glavom jer ak smo mi vaši glasači ov put noge raširili , samo zato kaj drugog izbora ni bilo , to ne znaći da bu tak zanavek. Na osnovu svega, primite se pravog obećanog posla uz što manje ovakvih medijskih zajebancija i u njima prisutnih likova. Eto bi vam ja to onak u svom stilu preporučil prek ovog foruma kojeg ionak ne čitate.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Statistika
« Odgovori #8 : Rujan 16, 2009, 10:13:10 prijepodne »
Ja sam optimista. Mislim da forum bude ponovno dobio na težini i da bude opet važan faktor (zbog čega je uostalom i ukinut). Ovo je malo dijete, treba ga hraniti, oblačiti i odgajati. Ništa nije izraslo u kratkom vremenu pa nebude ni ovaj forum. Ova mala zajednica raste svakim danom i trenutno se nedostatak "suprostavljenih strana" ni ne primjeti. Kak je GBR našel ovdje interes bude bogme i Ante, pa makar i prije izbora..
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Statistika
« Odgovori #9 : Rujan 16, 2009, 01:13:01 poslijepodne »

A gdi jesu oni koji drugačije misle? Mi smo jasno rekli na početku da je novi forum otvoren svima, bez obzirana različitost mišljenja, i da će tek kada se takvi okupe na njemu biti doista argumentirane rasprave.

A oni se sakrili u mišju rupu...  Kaj ih je strah?    Koga? Nas?    ili se ipak boje "svojih"?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Statistika
« Odgovori #10 : Rujan 16, 2009, 08:51:05 poslijepodne »
Vegi ti jako dobro znaš da se ovde svi znaju s bivšeg foruma i da su to tek virtualna poznanstva, a tak kak se mi znamo, znamo i tebe i ti nas.
Prema tome, ta ti ne stoji izjava.
A ako ti društvo ne paše, ne moraš dojti, nije obavezno.
Obično ljudima smeta kad se svi svade, tebi smeta kaj se ne svadimo  ::)
Segdar sekaj  ::)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Statistika
« Odgovori #11 : Rujan 16, 2009, 10:57:51 poslijepodne »
Vegica,se znaš,sam pitaš,sam odgovaraš. :D Neznam zakaj si postal takov ciberpacifista a da bi se nekaj premenilo treba je biti aktivista-če te tera tema zanima-otpri,am nisi strajnski ovde.
Ovi,il oni,nisu ni na bivšemu forumu bili preveč aktivni osim da je bilo treba potkajlati pp (političkoga protivnika) il spamati forum za izbore.Tam je prosek bil napisati tri stranice na dan a vevo se broj vrti oko deset,kaj samo za se govori da se sejeno nekaj događa a mislim da je to produkt toga kaj su skoro si,il si,aktivni člani prešli sim.Teško da negdo more nadoknaditi one običaje kaj smo tam ostavili a vrteti "iste spike" se ne splati.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Statistika
« Odgovori #12 : Rujan 17, 2009, 10:17:13 poslijepodne »
Vegica,se znaš,sam pitaš,sam odgovaraš. :D Neznam zakaj si postal takov ciberpacifista .....

Takev sam po prirodi, mali sem,  bi se reklo  niščetni , ne znam se tući ,mrzim čoprativni pristup i volim samostalnost, navek se priklanjam, u presudnom momentu, onima koji su slabeši i boli me nepravda...jednom rječju moderniji dudek, al svakako sa svim društveno pozitivnim aspektima tog filmskog lika.
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2009, 10:24:31 poslijepodne Vegi »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Statistika
« Odgovori #13 : Rujan 17, 2009, 10:32:41 poslijepodne »
...jednom rječju moderniji dudek,...

Dudek,***i te dreve bukove!!!  ;D  ;D  ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Statistika
« Odgovori #14 : Listopad 31, 2011, 10:22:56 poslijepodne »
"Najviše Online Danas: 33"
Opa,Miško! Kaj imamo i dežurne ubacivače?
Loš dan,malo prometa a puno posete...  ::)
wwwg tablice