Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 200080 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #375 : Veljača 08, 2011, 08:25:07 prijepodne »

Jao pa zar je tako loše kad u nedostatku argumenata počne govoriti mržnja, Jaguar nemojte mi biti tužni.
 

uvaženi Mile care, opustite se, pogledajte i poslušajte Šmentanu muhu, zanimljivo je. Opušta. ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #376 : Veljača 08, 2011, 08:10:03 poslijepodne »
Hahaahahha evo jedna edukativna pa možda i dotični završi fakultet.


Lepa Brena - Decko mi je skolarac

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #377 : Veljača 13, 2011, 07:47:51 poslijepodne »
Ili će se izvući i reći da mu je rad u "renomiranoj" stranci bio zapreka za učenje pa zato nije završio visoke škole.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #378 : Veljača 13, 2011, 08:37:57 poslijepodne »
Ili će se izvući i reći da mu je rad u "renomiranoj" stranci bio zapreka za učenje pa zato nije završio visoke škole.


uvaženi Mile care, kaj Vas cijelo vrijeme frcaju visoke škole, pa imate toliko primjera u lijepoj našoj, gdje visoke škole nisu bile presudne, Luka Rajić, šofer Rojs, Kalmetin vozač, general Zagorec, hoćete malo lokalno, vidite našeg Žužića, Fiolića,
mada lokalno imamo i vrlo školovane kadrove, vidite samo Antu Šimunovića, koja je ono viša poslovna škola, završena u Liburniji Hoteli, mam je čovjek u upravi Fine, Liburnija nije bilo što od Universitas populandos amigos.
Stvarno ne razumijem zašto Vas frcaju visoke škole? I tak one sada nisu in, sada su čobani in, a za njih brate mili ne trebate visoke škole.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #379 : Veljača 13, 2011, 10:53:23 poslijepodne »
Stvarno ne razumijem zašto Vas frcaju visoke škole? I tak one sada nisu in, sada su čobani in, a za njih brate mili ne trebate visoke škole.


Da, vidim iz priloženog !


NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #380 : Veljača 14, 2011, 07:58:20 prijepodne »
važeni Mile care, ako Vas Vaš djed nije naučio, mene je, da je životna škola najvrednija škola, nema te diplome koja se može usporediti sa životnom školom, a još ako cijeli život radite na sebi, učite i dopujavate se različitim znanjima i vještinama, onda je to u svakom slučaju u najmanju ruku vrijedno koliko i nečija diploma, a vrlo često i puno više, praksa to pokazuje.
Nečiji uspjeh je grda stvar za neke a hrvatski jal, općepoznata stvar. Vi uživajte i dalje u svom jalu. ;D

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #381 : Veljača 14, 2011, 09:05:02 prijepodne »

uvaženi Mile care, kaj Vas cijelo vrijeme frcaju visoke škole, pa imate toliko primjera u lijepoj našoj, gdje visoke škole nisu bile presudne, Luka Rajić, šofer Rojs, Kalmetin vozač, general Zagorec, hoćete malo lokalno, vidite našeg Žužića, Fiolića,
mada lokalno imamo i vrlo školovane kadrove, vidite samo Antu Šimunovića, koja je ono viša poslovna škola, završena u Liburniji Hoteli, mam je čovjek u upravi Fine, Liburnija nije bilo što od Universitas populandos amigos.
Stvarno ne razumijem zašto Vas frcaju visoke škole? I tak one sada nisu in, sada su čobani in, a za njih brate mili ne trebate visoke škole.


ma dajte, najte, sad bumo svi s diplomama ispali manje vrijedni od onoga koji ima samo političke škole završene u fažani?

pa vrijednija je bilo kakva škola pa i ona privatna poslovna od one koju je GBR spekel u vlastitoj kuhinji!!!

amarkulin

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #382 : Veljača 14, 2011, 11:00:48 prijepodne »
koja je ono viša poslovna škola, završena u Liburniji Hoteli
Visoka poslovna škola Libertas
http://www.vps-libertas.hr

Žalosno je da se ljudi ovako kao ti odnose prema obrazovanju. Jesi li čuo za koncept cjeloživotnog učenja? Ili misliš da je to samo za one primitivce iz Europe - Hrvati su i tak prepametni...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #383 : Veljača 14, 2011, 11:22:11 prijepodne »
Biti skolovan, zavrstiti studije, jako je vazno, no ne i manje vazno od zivotne skole. Sto znaci, kombinacija te dvije skole ustvari je ono sto cini covjeka covjekom. No da nebi bilo greske, ima vise zivotnih skola, ne mislim na onu sto si steko u zatvoru, kradjama i razbojnistvima. U skoli ces steci opce znanje koje ces kombinirati sa zivotnom skolom i tako pridonjeti najvise zajednici.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #384 : Veljača 14, 2011, 12:17:00 poslijepodne »
čujte, ima onih koji su od škole završili samo onu "Rubikon", ima onih koji su morali potegnuti čak do Kumrovca, a znam i neke koji su teškom mukom otišli u Banja Luku i preko vikenda postali hoteljeri, ugostitelji, vozači, kuhari ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #385 : Veljača 14, 2011, 08:36:38 poslijepodne »
Slažem se gospodinom KOKO-VG, to je istina što je čovjek rekao.
Ima i onih koji su do 90-tih imali osnovnu školu, pa su naglo riješili srednju školu, pa su naglo dobili posao u zračnoj luci Zagreb, ali ima i onih drugih koje ne brine toliko njihova naobrazba, ali bitno je da su obitelj zbrinuli, poput Fabijančićke, Stevinovićke, pa je Beus i svoju ženu uvalio u POU.

Ovo ste odlično rekli gospodine KOKO-VG.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #386 : Veljača 14, 2011, 11:00:32 poslijepodne »
Mile, nepismeni, jel tema HNS ? Ili možda POU ? Ne kužim kako to da moderator još ni jednom nikome nije skrenuo pažnju na stalno pisanje o drugim stvarima a ne o temi u naslovu ?

Evo nas na odgovarajućem terenu KOKO-VG, niste mi odgovorili ni na prethodni post glede zapošljavanja rodbine i zapošljavanja u zračnoj luci, a bogami ni uhljebljivanju supruga i ine rodbine?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #387 : Veljača 15, 2011, 01:03:38 poslijepodne »
Pozdrav svim forumašicama i forumašima,
Moram priznati da sve rjeđe stignem pogledati rasprave na ovome forumu u zadnje vrijeme a evo kad i stignem (kao danas) vidim da je "mala ali srcu draga" skupina forumaša koji otvoreno mrze HNS i dalje u pogonu i da redovito ispiru usta HNS-om i mojim imenom, repetirajući svoje već odranije poznate i tko zna koliko puta demantirane izmišljotine. Odavno sam naučio da se na sve takve objede niti može niti treba reagirati pa neću ni ovom prilikom. Njima na dušu.
Međutim, plasiraju se i nove izmišljotine. Poput one da je Vatavuk otišao iz HNS-a zbog mene (a ja tada nisam ni bio još u HNS-u) ili da sam 2006. godine bio predsjednik Gradskoga vijeća (a to je bila gospođa Škare Ožbolt). Pa nije to bilo tako davno da se baš nitko od nas ne sjeća.

Tek želim reći da je tema o HNS-u, kako vidim, već napunila 26 stranica. I neka je, vrijedi nešto i taj naš HNS kad ga toliko spominju, zar ne? Ali nema tu ni ispraznih lauda ni neukusnih pohvala. Ima, međutim, mnogo očajničkih pokušaja par aktivista konkurentskih stranaka da nas se umrlja, oblati, uvrijedi, ponizi. No bez većega uspjeha.

HNS je nedavno svečano obilježio 20. obljetnicu osnutka svoje velikogoričke organizacije u društvu oko 260 aktivista i gostiju. U toj prigodi smo izdali i posebnu mini-monografiju s pričom o povijesti organizacije ispričanom i kroz oko 200 fotografija iz svih razdoblja stvaranja i razvoja podružnice u Velikoj Gorici. Meni kao sadašnjemu predsjedniku puno je srce kad vidim koliko je iza svega toga bilo i ostalo dobre volje, ljubavi i iskrenoga rada na dobrobit svoga grada, svoga kraja i svoje domovine. Hvala svima koji su u tome pomogli. Čestitam im. I onima koji više nisu u HNS-u, pa i onima koji su danas u nekim drugim strankama. Želim vjerovati da i tamo rade za zajedničku dobrobit.

Srdačan pozdrav svima,
Goran Beus Richembergh
Predsjednik HNS-a Velike Gorice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #388 : Veljača 15, 2011, 02:50:06 poslijepodne »
Da se radi o poremećaju na političkoj sceni svjedoči javljanje GBR-a makar bila tema HNS (i to kak ti pod imenom i prezimenom he…). GBR plasira po ustaljenom obrascu  uzmi-ili-ostavi.  Na ovom foumu je doista teško prodavati bilo kakvu demagogiju ili isprazne političke slogane. Ljudi to ovdje jednostavno ne gutaju jer su već opredijeljeni, odnosno usudio bih se reći da 95% ovdje prisutnih forumaša već sad zna za koga će glasovati na sljedećim parlamentarnim izborima i teško da će javljanje GBR-a to moći promijeniti. Čak mislim da njegovo javljanje ne potiče raspravu već zamara i uništava dobru volju za bilo koju sljedeću temu (otuda cinizam i nepovjerenje većine koji se javljaju na ovom forumu). Svako mišljenje ima svoje oponente, odnosno protivnike i to je dobro. Jedno bez drugoga ne može opstati nigdje, pa ni na ovom forumu.

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #389 : Veljača 15, 2011, 08:50:47 poslijepodne »
Citat:
Da se radi o poremećaju na političkoj sceni svjedoči javljanje GBR-a makar bila tema HNS ....


Ja zaista ne kužim o kakvom se ovdje poremećaju radi, kada netko bubne ovakvo nešto i ostane živ. 8)