Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194150 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #210 : Studeni 03, 2010, 08:10:04 poslijepodne »
... Joža, godina prolazi a bunike sve manje, šaman na sudu  ... zar si možda očekival nešto pametnije od njih ?

Nisam koko, bez brige, međutim na ovako plasiranu neistinu, laž, zlobu, pokvarenost, podmetanje, mržnju i HNS-fobiju u obliku ove izjave:

"gospođa Pusić i svi koji misle slično rade zločin hrvatskom narodu jer upravo ona i ostali političari donose zakone u Saboru"

jednostavno sam osjetio potrebu reagirati ne radi muhe, nego radi svih drugih posjetitelja ovog foruma.
Jednostavno ovo je jako opasna izjava da se na nju ne bi reagiralo, od koga dolazi nije nikakvo čudo, takvi stalno pokušavaju te i slične teze proturati a koje nemaju veze s vezom a kamoli sa zdravim razumom i pameću.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #211 : Studeni 04, 2010, 08:33:26 prijepodne »
... Joža, godina prolazi a bunike sve manje, šaman na sudu  ... zar si možda očekival nešto pametnije od njih ?

Nisam koko, bez brige, međutim na ovako plasiranu neistinu, laž, zlobu, pokvarenost, podmetanje, mržnju i HNS-fobiju u obliku ove izjave:

"gospođa Pusić i svi koji misle slično rade zločin hrvatskom narodu jer upravo ona i ostali političari donose zakone u Saboru"

jednostavno sam osjetio potrebu reagirati ne radi muhe, nego radi svih drugih posjetitelja ovog foruma.
Jednostavno ovo je jako opasna izjava da se na nju ne bi reagiralo, od koga dolazi nije nikakvo čudo, takvi stalno pokušavaju te i slične teze proturati a koje nemaju veze s vezom a kamoli sa zdravim razumom i pameću.

Joža daj se skoncentriraj, furt podcjenjuješ sve one koji ne misle kao ti i tebi slč., .... kak ti nije jasno da postoje i ljudi koji drukčije misle?...nemrete biti ti i tvoj frend Koko sami na svijetu...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #212 : Studeni 04, 2010, 11:34:15 prijepodne »
... ne samo da ne gledaš svijet svojim očima nego ti je i tvoje mišljenje netko upio u glavu. Fakat ne kužiš u kakvom svijetu živimo ? Pogledaj oko sebe što su nam ovi koji su sad na vlasti napravili ? Goli otok bi bio prekratak i pretijesan za sve koji su zavrijedili da ih se tamo smjesti. A ti im samo drži štangu ... nemoj samo pozabiti, lopov nije samo onaj koji krade već i onaj koji pomaže .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #213 : Studeni 04, 2010, 01:31:03 poslijepodne »
... ne samo da ne gledaš svijet svojim očima nego ti je i tvoje mišljenje netko upio u glavu. Fakat ne kužiš u kakvom svijetu živimo ? Pogledaj oko sebe što su nam ovi koji su sad na vlasti napravili ? Goli otok bi bio prekratak i pretijesan za sve koji su zavrijedili da ih se tamo smjesti. A ti im samo drži štangu ... nemoj samo pozabiti, lopov nije samo onaj koji krade već i onaj koji pomaže .

Ti meni govoriš o mišljenju, meni koji sam na svojoj koži spoznao kako prolaze oni koji otkrivaju i ukazuju na anomalije u ovom degeneričnom društvu...meni koji radim po cijele dane prezauzet obvezama, rokovima, računima koji svaki mjesec dolaze na naplatu, raznim kreditima. Kako da mirno sjedim i gledam kako ovo društvo tone, tone u beznađe, mladi ljudi su danas bez nade, oni koji su sretni da rade u strahu su za svoje sutra i radno mjesto, društvo kao da je izgubilo smjer, motiv i temeljne vrijednosti. Društvene vrijednosti su danas u potpunosti izokrenute. Izokrenute na način da više nitko nikom ne vjeruje, ugledni profesori, direktori, intelektualci, društveni uzori su preko noći postali negativna društvena tema i oni o kojim čitamo u crnoj kronici, mediji sve više nalikuju na jeftino žutilo koje širi samo negativnosti. Kome ja držim štangu?..o čemu pričaš?..jel ja držim štangu GBR-u koji svoju ženu imenuje u upravno vijeće POU?..jel ja držim štangu Čačiću koji je ubio dvoje ljudi i ništa mu se nije dogodilo jer koristi stranački HNS-ov kišobran?...pametnom dosta...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #214 : Studeni 05, 2010, 07:21:51 prijepodne »
hajde reci, kad si toliki pametnjaković, tko bi po tebi trebao biti na vlast da se konačno krene prema gore, a ne dolje, kamo konstantno padamo u posljednjih 6-7 godina ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #215 : Studeni 05, 2010, 07:54:37 prijepodne »
... da se nadovežem ... ako su Beus i Čačić krivi, što ih onda ne pozatvaraju ? Ja sam za pravicu, kak bi rekli moji stari, ali da ta pravica vrijedi za sve.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #216 : Studeni 05, 2010, 08:41:58 prijepodne »
... da se nadovežem ... ako su Beus i Čačić krivi, što ih onda ne pozatvaraju ? Ja sam za pravicu, kak bi rekli moji stari, ali da ta pravica vrijedi za sve.

pa za čačića se pitam i ja i mnogi drugi! ubil je dvoje ljudi, pokajal se i sad nikaj nikom! mali žužić je promptno završil u čuzi (kaj je i ok) a Čačić se i dalje bavi visokom politikom i nitko nikome! Zna se da je kriv i sam je to priznal i ništ! to je naše pravosuđe, svete krave se ne diraju!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #217 : Studeni 05, 2010, 10:08:29 prijepodne »
Dadi, daj prvo promisli a onda reci .... tko je sveta krava ?   Premijerka je cijelo vrijeme bila u samom vrhu vlasti a sad se pravi mutava, ona ništa nije znala, sve je to Sanader sam delal ... Vesna Škare Ožbolt, isto tako, nevinašce, ko majka devet jugovića ... ona je došla biciklom, ništa ne zna ... a ti spominješ svete krave.  Neću branit Čačića, ali odgovori mi na ovo pitanje: kako to da je Kalmetin kilometar ceste 3 x skuplji od Čačićeve ???

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/04/09/0035006.html    ceste su skuplje jer ih grade svete krave ?  ili ih možda koriste ?  daj zbroji 2 i 2 i odgovori sam sebi ... za koga radiš i koga napadaš, bez razloga ...



... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #218 : Studeni 05, 2010, 11:03:48 prijepodne »
hajde reci, kad si toliki pametnjaković, tko bi po tebi trebao biti na vlast da se konačno krene prema gore, a ne dolje, kamo konstantno padamo u posljednjih 6-7 godina ?


Često znam od sugrađana čuti opasku „sve političare treba u vrešt“…“svi su isti“…“čim se dočepaju vlasti gledaju samo sebe i svoju guzicu“…u principu to je točno no je li izvedivo?..Možda kad bi se proveo referendum pitanjem „treba li zabraniti bavljenje politikom političarima koji su participirali u vlasti do 2010 godine“?..Vjerujem da bi većina odgovorila DA. No, svi znamo da je to neprovedivo stoga bi trebalo donijeti  „Zakon o kontroli efikasnosti vlasti“  i čim prije ga implementirati. Naime današnja ozakonjena demokracija je takva da štoviše stimulira političare na ostvarivanje isključivo svojih vlastitih interesa a na štetu naroda. Prisjetimo se pregršt afera isisavanja novca poreznih obveznika gdje su glavni akteri bili zapravo političari. Slažem se s onima koji smatraju i razmišljaju na način da ne treba mijenjati političare, nego demokraciju, odnosno Zakone koji ju uspostavljaju i reguliraju. Treba donijeti takve zakone koji će savršeno jasno pokazivati koji je političar loš, a koji dobar i koji će politiku i društvo vrlo brzo, pouzdano i lako oslobađati od onih loših. Kako to izvesti?... Npr. kad se biraju novi vladajući ljudi ili timovi, ne može se unaprijed znati ko je sposoban i pošten, a tko to nije. Nikome na čelu ne piše kakav je, a svi se predstavljaju u najboljem svijetlu. Mi izaberemo onoga koga smatramo najboljim. Nekoliko mjeseci nakon izbora, počinje se otkrivati kakav je tko upravljač i da li provodi izborna obećanja. Oni loši ili lošiji, već od prvog dana svoje vladavine ne mare za svoje ključne zadatke odnosno za dobro naroda, ali zato odmah počnu učvršćivati svoj položaj, podređivanjem medija, izborom ljudi koji će ih okruživati, vatrenim govorima o dobru i napretku ka kojima tobože teže, o obračunu s korupcijom, mafijom itd. ..No životni standard građana, koji počne padati, nepogrešivo pokazuje da oni zapravo ništa ne rade ili pak rade, ali loše, naopako i narod se počne buniti i pokušava ih skinuti. E, ali izabrani vlastodršci su se već dobro pripremili na to i održe govor kojim pokažu da se u takvoj situaciji i nije moglo ništa bolje napraviti, nego je štoviše čudo i nevjerojatan uspjeh (s obzirom na okolnosti) da je napravljeno i to što je napravljeno. K tome isceniraju još neku afericu, nađu dežurnog leru i na taj način pokazuju da se oni bore protiv korupcije i kriminala i bunt narodne mase se slegne. A kad se ponovo pojavi, opet ista priča ili scenarij, Političari na vlasti se sve više i čvršće cementiraju na svojim položajima, a kad odlaze, dovedu na vlast lošije i pokvarenije od sebe samih, kako bi narodu ostali u što boljem sjećanju. Zlu ne trebalo…. Dakle, sve ovo navedeno onemogućio bi Zakon koji predviđa da onaj tko je izabran i obnaša vlasti mora delati, tj. odgovorno brojkama a ne slovima prikazati kaj je radio  i napravio. E sad s obzirom na pokvareni mentalni sklop naših političara oni bi naravno mogli lažirati brojke no ZAKON predviđa kaznu za takvu vrstu posla….

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #219 : Studeni 05, 2010, 12:19:07 poslijepodne »
Dadi, daj prvo promisli a onda reci .... tko je sveta krava ?   Premijerka je cijelo vrijeme bila u samom vrhu vlasti a sad se pravi mutava, ona ništa nije znala, sve je to Sanader sam delal ... Vesna Škare Ožbolt, isto tako, nevinašce, ko majka devet jugovića ... ona je došla biciklom, ništa ne zna ... a ti spominješ svete krave.  Neću branit Čačića, ali odgovori mi na ovo pitanje: kako to da je Kalmetin kilometar ceste 3 x skuplji od Čačićeve ???

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/04/09/0035006.html    ceste su skuplje jer ih grade svete krave ?  ili ih možda koriste ?  daj zbroji 2 i 2 i odgovori sam sebi ... za koga radiš i koga napadaš, bez razloga ...



Moj odgovor apsolutno ne brani i ne tiče se kosorice ni všo! ja sam komentiral čačića koji je priznal da je ubil dvoje ljudi i još uvijek kao - slobodna i sveta krava- šeta okolo i moralizira! tu je zakazal sustav. to ne isključuje greške kalmete, jace ili všo ili nekog trećeg! ti si rekel da ak su čačić i beius krivi, zakaj ih ne pozatvaraju!

to se koko i ja pitam! I ne samo za niih već i za sve druge koji su krivi! al predsjednik stranke HNS koji je ubio dvoje ljudi u najmanju ruku je moral dati ostavku, a ne se na slijedećim izborima kandidirati za sabor, a kamoli za vladu!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #220 : Studeni 05, 2010, 01:59:49 poslijepodne »
Nastupi Radimira Čačića ne ostavljaju vjerujem nikog ravnodušnim, naime štoviše iritiraju nerijetko na granici bezobrazluka bilo da su mu politički saveznici ili protivnici. S obzirom na političku snagu stranke kojoj predsjedava bahatost je bez pokrića jer mnogi tu stranku kolokvijalno zovu „on“ ili „ona“ ( braco i seka) aludirajući pri tom na dvoje grlatih političara radikalno ljevičarskih stavova on je nesuđeni predsjednik vlade a ona je isto takva predsjednica države. Čačić je otprije poznat kao vozač koji ne osjeća odgovornost dok vozi a kad ga nadležni organi uhvate u psini umjesto odgovornosti jedan od najbogatijih i najmoćnijih ljudi sjevernog dijela Hrvatske u svom stilu opali po policijskom službeniku koji samo radi svoj posao. Prisjetimo se prijepora sa policajcem zbog parkiranja skupocjenog auta na Markovom trgu u Zagrebu ili žestokog napada isto na policajca kad je na njega nasrnula njegova stranačka kolegica Alenka Čičin Šajn . Tada su Radimir Čačić i Vesna Pusić reagirali neviđenom presijom prema čovjeku koji nije imao nikakve šanse da se obrani od arogantnog dvojca koji ne preže pred preprekama kad je u pitanju vlast. Kakvu su poruku poslali građanima?...Iako trenutno žestoki kritičari HDZ-a spomenuti dvojac upravo HDZ-u može zahvaliti što tako minijaturna stranka u liku Vesne Pusić predsjedava nacionalnim odborom za praćenje pregovora sa EU (ne bi li se ta pozicija više šikala Milanoviću?), da ne spominjem tajne i polutajne pregovore sa HDZ-om nakon zadnjih parlamentarnih izbora kada je HNS pod svaku cijenu nastojao ući u tu istu vladu koju danas žestoko kritiziraju. Što se tiče auto nesreće naravno da se to isto može dogoditi, nema  nikakve dvojbe da je predsjedniku HNS-a kao čovjeku teško, te nitko normalan ne može na temelju jedne nezgode s tragičnim posljedicama eliminirati nekog iz društvenog života s obzirom kako se to nije dogodilo zato što je to Čaćić želio već zato što se nezgode događaju. Međutim iako Čačić nije vozio brzinom veće od dopuštene Radimir Čačić usprkos policijskim upozorenjima jurio je u ktastrofalno lošim vremenskim uvjetima cestom smrti u skupocjenom automobilu (samo zbog toga je neozljeđen izašao iz nesreće) preko 100 km na sat, zahvaljujući takvoj brzini nastradali su putnici u daleko skromnijem vozilu, njima je naravno svejedno tko ih je udario, Hrvatska zvijezda ili pak netko drugi. Ne bi li Čačić kao odgovorna moralna vertikala Hrvatskog društva trebao dati ostavku i na taj način poslati poruku odgovornosti koja kronično nedostaje Hrvatskom puku?...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #221 : Studeni 06, 2010, 08:12:46 poslijepodne »
... samo ne znam je li muha prepisuje od dadija ili obrnuto ili zajedno po direktivi napadaju HNS ... a možda je to jedna te ista osoba ...  odgovorite mi tko bi po vama trebao biti na čelu države da bi sve štimalo ... molim konkretan odgovor, a ne u stilu tko ne bi trebao biti.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #222 : Studeni 07, 2010, 12:02:07 prijepodne »
Evo mog skromnog mišljenja o tome tko bi trebao biti na čelu države.
Na čelu države bi trebala biti garnitura koja nije rob stereotipima poput "nema boljeg, on je jedini izbor itd...." to su sve kenjaže samo da se vlas zadrži. Budimo malo i realni oko vlasti zašto se svi grebu za taj kolač. Moć odlučivanja o drugom ili drugima je u ljudskoj prirodi normalna stvar. Vidim ovdje se spominje i "prdekana" za aktualne političke kreature poput Beusa i Čačića.
Evo samo bih spomenuo ono što svi znamo nitko nije kriv dok se pravomoćno ne osudi.
Ali se uredno može govoriti o moralnosti njihove politike.
Krivim političkim potezom Beusa se može nazvati i podrška Senki Bulić. Gospođa Senka je bila u proteklom mandatu ravnateljica POU, i nedvojbeno imala dobre financijske rezultate, ali samo s naslova Scene Gorica. Primarnu djelatnost POU je zanemarila, a to je obrazovanje odraslih, usvaršavanja, prekvalifikacije itd...
I pored toga njena nesuradnja s burzom rada je po meni njen najveći propust. Drugi najveći popust je zapošljavanje osoba s krim dosjeom, treći najveći propust je njena glorifikacija Scene i njenog lika a zapusitle su se druge djelatnosi koje su u biti primarne djelatnosti svakog POU pa i ovog našeg Goričkog.
I kad se pogledaju svi ti propusti, koji su imali javnu podršku HNS-a i Beusa, mislim da je gopodin Muha bio u pravu u svom postu.
Bilo bi zanimljivo čuti Beusa da se javno očituje o svom političkom pokroviteljstvu ovakvih postupaka od kojih su neki direktno na uštrp građana našeg grada.
A bogami bilo bi lijepo da se izjasni oko manager-skog ugovora gospođe Senke, jer je zapravo nemoguće da on kao tadašnji predsjednik GV nije znao za takav ugovor, koji je više nego štetan za građane ovog grada. tu mislim na otpremninu. Samo bih dodado što se tiče odgovornosti od političke pa do kaznene, mislim da su osim dijela HDZ-ovaca bogami i odgovorne i političke kreature našeg grada, poput Beusa, koje su svjesno išle potpisivati ovakav ugovor sa Senokm Bulić.
Koliko je to bilo bahato govori i ovaj filmić u koje gospođa Senka o Sceni Gorica govori da je to njeno kazalište, kojeg je osnovala s novcima poreznih obaveznika.


Senka Bulić o kazalištu Scena Gorica.wmv
« Zadnja izmjena: Studeni 07, 2010, 12:10:20 prijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #223 : Studeni 07, 2010, 08:29:28 prijepodne »
... kako sam mogao zaboraviti zadnju trubu u triu FANTASTIKUS (dadi, muha i mile car) ili bolje rečeno, kud svi turci, tud i mali mile... svi trube po istom. Naravno po diktatu. Pokušavaju na sve uvjeriti da je HNS sve najgore. Ako je po vašem mišljenju tako, tko je onda sve najboje za vas trojicu pretorijanaca ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #224 : Studeni 07, 2010, 09:09:01 prijepodne »
Slobodno ti proširi popis jer se ljudi sami javljaju i pišu ono što misle, a što ti nazivaš "pisanje po diktatu".
Evo molim te odgovori mi na samo jedno pitanje, a to je,
zašto Senka nije dobila ugovor kao i svi ostali ravnatelju u VG?
Po čemu je to ona posebna da bi zaslužila takav ugovor?
POU treba "ravnatelja", a ne kazališnog radnika, to je velika razlika.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...