Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 193957 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #525 : Studeni 29, 2011, 02:02:04 poslijepodne »
Kaj da ti odgovorim nego jedino kaj mi pada napamet a to je da mi svojim odgovorom djeluješ odveć ograničeno...naime napravio si scenarij kojim me pokušavaš (takav imam dojam) diskreditirati, zgodno, toliko pristranih bljezgarija napisano od strane nekih forumaša kojima očito držiš štangu da nijednom tako revno nisi reagirao iako si trebao...što misliti...?...slučajno....?..nipošto...
Ma pusti sad moju takozvanu pristranost. Činjenica je da mi stavljaš riječi u usta koje ja nisam izrekao. Činjenica je da ja nisam tog primitivca uspoređival sa nikim, a ti meni pišeš kao da ja njih uspoređujem.

Ako tebe moja kritika diskreditira, onda sa pravom, jer ja ništa ne kritiziram bez argumenata. Stvar je samo takva, da ti sam sebe diskreditiraš manipuliranjem diskusije izmišljajući neku neizrečenu tvrdnju. Tome se mora stati na kraj, jer to nije onda diskusija nego laprdanje, fantaziranje, provokacija i svađa. I to nikome ovdje na forumu ne treba - osim onima koji imaju zadatak da ometaju razumnu diskusiju. Nadam se da ti nisi jedan od takvih.

A ja može biti da tebi djelujem ograničen, može biti i da jes ograničen, samo to nije ovdje bitno - mene smeta kad mi (meni) neko stavlja riječi u usta koje nisam izrekao, i svakome bum tak reagiral, dal je to neko crvene boje, plave, ili koje god da bilo. To nema nikakve veze sa političkom orijentiranošću. To je osobni odgovor na nečiji pokušaj manipuliranja mojih izjava. Zato - nemoj previše politizirati de ne treba, i izgovore tražiti u mom političkom stavu. Nemoj.
Citat:
stoga Bob konstukcije postoje samo u našim umovima i ako koristimo maštu, otvaramo si svijet beskonačnih mogućnosti.....
Je, ali kad se argumentirano diskutira, onda nemoj preveć maštati nego se više drži činjenica. Mašta te vodi na krivi put, bar kad tu svoju maštu tretiraš kao činjenice i pišeš o tome kao o činjenici.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #526 : Travanj 14, 2012, 12:31:38 poslijepodne »
Bašme zanima kak bi prošla i bioelektrana za koju se Beus zalagal!
čačić očito nije za obnovljive izvore energije!

http://www.vecernji.hr/biznis/sokirani-ulagaci-cacic-solarnu-struju-ucinio-neisplativom-clanak-398152

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #527 : Travanj 14, 2012, 04:32:54 poslijepodne »
Bašme zanima kak bi prošla i bioelektrana za koju se Beus zalagal!
čačić očito nije za obnovljive izvore energije!

http://www.vecernji.hr/biznis/sokirani-ulagaci-cacic-solarnu-struju-ucinio-neisplativom-clanak-398152

Koliko mi je poznato Beus i HNS su se zalagali za elektranu na plin.
No pitanje dadi, kakve veze ima ovaj članak u ovoj temi, nije li to za temu o vladi ili gospodrastvu?
Ili je tebi glavni cilj da pokušaš malo "tući" po VG HNS? Ne tiče me se, samo pitam.

I na kraju ako imalo pažljivije pročitaš tekst s razumijevanjem onda ćeš primjetiti kako je novnar koji je pisao taj tekst iznio bezbroj budalaština, žalosno je kako novinari pušu tekstove a da se pri tom nisu nimalo potrudili prikupiti relevantne podatke za ono o čemu pišu. Jadan je ovaj tekst kao i tvoj pokušaj.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #528 : Travanj 14, 2012, 05:29:21 poslijepodne »
Bašme zanima kak bi prošla i bioelektrana za koju se Beus zalagal!
čačić očito nije za obnovljive izvore energije!

http://www.vecernji.hr/biznis/sokirani-ulagaci-cacic-solarnu-struju-ucinio-neisplativom-clanak-398152

isto kao i sve za što se on zalagao!
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #530 : Travanj 15, 2012, 06:49:16 poslijepodne »
dobro su ga
složili! gdje ima dima im a i ..... :P

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #531 : Travanj 16, 2012, 12:21:38 poslijepodne »
Kako radi HNS - po principu horizontalne rotacije!

Draško Lambaša novi predsjednik uprave Luke Šibenik

Na današnjoj sjednici Skupštine Luke Šibenik d.o.o za predsjednika Uprave izabran je Draško Lambaša, dosadašnji član Uprave.

Na tom je mjestu Lambaša zamijenio dugogodišnjeg direktora Davora Škugora koji je današnjom odlukom Skupštine postao član Uprave.  ???  ???

Prema objašnjenju koje su nakon Skupštine medijima dali njezini članovi, ova rošada napravljena je nakon što je izmijenjen društveni ugovor tvrtke po kojem je Luka Šibenik postala tvrtka s dvočlanom upravom, predsjednikom i jednim članom. Dosad je uprava imala pet članova i predsjednika.

Davor Škugor i Draško Lambaša već deset godina su na čelu Luke Šibenik, prvi kao predsjednik Uprave, a drugi kao član Uprave i pravnik tvrtke.

Novi predsjednik Uprave Lambaša predsjednik je šibenskog HNS-a.


S kim surađuju pojedinci iz HNS-a ??? ??? ??? HDZ-om ::)  Tko tu koga štiti? jedni druge ;D


http://www.slobodnadalmacija.hr/%C5%A0ibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/169117/Default.aspxhttp://

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #532 : Travanj 16, 2012, 12:23:42 poslijepodne »

A hoće li i treću? Treća sreća?
Bogme dnevno.hr je objavio na naslovnici portala, izgleda jako vruće. 8)


Fina papica a?  ??? mmmmm  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #533 : Travanj 16, 2012, 01:06:21 poslijepodne »
tromblon ... a kakve veze dotični Lambaša (bez obzira u kojoj je stranci) ima veze s Turopoljem ? Da nije rođen tu negdje ? Njegovi su rodom iz Turopolja ? Živio je u Gorici ?  Vidiš da imaš problema sa snalaženjem u prostoru i vremenu. Otpri novu temu pa pljuj po "svojim neprijateljima" ma tko oni bili.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #534 : Travanj 16, 2012, 01:17:00 poslijepodne »
tromblon ... a kakve veze dotični Lambaša (bez obzira u kojoj je stranci) ima veze s Turopoljem ? Da nije rođen tu negdje ? Njegovi su rodom iz Turopolja ? Živio je u Gorici ?  Vidiš da imaš problema sa snalaženjem u prostoru i vremenu. Otpri novu temu pa pljuj po "svojim neprijateljima" ma tko oni bili.

Tema je HNS, a ne ogranak HNS-a VG! Znam da imaš falingu, ne brini

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #535 : Travanj 16, 2012, 01:28:46 poslijepodne »
Nije važno što govori, nego tko govori, skupina moralista i poštenjačina iz Demokratskog trgovačkog centra, pametnom dovoljno i previše!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #536 : Travanj 16, 2012, 01:30:45 poslijepodne »
tromblon ... ti očito imaš filing samo za podje... sve koji ne misle kao ti i još par njih. Daj pročitaj naslov teme pa se tako i ponašaj kod pisanja.
 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #537 : Travanj 18, 2012, 10:02:02 prijepodne »
Zašto je na stranicama HNS-a obavijest da Picula više nije vijećnik  ???
Nije li to trebalo pisati na stranicama SDP-a? Čemu ovakvo nekorektno ponašanje jedne političke stranke koje je u koaliciji s SDP-om?
Vjerojatno se Beus želi nametnuti Vesni Fabijančić kako bi on bio kandidat za gradonačelnika na predstojećim lokalnim izborima, jer Piculi je zabio nož u leđa, otjerao ga iz Velike Gorice i sada je na red došla Vesna Fabijančić. Nadam se da je svjesna što joj Beus sprema, ili sam možda u krivu, ne znam, ali ovaj potez nije korektan i otvara mnoge sumnje u zbroju s drugim činjenicama

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #538 : Travanj 18, 2012, 10:31:36 prijepodne »
Zašto je na stranicama HNS-a obavijest da Picula više nije vijećnik  ???

Pa bilo bi mnogo korektnije kad bi takve vijesti mogli čitati na gradskom portalu, obzirom se radi o gradskom Vijeću i Vijećnicima, kao predstavničkom tijelu koje je na neki način i vlasnik grada a bogme i gradskog portala! Nisi se zapitao zakaj takve vijesti nemamo na gradskom portalu? Nije gradski portal ničija privatna prčija na kojoj selektivno može objavljivati informacije! Kaj ne? 8)

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #539 : Travanj 18, 2012, 11:41:19 prijepodne »
Zašto je na stranicama HNS-a obavijest da Picula više nije vijećnik  ???

Pa bilo bi mnogo korektnije kad bi takve vijesti mogli čitati na gradskom portalu, obzirom se radi o gradskom Vijeću i Vijećnicima, kao predstavničkom tijelu koje je na neki način i vlasnik grada a bogme i gradskog portala! Nisi se zapitao zakaj takve vijesti nemamo na gradskom portalu? Nije gradski portal ničija privatna prčija na kojoj selektivno može objavljivati informacije! Kaj ne? 8)

Slažem se da je to moglo stajati na gradskom portalu, ali to nije opravdanje da HNS objavljuje vijesti kojima šteti ugledu koalicijskog partnera SDP-a. Osim ako se već ne priprema za lokalne izbore pa ovime i ovakvim potezima želi oslabiti SDP.