Autor Tema: [Razdvajanje teme] - Mile car o uhljebljivanju  (Posjeta: 4749 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
[Razdvajanje teme] - Mile car o uhljebljivanju
« : Veljača 14, 2011, 08:32:11 poslijepodne »
Hahahaha Jaguar, kako komentiraš uhljebljivanje Beusove žene u POU?
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2011, 05:18:29 prijepodne Stjepan »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #1 : Veljača 14, 2011, 09:17:16 poslijepodne »
Kaj je Beusova žena među šačicom tih samozvanih demokrata ?  Koja je uopče tema, Mile ?

... Jadna li je stranka kojoj Ti radiš reklamu ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #2 : Veljača 14, 2011, 09:41:00 poslijepodne »
Jadna li je stranka koju ti braniš (HNS), i koja mora baš od predsjednika lokalnog oranka uhljeblivati u POU.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #3 : Veljača 14, 2011, 10:32:31 poslijepodne »
Mile, nepismeni, jel tema HNS ? Ili možda POU ? Ne kužim kako to da moderator još ni jednom nikome nije skrenuo pažnju na stalno pisanje o drugim stvarima a ne o temi u naslovu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #4 : Veljača 14, 2011, 10:56:15 poslijepodne »
Jel boli kad ti vratim lopticu ?

Bogami nije ni tema reklama koju si spominjao, očito ti teško pada na želudac kritika "velikog vođe"  :P

A to, "nepismeni" reci svom velikom vođi, stručnom suradniku ....

Ok ajmo mi na teren predviđen za ovakva, prepucavanja, gdje je tema HNS i "veliki vođa".
Prihvađam kritiku i selim se dotičnu temu
« Zadnja izmjena: Veljača 14, 2011, 10:58:47 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: [Razdvajanje teme] - Mile car o uhljebljivanju
« Odgovori #5 : Veljača 15, 2011, 08:48:57 prijepodne »
Mile, jel možeš malo pojasniti to "uhljebljivanje"? O kojim novcima se radi? O kojem razdoblju?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Razdvajanje teme] - Mile car o uhljebljivanju
« Odgovori #6 : Veljača 15, 2011, 12:31:12 poslijepodne »
Ispada da bi svaka osoba od položaja morala biti sama zaposlena, da joj bračni partner nebi smio/smjela igdje raditi, jer gdjegod bi se zatekao/la - odmah je to rezultat "uhljebljivanja"... c'mon...!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: [Razdvajanje teme] - Mile car o uhljebljivanju
« Odgovori #7 : Veljača 15, 2011, 12:55:51 poslijepodne »
Ispada da bi svaka osoba od položaja morala biti sama zaposlena, da joj bračni partner nebi smio/smjela igdje raditi, jer gdjegod bi se zatekao/la - odmah je to rezultat "uhljebljivanja"... c'mon...!

uvaženi Sledgehammer ovdje se svjesno žele pomiješati lončići i izjednačiti prava uhljebljavanja s smjestima koja su definirale političke stranke,( dobro ili loše druga tema) a to su članovi određenih upravnih vijeća gdje je supruga GBR u HNS-ovoj kvoti bila jedan mandat član upravnog Vijeća POU, što uopće nije i nemože biti uhljebljavanje, jer znamo mi svi dobro što pojam uhljebljavanje znači, dakle supruga GBR je bila ispred HNS član upravnog Vijeća ili NO, neznam a nije ni bitno, jer znamo kako se i na koji način biraju te osobe kao članovi, naglašavam članovi, koji su dobivali nekakvu minimalnu naknadu kao i svi članovi Odbora pri GV naprimjer, dakle proturanjem te teze o uhljebljavanju se želi izjednačiti to sa zapravo pravim uhljebljavanjem, kao recimo što je to mjesto direktorice GSG koje sada obnaša supruga od g.Hubaka ali to se ne spominje. Sve to je samo smišljena hajka i napadi na GBR, koga ja nemam potrebu braniti ali imam potrebu razlučiti nekima ovdje na forumu što znači pojam "uhljebljavanje".

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: [Razdvajanje teme] - Mile car o uhljebljivanju
« Odgovori #8 : Veljača 15, 2011, 01:25:05 poslijepodne »
Upravo na to sam i mislio, upravo na to...  :) :) :)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”