Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194045 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #255 : Studeni 09, 2010, 09:26:10 poslijepodne »
bre mile, da nije trgovkinja vesna bolja ?  ili možda ovaj krele čiju sliku reklamiraš ? da nije možda pinokio hebrang ? ili možda jubito kirin ?  ili si ti možda za stanimirovića, jeli bre ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #256 : Studeni 09, 2010, 10:37:25 poslijepodne »
Koko ajd fino sad svima reci što te to toliko muči da toliko brejkaš ?
Ili te treba učiti hrvatski jezik, pa da ti na neki način dokažem da je u RH još uvijek službeni jezik (gle čuda) hrvatski.

A sad mi daj odgovor na pitanje:

-  Tko je najneobrazovaniji zastupnik u saboru?

Evo da ti malo pomognem -
« Zadnja izmjena: Studeni 09, 2010, 10:40:36 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #257 : Studeni 10, 2010, 06:35:12 prijepodne »
... ja spominjem ljude iz raznih stranaka a ti opet po HNS-u i Beusu. Da ti nije Sale GT Božić što u rodu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #258 : Studeni 10, 2010, 07:44:08 prijepodne »
.......Svatko tko nije osuđen za ubojstvo, je bolji od tog tvog kandidata,...................

Kao što rekoh, od tebe nikakvog konkretnog odgovora osim sraćkanja po HNS-u i papagajskog ponavljanja.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #259 : Studeni 10, 2010, 07:57:47 prijepodne »
To je drugo pitanje na koje nije lako dati odgovor.

....samo je najjadnije što kvalitetni ne mogu doći do izražaja i dobiti priliku, ali temeljno gledano - boljih, kvalitetnijih, moralnijih, poštenijih, pametnijih, za Hrvatsku dobronamjernijih, i u svakom slučaju pozitivnijih ljudi ima u ovoj zemlji puno.....


Istina i s ovim se slažem, imamo i iz našeg bližeg lokalnog okruženja puno primjera, jel tak?
Sve dok se političke stranke ne počnu međusobno uvažavati i crpiti ono najbolje iz sebe, poštivati znanje, kvalitetu, struku i sposobnost će biti tako, neke prednjače u tome, neke manje, ni jedna nije poptuno operirana od partitokracije i podobnosti, samo je naglašavam pitanje ipak koliko je koja otišla dalje u tom smjeru, smjeru da drži više do struke i sposobnosti a manje do podobnosti. Ajde razuvjeri me da HDZ s partnerima ne prednjači u tome, argumentirano.

Ja prije svega cijenim znanje, struku i sposobnost, bez obzira tko je gdje, da li je ili nije član neke stranke, smatram da svatko ima pravo na svoj izbor ali to što na primjer ja osobno podržavam HNS, nikome ne bi smjelo dati za pravo da me diskriminira zbog toga, kao i obrnuto. Kada dođemo na tu razinu civilizacije, poimanja i shvaćanja pa i političkog djelovanja, na tu razinu demokracije i međusobnih odnosa i u političkom djelovanju, tada se možemo nadati da će i ti ljudi o kojima govorimo dobiti svoju šansu.

Do tada će podobni uživati blagodati, privilegije i status koji uopće ne zaslužuju, kao recimo naprimjer što Ante Šimunović sjedi u Upravi Fine, zna se kako i tko ga je odveo tamo a prije toga u INU. Takvih primjera samo iz naše Velike Gorice imamo bezbroj a na razini države da i ne spominjem, zato nam država i je u banani kak vele.
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 08:20:02 prijepodne JosipJoža »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #260 : Studeni 10, 2010, 10:03:32 prijepodne »
Citat:
kao recimo naprimjer što Ante Šimunović sjedi u Upravi Fine, zna se kako i tko ga je odveo tamo a prije toga u INU. Takvih primjera samo iz naše Velike Gorice imamo bezbroj a na razini države da i ne spominjem, zato nam država i je u banani kak vele.

Ovaj dio rečenice dokazuje tvoju manipalitivnu sklonost...ak si već spomenuo Šimunovića zakaj nisi spomenuo onda bar jednog i iz svog kokošinjca??'...kaj kod tebe takvih nema??...he...svašta...   

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #261 : Studeni 10, 2010, 11:06:47 prijepodne »
Sve dok se političke stranke ne počnu međusobno uvažavati i crpiti ono najbolje iz sebe, poštivati znanje, kvalitetu, struku i sposobnost će biti tako, neke prednjače u tome, neke manje, ni jedna nije poptuno operirana od partitokracije i podobnosti

Kada se to bude desilo, stranačke organizacije više i neće imati smisla postojati.

Ja prije svega cijenim znanje, struku i sposobnost, bez obzira tko je gdje, da li je ili nije član neke stranke, smatram da svatko ima pravo na svoj izbor ali to što na primjer ja osobno podržavam HNS, nikome ne bi smjelo dati za pravo da me diskriminira zbog toga, kao i obrnuto.

Riječi koje sam i ja u tom obliku puno puta tu izrekao, no rezultat takvog - na žalost utopističkog - razmišljanja bi bio da se stranke ukinu, jer iste apsolutno NIŠTA dobroga ne donose ovoj zemlji, jer su velikim dijelom sastavljene od jadnika, neškolovanih neznalica, preplaćenih lijenčina i primitivnih seljaka koji dalje od svojeg dvorišta i trpanja u privatne ambare, uz potpuni zaborav tko ga je postavio i što mu je posao, te čije interese mora, ustvari, štititi - ne znaju.

Pluralizam stručnog mnijenja, zajedno sa iskrenom dobronamjernošču da se nešto i napravi u korist općeg dobra i zaštiti narodne i državne interese, jedini su recept za napredak. I, kao što se i vidi u toj rečenici, strankama tu mjesta nema.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #262 : Studeni 10, 2010, 01:16:26 poslijepodne »

Kada se to bude desilo, stranačke organizacije više i neće imati smisla postojati.


Pluralizam stručnog mnijenja, zajedno sa iskrenom dobronamjernošču da se nešto i napravi u korist općeg dobra i zaštiti narodne i državne interese, jedini su recept za napredak. I, kao što se i vidi u toj rečenici, strankama tu mjesta nema.

Imati će smisla i one će postojati, kao što postoje i u cijelom svijetu par stotina godina, negdje duže, negdje kraće. samo će se trebati civilizirati, posebno neke, koje su daleko i od same civilizacije, koje su zapravo idalne da nas vrate u feudalno doba.
Te kada ljudi u njima budu spoznali da imaju dva uha i jedna usta, to znači da dvostruko više slušaju druge nego što pričaju.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #263 : Studeni 10, 2010, 01:21:42 poslijepodne »
Ovaj dio rečenice dokazuje tvoju manipalitivnu sklonost...ak si već spomenuo Šimunovića zakaj nisi spomenuo onda bar jednog i iz svog kokošinjca??'...kaj kod tebe takvih nema??...he...svašta...   

Ti si najmanje pozvan da mene pozivaš na manipulativnu sklonost. Da nisi možda ovim i ti i tvoji frendovi prozvan?
Kokošinjac? To je stil Vas koji otjeraste kulturu iz Velike Gorice, pa sada Scena Gorica nastupa u ITD-u, Ljubljani, Rijeci, Puli......
Jadan si ti kao i ovaj Grad s tobom i takvima.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #264 : Studeni 10, 2010, 01:46:03 poslijepodne »
Citat:
To je stil Vas koji otjeraste kulturu iz Velike Gorice

He..koja kultura?...ti pričaš o kulturi!?...pričaš o kulturi koju ste primjenili i isprcali turopoljskog muža...s obzirom da ti sve znaš reci jel istina da se Zdravek kandidiral za Župana???...jel istina da je komisija odbila njegovu kandidaturu???...

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #265 : Studeni 10, 2010, 02:06:55 poslijepodne »
[
Ti si najmanje pozvan da mene pozivaš na manipulativnu sklonost. Da nisi možda ovim i ti i tvoji frendovi prozvan?
Kokošinjac? To je stil Vas koji otjeraste kulturu iz Velike Gorice, pa sada Scena Gorica nastupa u ITD-u, Ljubljani, Rijeci, Puli......
Jadan si ti kao i ovaj Grad s tobom i takvima.

zakaj lupetaš joza! pa i prije je scena Gorica gostovala u drugim kazalištima kak i sad u itd-u. Nije to niš novo, pa senka je znala iskoristiti nofce velikogoričkih poreznih obveznika za vlastitu promociju ne samo u Hrvatskoj već i u dalekim zemljama!

Nitko ih nije steral i normalno se nalaze u programu POU za studeni kao gostovanje kao i u mnogim mjesecima unazad!

to je za velikogoričane "od velikog značaja i važnosti" - moš si mislit!

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #266 : Studeni 10, 2010, 05:23:42 poslijepodne »

zakaj lupetaš joza! pa i prije je scena Gorica gostovala u drugim kazalištima kak i sad u itd-u. Nije to niš novo, pa senka je znala iskoristiti nofce velikogoričkih poreznih obveznika za vlastitu promociju ne samo u Hrvatskoj već i u dalekim zemljama!

Nitko ih nije steral i normalno se nalaze u programu POU za studeni kao gostovanje kao i u mnogim mjesecima unazad!

to je za velikogoričane "od velikog značaja i važnosti" - moš si mislit!

Kao prvo diskutirao sam s muhom, al Vi ste ekipica koja se međusobno brani, sve sami advokati jedan drugom.
Drugo, ipak se zvala scena Gorica i promovirala je Veliku Goricu i po njoj se čulo daleko za Veliku Goricu, Gorica je tako postala kulturni centar kojem su mogli pozavidjeti veliki Gradovi u Hrvatskoj a i šire, je l te?

Da nalaze se jer je ostao Senkin program za studeni, vidjeti ćemo što će biti u prosincu i dalje kada nebude više Senkinog plana programa.
Je l te? Gostovanje kao i mnogim mjesecima unazad?
Priznajte jednom i sebi i javnosti, da je Senka radila dobro, stvorila Brend, poslovala poziotivno, kreativno, podigla sve segmente POU na višu razinu i da je to jednostavno politička smjena , bolje rečeno politička glupost, zbog koje ne trpi samo POU i scena Gorica nego i cijela zemlja i nemojte više lagati ni sebe ni javnost i uvjeravati nas kao da smo svi mi vanzemaljci i upravo prije dvije sekunde smo sletjeli na zemlju i neznamo što se događa i događalo ovdje na zemlji.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #267 : Studeni 10, 2010, 05:49:25 poslijepodne »
Priznajte jednom i sebi i javnosti, da je Senka radila dobro, stvorila Brend, poslovala poziotivno, kreativno, podigla sve segmente POU na višu razinu i da je to jednostavno politička smjena ...

Da je imala pozitivne financijske rezultate to je točno, ali nije točno da je digla sve razine POU jer je zapostavljeno obrazovanje odraslih što je primarna zadaća svakog POU, a ne kazalište.
Politička smjena?
Da istina je i to da ovo liči na klasičnu političku smjenu ali je ona tako i došla. Došla je po političkoj liniji a tako i otišla što je javno priznala u razgovoru kojeg možete pogledati na T-portalu.

"Kako došla, tako i otišla"

Da je onaj tko ju je doveo imalo zarmišljao o obrazovanju odraslih, nikad Senku ne bi zamolili da vodi POU.
Ali s obzirom na njegovo obrazovanje ni ne čude stavovi o toj djelatnosti u POU

Izraz lica govori više od riječi

a nakon toga prikazan je kazališni komad za pamćenje



a reakcija publike govori govori sve


« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 06:08:34 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #268 : Studeni 10, 2010, 06:10:17 poslijepodne »
Ekipica, jedan po jedan ko mališani u vrtiću. ;D
Bilo je i obrazovanja i znadete Vi to vrlo dobro, dvorane su bile uvijek zauzete i popunjene s različitim programima.
Ali dobro ajde da pokušamo raščistiti je li takva politička smjena dobra i vodi li ona ka nečemu boljem ili suprotno?
Do kada revanšizam, po svaku cijenu, kada će jednog dana shvatiti da to nema smisla i da ne vodi ničemu boljem, naprednijem, kada ćemo jednog dana vrednovati ljude po tome koliko su stručni, sposobni, kvalitetni, odogovrni a ne po tome da li simpatiziraju ili su članovi neke druge, protivničke političke stranke.
Meni je to tema za razmišljanje a Vama ekipica? Tko je sljedeći? ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #269 : Studeni 10, 2010, 06:59:37 poslijepodne »
Do kada revanšizam, po svaku cijenu, kada će jednog dana shvatiti da to nema smisla i da ne vodi ničemu boljem,

Do onog dana kad će neka buduća Senka biti izabrana na javnom natječaju a neće ju dovoditi razi Beusi na funkciju ravnateljice POU.
Znači to se može očekivati sve dok ljudi budu dobivali radna mjesta preko politike. Senka je jedna od njih, ona je posao dobila preko politike isto tako ga je izgubila..

Što je tu čudno. Da ste raspisali javni natječaj bio bih na tvojoj strani, ali ovako da je dobila posao samo zato jer je bliska HNS-u e to je nešto drugo.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...