Autor Tema: Strani turisti u Hrvatskoj...  (Posjeta: 15931 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Strani turisti u Hrvatskoj...
« : Srpanj 13, 2013, 05:05:55 poslijepodne »
Tim budalama koje dođu tu iz Australije, pa se ponapijaju i rade pizdarije, potpuno bahato i bez obzira, treba unaprijed reći da nepridržavanje minimalnih pravila normalnog ponašanja neće biti priznavano za bilo kakove odštete... kao i ovoj glupači koja nadrogirana do jaja i pijana do boli ide malo tražiti svoj pileći mozak po vrletima planine...

A sve ove godine tu ima ponajviše zahtjeva Australaca (Iako ih u postotku zastupljenosti turista ima jako, jako malo), koji se drobe i trgaju na godišnjem, kurče se pa skaču sa kojekakvih stijena, kupaju izvan označenih plaža i kupališta, samoinicijativno jebu mačku mater sa adrenalinskim sportovima u vlastitoj amaterskoj režiji, što u kombinaciji sa alkoholom najčešće rezultira sa par slomljenih kičmi i sličnih ozljeda svako ljeto... i onda im ne valja Hrvatska, ne valja hrvatska policija, tu se nešto "skriva", tu se opstruira "istina", traže se milijunske odštete itd itd...

Sve to znam iz prve ruke, prijatelj ima detektivsku agenciju u Australiji koja dokazuje neutemeljenost tužbi, jer ako je nesreća nastala zbog glupiranja, nema odšteta, nema love, sve moraju sami sebi platiti... nije to kao kod nas, na NAŠU žalost... gdje glupost pojedinca uvijek plaća društvo.

NIje problem da HGS odradi posao, problem je što im se to onda ne naplati, iako bi trebali, jer oni svjesno krše zakone, pravila i zdrav mozak... vani se takve avanture debelo naplaćuju, jer nije ničije pravo zajebavati službe spašavanja zato jer su si oni "malo popili, podrogirali, i onda glumili Supermena..."

http://www.jutarnji.hr/u-omisu-nestala-mlada-australka--22--policija-pretrazuje-teren--posljednji-put-videna-kako-odlazi-prema-obliznjem-brdu/1114161/
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #1 : Srpanj 13, 2013, 09:15:48 poslijepodne »
Australci su goli * za Čehe.
Jeno leto su se pederi došli poklati na nekakvu jahtu knam.

večernja škola - ljetovanja
večernja škola - ljetovanja
4:20
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #2 : Srpanj 13, 2013, 11:30:15 poslijepodne »
... što ste htjeli reči ... dragi nam turisti, svi vi iz Australije, potencijalni samoubojice, a i vi pederi iz Češke, bolje da ne dolazite jer ... pun nam vas je kufer, zato, samo pošaljite lovu, pa ni ne morate dolaziti.

Jučer je u Splitu,  za vrijeme održavanja ULTRA EUROPE FESTIVALA policija privela nekoliko osoba zbog posjedovanja opojnih sredstava ...  jesu li svi koji su bili na festivalu narkomani ? (u prethodna dva dana po riječima organizatora na festivalu je bilo više od 70000 ljudi)

prije puno godina carinik mi je na Obrežju pronašao neke stvari koje nisam prijavio, a trebao sam ... pustio me je da prođem bez plaćanja carine... jesu li svi carinici podmitljivi ?

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #3 : Srpanj 14, 2013, 08:28:58 prijepodne »
Nitko nije rekao da su SVI. No podosta njih je, a moj opis se odnosio na vrlo visoku zastupljenost ozljeda (pa i smrtnih stradavanja) Australaca u ukupnom broju turista u odnosu na njihov relativno vrlo mali broj u turističkoj populaciji.

No ako idemo tvojom logikom, je li Thompson ustaša jer u publici ima nekoga sa ustaškim obilježjima? ILi jesu li svi koji vole Thompsona i dođu na koncert - ustaše?? I to generalno gledano u toj mjeri da mu se usred Hrvatske zabranjuje koncert, dok nekakve četnikuše i četničke udovice to smiju?

Naravno da ne - no samo sam ti htio reći kako bilo koja generalizacija nije dobra u startu - kako ona koju ti navodiš, tako i ona kojom si se volio služiti kada ti je to pasalo.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #4 : Srpanj 14, 2013, 12:58:35 poslijepodne »
a moj opis se odnosio na vrlo visoku zastupljenost ozljeda (pa i smrtnih stradavanja) Australaca u ukupnom broju turista u odnosu na njihov relativno vrlo mali broj u turističkoj populaciji.

... kako ono pjeva Mile Kekin :"... dobra kola radi dojma, ali  imaš stav kad nemaš pojma ...! "

Dovrši onda svoj "opis" sa konkretnim brojkama .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #5 : Srpanj 14, 2013, 03:15:22 poslijepodne »
Dovrši onda svoj "opis" sa konkretnim brojkama .

Kome trebaju konkretne brojke?? Tebi??

I dok ih nema znači - to što kažem nije istina?? Daj nemoj, ispadaš smiješan... jedini si ovdje koji stvarno nema pojma. Možda je Srbin Kekin "pevao" o tebi?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #6 : Srpanj 14, 2013, 04:35:38 poslijepodne »
... tko ispada smiješan ?  Sledgehammer, pročitaj još jednom kakve "provjerene" informacije pišeš po forumu, stani pred špigl pa razmisli.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #7 : Srpanj 15, 2013, 10:37:24 prijepodne »
... tko ispada smiješan ?  Sledgehammer, pročitaj još jednom kakve "provjerene" informacije pišeš po forumu, stani pred špigl pa razmisli.

Ajd ne lupetaj, ako ti je dosadno odi negdje radit nešto, nemoj laprdati samo zato da laprdaš jer nekaj "moraš" napisati...(iako bi isti rezultat bio i da uložiš ne znam koliko truda - za napisati nešto pametno treba nešto i znati!)...

Ukoliko imam uvid u spis i tužbe koje se pokreću, za mene je to provjerena informacija, a ti si bogec kojem treba link od nekog "provjerenog" izvora - recimo, 24sata ili Jutarnji bi te zadovoljili, zar ne?

Znači, ostaje ti da mi ili vjeruješ ili ne - i u jednom i u drugom slučaju meni je svejedno za što si se odlučio, i u jednom i u drugom slučaju svoju odluku drži za sebe, ona stvarno nikoga ne interesira...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #8 : Srpanj 15, 2013, 06:14:30 poslijepodne »
... Ukoliko imam uvid u spis i tužbe koje se pokreću, za mene je to provjerena informacija ...

... sve vrvi od "provjerenih informacija" koje ti plasiraš ...

A sve ove godine tu ima ponajviše zahtjeva Australaca (Iako ih u postotku zastupljenosti turista ima jako, jako malo), koji se drobe i trgaju na godišnjem, kurče se pa skaču sa kojekakvih stijena, kupaju izvan označenih plaža i kupališta, samoinicijativno jebu mačku mater sa adrenalinskim sportovima u vlastitoj amaterskoj režiji, što u kombinaciji sa alkoholom najčešće rezultira sa par slomljenih kičmi i sličnih ozljeda svako ljeto... i onda im ne valja Hrvatska, ne valja hrvatska policija, tu se nešto "skriva", tu se opstruira "istina", traže se milijunske odštete itd itd...

Jedan dio mene veli da se preseravaš,  pišući gluposti, a drugi dio ... potpuno se slaže sa onim prvim ... (da citiram jednog poznatog glumca ...)   :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #9 : Srpanj 15, 2013, 09:01:48 poslijepodne »
Dečec, da znaš kak si nebitan i jadan, zakopal bi se u gnoj, i tako se pročistio... Jedina argumentacija koju oduvijek i jedino imaš je tvoja nevjerica, a tebi je nevjerojatno SVE - jer niš ne znaš...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #10 : Srpanj 16, 2013, 05:41:32 prijepodne »
... dečec, pa ja ni nisam tvrdil da znam (u ovom slučaju radilo se o stranim turistima), nego ti, a kad ti se na to skrenula pozornost, da trkeljaš fraze i "sipaš provjerene podatke" onda mam napadaš. 

... sve je isto kao i lani ... :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #11 : Srpanj 16, 2013, 09:53:53 prijepodne »
Tko kome skreće pozornost na kaj?? Osim kaj si ti počeo odmah srat i insinuirati, a nemaš blage veze... da si bar rekao kaj trebaš, no ti lupaš li ga lupaš sebe radi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #12 : Srpanj 16, 2013, 08:52:45 poslijepodne »
... tu radnju, koju spominješ uz insinuacije, izvodi doma za stolom, pred svojima. Sledgehammer ... da si v školi, odavno bi ti več oribali usta sapunom ... ali kak si ti pametan (mislim, koliko se fališ) ti si i osnovnu školu morti završil za 3 - 4 godine ?

Dobro, dosta zezancije, am su te već svi pročitali. (Pametnome dosta) ... a za tebe ću još ponoviti, za svaki slučaj.    :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #13 : Srpanj 17, 2013, 03:07:47 poslijepodne »
Jebem ti mater šugavu prosrpsku jugoslavensku da ti jebem!! Smeće prokleto - reci gdje i kada da ti izbijem te krnje iz gubice, govnaru usrani... pa ćeš barem šutjeti kada ikada i pomisliš da bi spominjao ičiju obitelj. Idi seri na parkiralište, nesposobni majmune, primi se posla... neka i popijem ban - jer modovi očito ne vide kada netko drugi spominje obitelji, vide samo kada to ja radim... valjda će ga i sada spasiti rođo tvrdog stava Bobi Stena...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Strani turisti u Hrvatskoj...
« Odgovori #14 : Srpanj 17, 2013, 05:33:55 poslijepodne »
... sledgehammer, da se miša bojim onda bih mačku vodio sa sabom ... :D

Jebem ti mater šugavu prosrpsku jugoslavensku da ti jebem!! Smeće prokleto - reci gdje i kada da ti izbijem te krnje iz gubice, govnaru usrani... pa ćeš barem šutjeti kada ikada i pomisliš da bi spominjao ičiju obitelj. Idi seri na parkiralište, nesposobni majmune, primi se posla... neka i popijem ban - jer modovi očito ne vide kada netko drugi spominje obitelji, vide samo kada to ja radim... valjda će ga i sada spasiti rođo tvrdog stava Bobi Stena...

.... koja kultura, uglađenost, profinjenost, da čovjek ne povjeruje.


p.s.   pitaš me gdje sam ... na ranžirnom kolodvoru u Zagrebu ... postrojavam kretene.
« Zadnja izmjena: Srpanj 17, 2013, 05:35:38 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.